Gość: Wiadomosc
IP: *.vline.pl / 172.16.1.*
13.08.02, 00:22
Czy polscy katolicy mogliby w czynach ( na przekur wszystkiemu..... )
stosowac to chrzescijanskie podejscie w praktyce ????
Nawet jak Niemiec strzeli Polaka w twarz to nadstawic mu drugi policzek
zgodnie z Ewangelia Jezusa z Nazaretu......
ps. podobno Polacy to narod heroiczny,bohaterski ,a wiec Ewangelicznego
przeslania chyba sie nie boi ?
Na wypedzeniu milionow Niemcow z bylych Prus historia polsko-niemiecka sie
nie skonczyla,jeszcze wszystko mozna naprawic ! Polak nie musi byc tym Kainem
co zabijal i wypedzal ! Moze byc autentycznym bratem Pana Liczyrzepy !
Trzeba tylko wyjsc na przeciw Ewangelii Chrystusowej......
Alleluja i do przodu !