Dodaj do ulubionych

Senat za projektem ustawy o związkach partnerskich

    • neceser Historii nie powstrzymasz. To swiatowy ruch 03.12.04, 15:17
      Swietnie skordynowany na wielu kontynentach.

      Gość portalu: Kamil napisał(a):

      > NARESZCIE !!! Polska normalnieje. Brawo!!!
    • Gość: r29 Re: Senat za projektem ustawy o związkach partner IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.04, 15:17
      Ciekawe do jakich celow mozna wykorzystac rejestr par homoseksualnych ?
    • Gość: wojtek SERDECZNIE DZIĘKUJĘ 38 SENATOROM GŁOSUJĄCYM ZA. IP: *.net.pl / 62.233.214.* 03.12.04, 15:22
      • Gość: BabciaKlozetowa Jezeli "malzenstwa" sa jedynym sposobem IP: *.proxy.aol.com 03.12.04, 15:39
        Jezeli "malzenstwa" sa jedynym sposobem usuniecia zboczencow z szalet
        miejskich, jestem za "malzenstwami"
        • Gość: Terry Re: Jezeli "malzenstwa" sa jedynym sposobem IP: 5.5R6D* / 217.153.50.* 03.12.04, 16:06
          A co w kibelkach publicznych uprawiają tę piąkna milość ?
    • Gość: DEMAGOG Marksizm a GEIZM IP: *.proxy.aol.com 03.12.04, 15:35
      Marksizm: BYT RODZI SWIADOMOSC
      GEIZM: ODBYT RODZI SWIADOMOSC
    • Gość: seke SENAT TO PEDAŁY i LESBY !!!!! IP: *.film-tv.pl 03.12.04, 15:40
      a szczególnie te psy z SLD i UP. Chciałbym poznać listę tych idiotów, jak
      równiez tych co sie wstrzymali, żeby wiedziec na kogo nie głosować.
      Huj i w dupy !!!!!
      A swoją drogą to piekny manewr odwracający umage od afer ich kolesi. SLD zawsze
      wyciąga aborcje, albo pederestów jak wokół dup przytwierdzonych do stołków robi
      sie gorąco...ale jak juz pisałem...
      Huj i w dypy !!!!
    • Gość: mdr Re: Senat za projektem ustawy o związkach partner IP: 5.5R4D* / *.oracle.co.uk 03.12.04, 15:44
      NIE!! I nie jestem rasistą, nietolerancyjnym prawicowcem ani nikim podobnym. Ale
      to nie jest normalne, cała Europa kreuje się na "poprawną" politycznie. A ja mam
      w d... takie porządki i prawo, które karzą mi i moim dzieciom ogladać na ulicach
      obejmujących sie pedałów. Czy Wy wszysycy "Tolerancyjnie inaczej" jestście
      normalni?? Jak będziecie tłumaczyc swoim dzieciom, że "pan z panem" zachowują
      się jak cioty?? Nie boicie się, że będą na to patrzeć i same zaczną ich
      naśladować?? To jest chore, jak cała ta hiporkyzja i "poprawność" Europy XXI
      w...Żygać mi się chce.
      • Gość: Przemo_gej co ty wiesz... IP: 193.53.93.* 03.12.04, 16:05
        widziales w zyciu jakiegos geja? czy tylko obrazki australijskich transwestytow
        na pawadzie w Sydney? facet, daj sobie spokoj, bo nie masz pojecia o czym
        mowisz...
        • Gość: Terry Wiem ... IP: 5.5R6D* / 217.153.50.* 03.12.04, 16:08
          ... widywałem pedziów w środkach lokomocji napastujących chłopców. Zbliżał się
          taki tyłem i macał chłopczykowi ... To cię kręci ? Też tak robisz ? To jest ta
          piękna miłość ?
          • Gość: Przemo Re: Wiem ... IP: 193.53.93.* 03.12.04, 16:13
            A ja czytam raz po raz o facetach co zaciagaja male dziewczynki do lasu - potem
            sie je znajduje w plytkim grobie. tez tak robisz? w koncu kreca cie kobietki,
            nie?

            a czym ty w ogole gadasz? facet, argumenty tego typu mozesz sobie wsadzic.
            widzialem juz roznych na tym forum, ale ty tylko szukasz zaczepki. smutne i
            prymitywne.

            no ale skoro dokopujac pedalom chcesz podreperowac swoja widac watpliwa
            meskosc... to dobrej zabawy!
            • Gość: Terry Re: Wiem ... IP: 5.5R6D* / 217.153.50.* 03.12.04, 16:17
              A może odpiszesz na temat a nie obok ? Jak już jesteś pedałem to nie umiesz
              odpowiedzieć ?
          • fuszi Re: Wiem ... 03.12.04, 16:16
            Pieprzysz głupoty, co ma homoseksualizm do pedofilii? Jakby ten sam spocony
            koleś w pociągu macał dziewczynkę, to by było w porządku, bo jak ją jeszcze
            zgwałci w kiblu, to może być z tego dziecko? To by było po bożemu?
            • Gość: Terry Re: Wiem ... IP: 5.5R6D* / 217.153.50.* 03.12.04, 16:18
              Sam pierdzielisz. Nie mieszaj kilku spraw naraz. Uważasz, że skąd biora się
              pedzie ? Z kurzu jak myszy ? Zupełnie p[edalizm ci mózg zniszczył.
              • fuszi Re: Wiem ... 03.12.04, 16:35
                Terry, czy Ty na serio uważasz, że każdy, kto się z tobą nie zgadza, jest
                homoseksualistą? Jeśli tak to wypełnij poniższą ankietę:
                - czy masz apodyktyczną matkę? tak/nie
                - czy twoja matka kąpie Cię do tej pory? tak/nie
                - a może kąpiesz się z ojcem? tak/nie
                Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś "tak", to nie ma sprawy, nie mam do
                Ciebie żalu. To nie Twoja wina.
                • Gość: Terry Re: Wiem ... IP: 5.5R6D* / 217.153.50.* 03.12.04, 16:50
                  W zasadzie nie powinienem ci matole odpisaywać ale co się nie robi w ramach
                  tygodnia dobroci ... Najbardziej mnie rozbawiają ytaki wszystko wiedzący co to
                  zadaje pytania albo pisze : "pewnie myślisz, jesteś, ..." bo takie toto na
                  wszystkim się zna. Zawodówę koczyć a nie marnotrawić czas na forum. Ty głębie,
                  durniu, śmierdzielu patentowany. Nie wymyślać prochu bo jest znany. Widziałeś
                  gdzieś przymule moje sforułowanie, ze każdy kto jest innego zdania to ... A te
                  twoje pytania świadczą kim jesteś. Pederastia jest problemem bowiem wielu
                  ludziom robi się wodę z mmózgu wmawiając, że stosunek doodbytniczy jest
                  najpiękniejszy na świecie.
                  • Gość: EW Re: Wiem ... IP: 81.181.22.* 03.12.04, 18:27
                    JA PRZEPRASZAM, ALE CHCIALABYM WIEDZIEC, CZY "STOSUNEK DOODBYTNICZY" JEST
                    ROWNIE NAGANNY W ZWIAZKU HETEROSEKSUALNYM...
                    • Gość: Terry Re: Wiem ... IP: 5.5R6D* / 217.153.50.* 03.12.04, 21:22
                      Nie musisz pisac wielkimi literami. W sumie to jest nawet błąd. Nie ma tu
                      takiej potzreby. Chyba, że zapomiałaś wyłączyć capslocka ? A powaznie mam takie
                      pytanie: czy ty odbywasz stosunki doodbytnicze z partnerem ? I co ? Uważasz je
                      za naganne ? Nie wiesz dlaczego pederastia jest zboczeniem seksualnym ?
                      Naprawdę ?
        • Gość: henriette Re: co ty wiesz o postępie - czekam na odpowiedź IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.04, 16:19
          Chyba cie trafiłam dośc celnie, że sie tak wkurzasz. Własnie usiłuję ci
          wytłumaczyć, że nie jesteś w niczym gorszy - ale tez nie jesteś w żadnym calu
          lepszy przez to że jesteś homoseksualny. I dlatego nie należą ci sie żadne
          dodatkowe prawa, prócz tych, które masz. Prawa rodziny sa prawami rodziny - i
          dlatego ma je twoja zamężna siostra a ty nie. Ty nie jesteś zamęzną , ciężarną
          kobietą lub matką, ani twój facet, ani żadne z was nie jest mężem
          odpowiedzialnym za swoją kobietę i dzieci. Dopominanie sie tych samych praw
          przypomina żadanie małego dziecka by mu dać do ręki przewody o napieciu 220 V ,
          bo chce się troche pobawić, bo to tak ładnie błyska. Zapewniam cie że żadni
          zboczeńcy nie doprowadzą do sytuacji, w której ludzie normalni beda płodzili
          masowo dzieci, dla rozrywki homoseksualistów bawiacych sie w rodzinę. (lepiej
          sie bawic w doktora). Bo w końcu inaczej takie społeczeństwo, o którym marzysz
          nie ma prawa bytu. No bo jak ci nieszczęśliwcy chcą płodzić dzieci? Ja wiem, w
          imię postepu to i lesbijka urodzi dziecko z nasienia homoseksualnego aryjczyka
          A co do siedzenia w domu - owszem siedze w domu, mam trójke dzieci, meża, który
          szczęśliwie zarabia tak dużo, że nas na to stać - i mam jeszcze czas na prace
          dorywcze, kształcenie się i wakacje. Myślę, że gdyby mój "staruszek" nie musiał
          odprowadzać tak strasznej kasy na podatki, żyłoby sie nam jeszcze lepiej i
          mielibymy moze jeszcze trójkę. Oczywiście w imie postępu. A co do np. praw
          wyborczych , mój drogi, to rezygnuje z nich całkowicie - fetysz demokracji - to
          wyjątkowa głupota i bezmyslność, jak to ktoś powiedział o rządach większości :
          jedzmy gówna, miliony much nie moga sie mylić':). A co do praw majątkowych -
          moze poczytaj równiez inne książki ,niż Marksa i jego potomnych. Zreszta po co?
          Czy uważasz, że zabieranie ludziom przeciętnie 85% ich dochodu jest takie
          sprawiedliwe jak sie nam to wmawia? To mamy nieco inne zdolności matematyczne,
          analityczne, że nie wsponmnę o normach moralnych.
      • patrycja21 Re: Senat za projektem ustawy o związkach partner 03.12.04, 17:33
        Nie, nie jestem nawiedzoną lewaczką, ale to jest nienormalne, aby pod pozorem
        demokracji cała Europa musiała tolerowac wypowiedzi tak niskich lotow jak mdr`a.
        Ja mam gleboko takie prawo, powinni siedziec po ciemnych piwnicach i wychodzic
        tylko na noc, na żer! Bede miała być może za kilka lat dzieci i co ja im powiem
        jak zobacza takiego mdr`a bedac z nimi w parku? Jak ja im wytłumacze nie
        odwolujac sie do terminologii z dziedziny psychiatrii lub słów wulgarnych tego
        o czym pisze ten człowiek??? Żygać się chce...
        Jak zobacze z dzieckiem na spacerze dwóch całujacych się facetów/dwie całujące
        się kobiety to powiem to samo co powiedziałabym na widok heteryków; po prostu
        się kochają.
        • Gość: Rainbow Calowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 17:39
          Droga Patrycjo!
          Jasne, ze dwoch calujacych sie facetow moze sie kochac.
          A czy chcialabys, by Twoi dwaj "ojcowie" sie calowali przy Tobie. I co
          zrobilabys wtedy ze swoja kobiecoscia?
          Odpowiedz, prosze...
          • patrycja21 Re: Calowanie 03.12.04, 20:48
            No a co, powinni się napier... sprzetem AGD? Chyba oczywistym jest, że
            wolałabym aby moi staruszkowie całowali się po kilkunastu latach związku
            niezależnie od tego w jakiej są płci. oczywistym jest też, iż niestwierdzono
            aby dzieci wychowywane przez partnerów tej samej płci były w czymś gorsze od
            tych z rodzin heterycki. Bo istotne tak na prawde jest, czy w domu panuje
            miłość.
            PS
            Moi tego nie czynia niestety, chyba są ze sobą z przyzwyczajenia.
    • Gość: hehehe Jestem gejem - mówi syn do ojca, a ojciec na to: a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.04, 15:54
      Jestem gejem - mówi syn do ojca, a ojciec na to: a willę z basenem masz? nie
      mam tato, a mercedesa klasy S masz?, nie mam tato, synu to ty zwykły pedał
      jesteś!
      • Gość: Terry Brawo ! Gratuluję poczucia humoru ! IP: 5.5R6D* / 217.153.50.* 03.12.04, 16:10
        Doskonały kawał. Ale też i bardzo życiowy.
    • Gość: antek Re: Senat za projektem ustawy o związkach partner IP: 216.223.64.* 03.12.04, 15:56
      Za przyjęciem projektu głosowało 38 senatorów, przeciw było 23, a 15 wstrzymało
      się od głosu.
      ----z arytmetyki wynika ze wcale nie trzeba miec wiekszosci, czyli ponad 50%
      glosow by projekt przeszedl, czy to tez demokracja?A jezeli jeden bedzie za a
      reszta wstrzyma sie to tez projekt przejdzie?
    • Gość: Brulion http://www.homoseksualizm.org/ IP: *.impaq.com.pl 03.12.04, 15:57
      www.homoseksualizm.org/
      • patrycja21 Re: http://www.homoseksualizm.org/ 03.12.04, 17:11
        Za to co robicie z psychika ludzi, wmawiajac homoseksualistom, ze ich
        orientacja jest zła, potem klamiac, twierdzac że moga swoja orientacje zmienic,
        powinno się was karać finansowo, a kto wie czy kilku nie zamknac.
    • Gość: Terry [...] IP: 5.5R6D* / 217.153.50.* 03.12.04, 15:57
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: ziggy KONIEC Z KONCEM LATWIEJ ZWIAZAC. IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 03.12.04, 15:58
      KONIEC Z KONCEM LATWIEJ ZWIAZAC IM BEDZIE. BEDA MOGLI MIEC WIECEJ DZIECI.
      • Gość: Terry Re: KONIEC Z KONCEM LATWIEJ ZWIAZAC. IP: 5.5R6D* / 217.153.50.* 03.12.04, 16:06
        Jest to świetny kawał. Oby tylko te końcemieli odpowiedni długie, bo za krótkie
        nie dadzą się związać ... na kokardkę ...
    • Gość: goska Re: Senat za projektem ustawy o związkach partner IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.04, 16:01
      też jestem za przyjęciem takiej ustawy w Polsce!!!
    • Gość: celesti18 Re: Senat za projektem ustawy o związkach partner IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 16:03
      Teraz oczy wszystkich sa zwrócone na Ukraine i na poczynania komisji śledzi,
      jest dogodny moment na przeforsowanie ustaw budzących kontrowersje.A moze by
      tak cos na lewo sprywatyzować...Pedałów powinno sie otoczyc opieka lekarską i
      psychologiczną, w możliwie najbardziej skuteczny sposób izolować ich od
      społeczenstwa.A pani Szyszkowską musi sie udać na rekolekcje na KUL!!! albo na
      audiencje do Arcypasterza.
    • Gość: 44 Re: Senat za projektem ustawy o związkach partner IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 03.12.04, 16:10
      Jeżeli Twoim zdaniem homoseksualizm jest normalnością, to "gratuluję" Ci
      poglądów.
    • Gość: Artisan Re: Senat za proj. ustawy o związkach partnerskich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 16:14
      Nie mam w zwyczaju pisać na forum Gazety, ale mam pewien pomysł. Skoro już
      popieramy wszystkie mniejszości i zachęcamy ludzi do ujawniania się, to może
      ogłośmy podobne zasady wobec zdradzających się współmałżonków - ich jest na
      pewno więcej niż homoseksualistów... Wprowadźmy zasady promujące życie "na
      łąpę" - w końcu komu potrzebne jest durnowate wygłupianie się przed
      księdzem/urzędnikiem i ślubowanie. Wprowadźmy promocję związków kazirodczych -
      w końcu też nie robią 'nic złego' i nie szkodzą nikomu - dlaczego by im tego
      zabraniać?
      Żałosne. I ciekawe jednocześnie - ten owczy pęd do samounicestwienia ludzkości
      jest niesamowity.
      • Gość: Marcin Co ma piernik do wiatraka (homoseksualizm do kazir IP: 80.51.232.* 03.12.04, 16:50
        Porównujesz związki homoseksualne do zdrady małżeńskiej, kazirodztwa i
        związków "na kocią łapę". Te sprawy mają tylko jeden wspólny mianownik - są
        potępiane przez kościół katolicki. Zapominasz o jednym - żyjemy w państwie
        świeckim a nie w Iranie. I Bogu dzięki!
    • Gość: jk Osoby o skłonnościach do tej samej płci powinny IP: 212.244.177.* 03.12.04, 16:18
      łączyć się w pary jednopłciowe. Jeżeli homoseksualizm jest dziedziczny, to po
      upływie paru pokoleń problem sam się rozwiąże. Chyba,że wstręciuszki będą
      dokazywać gdzieś na boku z inną płcią ;)
      • Gość: Artisan Re: Osoby o skłonnościach do tej samej płci powin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 16:24
        Obawiam się, że nie. Od wieków ten problem istnieje i narasta. I jakimś dziwnym
        trafem, mimo że długość życia wzrosła w Europie niepomiernie, to liczba
        ludności w wieku produkcyjnym raczej nie rośnie. Jasne, że są inne przyczyny
        (wojny, lepsza opieka lekarska, niechęć do rezygnacji z kariery). Tyle tylko,
        że promowanie związków homoseksualnych nie leży w interesie społeczeństwa. I
        dziwny to sposób promowania rodziny...
        • Gość: Przemo_gej A kto ci zabrania sie rozmnazac? IP: 193.53.93.* 03.12.04, 17:03
          Rozmnazaj sie i czyn sobie ziemie poddana. ja nie mam nic przeciwko. jak dla
          mnie mozesz miesz 12 dzieci.

          co to ma do rejestracji zwiazkow?
    • Gość: Anka Re: Senat za projektem ustawy o związkach partner IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.04, 16:20
      Popieram, Kamilu. Tylko, że to nic nie da bo nie przejdzie przez Sejm.
      Ale to i tak przełom.
      • Gość: GryfX Re: Senat za projektem ustawy o związkach partner IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 16:28
        Proponuje zalegalizowac rowniez zwiazki zoofili nekrofili.
        Oni przeciez tez kochaja inaczej! Paranoja!
        Ludzie, gdzie my zmierzamy?!!
    • Gość: Przemo_gej ZROB COS ZE SWOJA CIEMNOTA ! IP: 193.53.93.* 03.12.04, 16:25
      zanim zabierzesz sie za leczenie innych

      przy okazji: homoseksualizm nie jest zboczeniem.
    • Gość: Marcin Re: Senat za projektem ustawy o związkach partner IP: 80.51.232.* 03.12.04, 16:39
      Teraz projekt trafi do Sejmu... gdzie sobie poleży do końca kadencji Sejmu i na
      tym się skończy. A po wyborach trzeba będzie zaczynać od nowa, tylko kto niby
      miałby zaczynać: homofobiczny POPiS? a może LPR?
      Projektowi senator Szyszkowskiej zajęło ponad 2 lata uzyskanie akceptacji
      Senatu - nawet własny klub jej początkowo nie poparł. A w Sejmie SLD już nie ma
      większości.
      Niestety droga jest jeszcze daleka.
      • Gość: Przemo_gej zgadzam sie, ale dobre i to IP: 193.53.93.* 03.12.04, 16:48
        cos sie chociaz dzieje. najgorszy bylby powrot do PRL i cisza...
    • Gość: WIESZCZ Geje w cenzurze Gazety? Kto wycial moja fraszke? IP: *.proxy.aol.com 03.12.04, 16:44
      NIE CHCEMY DEWIACJI
      W MESKIEJ UBIKACJI
      • Gość: WIESZCZ FRASZKA NA DEWIANTA IP: *.proxy.aol.com 03.12.04, 16:46
        Nasz dewiancik w kibelku mieszka
        oj zle nawyki ma ten kolezka
        z czlonkiem na wierzchu przez cale ranki
        naraza ludzi na niespodzianki
        • Gość: MTS prawo do zycia w cywilizowanym spoleczenstwie IP: *.dynamic.mts.net 03.12.04, 17:02
          Tak bym to okreslil wlasnymi slowami.Pamietajmy, ze ludzie z tym sie rodza
          wbrew wlasnej woli, i maja tez prawo do bycia szczesliwymi! Dajmy im prawo do
          normalnego zycia , prawo do szczescia,to naprawde niewiele.
          Moj stosunek do tych spraw w skali 1/10 ocenil bym na 7-8,
          z niesmakiem patrze np na zbyt jaskrawie
          uwypuklona erotyke w filmach, paradach itp.tego nie akceptuje , sorry ale
          jestem szczery.
          • Gość: WIESZCZ Fraszka na nadgorliwego cenzora IP: *.proxy.aol.com 03.12.04, 17:22
            Zamiast wycinac me fraszki kolego,
            obetnij sobie ......... swojego.
            Oczywiscie mam na mysli paznokcia !!!!!!!!!!!!!!! wiec nie ma powodu wycinac
            tej fraszki.
          • Gość: WIESZCZ Do MTS - tym razem proza IP: *.proxy.aol.com 03.12.04, 17:32
            Dewianckie zachowanie w publicznej szalecie gdzie przychodza takze dzieci
            nazywasz "prawem do bycia szczesliwymi"? Prawem do "normalnego zycia"?
            Gratuluje poczucia humoru.
          • Gość: Morphy Piles cos Wacpan, czy o droge pytasz? IP: *.icpnet.pl 03.12.04, 21:37
            Ludzie tez rodza sie z wadami wrodzonymi i rakami. Czy to oznacza, ze mamy te schorzenia uznac za norme i przestac leczyc?

            A kto zakazuje zboczencom bycia szczesliwymi??? Pokaz mi chociaz 1 (slownie: jeden) zapis w polskim prawie o zakazie stosunkow homoseksualnych. NIE MA TAKIEGO. Homosie maja dokladnie takie same prawa jak heteroseksualni. Tez moga zawierac malzenstwa - nikt im przeciez nie broni znalezc osobe plci przeciwnej i poslubic ja, prawda?

            Wmawianie ludziom, ze homosie sa jakos przesladowanie to jeden z najbardziej idiotycznych i kretynskich argumentow, jaki mozna bylo wymyslic.
    • Gość: Terry Pedalstwo won IP: 5.5R6D* / 217.153.50.* 03.12.04, 16:52
      Coś cenzorowi z gw przeszkadza inne zdnaie niż hymny pochwalne na cześć
      zboczeńców
      • fuszi Re: Pedalstwo won 03.12.04, 17:30
        Chłopczyku, naprawdę nie chce się już czytać tych Twoich bredni. Ślinisz się
        tak na każdym forum poruszającym problematykę życia seksualnego? Zamiast
        dzielić się z bliźnimi świadectwem swojego prymitywizmu, idź lepiej do swojego
        pokoiku pod kołderkę skanalizować ręką aż nadto widoczne w Tobie napięcie. Bo
        na utratę cnoty w Twoim przypadku nie liczyłbym przez najbliższych kilka lat.
        No chyba, że pracujesz w prosektorium.
    • Gość: abhaod troche tolerancji IP: *.a.pppool.de 03.12.04, 16:57
    • Gość: przerazony Re: chory projekt,gdzie granice etyki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 17:13
      Wyrosnie nam chore społeczenstwo! Senat niech sie zajmie sprawami normalnych
      ludzi! By Ci ludzie mogli godnie zyc, mieli prace. Niedługo beda sprawdzac czy
      ktos jest homoseksualista czy nie jak sie bedzie starało o prace. Stwarza sie
      sztucznie problemy.jesli juz ktos ma to szczescie( choroba)i jest odmiennej
      orientacji seksualnej to w takim razie niech sejm zalegalizuje pedofilów.Bo
      nie widze róznicy. I to potrzeba seksualna i to. NIe karac eksjbicjonistów bo
      to tez potrzeba seksualna!Pytam sie gdzie granice etyki!To nie ma nic wspólnego
      z tolerancją!Ale jesli bedzie to chleb powszedni to instytucja rodziny w
      czystym znaczeniu bedzie fikcja!a moze tak zapytac obywateli, przeprowadzic
      referendum? bo wydawało mi sie ze senat poinien reprezentowac wiekszosc w
      kraju, chyba ze w senacie to wiekszosc homoseksualistów i to ich decyzja .
    • Gość: gosc Re: Senat za projektem ustawy o związkach partner IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.04, 17:15
      uprawiaj seks z kim chcesz ale sie z tym nie afiszuj.
    • tees1 poczytajcie co proponuje - DOKUMENTY 03.12.04, 17:15
      Projekt ustawy zmierza więc do zrównania ludzi pod względem przysługujących im
      praw niezależnie od ich orientacji seksualnej. Ma więc na celu dostosowanie
      stanu prawnego do wymogów, jakim powinno odpowiadać państwo demokratyczne:
      poszanowanie wolności człowieka, pluralizm światopoglądowy i tolerancja.

      Wszelka ingerencja w sferę tak bardzo osobistą jak życie uczuciowo-seksualne
      niewątpliwie prowadzi do pogwałcenia wolności. Budzi protest narzucanie
      obyczajowego wzorca heteroseksualizmu i utrzymywanie w mocy przepisów prawnych
      dyskryminujących tych wszystkich, którzy od niego odstają. Nie należy nadal
      utrzymywać sytuacji, która zmusza na przykład osoby bezwyznaniowe, ateistów, czy
      agnostyków do podporządkowywania swojego życia dominującej w Polsce koncepcji
      małżeństwa zgodnej z prawem kanonicznym.

      Współczesna seksuologia domaga się zmiany nastawienia do homoseksualizmu,
      wyjaśniając że nie jest to perwersja, lecz wrodzona lub nabyta zmiana przedmiotu
      pożądania.

      Nie należy zapominać, że w starożytności homoseksualizm był kultywowany.

      www.senat.gov.pl/k5/dok/dr/500/548.htm

      "Art. 206. Kto zawiera małżeństwo lub przystępuje do rejestrowanego związku osób
      tej samej płci, pomimo że pozostaje w związku małżeńskim lub uczestniczy w
      rejestrowanym związku osób tej samej płci podlega grzywnie, karze ograniczenia
      wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."

      www.senat.gov.pl/k5/dok/dr/500/548s.htm

      w art. 1 w ust. 1 wyrazy "gospodarstwo domowe" zastępuje się wyrazem "pożycie"

      www.senat.gov.pl/k5/dok/dr/500/548x.htm


Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka