oszol-lom-z-rm 09.03.24, 13:30 warszawa.naszemiasto.pl/skandal-wandale-w-imie-walki-ze-zmianami-klimatu/ar/c1-9639213 - syrenka niepostepowa była …. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
negativum Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 13:38 oszol-lom-z-rm napisał: > warszawa.naszemiasto.pl/skandal-wandale-w-imie-walki-ze-zmianami-klimatu/ar/c1-9639213 > - syrenka niepostepowa była …. Feministki zniszczyły niewiastę. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 13:39 Bąkiewicz już siedzi za zniszczenie elewacji zabytkowej kamienicy? Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 13:41 Gdyby był aktywiszczem to nikt z was by się go nie czepiał Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych [...] 09.03.24, 13:45 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 13:46 Czołowy hejter GW właśnie dał głos …. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 18:50 oszol-lom-z-rm napisał: > Czołowy hejter GW właśnie dał głos …. Pisałem Ci uprzejmie wielokrotnie. Gazeta Wyborcza dostępna jest jedynie dla prenumeratorów. Możliwość komentowania artykułów GW, dostępna jest jedynie dla prenumeratorów. Fora należą do portalu gazeta.pl. Czyli piszesz na dostępnych bezpłatnie forach gazeta.pl. Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 18:54 Wiele art jest odpłatnych nie wchodzę na nie Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 19:20 oszol-lom-z-rm napisał: > Wiele art jest odpłatnych nie wchodzę na nie Dostęp do GW jest PŁATNY. Ale przecież nie na to zwracam Twoją uwagę. Od dobrych kilku lat uprzejmie Ciebie informuję, abyś nie mylił GW z portalem: GAZETA.PL Bo do tego portalu należą fora w których BEZPŁATNIE uczestniczysz. Forum Kraj jest jednym z nich. Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 19:36 Nie interesują mnie prawne hocki klocki panujące w Agorze Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 19:58 oszol-lom-z-rm napisał: > Nie interesują mnie prawne hocki klocki panujące w Agorze To jest najzwyklejsza wiedza o media w Polsce. To jest tak jakby ktoś nawał "Tygodnik Powszechny" gazetą Rydzyka. Niby też katolickie. Ale odmienne. I od siebie niezależne. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 20:00 Widza o mediach w Polsce. Ale widać temat Polski za bardzo Cię nie interesuje. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 20:13 Wiedza o mediach Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 20:53 Agora jest medialnym okupantem narzucającym Polakom lewacki światopogląd Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 21:19 oszol-lom-z-rm napisał: > Agora jest medialnym okupantem narzucającym Polakom lewacki światopogląd Jakakolwiek Twa opina na temat Agory, nie zwalnia Cie z faktu, abyś widział gdzie się wpisujesz. Oraz rozróżniał polskie media. To jest tak jakby jakiś dyletant napisał, że wydawnictwo ZNAK jako medium katolickie jest watykańskim okupantem, narzucającym Polakom religijne brednie. Co jest oczywiście kompletną bzdurą. Ale oczywiście, jeśli chcesz mieszać odrębne media, nie mając nawet cienia świadomości gdzie publikujesz Twe forumowe wpisy to jak najbardziej masz prawo do dyletanckiego funkcjonowania w polskich mediach społecznościowych. Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 22:09 To są dwie firmy powiązane ze sobą Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 22:58 oszol-lom-z-rm napisał: > To są dwie firmy powiązane ze sobą Zamykając ten temat: Nie piszesz na forach GW, bo takowych nie ma. I nie znasz wydawnictw GW, bo nie masz do nich płatnego dostępu. Piszesz na forach gazeta.pl I masz bezpłatny dostęp do wydawnictw tego portalu internetowego. GW i portal gazeta.pl sa tak od siebie odmienne jak przykładowo twojahistoria.pl/i ciekawostkihistoryczne.pl/ Również są ze sobą powiązane, ale odmienne. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k PaSyfistki oblaly pomidorem warszawska syrenke... 09.03.24, 23:07 storima napisał: Nie piszesz na forach GW, > bo takowych nie ma. > I nie znasz wydawnictw GW, bo nie masz do nich płatnego dostępu. > > Piszesz na forach gazeta.pl > I masz bezpłatny dostęp do wydawnictw tego portalu internetowego. on pisze na forach agora pl. czy to cos zmienia ? Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: PaSyfistki oblaly pomidorem warszawska syrenk 09.03.24, 23:14 j-k napisał: > storima napisał: > Nie piszesz na forach GW, > > bo takowych nie ma. > > I nie znasz wydawnictw GW, bo nie masz do nich płatnego dostępu. > > > > Piszesz na forach gazeta.pl > > I masz bezpłatny dostęp do wydawnictw tego portalu internetowego. > > > on pisze na forach agora pl. > > czy to cos zmienia ? Z pewnością. Fora agora.pl to są ściśle tajne fora. Dostępne dla wybranych posiadaczy specjalnego kodu. Natomiast fora gazety.pl są dostępne bezpłatnie dla każdego. I pisze o nich Google. www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=fora+gazeta.pl PS Mowa była o dwóch odmiennych mediach: GW a portalem gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
j-k a co z wyborcza.pl ? 09.03.24, 23:18 storima napisał: > Mowa była o dwóch odmiennych mediach: > GW a portalem gazeta.pl a co z wyborcza.pl ? wyborcza.pl/0,0.html Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: a co z wyborcza.pl ? 09.03.24, 23:29 j-k napisał: > > storima napisał: > > Mowa była o dwóch odmiennych mediach: > > GW a portalem gazeta.pl > > > a co z wyborcza.pl ? > > wyborcza.pl/0,0.html Przecież pisałem GW jest DOSTĘPNA dla PRENUMERATORÓW. Chyba nie muszę WYSZCZEGÓLNIAĆ, że dostępna jest również w wersji standardowej i można ją nabyć w każdym kiosku itp. Najważniejsze, że poznałeś tajne forum AGORA.PL. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k i nadal - a co z wyborcza.pl ? 09.03.24, 23:33 storima napisał: Najważniejsze, że poznałeś tajne forum AGORA.PL. nie mam o nim pojecia, ale viem, ze istnieje - dla wybranych - like you. Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. 40 lat w polityce. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: i nadal - a co z wyborcza.pl ? 09.03.24, 23:40 j-k napisał: > Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. > Cenię Ciebie za samokrytykę manifestowaną w publicznym opluwaniu Twej godności i Twego kropkowanego Dr. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k i ja tez sie za to cenie... 09.03.24, 23:48 storima napisał: > Cenię Ciebie za samokrytykę i Twego kropkowanego Dr. ja tez sie za to cenie. w koncu zachodni Dr. tak sie pisze. ale i ty masz na to szanse. Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: i ja tez sie za to cenie... 09.03.24, 23:59 j-k napisał: > storima napisał: > > Cenię Ciebie za samokrytykę i Twego kropkowanego Dr. > > ja tez sie za to cenie. > > > ale i ty masz na to szanse. > > Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. > > Nie kłam. Napisałem: Cenię Ciebie za samokrytykę manifestowaną w publicznym opluwaniu Twej godności i Twego kropkowanego Dr. > w koncu zachodni Dr. tak sie pisze. Toteż wyraźnie napisałem, że opluwasz także Twego kropkowanego Dr. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k belkot 10.03.24, 00:04 opluwam - as usual - belkot. Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. "zachodni" Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: belkot 10.03.24, 00:14 j-k napisał: > opluwam - as usual - belkot. Nieprawdopodobne jak precyzyjnie oceniasz swą wypowiedź dalej opluwając w samokrytyce Twa godność i kropkowanego Dr. > Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. > > "zachodni" Tak. Innym medium prasowym jest "Dziennik Zachodni". BRAWO WYKROPKOWANY ! W końcu napisałeś coś na temat Odmiennych mediów informacyjnych, wielotematycznych w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: belkot 10.03.24, 00:37 storima napisał: > j-k napisał: Tak poza tematem różnic i niezależności GW versus gazeta.pl. Cieszy mnie fakt, że jako Polak doktoryzowałeś się na Zachodzie i że do dziś sprawia Ci to przyjemność. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k no, jusz lepi :) 10.03.24, 14:15 czyli oba sie cieszymxy - jak to Polacy a ze kazdy z czego innego - to drobiazg. Odpowiedz Link Zgłoś
storima Re: no, jusz lepi :) 10.03.24, 17:55 j-k napisał: > czyli oba sie cieszymxy - jak to Polacy > > a ze kazdy z czego innego > > - to drobiazg. Jak to mówią Polacy bez uwagi na detale zamieszkania: taki drobiazg a cieszy:) Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: PaSyfistki oblaly pomidorem warszawska syrenk 10.03.24, 14:00 Gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 23:26 Ja tu żadnej różnicy nie widzę Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 14:00 oszol-lom-z-rm: > Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syrenkę ! I cała Australia jest oburzona! Ja nie rozumiem sensowności takich gestów. Ale zanim zawrzaśniemy, że ta statua została ,,klimatzniszczona'', sprawdźmy, czy na pewno. ,,Odnosimy się z wielkim szacunkiem do tego pomnika - zapewnił jeden z aktywistów. - Dlatego użyta została farba kredowa, łatwa do zmycia. Nie chcieliśmy niczego zniszczyć ani uszkodzić.'' Jeśli to prawda, to poczekajmy na deszcz. A jeśli nieprawda, to istotnie, należy się odpowiedzialność za wandalizm. oszol-lom-z-rm: > - syrenka niepostepowa była …. Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 14:48 Farba ją oblali! Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 14:54 no i? Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 15:09 Dewastacja mienia publicznego! Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 15:14 Gmach Dyrekcji Naczelnej Lasów Państwowych przy ulicy Wawelskiej 52/54 jest siedzibą Ministerstwa Klimatu i Środowiska. W piątek 25 stycznia na platformie X Robert Bąkiewicz opublikował wideo, na którym widać, jak maluje dwa znaki mające przedstawiać symbol Polski Walczącej na ścianie budynku. Obiekt znajduje się w rejestrze zabytków, dlatego sprawą zainteresował się konserwator, który zawiadomił prokuraturę. www.whitemad.pl/prokuratura-zajmie-sie-dewastacja-budynku-przez-roberta-bakiewicza/ Pisowski debil nawet nie potrafi prawidłowo nabazgrać znaku "Polska Walczącą". Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 15:15 "Polska Walcząca" Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 16:06 Namalować kotwice na gmachu budynku złe obrzygać farba syrenkę dobrze - logika lewaka…Kali wiecznie żywy Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 16:15 Poparłem choćby jednym słowem oblanie Syrenki sokiem pomidorowym? Potępiam oba czyny w przeciwieństwie do ciebie. Pokaż mi swoje słowa potępienia czynu tego pisowskiego debila! Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 16:17 Aktywiszcza klimatyczni nie należą do PiS! Odpowiedz Link Zgłoś
mateusz.urbanski Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 16:32 oszol-lom-z-rm napisał: > Aktywiszcza klimatyczni nie należą do PiS! Oczywiście, do pis należą aktywiszcza dewocyjni i wszelkie oszołomstwa tego typu Odpowiedz Link Zgłoś
j-k No to pomodlmy sie 09.03.24, 16:57 mateusz.urbanski napisał(a): > Oczywiście, do pis należą aktywiszcza dewocyjni i wszelkie oszołomstwa tego typu no to pomodlmy sie za tfoje i ICH zbawienie: Krzyz ci na Droge: Odpowiedz Link Zgłoś
mateusz.urbanski Re: No to pomodlmy sie z kieliszkiem 😂 09.03.24, 17:08 j-k napisał: > no to pomodlmy sie za tfoje i ICH zbawienie: > Krzyz ci na Droge: A ty juZ seplenisz?!😱 Odpowiedz Link Zgłoś
j-k No to pomodlmy sie - a kieliszek potem. 09.03.24, 17:22 wszystko w swojej kolejnosci, dziecie i i to tylko wtedy , gdy skonczylos 18 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 17:22 Tak wiec żadne zielone tęczowe czy czerwone lewactwo Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 17:01 oszol-lom-z-rm napisał: > Aktywiszcza klimatyczni nie należą do PiS! Ale kurwiszcza pisowskie należą tylko do PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k a tfoje kulsonskie kurwiszcza ? 09.03.24, 17:04 pies.na.czarnych napisała: > Ale kurwiszcza pisowskie należą tylko do PiS. a tfoje kulsonskie kurwiszcza ? - to do kogo dzis naleza ? - przecie rozpisywalos sie o nich latami... przy okazji protestow kobiet... Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: a tfoje kulsonskie kurwiszcza ? 09.03.24, 17:27 Na tym polega obiektywne spojrzenie na aktualne sprawy. Za złe czyny krytyka za dobre pochwała. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k wez ty nie kombinuj, dziecie :) 09.03.24, 17:32 pies.na.czarnych napisała: > Na tym polega obiektywne spojrzenie na aktualne sprawy. Za złe czyny krytyka za dobre pochwała. wez ty nie kombinuj, dziecie :) bo tfoim kulsonom od tych kombinacji sie we lbach poprzewraca :) pieniadz jest wprawdzie jeden, ale ma dwie strony: - awers i rewers :) Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: a tfoje kulsonskie kurwiszcza ? 09.03.24, 19:03 Co jest dobre co złe niestety tu dziś panuje pełna dowolność Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 16:49 oszol-lom-z-rm: > Farba ją oblali! Zawrzeszczałeś z oddali, że coś farbą oblali. A my krzykniemy ,,— Hura! obronimy kangura!'' Może lepiej zajmijmy się każdy swoimi sprawami: my syrankami a Ty kangurami. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
hordol Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 17:00 co to jest "syranka" ? forumowy geniusz popełnia literówki? a fe!!! Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 09.03.24, 17:23 Podobno w polskich górach biegały dwa kangury , złapali je po słowackiej stronie Odpowiedz Link Zgłoś
j-k podobno tylko sokiem pomidorowym. 09.03.24, 17:01 oszol-lom-z-rm napisał: > Farba ją oblali! podobno tylko sokiem pomidorowym. to odpadnie paragraf - "zniszczenie pomnika" - i dostana tylko grzywne za chuliganstwo :) Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: podobno tylko sokiem pomidorowym. 09.03.24, 17:03 Kolorków trochę dostała i teraz wyglada jak człowiek:) Odpowiedz Link Zgłoś
j-k zadne Aktywiszcza , - a zwykle PaSyfistki, 09.03.24, 15:33 alternatywna pisowna - paSYFistki. Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: zadne Aktywiszcza , - a zwykle PaSyfistki, 09.03.24, 16:07 Pacyfista (tka) pożyteczny(a) idiota (idiotka) Putina Odpowiedz Link Zgłoś
waga173 Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 10.03.24, 05:58 Do rzezby Syrenki pozowala Krystyna Krahelska. Zginela w drugim dniu Powstania. Aktywistki obojetnie przeciw czemu protestowaly bym powiesil za nogi zeby je nadwislanskie mewy powoli dziobiac uczyly rozumu. Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 10.03.24, 09:51 Lewactwo nienawidzi powstania warszawskiego i powstańców . Stalin skazał ich na zagładę bo mu zawadzali w tworzeniu polskiej republiki sowieckiej Odpowiedz Link Zgłoś
don.kichote Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 10.03.24, 15:34 oszol-lom-z-rm napisał: > Lewactwo nienawidzi powstania warszawskiego i powstańców . Stalin skazał ich na > zagładę bo mu zawadzali w tworzeniu polskiej republiki sowieckiej I... dzięki niewątpliwie bohaterskim powstańcom i zwycięskiemu powstaniu, "polska republika sowiecka" nigdy nie powstała, stalin z podkulonym ogonem uciekł aż za Ural a Polacy, żyli długo i szczęśliwie w wolnym kraju... Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 10.03.24, 16:28 Niewola była łagodniejsza Polska nie stała się republika ZSRR ale zewn satelitą Odpowiedz Link Zgłoś
vivak01 Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 11.03.24, 11:43 " Niewola była łagodniejsza Polska nie stała się republika ZSRR ale zewn satelitą " Bynajmniej nie stało się tak przez poświęcenie powstańców. Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 11.03.24, 14:33 Alez jak najbardziej! Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 10.03.24, 15:42 Nikt niczego nie zniszczył. To łatwo zmywalna farba kredowa. Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 10.03.24, 18:16 a skąd wiesz czego użyli? byleś przy tym? Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 11.03.24, 09:52 To sobie sam usuwaj te farbę! Do roboty! Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 11.03.24, 11:09 ukos: > Nikt niczego nie zniszczył. To łatwo zmywalna farba kredowa. oszol-lom-z-rm: > To sobie sam usuwaj te farbę! Do roboty! Do jakiej roboty? Czekanie na deszcz to nie jest robota. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 11.03.24, 11:49 sam deszcz tego nie zmyje,chyba że kwaśny, ale to będą tylko dodatkowe plamy Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 11.03.24, 12:39 oszol-lom-z-rm: > sam deszcz tego nie zmyje,chyba że kwaśny W Warszawie nie ma już deszczów innych niż kwaśne. Więc nie ma co bić piany o jakieś t.zw. ,,klimatzniszczenia''. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 11.03.24, 13:43 Zniszczenia się już dokonały … przede wszystkim w umysłach warszawiaków Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 11.03.24, 13:59 oszol-lom-z-rm: > Zniszczenia się już dokonały … przede wszystkim w umysłach warszawiaków No to powinieneś był inaczej zatytułować wątek. Nie chodzi Ci przecież o ,,klimatzniszczenia'' (cokolwiek by to miało oznaczać) warszawska syrenki (staram się być wierny Twojej odmianie przymiotnika przez przypadki), tylko o ,,klimatzniszczenia'' (cokolwiek by to miało oznaczać) warszawska umysłów. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 erratum 11.03.24, 14:09 stefan4: > Nie chodzi Ci przecież o ,,klimatzniszczenia'' (cokolwiek by to miało oznaczać) > warszawska syrenki (staram się być wierny Twojej odmianie przymiotnika > przez przypadki), tylko o ,,klimatzniszczenia'' (cokolwiek by to miało oznaczać) > warszawska umysłów. Przepraszam, oczywiście chodzi nie o ,,klimatzniszczenia'' tylko o ,,kilimatzniszczenia'' — Nie od klimakterium, tylko od kilimu. Jak ja mogłem być tak nieuważny? Tak więc ,,aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska umysły''. A teraz trzeba poczekać na deszcz, żeby spłukał z tych umysłów farbę kredową. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 11.03.24, 14:34 Aktywiszcza klimatyczni dokonali zniszczenia warszawskiej syrenki Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 11.03.24, 14:52 oszol-lom-z-rm: > Aktywiszcza klimatyczni dokonali zniszczenia warszawskiej syrenki Czytelność Twoich rewelacji poprawia się z postu na post... Pozostały tylko dwa problemy: gramatyczny: skoro Twój ulubiony rzeczownik ,,aktywiszcze'' jest rodzaju nijakiego (bo wzgląd na poprawność polityczną nie pozwala Ci na zastosowanie rodzaju męskiego ani żeńskiego, chociaż normalni ludzie powiedzieliby w tym kontekście ,,aktywistki''), to określający go przymiotnik również powinien być nijaki: ,,aktywiszcza klimatyczne''; merytoryczny: nie ,,zniszczenia'' tylko ,,pomalowania''; kobiety lubią się malować, a jak któraś nie może sama, bo jest z brązu, to pomagają jej koleżanki. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
oszol-lom-z-rm Re: Aktywiszcza kilimatzniszczyły warszawska syre 11.03.24, 16:45 Aktywiszcze to nie mój wymysł tylko pewnego kandydata PO do sejmu Odpowiedz Link Zgłoś