Dodaj do ulubionych

PiS się cofa!

17.09.21, 07:02
Może to niewiele ale kropla drąży skałę
www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,27580219,nagly-zwrot-akcji-ws-uchwal-anty-lgbt-rzad-przestraszyl-sie.html
Obserwuj wątek
   • stasi1 Re: PiS się cofa! 17.09.21, 08:25
    Same uchwały LGBT nic nie wnosiły. Stwierdzały tylko oficjalnie że jesteśmy przeciw nim. To że teraz oficjalnie nie będą tego mówili to już i tak jest dobrze. Przecież tam gdzie nie ma tych uchwał i tak większość jest przeciw LGBT. Oficjalnie w porządku są
    • snajper55 Re: PiS się cofa! 17.09.21, 13:36
     stasi1 napisał:

     > Same uchwały LGBT nic nie wnosiły. Stwierdzały tylko oficjalnie że jesteśmy prz
     > eciw nim. To że teraz oficjalnie nie będą tego mówili to już i tak jest dobrze.
     > Przecież tam gdzie nie ma tych uchwał i tak większość jest przeciw LGBT. Oficj
     > alnie w porządku są

     A sąd ta teza o większości?

     "Ponad połowa Polaków uważa, że homoseksualizm jest wprawdzie odstępstwem od normy, lecz należy go tolerować (54 proc.)."

     wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/602369,homoseksualizm-tolerancja-malzenstwa-adopcje-lgbt-raport.html

     "aż 60 proc. pytanych uważa, że para gejów lub lesbijek powinna mieć prawo do związku partnerskiego"

     oko.press/polki-i-polacy-gotowi-na-zwiazki-partnerskie-i-rownosc-malzenska-sondaze-i-eurobarometr/
     S.
     • privus Jak się robi białe z czarnego 19.09.21, 13:36
      snajper55 napisał:

      > A sąd ta teza o większości?

      To nie teza a mit. Nie pierwszy zresztą.

      Przed "wybuchniętą" brzozą czy czegoś tam jeszcze - jak wynikało z badań badań TNS OBOP - tylko 28 procent badanych dobrze oceniało pracę rządu Donalda Tuska płacącego cenę za podejmowanie trudnych decyzji i ówczesny kryzys gospodarczy. Noty prezydenta Lecha Kaczyńskiego były jeszcze gorsze. Jego pracę dobrze oceniał co piąty Polak, a prawie trzy czwarte ankietowanych (70 procent) – źle.

      Na tle prezydenta i rządu stosunkowo dobrze wypadał wówczas premier Donald Tusk. Jego pracę dobrze oceniało 38 proc. badanych, a źle – 51 proc. Prezydent miał więc ponad trzy razy więcej przeciwników niż zwolenników. Myślę, że sam sobie zapracował na negatywne oceny obywateli. Tym bardziej, że z jego środowiska PiS realizowana była zasada nieustannego ataku na Donalda Tuska, która niezmiennie trwa do dzisiaj.

      Prezydentura Lecha Kaczyńskiego nie została zweryfikowana przez wybory. Po przejęciu władzy przez PiS przystąpiono do tworzenia mitu "prezydenta tysiąclecia". W tak tworzonej politycznie atmosferze tragedii smoleńskiej łatwo było kreować najprzeróżniejsze mity. Jednak pamiętać należy o tym, że prezydentura Lecha Kaczyńskiego nie została zweryfikowana przez wybory.

      Na pytanie w sondażu SW Research o to, który prezydent był najlepszym prezydentem w historii III RP najwięcej - 37,6 proc. - wskazało Aleksandra Kwaśniewskiego. Myślę, że historia w najbliższym czasie zweryfikuje działalność obydwu bliźniaków.
  • 99venus Re: PiS się cofa! 17.09.21, 18:05
   Nie bądź naiwny.Jak sprokurowali takie pismo to z całą pewnością mają jakieś rozwiązanie.A głupia Unia pewnie się na to złapie.
   NIKT ZA NAS NIE OBALI NIERZADU PiS.
  • sverir Re: PiS się cofa! 18.09.21, 00:16
   Pierdolenie. "(...)czy nie zawierają one zapisów, które niekiedy - nawet wbrew intencjom organów stanowiących - mogłyby potencjalnie stać się przedmiotem nadinterpretacji w tym zakresie" napisał minister Buda doskonale wiedząc o tym, że od początku intencją autorów uchwał i radnych, którzy je popierali, była właśnie dyskryminacja. Nie wszyscy radni sejmików to takie durnie jak ojciec pewnego prezydenta, który wymiennie stosuje LGBT i ideologię gender.
  • adria231 Re: PiS się cofa! 18.09.21, 18:13
   Wygląda na to , że władza zmienia zdanie w sprawie stref wolnych od LGBT.
   Dlaczego? zagrożono, że nie dostaną pieniędzy.
   Jak w Polsce nazywa się taką zmianę poglądów dla pieniędzy? Dziewczyny czekające przy drodze na klientów, którzy im zapłacą wiedzą, że są dziwkami, a zawód przez nie uprawiany, to kur..stwo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka