sawa.com Re: E TAM 45 - 145 %!!!!!!!!!!!!! 09.07.05, 09:48 No jest ci on stachanowcem. Ale nie aż takim! 122 % ma. Tyż dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
ax4 Re: E TAM 45 - 145 %!!!!!!!!!!!!! 09.07.05, 09:50 ale z punktami za klasowe pochodzenie i wartosci rodzinne bedzie 145 !! Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Re: E TAM 45 - 145 %!!!!!!!!!!!!! 09.07.05, 10:02 Jasne z punktami za pochodzenie i zasługi tatusia to będzie 145% Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Re: E TAM 45 - 145 %!!!!!!!!!!!!! 09.07.05, 10:13 Myślę, że w następnym sondażu GW coś dorzuci! Odpowiedz Link Zgłoś
ax4 Re: E TAM 45 - 145 %!!!!!!!!!!!!! 09.07.05, 10:15 a co z forumowiczami !!!!! od dzis laptop w kazdym ciagniku i przedzalni, niech lud sie wypowie Odpowiedz Link Zgłoś