konread 21.03.05, 13:17 Kampania wyborcz nadciąga, teraz sądy niebędą w stanie nadążyć nad rozpatrywaniem podobnych spraw! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sceptyk9 Re: Czy Jarosław Kaczyński znieważył prezydenta? 21.03.05, 13:33 <p>Nowa Demokracja = Nowa lepsza Polska</p> Odpowiedz Link Zgłoś
robertw18 "TWIERDZĘ", A "BYĆ MOŻE" - JEST RÓŻNICA? 21.03.05, 13:39 Zdaje się, że poprzedni GW donosiła, że p. J. Kaczyński mówił jakoś tak, że nie można wykluczyć posiadania przez Moskwę odpowiednich. Teraz GW jakoś zapomina o różnicy pomiędzy "TWIERDZĘ", A "BYĆ MOŻE". Twierdzi, że p. J. Kaczyński "podkreślił, że prezydent nie powinien jechać do Moskwy na obchody 60-lecia zakończenia II wojny światowej, bo "Moskwa dysponuje takimi dokumentami dotyczącymi przeszłości prezydenta, które go czynią niesuwerennym w jego decyzjach"." Człowiek, który z powodu "być może" udaje się do sądu, naraża się na śmieszność. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Znieważyć kogoś pozbawionego honoru? Nie da s 21.03.05, 14:27 Oj da się, da się i to łatwo! Przy czym nie o znieważanie Kwaśniewskiego tu chodzi a o URZĄD PREZYDENTA. Ja już teraz piszę tak: jak tylko Kaczor będzie wybrańcem, to każda jedna ustawa, którą podpisze, będzie czerwono-czarnym, śmierdzącym kaczym jajem! Robiąc to teraz, naśmiewam się tylko z Kaczych zachcianek na bycie prezydentem. Gdybym to zrobił po jego wyborze - Obrażałbym URZĄD, bo kaczor jak mi wisiał tak mi wisi i będzie wisiał. I to nie jeden a OBA KACZORY Post Scriptum: czerwono-czarne jajo - czerwone od jego praktyki partyjnej i czarne od jego ciągot kościelnych. Żeby było jaśniej!!! Odpowiedz Link Zgłoś
twprezydent Re: Znieważyć kogoś pozbawionego honoru? Nie da s 21.03.05, 14:41 sclavus napisał: > nie o znieważanie Kwaśniewskiego tu chodzi a o URZĄD PREZYDENTA. Mam gdzieś taki lojalizm. To Kwas obraża URZĄD PREZYDENTA swoim złodziejstwem, kłamstwami, powiązaniem z gangami przestępczymi i aferzystami, swoim haniebnym pijaństwem w świętych dla Polaków miejscach czy też przez otaczanie się samymi prawie byłymi agentami SB i "wojskówki". Im szybciej tłuste dupsko tego czerwonego bydlęcia oderwie się się od prezydenckiego stołka tym lepiej dla majestatu urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej. Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk Demokracja i Urzad Prezydenta 21.03.05, 16:34 Dwukrotnie zostal wybrany zdecydowana wiekszoscia polskich glosow. Po raz pierwszy mial jako kontrkandydata LW swiatowy symbol Solidarnsci i zmian w Polsce. Po 5 letniej kadencji zostal ponownie wybrany zdecydowana wiekszoscia. To Polacy go na tym stolku "posadzili" bo nie bylo "lepszego", za ktorym opowiedzialaby sie wiekszosc. Szacunek dla Urzedu Prezydenta jest szacunkiem wobec systemu demokratycznego i wobec tej wiekszosci, ktora go dwukrotnie na tym stolku posadzila (niewykluczone, ze dzieki Twojej leniwej biernosci). Ten, ktory tego szacunku nie ma dzisiaj nie godny jest by ten urzad piastowal w przyszlosci. Traktowanie Urzedu Prezydenta jako narzedzia walki wyborczej i politycznej wystawia swiadectwo tym, ktorzy sie tym zajmuja: Kaczynski, Giertych ... (nie majac wystarczajacych dowodow by uruchomic prawne mechanizmy) szczegolnie w momencie jak wiedza, ze im nic juz ze strony Prezydenta nie moze zagrozic bo do trzeciej kadencji nie ma juz prawa. Obawiam sie ze zachowania podobne do tych jakie reprezentuja przeciwnicy Prezydenta z Kaczynskim i Giertychem na czele przysporzaja im coraz wiecej wrogow wsrod ludzi myslacych. Zas bezmyslni nie szanujacy ani prawa ani demokracji zwolennicy doprowadza ich i Polske za 5 lat (jesli wygraja te wybory) do jeszcze gorszej sytuacji niz ta obecna Kwasniewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
slon2002 człowieka bez honoru nie można obrazić 21.03.05, 16:39 Prezio jest śmieć i dobrze o tym wie. Tylko Kulczyk może o niego walczyć, bo też jest ubeckim smeiciem i musza trzymać się razem. Kaczory powieszą obu. Daj Boże aby wyroki wykonano publicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
slon2002 na okładce Wprost wygląda jak przerażona świnia 21.03.05, 16:43 i taki jest naprawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: człowieka bez honoru nie można obrazić 21.03.05, 17:32 slon2002 napisała: > Prezio jest śmieć i dobrze o tym wie. > Tylko Kulczyk może o niego walczyć, bo też jest ubeckim smeiciem i musza trzyma > ć > się razem. > Kaczory powieszą obu. Gdyby ten twój bóg był, to ani byś się obejrzał a tak by cię kopnął w dupę, że leciałbyś i leciał i już byś nie mógł przestać lecieć - taka debilna podfruwajka. Ale boga nie ma choć czasem szkoda i ty jesteś tego najlepszym przykładem > Daj Boże aby wyroki wykonano publicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Demokracja i Urzad Prezydenta 21.03.05, 17:48 Nareszcie jakiś rozsądny głos! W pełni popieram twój pogląd!!! Dodam tylko, że "kultura walki politycznej" w Polsce jest - w skali od 1 do 5 - poniżej ZERA. Mało tego, ci wszyscy, którzy prą tak bardzo do koryta, zgotują Polsce rolę, nie powiem ZAŚCIANKA bo czasem się zdarza zaściankowego coś extra, ale rolę ZAPIECKA a tam już tylko... eh! bajki Mickiewicza się przypominają... Zaprawdę powiadam wam: GIER TYCH skutek iefekt opłakany będzie dla RZECZYPOSPOLITEJ Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Znieważyć kogoś pozbawionego honoru? Nie da s 21.03.05, 17:16 Wybierz se Kaczora, będziesz miał lepiej... nie mówić O Kwaśniewskim zaś powyrażaj się jak mu coś będzie udowodnione. W kulturach normalnych istnieje coś takiego jak "domniemanie niewinności" Żeby uprzedzić twoją pyskówkę, każdy jeden jest niewinny dopóki nie udowodniono mu winy. Jeśli nie masz ochoty się tego trzymać, to wiedz, że Kaczory to ordynarne złodzieje i to od wczesnego dzieciństwa. I nie dziwota: kto dzieckiem będąc ukradł księżyc ten mężem bogaty w TELEGRAF i FOZZ i PALIWA PŁYNNE i co tam tylko jeszcze chcesz!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rafal_koko Re: Znieważyć kogoś pozbawionego honoru? Nie da s 22.03.05, 14:24 Taaa... A Urban bardzo dobrze robił, że tym biednym Nowojorczykom śpiwory wysyłał. Odpowiedz Link Zgłoś
pralinka.pralinka Re: "TWIERDZĘ", A "BYĆ MOŻE" - JEST RÓŻNICA? 21.03.05, 20:01 No to właśnie jest drobna manipulacyjka Gazety. W wywiadzie z 11.03 serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,2595830.html jest: "może być i tak, że Moskwa dysponuje takimi dokumentami dotyczącymi przeszłości prezydenta, które go czynią niesuwerennym w jego decyzjach." Ale jak sie "może być" zastąpi przez "bo" to już można się procesować. Odpowiedz Link Zgłoś
pepperoni_prawdziwy Pierwszy na kursie KBG? 21.03.05, 14:13 Przypominam, co napisał Newsweek przed tygodniem: Aleksander Kwaśniewski ukrywa w oficjalnych biografiach, że pod koniec lat 70-tych, jako młody działacz partyjno-studencki odbył w Moskwie "kurs dziennikarstwa międzynarodowego". Informacja ta nie została zdementowana przez kancelarię prezydenta. Każdy, kto coś wie o roli korespondentów zagranicznych w systemie wywiadu radzieckiego, nie może udawać, że nie ma pojęcia, po co takie kursy organizowano i po co ściągano na nie młodych, dobrze się zapowiadających działaczy z krajów satelickich. Smutne to dla Prezia, ale prawdziwe. Odpowiedz Link Zgłoś
rebjot Re: Pierwszy na kursie KBG? 21.03.05, 14:26 Każdy kto wie o roli korespondentów zagranicznych w systemie wywiadu radzieckiego? A niby skąd ma tę wiedzę czerpać? czyżby z autopsji...? Odpowiedz Link Zgłoś
kwachofun KWACHU MA OSWIADCZENIE PUTINA ZE NIE MA TECZKI !!! 21.03.05, 15:00 wiec Kaczynski jest na spalonej pozycji i bedzie wezwany do niezaleznej prokuratury i zapewne skazany na 20 lat gulagu .... Odpowiedz Link Zgłoś
sluczyn Re:Zyciorys prezydenta upoważnia do wypowiadania 21.03.05, 13:34 Życiorys prezydenta upoważnia do wypowiadania publicznie takich oskarżeń. Zadaniem prezydenta było udowodnić, że nie jest koniem , co udowodnił przez 10 lat. Można rzec " rozdion połzat, lietat nie budiet" i tu się z kaczoorlęciem rosnącym prezydenciem zgadzam! Chocbym padał z głodu, nie przyjmę chleba oszołoma, który chleb żytni kojarzy z żydnim! Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re:Zyciorys prezydenta upoważnia do wypowiadania 21.03.05, 14:01 sluczyn napisał: > Życiorys prezydenta upoważnia do wypowiadania publicznie takich oskarżeń. > Zadaniem prezydenta było udowodnić, że nie jest koniem , co udowodnił przez 10 > lat. Można rzec " rozdion połzat, lietat nie budiet" i tu się z kaczoorlęciem > rosnącym prezydenciem zgadzam! Chyba tylko w RP - w krajach o zdrowej kulturze politycznej, Urząd Prezydenta jest chroniony. Jak ktoś, jak Kaczor chce obrzucać sraczką Prezydenta niech się nażre wągla - to mu da na wstrzymanie do czasu końca kadencji. Następnie niech się nażre LAXYGENU i niech obsrywa i obsrywa.... tylko po co, skoro jemu zależy na OBESRANIU TU I TERAZ Powodzenia z takimi przemyśleniami jak te twoje > > Chocbym padał z głodu, nie przyjmę chleba oszołoma, który chleb żytni kojarzy > z żydnim! Odpowiedz Link Zgłoś
sluczyn Re:Znasz piosenkę"niedomówień sens ja dziki znam" 21.03.05, 14:36 Znasz piosenkę "niedomówień sens ja dziki znam", albo powiedzenie " jak nie potrafisz , nie pchaj się na afisz", znasz życiorys prezydenta? To mniej pretensje do jego naiwniaków, którym podebrał wolę oddania głosu, to teraz psioczą , to jego elektorat, ten PiŚ, byle nie Wałęsa! I mają do tego prawo! ostatecznie nacięli się, nie, odpowiedz no... Zajrzałem do portfela, przeczytałem instrukcję, twoje ego zaangażowało się w korupcję! Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Czym Jarosław Kaczyński lubi obrzucać? 21.03.05, 13:37 "...Kaczyński - jak mówi - cieszy się z procesu grożącego mu ewentualnie za jego wypowiedź. - To będzie naprawdę piękny proces, o ogromnym walorze edukacyjnym..." Pewnie, że się cieszy, bo wie, że jak kogoś obrzuci ..., to trochę tego ... zawsze gdzieś tam się przyklei. I ten facet lubiący gmerać się w ... chce być prezydentem. Odpowiedz Link Zgłoś
rebjot Re: Czym Jarosław Kaczyński lubi obrzucać? 21.03.05, 14:29 No to od wyborców zależy, czy nim będzie Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Re: Czy Jarosław Kaczyński znieważył prezydenta? 21.03.05, 13:39 Wszyscy wiemy że prezio nie skończył studiów w kraju,natomiast z pewnością ukończył jakieś komsomolskie "uczelnie" w zsrr.Może ktoś wie jakie i kiedy?pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Czy Jarosław Kaczyński znieważył prezydenta? 21.03.05, 13:53 Jakiś nie kumaty ten Kaczor. Najwspanialszy proces i popis demokracji już się odbył: był to proces p. Urbana o znieważenie papieża. Większym kretyństwem sąd już nie mógł się popisać. Wyrok, jaki wtedy został wydany, pokazał, że polskie sądy są służalcze wobec kościoła katolickiego. Opinia wyrażona przez Kaczora, nie jest zwykłym "kwa, kwa" - ona zakrawa na pomówienie o współpracę ze służbami moskiewskimi. Takie zaś pomówienie, sięga w głąb Kodeksu Karnego i tu Sąd, (przyjmuję, że niezawisły) miałby szansę na "wypowiedzenie". Chyba, że z góry założymy, że urząd prezydenta RP to jest takie coś, co tylko o dupę roztłuc, i szargać do woli a ochrona tego urzędu nastąpi dopiero jak Kaczor na nim zasiądzie i będzie "kwa, kwa" na cały kraj! Zaprawdę powiadam wam: GIER TYCH skutek i efekt opłakany będzie dla RZECZYPOSPOLITEJ Odpowiedz Link Zgłoś
golcon Kaczyński obraża cały naród i powinien być skazany 21.03.05, 13:58 Sianie nienawiści, obrzucanie przeciwnika błotem, ferowanie wyroków bez osądzenia, ciągłe sączenie jadu, tworzenie podstaw ustroju faszystowskiego ( tylko PiS ma sprawować kontrolę nad państwem), skazywanie prawie jednej trzeciej populacji na banicję ( byłych członków i sympatyków PZPR, których jedyną winą było życie w PRL i ciężka praca której efekty zostały sprzedane za marne grosze kapitałowi zachodniemu) to tylko niektóre przestępstwa tego małego potworka. W odniesieniu do Prezydenta wykazał wyjątkową agresję i pomroczne pomówienia, to nie przystoi zwykłemu obywatelowi a nie człowiekowi który szykuje się na tak wysoki urząd. Odpowiedz Link Zgłoś
andrze_n smiechu warte to oskarzenie, he he he -> cytat... 21.03.05, 14:04 "może być i tak, że Moskwa dysponuje takimi dokumentami dotyczącymi przeszłości prezydenta, które go czynią niesuwerennym w jego decyzjach" - smiechu warty ten "grozny" cytat, he he Odpowiedz Link Zgłoś
bushman_wertigo Re: Kaczyński obraża cały naród i powinien być sk 21.03.05, 14:05 Wyobrazilem sobie dzisiaj jak Pan Kaczyński otwiera drzwi do Pałacu Prezydenckiego...i nie sięga do klamki :)) Odpowiedz Link Zgłoś
zdybex Re: Kaczyński obraża cały naród i powinien być sk 21.03.05, 14:25 W konwencji pana Kaczynskiego. Czy prawda jest, ze jest to tuman, ktorego mamusia bila po rozumku, i czy prawda jest, że choc miał cos wspólnego z prawem to nie ma o tym pojecia? Czy to prawda,,ze wymieniaja się z bratem na funkcje, domalowujac pieprzyk, bądż go zmazują ?Czy to prawda,że jaki9ś Kaczyński ma za męża i żonę jakiegoś Kaczynskiego czy innego ? Przepraszam ale nie bardzo wiem o kogo chodzi. Nie mogę sobie wyobrazić, ze to moze ten co to na spotkaniu z wyborcami, określił wyborcę tytułem " spieprza j dziadu" Sorry. Jezeli chodzi o tego Kaczyńskiego to jest wporzo. Do wszystkich wyborców powinien walić SPADAJ DZIADU. Bo tłumoctwo. Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Re: Kaczyński obraża cały naród i powinien być sk 21.03.05, 14:26 Brat go podsadzi...już kiedyś tak Księżyc skroili... Odpowiedz Link Zgłoś
bushman_wertigo Re: Kaczyński obraża cały naród i powinien być sk 21.03.05, 14:40 :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
lodz123 PRZESTAN MOWIC CALY NAROD!!! 21.03.05, 17:54 Bo za mnie nie mowisz. Ja mysle ze tacy jak Kaczynscy powinni byc chwaleni. To tacy Platni Zdrajcy i Pacholki Rosji jak kwas powinni byc zochydzani i wsadzeni na amen do pierdla. Odpowiedz Link Zgłoś
rafalszw Brawo Kaczynski, wszyscy moi znajomi i sa za Toba. 21.03.05, 14:10 Macki komuchow raz na zawsze trzeba odciac od kierownicy. PRL i UW to jedno bagno... Jak tak dalej pojdzie, ludzie zaczna wracac z emigracji do Polski. ( z pieniedzmi - nie spekulacyjnymi...) Brawo... Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Brawo Kaczynski, wszyscy moi znajomi i sa za 21.03.05, 14:15 rafalszw napisał: > Macki komuchow raz na zawsze trzeba odciac od kierownicy. > PRL i UW to jedno bagno... Jak tak dalej pojdzie, ludzie zaczna wracac z > emigracji do Polski. ( z pieniedzmi - nie spekulacyjnymi...) > Brawo... Ja, wrócić do tego co się zaczyna w Polsce szykować - kochaś, ty chyba na głowę upadłeś i to z bardzo wysoka!!!! Takiego POPiSu Polska jeszcze nigdy nie dała - jest to gala na skalę światową i ty masz czelność proponować mi powrót??? Zaprawdę powiadam wam: GIER TYCH skutek i efekt opłakany będzie dla RZECZYPOSPOLITEJ > Odpowiedz Link Zgłoś
wroxi Re: Brawo Kaczynski, wszyscy moi znajomi i sa za 21.03.05, 14:27 Jestes porazajaco niedojrzaly intelektualnie i politycznie. Twoi znajomi rowniez. Natomiast wypowiedz Jaroslawa Kaczynskiego na temat prezydenta Kwasniewskiego jest wysoce naganna, a autor tej publicznej wypowiedzi powinien zostac przykladnie ukarany. Dopiero wtedy mozna bedzie powiedziec , ze w Polsce jest Prawo i Sprawiedliwosc. Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Re: Brawo Kaczynski, wszyscy moi znajomi i sa za 21.03.05, 14:47 Szybko zmień znajomych !!! Prawo i spawiedliwość ale tylko dla swojaków....taka jest partia braci K. Odpowiedz Link Zgłoś
mniejwiecej prawo i sprawiedliwosc? 21.03.05, 14:11 awanturnicy przestepcy i oportunisci Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: prawo i sprawiedliwosc? 21.03.05, 14:19 mniejwiecej napisał: > awanturnicy przestepcy i oportunisci Zapomniałeś o: POPULIŹMIE, DEBILIŹMIE EKONOMICZNYM, KRETYNIŹMIE POLITYCZNYM,ZAPĘDACH NEOFASZYSTOWSKICH... i jakby tak jeszcze poszukać, to można by listę mocno wydłużyć! Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: prawo i sprawiedliwosc? 21.03.05, 14:20 Mniej czy wiecej kretyna w tobie koles.Czerwoni ostatnio wyjatkowo glupieja. Odpowiedz Link Zgłoś
zdybex Re: prawo i sprawiedliwosc? 21.03.05, 14:27 Czarni nie głupieją. Brak rozumu to uniemozliwia. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 Re: prawo i sprawiedliwosc? 21.03.05, 14:45 Czerwonoskórzy kompletnie glupieja bo tesknota do minionego pcha ich w lapy bezdennej glupoty,ale my bedziemy góra,bo prawda jest po naszej stronie.Jestescie gatunkiem na wymarciu ,tylko skonczeni debile moga popierac bezdennie glupie idee.Che,Polpot ,Lenin ,Fidel i inni zwyrodnialcy moga byc idolami tylko dla podobnie zdegenerowanych osobników.Troche opamietania panowie. Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Mam nadzieję, że V Rzeczpospolita będzie już bez K 21.03.05, 14:52 aczyńskich !!! Odpowiedz Link Zgłoś
brokowisko Czy Jarosław Kaczyński moze byc Prezydentem? 21.03.05, 15:08 Sprawa pod sad! To pewne! Tylko czy Kaczynski moze kandydowac na Prezydenta? Prosze sobie wyobrazic jak bedzie obrazac bedac przy wladzy ! Kazdy , kto mysli inaczej pod sad! To jest metoda p. Kaczynskiego! Dzisiaj ma proces z Panem Walesa , jutro z Panem Kwasniewskim , pojutrze z Panem Tuskiem itd! Ladna przyszlosc dla POLSKI! Odpowiedz Link Zgłoś
radzio5 oby dzieki temu procesowi sld zostalo zniszczone 21.03.05, 15:12 do konca Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Re: oby dzieki temu procesowi sld zostalo zniszcz 21.03.05, 15:33 radzio5 napisał: > do konca Oby dzięki procesowi została obnażona cała mizeria intelektualna PiS... Odpowiedz Link Zgłoś
legrange Oczywiście że znieważył 21.03.05, 15:16 Za kogo się te Kaczory uważają? Mają jakąś manię prześladowczą i tendencję do opluwania wszystkich i wszystkiego. Kto nie wierzy niech poczyta co mówił nt. Wałęsa. Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Wolność słowa 21.03.05, 15:41 Wolność wyrażania poglądów a pomówienia to zupełnie co innego. Gdy powiem, że nie ma Boga, to możecie mi skoczyć,chociaż większość z Was uzna to za obrazę uczuć religijnych (buahahaha), ale gdy powiem, że pan taki i owaki(np. K.) jest wielkim..... to już nie jest wolność słowa !!!! Mimo, że nie bardzo lubię pana K. Odpowiedz Link Zgłoś
indris A jeżeli nawet to co ? 21.03.05, 15:30 Konstytucja RP stanowi: "Art. 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. ..... " A Konstytucja jest z definicji nadrzędna wobec wszelkich innych ustaw, w szczególności tej o "znieważeniu głowy". Inną jednak sprawą jest POMÓWIENIE, czyli nie wyrażanie poglądów a rozpowszechnianie fałszywych wiadomości mogących komuś wyrządzić szkodę. Kaczor musiałby udowodnić, że Kwas istotnie działał niesuwerennie. A to byłoby trudne. Osobiście uważam, że Kwas zachowuje się jak lokaj nie Moskwy ale Waszyngtonu. Ale nie zaryzykowałbym publicznego stwierdzenia, że działał tak jak działał w sprawie irackiej, bo CIA ma na niego "haki". Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: A jeżeli nawet to co ? 21.03.05, 17:21 indris napisał: > Konstytucja RP stanowi: > "Art. 54. > > Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i > rozpowszechniania informacji. > ..... > " > A Konstytucja jest z definicji nadrzędna wobec wszelkich innych ustaw, w > szczególności tej o "znieważeniu głowy". > > Inną jednak sprawą jest POMÓWIENIE, czyli nie wyrażanie poglądów a > rozpowszechnianie fałszywych wiadomości mogących komuś wyrządzić szkodę. Kaczor > > musiałby udowodnić, że Kwas istotnie działał niesuwerennie. A to byłoby trudne. > Osobiście uważam, że Kwas zachowuje się jak lokaj nie Moskwy ale Waszyngtonu. > Ale nie zaryzykowałbym publicznego stwierdzenia, że działał tak jak działał w > sprawie irackiej, bo CIA ma na niego "haki". Jest to jak narazie najbardziej kretyńska interpretacja DEMOKRACJI jaką udało mi się przeczytac. Ty uważasz: wolnoć Tomku... ale czy ty przypadkiem nie mieszkasz na dole??? > Odpowiedz Link Zgłoś
yrzyk Myślę, iż każdy ze znaczących polityków ma teczkę. 21.03.05, 15:34 ...w Moskwie.Jednak Kwaśnieskiemu ją znacznie wcześniej założono.Faktycznie kto wie co się tam znajduje. Myślę, że i Kwaśnieski tego nie wie, więc obawy są uzasadnione.I nie widzę tu nic co by uzasadniało jakikolwiek proces o zniesławienie. Co do wyjazdu- pojechać jednak powinien. Nieobecni nigdy racji nie mają, a nic już popsuć w stosunkach z Rosją nie da rady- mamy wszak z Rosją właściwie "zimną wojnę". Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re: do Zdybexa 21.03.05, 15:53 Te, Zdybeks, czy prawdą jest, że Cie zdybali w kapuście i zamiast mózgu masz głąba w tym kapuścianym łbie? hej! to, że Kaczorków jest dwóch, to Lrch staruje do wyborów na prezydenta, a nie Jarek, czerwone wywłoki, czytać trochę, a nie słuchać GW! Odpowiedz Link Zgłoś
kulag Re: Czy Jarosław Kaczyński znieważył prezydenta? 21.03.05, 15:47 jestem dziwnie spokojny, że żadnego procesu nie będzie - Pierwszy jest na to zbyt cwany ... Odpowiedz Link Zgłoś
bolekzaja Re: Czy Jarosław Kaczyński znieważył prezydenta? 21.03.05, 16:01 Tak i to nie po raz pierwszy. Jak Warszawiacy mogli wybrać na swego firera takiego nic to! Jak Warszawiacy mogą tolerować takie to,to! On jak i maryja rokita ma coś wspólnego= krzywe gęby kiedy je otweiarają tylko po to by"rzygnąć" a potem pomyśleć. Dawniej kaczynski przed "rzygnięciem" przez dłuższą chwile połykał ślinę - OBRZYDLIWE - Słuchajcie obaj malcy przyśli prezydencji i premierzy, kto na was KURDUPLE odda swój głos , to tak jakby swój głos wrzucił do szamba ( czytaj kibla) Czekamy na dalsze szczekanie obu oddzielnie i obu jednocześnie PiS - u nas to się wymiawia PIC NA WODĘ Odpowiedz Link Zgłoś
superplum Re: Czy Jarosław Kaczyński znieważył prezydenta? 21.03.05, 16:37 Ale ty masz blachy powiginane KAczor jest ok. Odpowiedz Link Zgłoś
hola.amigo Pora przesatać owijac w bawełnę 21.03.05, 16:41 Juz czas nazwac wiele spraw po imieniu. Przez 15 lat nie potrafili udowodnic że nie byli i nie są sowiecka piatą kolumną. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Pora przesatać owijac w bawełnę 21.03.05, 17:33 hola.amigo napisał: > Juz czas nazwac wiele spraw po imieniu. > Przez 15 lat nie potrafili udowodnic że nie byli i nie są sowiecka piatą kolumn > ą. Kaczory? Masz rację! Nie udowodnili a są z tego samego miotu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gesank Re: Czy Jarosław Kaczyński znieważył prezydenta? 21.03.05, 17:00 mozna obrazić kogoś kto ma honor Odpowiedz Link Zgłoś
gielbi To Kaczynskie ... 21.03.05, 17:31 ..ma nikczemny wzrost i nikczemny umysl. Wg tego nieudanego osobnika rodzaju meskiego /?/ wszyscy przytomniejsi i wyrozniajacy sie na tle rowiesnikow 20 lat temu byli agentami Moskwy ? I ten arbiter elegancji i dobrych manier ma byc nastepnym prezydentem ? Za sam pastuchowaty wyglad trza to kaprawe indywiduum gonic z kazdego domu i telewizora. A siooooo barylkowaty Szreku ! Odpowiedz Link Zgłoś
lodz123 KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 17:34 Ojeju zniewazylem prezydenta. Wcale nie, bo powiedzialem prawde. Nie mozna zniewazac kogos jesli to co o nim sie mowi jest prawda. Kaczynski powiedzial prawde bo zapewne pseudomagister agent GRU Alek czy tam Olek ma teczke w Moskwie. To jest prawda jak i to ze kwas jest gruby jak swinia i czerwony i zdradziecki jak prawdziwy komuch. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 17:40 lodz123 napisał: > Ojeju zniewazylem prezydenta. Wcale nie, bo powiedzialem prawde. Nie mozna > zniewazac kogos jesli to co o nim sie mowi jest prawda. Kaczynski powiedzial > prawde bo zapewne pseudomagister agent GRU Alek czy tam Olek ma teczke w > Moskwie. To jest prawda jak i to ze kwas jest gruby jak swinia i czerwony i > zdradziecki jak prawdziwy komuch. Kiedyś, to "pieśni zew nie znał granic ni kordonów" Dzisiaj, jest to zwykłe TUMAŃSTWO - jedyne czego żałuję, to tego, że TUMAŃSTWO tak bardzo spowszedniało. Przy okazji, wygłosiłeś niezłą teorię: KACZOR jest BOGIEM. Kaczor powiedział, że Kwaśniewski ma teczkę w Moskwie, no to jest to "ŚWIĘTA PRAWDA". Co na to Wojtyła? Ciekawym czy zmieni pana swego na Kaczora... A może to tylko ŚWIATOWID?? No bo dwie takie same mordy i wróżne strony patrzą... Odpowiedz Link Zgłoś
lodz123 Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 17:48 Mowie ze kwas ma teczke w moskwie bo to pewne. Ja to dawno wiedzialem juz przed wypowiedzia kaczora. Przeciez wszyscy wysocy zdrajcy(a kwasniewski nim byl) byli kontrolowani z moskwy. Odpowiedz Link Zgłoś
p.smerf Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 17:53 > Przeciez wszyscy wysocy zdrajcy(a kwasniewski nim byl) > byli kontrolowani z moskwy. Wiesz to po sobie czy po tatusiu? Odpowiedz Link Zgłoś
lodz123 Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 17:55 Nie, wiem to od takich jak ty ktorzy sprzedawali swoja ojczyzne najezdzy moskiewskiemu. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 17:58 lodz123 napisał: > Nie, wiem to od takich jak ty ktorzy sprzedawali swoja ojczyzne najezdzy > moskiewskiemu. Wiedziałem, kochaś a te twoje "123", to napewno znaczy: do tylu umiem zliczyć... i to mi wystarczy... Odpowiedz Link Zgłoś
lodz123 Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 18:02 Zdziwyl bym sie gdyby to ten "pan magister" umial liczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 18:12 lodz123 napisał: > Zdziwyl bym sie gdyby to ten "pan magister" umial liczyc. Pomyliłem się!!! Brałem cię za OSZOŁOMA a ty jesteś zwyczajny TĘPAK!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lodz123 Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 18:21 Sclavus ty nie umiesz cwoku walczyc na argumenty tylko tak jak twoj idol kwas podla demagogia i wyzwiskami. A ty jestes glupiec i niedorozwoj. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 18:39 lodz123 napisał: > Sclavus ty nie umiesz cwoku walczyc na argumenty tylko tak jak twoj idol kwas > podla demagogia i wyzwiskami. A ty jestes glupiec i niedorozwoj. Jest (i było) właśnie odwrotnie - to ja ci dawałem argumenty a od wyzwisk zacząłeś ty!!! Nie będę ci się spowiadał, bo nigdy tego nie robię. Dam ci jednak szansę: SB mi załatwiło to, że mnie tam teraz nie ma! Kumasz??? Odpowiedz Link Zgłoś
p.smerf Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 18:10 > Nie, wiem to od takich jak ty ktorzy sprzedawali swoja ojczyzne najezdzy > moskiewskiemu. Jakoś sobie nie przypominam, żebym się przed tobą chwalił. Odpowiedz Link Zgłoś
lodz123 Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 18:19 Wlasnie swoimi wypowiedziami pokazujesz swoja milosc do komuny. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 18:35 lodz123 napisał: > Wlasnie swoimi wypowiedziami pokazujesz swoja milosc do komuny. I komuś ty to bękarcie kato-prawicy napisał??? Cóż ty wiesz o mnie??? Tyleż samo co o "TWOIM ZDRAJCY, KWACHU" Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 17:55 lodz123 napisał: > Mowie ze kwas ma teczke w moskwie bo to pewne. Ja to dawno wiedzialem juz przed > > wypowiedzia kaczora. Przeciez wszyscy wysocy zdrajcy(a kwasniewski nim byl) > byli kontrolowani z moskwy. P...dolisz!!! Inaczej nie da ci się odpowiedzieć - wiesz Kaczory mają docentów - prawda? Chwalą się W czasach o których tak pięknie wspominasz, nie wszyscy dostępowali zaszczytu bycia docentami bez "wykazania się" Nie jesteś ciekawy czym się Kaczory wykazały??? Powinieneś wiedzieć to "już dawno", i nie myślisz chyba że są to docenty za to że "ukradli księżyc" Eh! Rozumie, mój ty rozumie, jaka szkoda, że "ja" niczego nie rozumiem... Odpowiedz Link Zgłoś
lodz123 Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 17:59 A czym sie kwas wykazal. Lekcewazeniem swego Narodu jadac do Moskwy? Mieszaniem w Polsce w aferach rozmaitych? Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 18:10 lodz123 napisał: > A czym sie kwas wykazal. Lekcewazeniem swego Narodu jadac do Moskwy? Mieszaniem > > w Polsce w aferach rozmaitych? Jak się umie zliczyć zaledwie do trzech, to się nie kreuje na "pierwszego śledczego RP" ani na "pierwszego historyka RP" To, że Kwaśniewski jedzie do Moskwy, to się nazywa RACJA STANU i jedzie między innymi po to, żeby kiedyś rzeczywiście Putin nie zrobił z polski Czeczenii Poza tym jest jeszcze HISTORIA, może już niedługo - jak nastanie Kaczor - będzie nieobowiązująca, ale póki co to jest to fakt historyczny, że Polskie Wojsko miało bardzo znaczący udział w zwycięstwie nad hitlero-nazizmem. Przykre to, że akurat Putin lepiej to zauważył niż Bush, Blair i Chirac podczas obchodów lądowania w Normandii - o gen. Sosabowskim i jego dywizji powietrzno- desantowej, jeżeli już wspomnieli (nie słyszałem choć byłem u źródła), to bardzo, bardzo cichutko. Konkludując: ZAMKNIJ JAPĘ JAK NIE WIESZ O CO CHODZI I POPYTAJ STARSZYCH! Odpowiedz Link Zgłoś
lodz123 Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 18:18 sclavus napisał: "To, że Kwaśniewski jedzie do Moskwy, to się nazywa RACJA STANU i jedzie między innymi po to, żeby kiedyś rzeczywiście Putin nie zrobił z polski Czeczenii" Nie jest Polska Racja Stanu zeby calowac buty putinowi. Jest Polska racja stanu zeby godnie i odwaznie powiedziec putinowi zdecydowane NIE. A putin to czeczenie se moze zrobic szczegolnie ze wszystkie dywizje rosyjskie sa w stanie rozsypki w czecznii wlasciwej. sclavus napisał: "ale póki co to jest to fakt historyczny, że Polskie Wojsko miało bardzo znaczący udział w zwycięstwie nad hitlero-nazizmem." Faktem historycznym tez jest ze 17 wrzesnia moskwa wbila nam noz w plecy. I to "swieto" wyzwolenia zachodniej Ukrainy i Bialorusi mamy czczic? A poza tym masz chyba jakis kompleks na punkcie liczenia. Cos mi sie zdaje zes podstawowki nie skonczyl. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 18:33 lodz123 napisał: > sclavus napisał: > "To, że Kwaśniewski jedzie do Moskwy, to się nazywa RACJA STANU i jedzie między > > innymi po to, żeby kiedyś rzeczywiście Putin nie zrobił z polski Czeczenii" > > Nie jest Polska Racja Stanu zeby calowac buty putinowi. Jest Polska racja stanu > > zeby godnie i odwaznie powiedziec putinowi zdecydowane NIE. A putin to > czeczenie se moze zrobic szczegolnie ze wszystkie dywizje rosyjskie sa w stanie > > rozsypki w czecznii wlasciwej. > > sclavus napisał: > "ale póki co to jest to fakt historyczny, że Polskie > Wojsko miało bardzo znaczący udział w zwycięstwie nad hitlero-nazizmem." > > Faktem historycznym tez jest ze 17 wrzesnia moskwa wbila nam noz w plecy. I > to "swieto" wyzwolenia zachodniej Ukrainy i Bialorusi mamy czczic? > > A poza tym masz chyba jakis kompleks na punkcie liczenia. Cos mi sie zdaje zes > podstawowki nie skonczyl. Widzę i powtarzam: jesteś tępak!!! Kto Beckowi, Owczesnemu premierowi II RP nie pozwolił podpisać z ZSRRem paktu o nieagresji??? Polityka jest sztuką! Wolał Beck mieć za jedynych aliantów Anglię i Francję no to tym samym zmusił Stalina do podpisania paktu z Hitlerem Stalin wiedział, że gdyby go Hitler zaatakował jeszcze w 39 albo 40, to doszedłby szybko do Kamczatki Gdyby zaś Beck, pomimo całego swojego antybolszewizmu podpisał pakt o nieagresji ze Stalinem, jeśli nie tuż po śmierci Piłsudskiego a przynajmniej w 37 - ktowie, może wojna zaczęłaby się sporo później i Polska byłaby w lepszej kondycji militarnej. A tak, Anglia się wypięła, Francja dała dupy w dwa tygodnie, wojna i tak była światowa i ruskich tak czy owak poszło do nieba ze 20 milionów 100 PLN za tę lekcję historii proszę! Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: KWACHU TO ZDRADZIECKI WIEPRZ CZERWONY!!! 21.03.05, 18:42 lodz123 napisał: > Ojeju zniewazylem prezydenta. Wcale nie, bo powiedzialem prawde. Nie mozna > zniewazac kogos jesli to co o nim sie mowi jest prawda. Kaczynski powiedzial > prawde bo zapewne pseudomagister agent GRU Alek czy tam Olek ma teczke w > Moskwie. To jest prawda jak i to ze kwas jest gruby jak swinia i czerwony i > zdradziecki jak prawdziwy komuch. Jak w tych debilizmach są argumenty, to ja jestem jakowaś BUDDA Odpowiedz Link Zgłoś
zambro Re: BYĆ MOŻE magister Kwaśniewski dowiedzie prawd 21.03.05, 18:14 Mam przed sobą książke Dudka "Reglamentowana rewolucja" i na stronie 238-239 jest ciekawa informacja. Otóż w Moskwie działała grupa kontrywawiadowcza "Wisła" w jednym z raportów do ichn iejszego MSW pisano o sytuacji w Warszawie przed okrągłym stołęm :"..Musimy mieć własne rozeznanie i ocenę działaczy opzycji. W związku z tym ambasada radziecka w Warszawie i nie tylko ona, otrzymała polecenie opracowania pełnego kompedium wiedzy dotyczącego opzycji, personalnego <who is who>" w innym miejscu jest ciekawy fragment, że na przełomie 1988/89 na Kremlu akceptowano już nie tylko rozpoczecie dialogu z opzycją, ale zamierzano wręcz rozmawiać bezpośrednio z jej przedstawicielami na temat nowego ładu politycznego w Polsce. I od siebie jedna uwaga: Czy aby blixniaki nie mają tam swoich teczek. I czy dlatego popierany przeze mnie (umiarkowanie!) Kczyński, nie powinien kandydować? Nonsens! Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: BYĆ MOŻE magister Kwaśniewski dowiedzie prawd 21.03.05, 18:23 Niechże kandyduje! Ma, oprócz aparycji, prawie wszystko co powinien mieć kandydat: PROGRAM - niech mnie wszyscy bogowie strzegą przed jego realizacją; AMBICJĘ - ta moim zdaniem go bardzo przerasta; BRATA BLIŹNIAKA - co dwie głowy to nie jedna... Brak mu jednak jednego ale bardzo ważnego: KULTURY POLITYCZNEJ - bez tego ani rusz!!! Zaprawdę powiadam wam: GIER TYCH skutek i efekt opłakany będzie dla RZECZYPOSPOLITEJ Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: BYĆ MOŻE magister Kwaśniewski dowiedzie prawd 21.03.05, 18:15 A być może DOCENTY KACZORY! Odpowiedz Link Zgłoś