Dodaj do ulubionych

Stary osioł mocno tkwi

28.07.21, 07:28
w "mylnym błędzie" sądząc że idąc na wojnę z hameryką i Łunią, coś ugra, to że chciał uśpić czujność "kupując" Abramsy, nic nie znaczy, nawet w jego bandzie panuje opinia iż, Nawet w PiS mówią, że pomysły prezesa to szaleństwo. ale to nie wszystko, Rozwiązanie w tym zakresie ma proponować premier Mateusz Morawiecki, który chciałby zmienić zasady powoływania Krajowej Rady Sądownictwa oraz funkcjonowania systemu dyscyplinarnego. Polityk ma obawiać się o unijne środki na Krajowy Plan Odbudowy. I w tym przypadku Kaczyński nie chce się zdecydować na żadne kompromisy. Czyli, albo stracił resztki rozumu, albo chce dać na tacy Polskę Putinowi, tak czy inaczej jest to szuja, swołocz, i sprzedawczyk.

natemat.pl/365907,plany-kaczynskiego-ws-lex-tv-i-wyroku-tsue-to-szalenstwo
Obserwuj wątek
  • sverir Re: Stary osioł mocno tkwi 28.07.21, 08:19
   Pan Prezes, jak każdy wódz przed nim, cofa się przed realizacją swoich zamysłów tylko w ostateczności. To narcyz chory na władzę. W gruncie rzeczy nie ma znaczenia, jaka jest decyzja, dla niego liczy się to, że on ją podjął. Dla swojej decyzyjności poświęci państwo i jego obywateli.
  • pies.na.czarnych Re: Stary osioł mocno tkwi 28.07.21, 13:19
   Jeszcze nic nie kupił na szczęście dla Polaków. Sam przecież powiedział: „Jeżeli dojdzie do tego zakupu to…”.

   Pisi boją się amerykańskich sankcji i pocieszają się jak mogą. Najbardziej obawiają się przeniesienia wojsk amerykańskich do innego kraju. Myślą, że do tego nie dojdzie ze względów strategicznych. Zobaczymy jak sprawa się rozwinie.
   Obawiają się również sankcji skierowanych w indywidualne osoby. Najbardziej tego obawia się żona Morawieckiego:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka