Dodaj do ulubionych

Studentka groziła politykom

IP: *.elbud.waw.pl 30.11.04, 11:03
EWELINA! Podaj numery telefonów do nich!
Obserwuj wątek
    • Gość: hegemon EWELINA YOU ARE MY HERO!!! IP: *.u.mcnet.pl 30.11.04, 11:05
      I LOVE YOU!!!
      • Gość: Rzadki Re: EWELINA YOU ARE MY HERO!!! IP: 62.29.248.* 30.11.04, 11:14
        Jak ona mogla. To tacy madrzy i uczciwi ludzie sa....
        • Gość: miop Re: dziewczyno zaloz partie bedziesz mogla grozic IP: 195.136.193.* 01.12.04, 00:22
          bez odpowiedzialnosci karnej :-P
      • Gość: dhanka Re: EWELINA YOU ARE MY HERO!!! IP: *.spiczyn.sdi.tpnet.pl 30.11.04, 11:18
        i tak trzymac
      • Gość: idiotslayer BRAWOOO EWELINA! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 11:56
        a teraz razem spuscmy im wpie..wreszczcie

        biedactwo nie wytrzymalo juz tych debili
      • Gość: Kosma Ale może by tak paru z SLD? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 12:39
        Im się o wiele bardziej należy.
    • venus99 Re: Studentka groziła politykom 30.11.04, 11:07
      jakim politykom? przecież to zwykła hołota.
    • Gość: Bartek cos musi byc na rzeczy IP: 195.190.143.* 30.11.04, 11:07
      ciekawe skad znala ich numery telefonow
      • Gość: dadea [...] IP: *.cstnet.pl / *.wsb.cstnet.pl 30.11.04, 11:14
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • kotek.filemon Re: cos musi byc na rzeczy 30.11.04, 12:21
          Gość portalu: dadea napisał(a):

          > > ciekawe skad znala ich numery telefonow
          > z dupy

          Może to śmieszne, ale faktycznie coś w tym guście to może być...
          Studentka, co sponsora-polityka szukała?
      • Gość: V. telefony są w internecie n/t IP: *.puszczykowo.sdi.tpnet.pl 30.11.04, 12:29
      • Gość: ość Re: cos musi byc na rzeczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 13:15
        Należy sądzić, iż znała nie tylko ich telefoniczne numerki.
    • Gość: SzewcZabijaSzewca! brawo dla p. Eweliny! IP: 195.116.62.* 30.11.04, 11:07
      z politykami się nie gada, potrzeba radykalności i rozwiązań ostatecznych!:)
    • Gość: kl co oni tacy strachliwi? IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 30.11.04, 11:15
      Jestes teraz zarejestrowanym klientemw bazie danych Panda Software, wkrótce
      otrzymasz dostep do dodatkowych uslug, dolaczonych do zakupionego produktu.
      Prosimy o przeczytanie tej strony uwaznie i zachowanie kopii w razie
      ewentualnych niejasnosci w przyszlosci.

      Zarejestrowany produkt i data wygasniecia uslug serwisowych sa nastepujace:




      TITANIUM ANTIVIRUS 2004
      -24H SOS VIRUSdoFEBRUARY 28, 2005
      -AKTUALIZACJA BAZY SYGNATUR WIRUSÓWdoFEBRUARY 28, 2005
      -AKTUALIZACJA PROGRAMUdoFEBRUARY 28, 2005
      -WSPARCIE TECHNICZNE PRZEZ E-MAILdoFEBRUARY 28, 2005

      Numer klienta:72765188Zachowaj ten numer,jesli go zgubisz, prosimy o kontakt z
      Panda Software. Ten numer pomoze nam szybciej i sprawniej odpowiedziec na Twoje
      pytania i udzielic niezbednej pomocy.

      Ponizej podajemynazwe uzytkownika i haslo(rozrózniane sa wielkie i male litery):

      Nazwa uzytkownika:CCF222ZC5A
      Haslo:3BH7WEMF

      Nazwa uzytkownika ihaslo sa niezbedne do aktualizacjiprogramu antywirusowego
      oraz pobierania najnowszych wersji produktów z naszej strony
      internetowej.Jednoczesnie przypominamy,ze wprowadzenie nazwy uzytkownika i
      hasla w menu konfiguracyjnym programu antywirusowego jest konieczne, aby
      przeprowadzal on aktualizacje.W przypadku jakichkolwiek watpliwosci odnosnie
      konfiguracji update lub procesu sciagania nowszych wersji produktów, prosimy o
      klikniecietutaj.Zostaniesz wprowadzony do sekcji pomoc, gdzie zawarte sa
      dodatkowe informacje i wskazówki.

      Pamietaj, ze kody te nie beda aktywne az do momentu otrzymania przez Ciebie e-
      maila potwierdzajacego.

      • Gość: hex Re: co oni tacy strachliwi? IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 30.11.04, 11:35
        Przydałby się jeszcze adres email i hasło. A także parę innych danych: numer
        konta bankowego, imię, nazwisko, adres i numer karty płatniczej. Z góry
        dziękuję.
        • Gość: kl niestety nic więcej. IP: *.wsm.szczecin.pl / 212.14.0.* 30.11.04, 13:04
          niestety udostępniłem tylko dane które nic ci nie dadzą.Potraktój to jako
          ćwiczenie.
    • Gość: Aurela Re: Studentka groziła politykom IP: *.czarny-bor.sdi.tpnet.pl 30.11.04, 11:18
      Brawo!!!Trzeba wreszcie zaprowadzić w tym kraju porządek!!!
      • Gość: kow3l Re: Studentka groziła politykom IP: 81.210.124.* 30.11.04, 12:37
        I Ty go zaprowadzisz :P Jakie brawo, kobieto zastanow sie. Swoja droga to juz
        nie jest studnetka resocjallizacji po tym co zrobila.
    • Gość: rade Re:co to za palanty? IP: *.eupm.org 30.11.04, 11:21
      Dajcie nam namiary to wyslemy setki takich sms-ow. Na pohybel tym pozal sie
      Boze "politykom"
      • Gość: Welcome to Syf Re:co to za palanty? IP: *.spray.net.pl 30.11.04, 11:33
        Oczywiście złodzieje i cwane burżuje ala Orlen, Biedronka, Geant, pejsaci, itp.
        po prawej stronie sceny polit. są OK ! :)
    • Gość: Welcome to Poland 300 PLN + 300x BLOW JOB CHYBA ?! :) IP: *.spray.net.pl 30.11.04, 11:31
      Tylko 300 PLN za pobicie 2 gości to coś tanio...
      Gdzie tak tanio można drechow wynająć ?!?! DAM IM ZLECENIA NA CAŁY ROK :)

    • Gość: Jacek Nikomu nie wolno grozić nawet jak ma głupie pogląd IP: 193.30.160.* 30.11.04, 11:34
      • gunther Niewinni 30.11.04, 12:12
        się nie boją.

        Może jest wyjściem publikowanie numerów telefonów na necie i wolny do nich
        dostęp dla wszystkich, tak by każdy mógł ze swoim (p)osłem wymienić zdanie.

        ______________________________
        A na drzewach zamiast liści...
        • Gość: Wojtek Re: Niewinni się nie boją. - Kretynizm jakich mało IP: *.inter-i.wohnheim.uni-mainz.de 30.11.04, 16:40
          Pospaceruj sobie po dużym mieście. Niewinnie. Nie będziesz się bał?
    • Gość: Krzysztof Re: Studentka groziła politykom IP: *.oepd.com.pl / 83.136.227.* 30.11.04, 12:07
      Mnie ci panowie też cały czas molesują z ekranów TV i z radia swoją bezgraniczną
      głupotą i nikt się za mną nie ujmie, żaden sąd. Mało tego oni obrażają moje
      poczucie człowieczeństwa i niszczą we mnie wszelkie uczucia ludzkie. To są
      zwykłe sprzedawczyki i kanalie - cały czas mowa o członkach i pochewkach z
      Samoobrony i LPR'u (czyli Ligii Pier------go Rydzyka) - cenzura własna.
    • Gość: wosq KOCHAMY CIĘ IP: 150.254.99.* 30.11.04, 12:52
      JESTEŚMY Z TOBĄ , WYPIEPRZYĆ Z KRAJU TĘPOTĘ Z SAMOOBRONY I FASZYSTÓW Z LIGI
      POLSKICH FASZYSTOWSKICH RODZIN!!!!!!!!!
    • Gość: Belial Re: Studentka groziła politykom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 13:27
      Podoba mi się.Baba z jajami.
      • Gość: Lupo Re: Studentka groziła politykom IP: *.zywiec.plusnet.pl 30.11.04, 16:05
        Misiu, to Ty?
    • Gość: hihi Re: Studentka groziła politykom IP: *.net-serwis.pl 30.11.04, 13:32
      Wysyłać z tych k...a tik taków! Za 300 zł, hmmm i mnie na to stać!
      Masz numer do Jamnika? Albo Szarugi-Namackiej?
    • Gość: hm Re: Studentka groziła politykom IP: *.aster.pl / *.aster.pl 30.11.04, 13:38
      a skąd wy niby wiecie jakie intencje jej przyświecały?, bo przypisujecie jakies
      piękne
    • Gość: szpak Re: Studentka groziła politykom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.04, 14:10
      nalezalo sie psom !!! tak trzymaj, jak chcesz to ci dorzuce troche hajsu
    • Gość: kotek Re: Studentka groziła politykom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 14:34
      ona jest lekko psychiczna i dala sie odprowadzic.sprawa jest stara-2 lata-wtedy
      bylo apogeum atakow na te partie.zajmijcie sie szatkowskim i malkowskim jeden i
      drugi super amigo z sld.czy ludnosc warminskiego nie widzi co oni wyrabiaja?!
    • Gość: X11 Re: Studentka groziła politykom IP: *.ift.uni.wroc.pl 30.11.04, 14:56
      Trzeba było dać je spamerom :)))
    • Gość: Jonek Brawo Ewelina !!! IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 30.11.04, 14:57
      Politycy musza czuć nad soba bicz, może wtedy przestana olewac swoich wyborców
    • pakoshead KOCHANE DZIECKO Z TEJ EWELINKI 30.11.04, 14:59
      Chciała poprostu zresocjalizować kołtuństwo w odpowiedni dla nich sposób.Brawo
      dziewczyno!Na chamów tylko z batem i choc to nie do końca zgodne z prawem, w
      zupełności popieram-Kamil.
    • Gość: www Ewelina, podaj numer SWOJEGO telefonu! IP: *.com 30.11.04, 15:24
    • Gość: kazio Re: Studentka groziła politykom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 15:31
      znajac typy z samoobrony i LPR to wierze w to, ze byla molestowana
    • Gość: posel i nie wstyd ci dziwko? IP: 212.113.51.* 30.11.04, 16:09
    • Gość: jaxa Studentka RE-SO-CJA-LI-ZA-CJI? IP: *.crowley.pl 30.11.04, 16:11
      :-)

      Kurczę, co za kraj... :-D
    • Gość: gaga Re: Studentka groziła politykom IP: *.crowley.pl 30.11.04, 16:52
      Prawdziwa "perła resocjalizacji".Po co jej zawieszac wyrok?? Jej pobyt w
      wiezieniu byłby jednocześnie praktyką.
      A swoja droga jak ten nasz gatunek ludzki jest zróznicowany!!!!!!!!!
      • Gość: Sybilla ..do uczestników niniejszego forum. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 21:23
        Mając na uwadze poziom Waszych wypowiedzi uważam, że teraz przyjdzie na Was
        pora. Schowajcie głęboko telefony komórkowe.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka