Dodaj do ulubionych

A Duda ciągle się uczy

23.04.21, 13:14
teraz się nauczył, ze należy się szczepić, a przed nauczeniem się tego mówił, ze się nie zaszczepi, a zapytany dlaczego odpowiedział, ze nie, bo nie:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27011995,duda-pochwalil-sie-rejestracja-na-szczepienie-a-ty.html#s=BoxOpImg4
Obserwuj wątek
   • mienkiszon Nie odpuszczę łobuzowi z Nowogrodzkiej! 24.04.21, 19:59
    No to wklejam po raz kolejny jak mnie to PiSie bydle , obrońca PiS na moderacji sekuje:
    Proszę o odpowiedź na proste pytanie
    Od: mienkiszon@gazeta.pl
    9:57
    Dlaczego na politycznym forum demokratycznej i niezależnej GW, która jest też krytyczna wobec rządów Jarosława Kaczyńskiego, nie można krytykować najbardziej kretyńskich posunięć tegoż właśnie krytykowanego przez Was rządu , posunięć związanych z walką z pandemią, takich jak wprowadzenie zakazu wstępu do lasów w czasie gdy mieliśmy tylko kilkaset zakażeń dziennie?
    Albo takich jak publiczne oświadczenie przez ówczesnego ministra zdrowia, by nie nosić maseczek , bo one nic nie dają, czy apel tzw Pinokia o to, by się tego wirusa nie bać, bo on już sobie poszedł i do nie ma!!!

    To co napisałem w tym wątku, to tylko prawda, prawda i jeszcze raz prawda, wątek nie zawierał też wulgaryzmów i nie łamał w niczym netykiety. Nie był tez zdublowany.
    To był taki wątek wspomnieniowy, byśmy razem z innymi uczestnikami tego forum mogli się ponabijać z kretyństwa rządzących, a co do tego że ten zakaz był zwyczajną głupotą, bezmyślnością, czy zwyczajnym kretyństwem pomysłodawcy tego zakazu to chyba nikt łącznie z Panem Michnikiem nie ma żadnej wątpliwości, tak samo jak to, że Macierewicz ze swoimi teoriami spiskowymi wymaga pomocy specjalisty.
    To ten wątek.--
    tiny.pl/76gtx

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka