okazik Szyszkowska i Jaruga-Nowacka na prezydenta 20.05.05, 18:17 Ale fajna para, ciekawe, który to facet? Prezydent? Odpowiedz Link Zgłoś
jack_sparrow Re: Szyszkowska i Jaruga-Nowacka na prezydenta 20.05.05, 18:38 A co wy tu niektórzy chcecie od ust pani Izabeli? Moja prywatna opinia jest taka, że ona jest bardzo sexy! Cieszy oczy. Ja bardzo lubię oglądać, kiedy ona występuje (szkoda że tak rzadko ją widać w TV), choć przyznam uczciciwe, że jako podkład wybieram sobie wtedy zwykle jakąś miłą muzykę. Co innego Szyszkowska, jest okropnie niekobieca, w przeciwieństwie do I.J-N jest zaniedbaną abnegatką. Na nią na pewno bym nie głosował, bo obraża moje poczucie estetyki (nieważne czy świadomie czy nie, podejrzewam, że świadomie, z samej niechęci do tradycyjnej wizji kobiety jako istoty pięknej). Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
smok5 Prima Aprilis? 20.05.05, 18:28 To chyba żart jakiś. Grubowarga i Czupiradło na prezydenta. Nieżli jajcarze z tych co wpadli na taki pomysł. Swoją drogą ten co nadał tytuł profesorski szyszkowskiej to był żartowniś. Specjalnie w sobotę kupuję Trybunę gdzie ten szmatławiec zamieszcza jej "felieton:)" aby się pośmiać. Odpowiedz Link Zgłoś
tishbite A moze by tak wybrac Bolka i Lolka... 20.05.05, 18:35 ...przynajmniej oni nie zrobili z ich bajki bagienka korupcji... Slyszalem nawet, ze poprawnie obchodza sie z Tola. Problem tylko w tym, ze ci ktorzy "nie dorosli do wladzy" najbardziej sie do niej nadaja... przynajmniej w bajce na dobranoc :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Najpierw nakręcić poprawnopolityczną wersję 20.05.05, 19:53 Pod tytułem "Bolita i Lolita". Dopiero wtedy mogą zostać kandydatkami. Odpowiedz Link Zgłoś
yarrai SZYSZKOWSKA NA DYREKTORA SWIATA!!! 20.05.05, 18:40 no bo papiezem jeszcze zostac nie moze... Odpowiedz Link Zgłoś
scambojohny Re: Kandydatki Unii Lewicy na prezydenta: Szyszko 20.05.05, 18:48 szyszkowska jest mądra baba. i nadawałaby sie w przeciwieństwie do tego bezmózgiego motłochu z prawej lub lewej strony.dobrze jej z oczu patrzy,nie sprzedałaby nas za czapke śliwek, a poza tym wolność którą promuje to podstawa. Jeśli natomiast masz wątpliwości co do jej IQ to przejdż sie na jakiś wykład filozoficzny... Odpowiedz Link Zgłoś
zdruff Maria Szyszkowska kandydatem na prezydenta? 20.05.05, 19:43 zaraz zaraz... przeciez prima aprilis dawno za nami... nie rozumiem. Odpowiedz Link Zgłoś
camille_pissarro I bardzo dobrze im więcej 20.05.05, 19:54 kandydatów po lewej stronie tym gorzej dla M.Borowskiego , za chwilę dojdzie jeszcze Szmajdziński namaszczony przez Oleksego i "Diducha" czyli LSD ( jakby ktos zapomniał).Ciekawe czy "dziadzio Krzysio do tej ostatniej kandydatury tez sie przychyli????? Odpowiedz Link Zgłoś
panzer12 Re: rzeczniczki zboczencow na hrad,brawo 20.05.05, 21:01 z radością będę obserwował tą kampanię wyborczą - naprawdę świetnie się zapowiada :) Odpowiedz Link Zgłoś
em.em.em Re: rzeczniczki zboczencow na hrad,brawo 21.05.05, 11:18 SRODA moim kandydatka. SRODA, SRODA, SRODA !!! Jak wystawicie SRODE, to zaglosuje na nia wszystkimi 4 ( a co mi tam 5) konczynami. I jeszcze rodzine poprosze, zeby glosowali. Ludzim na ulicach placic bede, zeby na nia glosowali. Ja pier.dole ale byloby wtedy smiesznie. Odpowiedz Link Zgłoś