kawa_poranna11
30.01.26, 20:47
Nie lubię, gdy rozmowa na FK zamienia się w podrzucanie linków,
bo wtedy czuję, że zamiast myśli dostaję „przekierowanie”.
Dla mnie prawdziwa wartość rozmówcy to jego ocena,
argumenty i doświadczenie, a nie lista odsyłaczy do cudzych treści.
Linki bywają też ryzykowne, bo łatwo trafić na spam,
manipulację albo zwykłe marnowanie czasu.
Wolę, żeby ktoś napisał jasno, co uważa i dlaczego,
nawet jeśli nie ma stuprocentowej pewności.
Na linki w ogóle nie klikam.
Co o tym myślicie?