Dodaj do ulubionych

Polska na podsłuchu

28.03.21, 16:03
wyborcza.pl/7,75398,26926243,sluzby-graja-przeciekami-tvp-publikuje-rozmowy-giertycha-z.html#s=BoxOpImg6
Polska państwem policyjnym.
Obserwuj wątek
  • ktos_z_kosmosu Re: Polska na podsłuchu 28.03.21, 16:23
   Cały cywilizowany świat jest na podsłuchu.
   Jaka rada?
   Zamiast w kwestiach poufnych, korzystać z dzisiejszych środków komunikacji, należy wrócić do macierzy. Czyli jedziemy z klientem, klientelą do sklepu RTV. Tam wspólnie kupujemy radio. Po tym jedziemy do lasu. Tam na polanie rozkładamy się, rozstawiamy parasol, rozbieramy się do naga, włączamy czyste, bo nowo zakupione radio i możemy rozmawiać.
   • taniarada Re: Polska na podsłuchu 28.03.21, 16:52
    ktos_z_kosmosu napisał:

    > Cały cywilizowany świat jest na podsłuchu.
    > Jaka rada?
    > Zamiast w kwestiach poufnych, korzystać z dzisiejszych środków komunikacji, nal
    > eży wrócić do macierzy. Czyli jedziemy z klientem, klientelą do sklepu RTV. Tam
    > wspólnie kupujemy radio. Po tym jedziemy do lasu. Tam na polanie rozkładamy si
    > ę, rozstawiamy parasol, rozbieramy się do naga, włączamy czyste, bo nowo zakupi
    > one radio i możemy rozmawiać.
    Moja tania.Nie oglądać telewizji wyrzucić.Neta oglądać bez polityki.
  • witek.bis Re: Polska na podsłuchu 28.03.21, 16:45
   Kto wie, czy Samuelowi nie udało się przykryć afery Obajtka, bo mamy tu do czynienia nie tylko z wyciekiem z pisowskich służb do pisowskiej szczujni, ale też z kolportowaniem materiałów zdobytych przez te służby nielegalnie.

   Nie przepadam za tym zwrotem, ale wyjątkowo go użyję: w normalnym kraju za coś takiego poleciałby nie tylko szef służb, ale i cały rząd. Bo w normalnych krajach nie rządzą gangsterzy.
  • taniarada Re: Polska na podsłuchu 28.03.21, 17:02
   Przez wiele lat twórca SokuzBuraka był anonimowy. Wyszło jednak na jaw, że SokzBuraka współtworzył Mariusz Kozak-Zagozda, zatrudniony przez warszawski ratusz jako marketingowiec, piarowiec opłacany przez Platformę Obywatelską.Panowie spotkali się w 2017 r. w jednej z publicznych toalet w Warszawie, a ich kontakt utrzymywał się co najmniej przez kilka lat. Ich łącznikiem był m. in. „Wojciech” i „Sebastian”. Według portalu chodzi o Wojciecha Wierzejskiego, który prowadził stronę Giertycha na Facebooku oraz Sebastiana Jarguta, który w KRS widnieje jako prezes zarządu GIERTYCH KANCELARIE SP. Z O.O.

   Mariusz Kozak-Zagozda pomagał Giertychowi w autopromocji politycznej przed wyborami parlamentarnymi w 2019 r., lansowaniu zaprzyjaźnionych polityków, a nawet organizował dla niego i Donalda Tuska „spacer” byłego premiera do warszawskiej prokuratury - podaje TVP INFO.Nono, PiS odwinął się za Obajtka, że jacieniemoge.
   • witek.bis Re: Samuelu Rodrygu! 28.03.21, 17:17
    Niech się Roman tak nie puszy i nie pozuje na taką wyjątkową postać, bo Gowina chyba też podsłuchowywujom.

    Czy ktoś pamięta, ile czasu minęło od operacji "Gwóźdź", czyli podsłuchiwania i nagrywania Leppera, do końca tamtego pierwszego, próbnego rządu Kulawego?

    wiesci24.pl/2021/03/28/nie-tylko-giertych-gowin-szpiegowany-przez-sluzby-media-pis-powoluja-sie-na-rozmowy-telefoniczne/
  • taniarada Re: Polska na podsłuchu 28.03.21, 19:30
   Tuż po publikacji stenogramów mecenas Roman Giertych zapowiedział pozew przeciwko TVP. "Pozew przeciwko TVP to oczywistość. Z nowości pozywam Prowincje Redemptorystów za powtarzanie i ubogacanie bzdur TVP w Radio Maryja" - napisał na Twitterze były wicepremier.
   A jak TVP weźmie jako pełnomocników agentów CBA? Biedny mecenas ledwie wejdzie na salę, to zemdleje.

  • pies.na.czarnych Re: Polska na podsłuchu 28.03.21, 21:19
   Konrad_Piasecki
   @KonradPiasecki
   Jeśli (a wszystko na to wskazuje) służby podsłuchują niemiłego rządzącym adwokata i podrzucają rządowej telewizji materiały operacyjne, to jest to wielopiętrowy skandal. Babranie się w ich treści - to hańba. Takie historie, w normalnych demokracjach, są powodem dymisji rządów

   Jak ktoś spada w przepaść, to słychać często jego wycie. Wystarczy włączyć TVP. Chciałem serdecznie podziękować panu Pereirze. Niby wiedziałem, że służby PiS nielegalnie podsłuchiwały mnie w czasie, gdy jako adwokat reprezentowałem szefa RE (Donalda Tuska - red.), ale wiedzieć, a otrzymać dowody, to zupełnie inna sprawa. Jak mówi staropolskie przysłowie: Pan Bóg diabłem orze. Jeszcze trochę takich fajnych tematów na procesy z TVP, to będę bogatszy niż Obajtek. Pozew przeciwko TVP to oczywistość. Z nowości pozywam Prowincje Redemptorystów za powtarzanie i ubogacanie bzdur TVP w Radio Maryja - zapowiedział Giertych.
   www.o2.pl/informacje/tasmy-giertycha-piasecki-oczekuje-dymisji-rzadu-6622901886000000a?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fbpolityczek&utm_term=post&utm_content=o2&fbclid=IwAR2a_JY1ZTui9mTbX8ZCnmFv9Xx4PdagyqTxZ8huoKhk8Xo89a9JrVYtueg

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka