Dodaj do ulubionych

Idziemy drogą Turcji?

08.06.22, 19:49
Erdogan walczył z inflacją wbrew radom ekonomistów i teraz tam już 73 % inflacja i dyktatorek szuka temu zastępczego w postaci wojny a to chce dołożyć Kurdom w Syrii a to Grecji.
Pytam się znawców czy w Polsce będzie podobnie?
Obawiam się że kaczysci by zatrzymać się przy korycie na stałe wmieszają nas w wojnę , innej drogi na przetrwanie dla tej zgrai nie widzę.
W ten sposób zaoraja opozycje, media , sądy, samorządy i będzie my drugą żałosną i biedną Rosją.
Obserwuj wątek
  • s12345s Re: Idziemy drogą Turcji? 08.06.22, 20:46
   Wolne media puszczają nagrania gdzie Kaczyński, Szydło, Sasin mówią, że Turcja powinna być dla nas wzorem i Polska powinna robić wszystko, by u nas było tak, jak w Turcji. Nagrania są z 2014 roku. Pewnie w necie też to jest.
   • rzewuski1 Re: Idziemy drogą Turcji? 08.06.22, 21:08
    Ja to słyszałem już od wyznawców pis jaki to Erdogan wspaniały jak popchnął Turcję w stronę silnego i niezależnego kraju a taki Tusk to przy nim zero popychadło Merkel i inne brednie. Orban czy Putin bo w sumie ci trzej panowie są do siebie bardzo podobni a rożni ich tylko to że żądza innymi krajami. Taki wieczny zachwyt ze przyjdzie jeden wuc i zrobi porządek , pozamyka złodziei i będzie wspaniale i dzięki takim idiotom kraj opanowują dyktatorzy i naród jest w czarnej dupie
    Takim nie przeszkadza ze dyktator niszczy niezależne media, sady i wszystko co tylko wykazuje jakiś odmienny punkt widzenia na cokolwiek..
    A teraz kacapy muszą iść na wojnę , niedługo Turcy pewnie tez , Węgry raczej nie bo ten kraj malutki i słaby .
   • sverir Re: masz na mysli - inflacja + wzrost gospodarczy 09.06.22, 07:16
    " kupuj zloto - lub nieruchomosci"

    I tak ludzie robią. W związku z czym nieruchomości drożeją, więc coraz mniej osób na to stać. Tym osobom rząd chce rozdawać pieniądze, wiec nakręca się spirala inflacyjna. Gdzieś kiedyś mieliście etos solidarności i troskę o najuboższych, a dziś macie rozwiazania dla najbogatszych. Ot, kapitalizm was zmienił.
  • buldog2 Re: Idziemy drogą Turcji? 10.06.22, 08:29
   Nie. Turcja może upadać gospodarczo, ale jej byt polityczny jest niezagrożony.
   Skutkiem działań sowieckiej agenturalnej jaczejki PIS może być osamotnienie, wyjście Polski ze struktur Zachodu i utrata niepodległości.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka