Gość: gav IP: *.elbud.waw.pl 30.11.04, 11:03 EWELINA! Podaj numery telefonów do nich! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hegemon EWELINA YOU ARE MY HERO!!! IP: *.u.mcnet.pl 30.11.04, 11:05 I LOVE YOU!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rzadki Re: EWELINA YOU ARE MY HERO!!! IP: 62.29.248.* 30.11.04, 11:14 Jak ona mogla. To tacy madrzy i uczciwi ludzie sa.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miop Re: dziewczyno zaloz partie bedziesz mogla grozic IP: 195.136.193.* 01.12.04, 00:22 bez odpowiedzialnosci karnej :-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dhanka Re: EWELINA YOU ARE MY HERO!!! IP: *.spiczyn.sdi.tpnet.pl 30.11.04, 11:18 i tak trzymac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idiotslayer BRAWOOO EWELINA! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 11:56 a teraz razem spuscmy im wpie..wreszczcie biedactwo nie wytrzymalo juz tych debili Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kosma Ale może by tak paru z SLD? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 12:39 Im się o wiele bardziej należy. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Studentka groziła politykom 30.11.04, 11:07 jakim politykom? przecież to zwykła hołota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek cos musi byc na rzeczy IP: 195.190.143.* 30.11.04, 11:07 ciekawe skad znala ich numery telefonow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dadea [...] IP: *.cstnet.pl / *.wsb.cstnet.pl 30.11.04, 11:14 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: cos musi byc na rzeczy 30.11.04, 12:21 Gość portalu: dadea napisał(a): > > ciekawe skad znala ich numery telefonow > z dupy Może to śmieszne, ale faktycznie coś w tym guście to może być... Studentka, co sponsora-polityka szukała? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V. telefony są w internecie n/t IP: *.puszczykowo.sdi.tpnet.pl 30.11.04, 12:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ość Re: cos musi byc na rzeczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 13:15 Należy sądzić, iż znała nie tylko ich telefoniczne numerki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SzewcZabijaSzewca! brawo dla p. Eweliny! IP: 195.116.62.* 30.11.04, 11:07 z politykami się nie gada, potrzeba radykalności i rozwiązań ostatecznych!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kl co oni tacy strachliwi? IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 30.11.04, 11:15 Jestes teraz zarejestrowanym klientemw bazie danych Panda Software, wkrótce otrzymasz dostep do dodatkowych uslug, dolaczonych do zakupionego produktu. Prosimy o przeczytanie tej strony uwaznie i zachowanie kopii w razie ewentualnych niejasnosci w przyszlosci. Zarejestrowany produkt i data wygasniecia uslug serwisowych sa nastepujace: TITANIUM ANTIVIRUS 2004 -24H SOS VIRUSdoFEBRUARY 28, 2005 -AKTUALIZACJA BAZY SYGNATUR WIRUSÓWdoFEBRUARY 28, 2005 -AKTUALIZACJA PROGRAMUdoFEBRUARY 28, 2005 -WSPARCIE TECHNICZNE PRZEZ E-MAILdoFEBRUARY 28, 2005 Numer klienta:72765188Zachowaj ten numer,jesli go zgubisz, prosimy o kontakt z Panda Software. Ten numer pomoze nam szybciej i sprawniej odpowiedziec na Twoje pytania i udzielic niezbednej pomocy. Ponizej podajemynazwe uzytkownika i haslo(rozrózniane sa wielkie i male litery): Nazwa uzytkownika:CCF222ZC5A Haslo:3BH7WEMF Nazwa uzytkownika ihaslo sa niezbedne do aktualizacjiprogramu antywirusowego oraz pobierania najnowszych wersji produktów z naszej strony internetowej.Jednoczesnie przypominamy,ze wprowadzenie nazwy uzytkownika i hasla w menu konfiguracyjnym programu antywirusowego jest konieczne, aby przeprowadzal on aktualizacje.W przypadku jakichkolwiek watpliwosci odnosnie konfiguracji update lub procesu sciagania nowszych wersji produktów, prosimy o klikniecietutaj.Zostaniesz wprowadzony do sekcji pomoc, gdzie zawarte sa dodatkowe informacje i wskazówki. Pamietaj, ze kody te nie beda aktywne az do momentu otrzymania przez Ciebie e- maila potwierdzajacego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hex Re: co oni tacy strachliwi? IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 30.11.04, 11:35 Przydałby się jeszcze adres email i hasło. A także parę innych danych: numer konta bankowego, imię, nazwisko, adres i numer karty płatniczej. Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kl niestety nic więcej. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 30.11.04, 13:04 niestety udostępniłem tylko dane które nic ci nie dadzą.Potraktój to jako ćwiczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aurela Re: Studentka groziła politykom IP: *.czarny-bor.sdi.tpnet.pl 30.11.04, 11:18 Brawo!!!Trzeba wreszcie zaprowadzić w tym kraju porządek!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kow3l Re: Studentka groziła politykom IP: 81.210.124.* 30.11.04, 12:37 I Ty go zaprowadzisz :P Jakie brawo, kobieto zastanow sie. Swoja droga to juz nie jest studnetka resocjallizacji po tym co zrobila. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rade Re:co to za palanty? IP: *.eupm.org 30.11.04, 11:21 Dajcie nam namiary to wyslemy setki takich sms-ow. Na pohybel tym pozal sie Boze "politykom" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Welcome to Syf Re:co to za palanty? IP: *.spray.net.pl 30.11.04, 11:33 Oczywiście złodzieje i cwane burżuje ala Orlen, Biedronka, Geant, pejsaci, itp. po prawej stronie sceny polit. są OK ! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Welcome to Poland 300 PLN + 300x BLOW JOB CHYBA ?! :) IP: *.spray.net.pl 30.11.04, 11:31 Tylko 300 PLN za pobicie 2 gości to coś tanio... Gdzie tak tanio można drechow wynająć ?!?! DAM IM ZLECENIA NA CAŁY ROK :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Nikomu nie wolno grozić nawet jak ma głupie pogląd IP: 193.30.160.* 30.11.04, 11:34 Odpowiedz Link Zgłoś
gunther Niewinni 30.11.04, 12:12 się nie boją. Może jest wyjściem publikowanie numerów telefonów na necie i wolny do nich dostęp dla wszystkich, tak by każdy mógł ze swoim (p)osłem wymienić zdanie. ______________________________ A na drzewach zamiast liści... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Re: Niewinni się nie boją. - Kretynizm jakich mało IP: *.inter-i.wohnheim.uni-mainz.de 30.11.04, 16:40 Pospaceruj sobie po dużym mieście. Niewinnie. Nie będziesz się bał? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof Re: Studentka groziła politykom IP: *.oepd.com.pl / 83.136.227.* 30.11.04, 12:07 Mnie ci panowie też cały czas molesują z ekranów TV i z radia swoją bezgraniczną głupotą i nikt się za mną nie ujmie, żaden sąd. Mało tego oni obrażają moje poczucie człowieczeństwa i niszczą we mnie wszelkie uczucia ludzkie. To są zwykłe sprzedawczyki i kanalie - cały czas mowa o członkach i pochewkach z Samoobrony i LPR'u (czyli Ligii Pier------go Rydzyka) - cenzura własna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wosq KOCHAMY CIĘ IP: 150.254.99.* 30.11.04, 12:52 JESTEŚMY Z TOBĄ , WYPIEPRZYĆ Z KRAJU TĘPOTĘ Z SAMOOBRONY I FASZYSTÓW Z LIGI POLSKICH FASZYSTOWSKICH RODZIN!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Belial Re: Studentka groziła politykom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 13:27 Podoba mi się.Baba z jajami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lupo Re: Studentka groziła politykom IP: *.zywiec.plusnet.pl 30.11.04, 16:05 Misiu, to Ty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: Studentka groziła politykom IP: *.net-serwis.pl 30.11.04, 13:32 Wysyłać z tych k...a tik taków! Za 300 zł, hmmm i mnie na to stać! Masz numer do Jamnika? Albo Szarugi-Namackiej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hm Re: Studentka groziła politykom IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.11.04, 13:38 a skąd wy niby wiecie jakie intencje jej przyświecały?, bo przypisujecie jakies piękne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szpak Re: Studentka groziła politykom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 14:10 nalezalo sie psom !!! tak trzymaj, jak chcesz to ci dorzuce troche hajsu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotek Re: Studentka groziła politykom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 14:34 ona jest lekko psychiczna i dala sie odprowadzic.sprawa jest stara-2 lata-wtedy bylo apogeum atakow na te partie.zajmijcie sie szatkowskim i malkowskim jeden i drugi super amigo z sld.czy ludnosc warminskiego nie widzi co oni wyrabiaja?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X11 Re: Studentka groziła politykom IP: *.ift.uni.wroc.pl 30.11.04, 14:56 Trzeba było dać je spamerom :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonek Brawo Ewelina !!! IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 30.11.04, 14:57 Politycy musza czuć nad soba bicz, może wtedy przestana olewac swoich wyborców Odpowiedz Link Zgłoś
pakoshead KOCHANE DZIECKO Z TEJ EWELINKI 30.11.04, 14:59 Chciała poprostu zresocjalizować kołtuństwo w odpowiedni dla nich sposób.Brawo dziewczyno!Na chamów tylko z batem i choc to nie do końca zgodne z prawem, w zupełności popieram-Kamil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazio Re: Studentka groziła politykom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 15:31 znajac typy z samoobrony i LPR to wierze w to, ze byla molestowana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaxa Studentka RE-SO-CJA-LI-ZA-CJI? IP: *.crowley.pl 30.11.04, 16:11 :-) Kurczę, co za kraj... :-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaga Re: Studentka groziła politykom IP: *.crowley.pl 30.11.04, 16:52 Prawdziwa "perła resocjalizacji".Po co jej zawieszac wyrok?? Jej pobyt w wiezieniu byłby jednocześnie praktyką. A swoja droga jak ten nasz gatunek ludzki jest zróznicowany!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sybilla ..do uczestników niniejszego forum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 21:23 Mając na uwadze poziom Waszych wypowiedzi uważam, że teraz przyjdzie na Was pora. Schowajcie głęboko telefony komórkowe. Odpowiedz Link Zgłoś