Dodaj do ulubionych

Kandydatki Unii Lewicy na prezydenta: Szyszkows...

    • okazik Szyszkowska i Jaruga-Nowacka na prezydenta 20.05.05, 18:17
      Ale fajna para, ciekawe, który to facet? Prezydent?
      • jack_sparrow Re: Szyszkowska i Jaruga-Nowacka na prezydenta 20.05.05, 18:38
        A co wy tu niektórzy chcecie od ust pani Izabeli?

        Moja prywatna opinia jest taka, że ona jest bardzo sexy! Cieszy oczy.

        Ja bardzo lubię oglądać, kiedy ona występuje (szkoda że tak rzadko ją widać w
        TV), choć przyznam uczciciwe, że jako podkład wybieram sobie wtedy zwykle jakąś
        miłą muzykę.

        Co innego Szyszkowska, jest okropnie niekobieca, w przeciwieństwie do I.J-N
        jest zaniedbaną abnegatką. Na nią na pewno bym nie głosował, bo obraża moje
        poczucie estetyki (nieważne czy świadomie czy nie, podejrzewam, że świadomie, z
        samej niechęci do tradycyjnej wizji kobiety jako istoty pięknej).

        Pozdrawiam
    • smok5 Prima Aprilis? 20.05.05, 18:28
      To chyba żart jakiś. Grubowarga i Czupiradło na prezydenta. Nieżli jajcarze z
      tych co wpadli na taki pomysł. Swoją drogą ten co nadał tytuł profesorski
      szyszkowskiej to był żartowniś. Specjalnie w sobotę kupuję Trybunę gdzie ten
      szmatławiec zamieszcza jej "felieton:)" aby się pośmiać.
    • tishbite A moze by tak wybrac Bolka i Lolka... 20.05.05, 18:35
      ...przynajmniej oni nie zrobili z ich bajki bagienka korupcji...
      Slyszalem nawet, ze poprawnie obchodza sie z Tola. Problem tylko w tym, ze ci
      ktorzy "nie dorosli do wladzy" najbardziej sie do niej nadaja... przynajmniej w
      bajce na dobranoc :-)
      • ukos Najpierw nakręcić poprawnopolityczną wersję 20.05.05, 19:53
        Pod tytułem "Bolita i Lolita". Dopiero wtedy mogą zostać kandydatkami.
    • yarrai SZYSZKOWSKA NA DYREKTORA SWIATA!!! 20.05.05, 18:40
      no bo papiezem jeszcze zostac nie moze...
    • scambojohny Re: Kandydatki Unii Lewicy na prezydenta: Szyszko 20.05.05, 18:48
      szyszkowska jest mądra baba. i nadawałaby sie w przeciwieństwie do tego
      bezmózgiego motłochu z prawej lub lewej strony.dobrze jej z oczu patrzy,nie
      sprzedałaby nas za czapke śliwek, a poza tym wolność którą promuje to podstawa.
      Jeśli natomiast masz wątpliwości co do jej IQ to przejdż sie na jakiś wykład
      filozoficzny...
    • zdruff Maria Szyszkowska kandydatem na prezydenta? 20.05.05, 19:43
      zaraz zaraz... przeciez prima aprilis dawno za nami... nie rozumiem.
    • camille_pissarro I bardzo dobrze im więcej 20.05.05, 19:54
      kandydatów po lewej stronie tym gorzej dla M.Borowskiego , za chwilę dojdzie
      jeszcze Szmajdziński namaszczony przez Oleksego i "Diducha" czyli LSD ( jakby
      ktos zapomniał).Ciekawe czy "dziadzio Krzysio do tej ostatniej kandydatury tez
      sie przychyli?????
    • antysalon rzeczniczki zboczencow na hrad,brawo 20.05.05, 20:22
      • panzer12 Re: rzeczniczki zboczencow na hrad,brawo 20.05.05, 21:01
        z radością będę obserwował tą kampanię wyborczą - naprawdę świetnie się
        zapowiada :)
        • em.em.em Re: rzeczniczki zboczencow na hrad,brawo 21.05.05, 11:18
          SRODA moim kandydatka.
          SRODA, SRODA, SRODA !!!

          Jak wystawicie SRODE, to zaglosuje na nia wszystkimi 4 ( a co mi tam 5)
          konczynami.
          I jeszcze rodzine poprosze, zeby glosowali. Ludzim na ulicach placic bede, zeby
          na nia glosowali.

          Ja pier.dole ale byloby wtedy smiesznie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka