Dodaj do ulubionych

Szarża Kulczyka

    • Gość: Janek SZATAN istnieje- po grecku OSZCZERCA IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.11.04, 18:43
      • Gość: Janek Kulczykowi lekarze USA cudownie odświerzyli pamięć IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.11.04, 18:51
        • Gość: Janek Czemu Kulczyk nie powiedział tego wczesniej ? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.11.04, 18:53
          powinno być odświeżyli
    • Gość: ww Re: Szarża Kulczyka IP: *.wegrow.sdi.tpnet.pl 10.11.04, 18:45
      Kulczyk ma rację a Giertych chyba kręcił w komisji i TVN, coś mętnie nie to
      samo mówił !?
      • Gość: Nic mu nie pomoze [...] IP: *.internal / 167.206.198.* 10.11.04, 18:50
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Jaś Re: Szarża Kulczyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 18:59
      Ciekaw jestem czy Kulczyk , podobnie jak kiedyś Michnik , miał przy sobie
      magnetofon?
    • Gość: BORYS Re: Szarża Kulczyka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.04, 20:10
      Giertych się zagalopował, on z tych, co to "im morie po kolana". Ryzykuje
      utratą twarzy.
    • Gość: CIOCIA ZUZIA Re: Szarża Kulczyka IP: *.telia.com 10.11.04, 20:32
      Najlepsza obrona szpiga Kulczyka jest ostry atak i napastliwe
      oswiadczenia.Kulczyk to czlowiek butny arogancki, robiacy zarty z powaznych
      ludzi.Doskonaly symulant, gdzie przekupuje prywatnych lekarzy, aby otrzymac
      zaswiadczenie lekarskie. Po przylocie do Londynu, skierowal swoje kroki do
      redagcji (zamiast do szpitala), gdzie przebywal tam 3 godz. W gazecie Financial
      Times znowu zeszmacil Polske ten butny szpieg.
      • Gość: odkryl sie ! ITRYGANCTWO - OTO TAJEMNICA SUKCESOW KOLCZYKA !!!! IP: 63.245.15.* 10.11.04, 23:05
        jezeli ktos mial naiwne zludzenia ze
        to porzadny czlowiek i ze
        przejal miliadowy majatek narodowy
        z za pomoca swojej uczciwosci
        to moze spokojnie pozbyc sie
        tych ostatnich zludzen !
        • Gość: nie-autor Re: ITRYGANCTWO - OTO TAJEMNICA SUKCESOW KOLCZYKA IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.11.04, 02:39
          gratuluję!!!Właśnie podałeś optymalny tytuł monografii o kluczyku.Moja
          propozycja tytułu: klucz kulczyka.
    • Gość: Mo L Re: Szarża Kulczyka IP: *.slp.pl / 62.111.232.* 11.11.04, 11:15
      Przyszedl Gertych do Kulczyka
    • Gość: KB Re: Szarża Kulczyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 11:46
      KULCZYK MA RACJE!DOSC JUZ TEGO CO WYRABIA KOMISJA!SKANDAL
      • Gość: Scenariusz KULCZYK CHCIAL BYC SWIADKIEM KORONNYM ??!!!!!!!!! IP: *.phone.com / *.openwave.com 11.11.04, 12:36
        oto prawdopodobny scenariusz -
        kulczyk w panice zorganizowal
        potajemne spotkanie przez paulinow
        oferujac inforamcje o orlenie i pierwszym

        w zamian chcial ochrony i gwarancji
        swiadka koronnego
        giertych nie mogl mu tego zagwarantowac
        wiec kulczyk wybral wolnosc za granica
        • Gość: nerwica? Re: KULCZYK CHCIAL BYC SWIADKIEM KORONNYM ??!!!!! IP: 24.129.5.* 11.11.04, 12:53
          Gość portalu: Scenariusz napisał(a):

          > oto prawdopodobny scenariusz -
          > kulczyk w panice zorganizowal
          > potajemne spotkanie przez paulinow
          > oferujac inforamcje o orlenie i pierwszym
          >
          > w zamian chcial ochrony i gwarancji
          > swiadka koronnego
          > giertych nie mogl mu tego zagwarantowac
          > wiec kulczyk wybral wolnosc za granica

          golym okiem widac ze kulczyk
          szamocze sie jak ryba w sieci
          i zmienia fronty
          albo ma kiepskich doradcow
          albo jest znerwicowany
          • Gość: prokurator Re: KULCZYK CHCIAL BYC SWIADKIEM KORONNYM ??!!!!! IP: 24.129.5.* 11.11.04, 13:28
            Gość portalu: nerwica? napisał(a):

            > Gość portalu: Scenariusz napisał(a):
            >
            > > oto prawdopodobny scenariusz -
            > > kulczyk w panice zorganizowal
            > > potajemne spotkanie przez paulinow
            > > oferujac inforamcje o orlenie i pierwszym
            > >
            > > w zamian chcial ochrony i gwarancji
            > > swiadka koronnego
            > > giertych nie mogl mu tego zagwarantowac
            > > wiec kulczyk wybral wolnosc za granica
            >
            > golym okiem widac ze kulczyk
            > szamocze sie jak ryba w sieci
            > i zmienia fronty
            > albo ma kiepskich doradcow
            > albo jest znerwicowany

            szkoda wielka dla kulczyka i jego holdingu
            ze wybral droge matactwa i konfrontacji z prawda

            IV RP bedzie musiala go w przyszlosci rozliczyc
            • Gość: observer Re: KULCZYK CHCIAL BYC SWIADKIEM KORONNYM ??!!!!! IP: *.cosmoweb.net 11.11.04, 14:26
              Gość portalu: prokurator napisał(a):

              > Gość portalu: nerwica? napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: Scenariusz napisał(a):
              > >
              > > > oto prawdopodobny scenariusz -
              > > > kulczyk w panice zorganizowal
              > > > potajemne spotkanie przez paulinow
              > > > oferujac inforamcje o orlenie i pierwszym
              > > >
              > > > w zamian chcial ochrony i gwarancji
              > > > swiadka koronnego
              > > > giertych nie mogl mu tego zagwarantowac
              > > > wiec kulczyk wybral wolnosc za granica
              > >
              > > golym okiem widac ze kulczyk
              > > szamocze sie jak ryba w sieci
              > > i zmienia fronty
              > > albo ma kiepskich doradcow
              > > albo jest znerwicowany
              >
              > szkoda wielka dla kulczyka i jego holdingu
              > ze wybral droge matactwa i konfrontacji z prawda
              >
              > IV RP bedzie musiala go w przyszlosci rozliczyc

              na zostanie swiadkiem koronnym
              nigdy nie jest za pozno
              pewnie ciagle szacuje bilans
              strat i zyskow
              i bacznie obserwuje okret
              tonacego pierwszego
              • Gość: ubeckie szambo dlaczego kulczyk jest w calkowitej panice? IP: *.client.comcast.net 12.11.04, 03:27
                po pierwsze wyjdzie na jaw ze zaczal swoj interes dzieki ubeckiej szajce
                zlodzieji i milonow zdefraudowanych przez ubekow, jego fortuna jest gliniana,
                ten ubek i syn ubeka wie ze jego proceder to pajeczyna ubecka rozkradajaca
                majatek narodowy. holdingi? biznesy? kulczyk jestes zwyklym ubeckim scierwem
                cynciarzem , malwersantem i zlodziejem. masz to w genach, twoj tatus byl ubeckim
                scierwem ty to kontynuujesz. komuna sie skonczyla bydlaku i myslalem ze kradziez
                majatku narodowego to reformy? jestes zlodziejem skonczysz w wiezieniu obok
                kwacha, millera i calej sldowskiej bandy!
    • Gość: Mo L Re: Szarża Kulczyka IP: *.slp.pl / 62.111.232.* 11.11.04, 12:38
      Tylko UNIA EUROPEJSKA z Kulczykiem bez Butiglioniego oszoloma
    • Gość: Elec Re: Szarża Kulczyka IP: *.interecho.com / 62.233.170.* 11.11.04, 13:57
      JESTEM CIEKAW DLACZEGO "BEZSTRONNE" MEDIA NIE ZAUWARZYŁY ISTOTNEJ RÓŻNICY W
      TŁUMACZENIU SIE PANA GIERTYCHA . PIERWSZA WYPOWIEDŹ, ŻE ROZMAWIALI "PRZELOTNIE"
      KILKA MINUT A POTEM ZE TE KILKA MINUT TO BYŁO 1,5 GODZ. ŁADNA "PRZELOTNA
      ROZMOWA.". 2} DLACZEGO NIE PODANO W WIADOMOŚCIACH O PIJANYCH RADNYCH Z GDAŃSKA
      PRZYNALEŻNOSCI PARTYJNEJ DRUGIEGO RADNEGO.NO, ŻE JEDAN BYŁ Z SLD TO OCZYWIŚCIE
      SKOMENTOWANO.{ZAŁORZE SIĘ ZE DRUGI BYŁ Z "SŁUSZNEJ" PARTI}. I TO MAJĄ BYĆ
      NIEZALEŻNE UCZCIWE WOLNE MEDIA.
    • Gość: monikawanda Re: Szarża Kulczyka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.04, 13:39
      Szkoda,że wcześniej tego nie zrobił!Z takimi typami jak Giertych można
      rozmawiać jedynie pod warunkiem, ze ma się włączony dyktafon!
      • Gość: Cezary Trąbski Draka IP: *.adsl.tele2.no 12.11.04, 18:57
        Draka

        W basenie mocząc nogi jednego ranka
        Taka zawitała do mnie rymowanka
        Sam to tej historii nie wymyśliłem
        Z nocnej mary tę opowieść wydusiłem

        Bo w Częstochowie w klasztorze paulinów
        Spotkało się raz takich ciemnych synów
        Jeden drugiemu zrobił koło pióra
        Rozpoczęła się opowieść ponura

        Nim zasiedli za stołem przy herbacie
        Jeden z drugim poprawił obszerne gacie
        Janek włączył magnetofon i szara wara
        Bo Roman bladolicy niczym nocna mara

        Roman ja nie jestem żadnym ubekiem
        Lecz żywym rasowym szlachetnym endekiem
        Atest pochodzenia pisz mi Romanie
        Niech rychło zawiśnie na ścianie

        W złocistej ramie cyrograf mym wytrychem
        Dowodem, na mą federację z Giertychem
        A interesy moje będą bezpieczne
        Dywidendy niebotycznie bajeczne

        Drogi przyjacielu szanowny Janie
        Nim licencja zawiśnie na ścianie
        Tak jak na spowiedzi szczerze wyznaj Janku
        Czy masz kwity na pierwszego prosto z banku?
        .....................................................................
        Mam dla Jana aż dwie wiadomości
        I jedna i druga cię mocno rozzłości
        Jan, twoja żona zakupiła na aukcji
        Bez wadium, a i co gorsza bez kaucji

        Zdjęcie za pięćdziesiąt tysięcy
        Warte miliony w parę miesięcy
        Oj Romanie ma żona jest rezolutna
        W interesach hiena z niej jest okrutna

        Kiedy wbije zęby w szyję ta pijawka
        Tak wyssana z mojego serca jest zastawka
        Sam tego ssania każdej nocy zaznałem
        W Londynie się hospitalizowałem

        Zdjęcie stare z ubiegłego wieku
        Ona nosi czerep na karku człowieku
        Janie zdjęcie całkowicie nowe
        Tam siedzi nagutkie dziewczę zdrowe

        I nie siedzi na twoim kolanie
        Nie zawiśnie także na ścianie
        Ona siedzi na twoi własnym śledziu
        Janie rozbójniku niedźwiedziu

        Cezary Trąbski
        2004-11-12 18:58:44
        CDN



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka