Dodaj do ulubionych

E TAM 45 - 145 %!!!!!!!!!!!!!

09.07.05, 09:45
Obserwuj wątek
    • sawa.com Re: E TAM 45 - 145 %!!!!!!!!!!!!! 09.07.05, 09:48
      No jest ci on stachanowcem. Ale nie aż takim! 122 % ma. Tyż dobrze.
      • ax4 Re: E TAM 45 - 145 %!!!!!!!!!!!!! 09.07.05, 09:50
        ale z punktami za klasowe pochodzenie i wartosci rodzinne bedzie 145 !!
        • sawa.com Re: E TAM 45 - 145 %!!!!!!!!!!!!! 09.07.05, 10:02
          Jasne z punktami za pochodzenie i zasługi tatusia to będzie 145%
    • ax4 Re: E TAM 45 - 145 %!!!!!!!!!!!!! 09.07.05, 10:10
      kto da wiecej !!!!!!
      • sawa.com Re: E TAM 45 - 145 %!!!!!!!!!!!!! 09.07.05, 10:13
        Myślę, że w następnym sondażu GW coś dorzuci!
        • ax4 Re: E TAM 45 - 145 %!!!!!!!!!!!!! 09.07.05, 10:15
          a co z forumowiczami !!!!! od dzis laptop w kazdym ciagniku i przedzalni, niech
          lud sie wypowie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka