Dodaj do ulubionych

Wielki problem - rakieta nie wybuchła!

11.05.23, 18:34
Zamiast się cieszyć, że rakieta, która wleciała na terytorium Polski nie wybuchła,
to robią dochodzenie dlaczego nie wybuchła i szukają winnego zaistniałej sytuacji.
PS.
Komendant KGP nacisnął na spust atrapy RGPpanc i nastąpił wybuchł, czyli wraz ze skutkami wszystko przebiegło prawidłowo. A tu przyleciała i nie wybuchła. Tak być nie może.
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Wielki problem - rakieta nie wybuchła! 11.05.23, 22:15
      weteran-czasu napisał:

> Zamiast się cieszyć, że rakieta, która wleciała na terytorium Polski nie wybuch
      > ła,
      > to robią dochodzenie dlaczego nie wybuchła i szukają winnego zaistniałej sytuac
      > ji.
      > PS.
      > Komendant KGP nacisnął na spust atrapy RGPpanc i nastąpił wybuchł, czyli wraz z
      > e skutkami wszystko przebiegło prawidłowo. A tu przyleciała i nie wybuchła. Ta
      > k być nie może.

Ruskie zapomniały włożyć do niej głowicy nukleatnej a beknie za to polska general. I gdzie tu sprawiedliwość? Prawo I S?sprawiedliwość?

S.
    • no-popis Re: Wielki problem - rakieta nie wybuchła! 12.05.23, 06:13
      weteran-czasu napisał:

> Zamiast się cieszyć, że rakieta, która wleciała na terytorium Polski nie wybuch
      > ła,
      > to robią dochodzenie dlaczego nie wybuchła i szukają winnego zaistniałej sytuac
      > ji.
      Znowu nie zrozumiałeś bidoku. Oni nie robią dochodzenia dlaczego ta rakieta nie wybuchła.
      Szkoda mi Ciebie ...prognosto 50 % inflacji. W POparciu PO POzostali już tylko:

- więżniowie, aresztanci- tradycyjnie PO miałą nam I miejsce w każdych wyborach,
      - byli eSBecy, TW licząc na obiecane przez Tuska odzyskanie "starych emerytur" i likwidację IPN,
      - ludzie mający problem ze zrozumieniem tekstu mówionego i pisanego ...to Ty i np Zapijaczony
      • weteran-czasu Re: Wielki problem - rakieta nie wybuchła! 12.05.23, 18:19
        Jak zwykle wypisujesz bzdury i usiłujesz ochronić za wszelką cenę Błaszczaka.
        Co do inflacji dot. podstawowych artykułów, to faktycznie się pomyliłem,
        ponieważ inflacja już(w maju 2023. nie wynosi jak prognozowałem 50%,
        ale 65,7%. Lokomotywy, tory tramwajowe, kolejowe oraz laska dla Kaczyńskiego mnie nie interesują.
    • emeryt-myslacy Re: Wielki problem - rakieta nie wybuchła! 12.05.23, 19:19
      To była tylko próba. Następna rakieta eksploduje w Warszawie nad głową Kaczyńskiego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka