Dodaj do ulubionych

SLD dzieli się

IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 20.12.04, 01:12
Powstancie byli sekretarze i pchnijcie Unie Europejska na skraj przepasci.
Ten neokolonializm, ktory tworzy Unia Europejska odbije sie czkawka za pare
lat. SLD ma garb PZPR-u i jest luznym zwiazkiem cwaniakow i przebierancow.
Obserwuj wątek
    • Gość: tutu SLD-aferzyści, złodzieje, szpiedzy i nieudacznicy IP: *.crowley.pl 20.12.04, 01:15
      Niech was wszystkich szlag trafi - PZPRowskie, złodziejskie ścierwa z
      Kwaśniewskim na czele..
    • Gość: polonus czerwone.....uje ...dobrze jest!! IP: *.179.125.100.Dial1.SanFrancisco1.Level3.net 20.12.04, 02:00
      koniec koszmaru w POLSCE.....komuna zdechla!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Najlepszy prezent pod choinke!!!!
      • Gość: Jan Re: czerwone.....uje ...dobrze jest!! IP: *.proxy.aol.com 20.12.04, 02:21
        tow. Oleksy,mowia ze swinia kwiczy,ryje i na kolanach pcha sie do koryta.Precz
        z komunna zbrodniczym systemem,ktory wyrzadzil tyle krzywd Narodowi Polskiemu.
    • Gość: andy Re: SLD dzieli się IP: *.chi1.dsl.speakeasy.net 20.12.04, 05:07
      nieh sie biom bandicj
    • czarna_rozpacz proletariusze wszystkich krajow WALCIE SIE 20.12.04, 07:00
      najlepiej gdzies na syberii,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka