Dodaj do ulubionych

NIEMIEC BRATEM ! POLAK KATEM ?

IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 13.08.02, 00:22
Czy polscy katolicy mogliby w czynach ( na przekur wszystkiemu..... )
stosowac to chrzescijanskie podejscie w praktyce ????
Nawet jak Niemiec strzeli Polaka w twarz to nadstawic mu drugi policzek
zgodnie z Ewangelia Jezusa z Nazaretu......
ps. podobno Polacy to narod heroiczny,bohaterski ,a wiec Ewangelicznego
przeslania chyba sie nie boi ?
Na wypedzeniu milionow Niemcow z bylych Prus historia polsko-niemiecka sie
nie skonczyla,jeszcze wszystko mozna naprawic ! Polak nie musi byc tym Kainem
co zabijal i wypedzal ! Moze byc autentycznym bratem Pana Liczyrzepy !
Trzeba tylko wyjsc na przeciw Ewangelii Chrystusowej......
Alleluja i do przodu !
Obserwuj wątek
    • Gość: Ania Re: NIEMIEC BRATEM ! POLAK KATEM ? IP: *.upc.chello.be 13.08.02, 00:26
      Gość portalu: Wiadomosc napisał(a):

      > Czy polscy katolicy mogliby w czynach ( na przekur wszystkiemu..... )
      > stosowac to chrzescijanskie podejscie w praktyce ????
      > Nawet jak Niemiec strzeli Polaka w twarz to nadstawic mu drugi policzek
      > zgodnie z Ewangelia Jezusa z Nazaretu......
      > ps. podobno Polacy to narod heroiczny,bohaterski ,a wiec Ewangelicznego
      > przeslania chyba sie nie boi ?
      > Na wypedzeniu milionow Niemcow z bylych Prus historia polsko-niemiecka sie
      > nie skonczyla,jeszcze wszystko mozna naprawic ! Polak nie musi byc tym Kainem
      > co zabijal i wypedzal ! Moze byc autentycznym bratem Pana Liczyrzepy !
      > Trzeba tylko wyjsc na przeciw Ewangelii Chrystusowej......
      > Alleluja i do przodu !


      Juz tak bylo polscy biskupi wystosowali list do biskupow niemieckich."Wybaczamy
      i prosimy o wybaczenie"
      • Gość: Mark Re: NIEMIEC BRATEM ! POLAK KATEM ? IP: *.proxy.aol.com 13.08.02, 00:49
        Gość portalu: Ania napisał(a):


        >
        >
        > Juz tak bylo polscy biskupi wystosowali list do biskupow
        niemieckich."Wybaczamy
        >
        > i prosimy o wybaczenie"

        Wtedy tych Niemcow dobrym slowem a teraz Radiem Maria.
        A czy Ania jest wogole przekonana ,ze mieli biskupi w 1965roku za co
        przepraszac a jesli tak,to dlaczego kosciol odszedl od tej lini?
        • Gość: Ania Re: NIEMIEC BRATEM ! POLAK KATEM ? IP: *.upc.chello.be 13.08.02, 01:03
          Gość portalu: Mark napisał(a):

          > Gość portalu: Ania napisał(a):
          >
          >
          > >
          > >
          > > Juz tak bylo polscy biskupi wystosowali list do biskupow
          > niemieckich."Wybaczamy
          > >
          > > i prosimy o wybaczenie"
          >
          > Wtedy tych Niemcow dobrym slowem a teraz Radiem Maria.
          > A czy Ania jest wogole przekonana ,ze mieli biskupi w 1965roku za co
          > przepraszac a jesli tak,to dlaczego kosciol odszedl od tej lini?

          Ja uwazam tak jak moja mama,ktora przezyla wojne,ze kosciol nie mial za co
          przepraszac.Ile procent Polakow popiera RM?RM to nie caly kosciol.Nawet
          niektorzy biskupi mowia o RM ,ze to sekta.Ja tez tak mysle.
    • Gość: mirmat BEZ_SOLIDARNOSCI_I_REAGANA_MUR _BY_STAL_W_BERLINIE IP: *.dialup.eol.ca 13.08.02, 04:12
      Gość portalu: Wiadomosc napisał(a):

      > Czy polscy katolicy mogliby w czynach ( na przekur wszystkiemu..... )
      > stosowac to chrzescijanskie podejscie w praktyce ????
      > Nawet jak Niemiec strzeli Polaka w twarz to nadstawic mu drugi policzek
      > zgodnie z Ewangelia Jezusa z Nazaretu......
      > ps. podobno Polacy to narod heroiczny,bohaterski ,a wiec Ewangelicznego
      > przeslania chyba sie nie boi ?
      > Na wypedzeniu milionow Niemcow z bylych Prus historia polsko-niemiecka sie
      > nie skonczyla,jeszcze wszystko mozna naprawic ! Polak nie musi byc tym Kainem
      > co zabijal i wypedzal ! Moze byc autentycznym bratem Pana Liczyrzepy !
      > Trzeba tylko wyjsc na przeciw Ewangelii Chrystusowej......
      > Alleluja i do przodu !

      Chcialbym uslyszec wpierw od Niemcow serdeczne podziekowanie zlozone Polakom za
      to, ze dzieki nam mogli sie zjednoczyc. Jaki Niemiec sobie mogl wyobrazic w
      latach 70-tych, ze Berlin bedzie stolica zjednoczonego panstwa? Gdyby nie
      rewolucja Solidarnosci wspomagana przez Amerykanow pod przywodctwem Reagana to
      do dzis staly by kolejki na przejsciu granicznym na Friedrichstrasse. To, ze
      dzis wiekszosc wschodniakow nienawidzi swoich zachodnich rodakow tylko pokauje,
      ze do takiego zjednoczenia jeszcze nie dorosli. Ale to juz nie nasza sprawa.
      • Gość: Donar Re: BEZ_SOLIDARNOSCI_I_REAGANA_MUR _BY_STAL_W_BER IP: *.dip.t-dialin.net 13.08.02, 14:03
        Zyczenie podziekowania skieroj do mieszkancow bylej NRD,
        a nie do Niemcow,ktorzy musza cale lata koszta tej glupoty ponosic.
    • sewer_ Ostrzezenie dla wszystkich 13.08.02, 17:05
      "wiadomosc" zamieszcza rozne nieprawdziwe informacje, majace sklocic ludzi
      i zasiac niepewnosc.
      Popatrzcie po innych watkach.

      Wyglada mi to na jakas agenture.

      Tez mieszkalem kilka lat w Niemczech i nikt, poza ekstermistami nie mysli
      tu o ponownym pojednaniu z Polakami i odgrzebywaniu starych problemow.
      - te sprawy sa juz dawno zalatwione.
      • Gość: Wiadomosc Odpowiedz IP: *.vline.pl / 172.16.1.* 13.08.02, 17:09
        sewer_ napisał:

        > "wiadomosc" zamieszcza rozne nieprawdziwe informacje, majace sklocic ludzi
        > i zasiac niepewnosc.
        > Popatrzcie po innych watkach.
        >
        > Wyglada mi to na jakas agenture.
        >
        > Tez mieszkalem kilka lat w Niemczech i nikt, poza ekstermistami nie mysli
        > tu o ponownym pojednaniu z Polakami i odgrzebywaniu starych problemow.
        > - te sprawy sa juz dawno zalatwione.


        WIADOMOSC : agenture ?
        I RFN placi mi za zamieszczanie swoich watkow ?
        Jestes idiota zalosnym .
        Ponadto nie jestem Aryjczykiem,ani Semita .
        Jasne glupi Polaczku ?
        • Gość: Emeryt Re: Do Dusigrosza IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.08.02, 19:13
          Nie dość,żeś cienki bolek to jeszcze na czerwonej gitarze pogrywasz. Wychodzi,
          zielony pasztecik. Smacznego nie życzę.
    • Gość: prowokat do WIADOMOŚĆ IP: *.telimeny / 192.168.0.* 13.08.02, 19:25
      Henryk I. Jego dziełem, a następnie dziełem jego syna było skierowanie państwa
      niemieckiego na drogę ekspansji. Dążyli także do wzmocnienia swojej władzy w
      królestwie oraz pozycji Niemiec w Europie.
      Pierwszym posunięciem Henryka I było narzucenie zwierzchności Słowianom
      Połabskim, którzy do tej pory pozostawali w dość luźnych stosunkach z państwem
      Karola Wielkiego, Obodrzycom i Wieletom. Opanował ziemie pomiędzy Łabą i
      Soławą. Na tych ostatnich terenach Henryk I przeprowadził akcję pacyfikacyjną
      i kolonizacyjną. Akcja pacyfikacyjna przebiegała bardzo prosto - należało
      ściąć wszystkich mężczyzn, natomiast później była kolonizacja polegająca na
      tym, że kobiety i dzieci przesiedlano w głąb państwa, a na terenach zajętych
      osiedlali się rycerze niemieccy.
      W ten sposób Henryk I zapoczątkował masowy terror, który od tej pory będzie
      częstym narzędziem Niemców w walce ze Słowianami.


      jak masz czas to zrewiduj wszystko aż do dinozaurów i oddaj im i ich
      spadkobiercą wszystko co im nalezne

      bo w końcu wszytsko co mamy zabralismy zwierzakom
      • Gość: Mark Re: do WIADOMOŚĆ IP: *.proxy.aol.com 13.08.02, 19:39
        Gość portalu: prowokat napisał(a):

        > Henryk I. Jego dziełem, a następnie dziełem jego syna było skierowanie
        państwa
        > niemieckiego na drogę ekspansji. Dążyli także do wzmocnienia swojej władzy w
        > królestwie oraz pozycji Niemiec w Europie.
        > Pierwszym posunięciem Henryka I było narzucenie zwierzchności Słowianom
        > Połabskim, którzy do tej pory pozostawali w dość luźnych stosunkach z
        państwem
        > Karola Wielkiego, Obodrzycom i Wieletom. Opanował ziemie pomiędzy Łabą i
        > Soławą. Na tych ostatnich terenach Henryk I przeprowadził akcję pacyfikacyjną
        > i kolonizacyjną. Akcja pacyfikacyjna przebiegała bardzo prosto - należało
        > ściąć wszystkich mężczyzn, natomiast później była kolonizacja polegająca na
        > tym, że kobiety i dzieci przesiedlano w głąb państwa, a na terenach zajętych
        > osiedlali się rycerze niemieccy.
        > W ten sposób Henryk I zapoczątkował masowy terror, który od tej pory będzie
        > częstym narzędziem Niemców w walce ze Słowianami.
        >
        >
        > jak masz czas to zrewiduj wszystko aż do dinozaurów i oddaj im i ich
        > spadkobiercą wszystko co im nalezne
        >
        > bo w końcu wszytsko co mamy zabralismy zwierzakom

        A ci Slowianie polabscy to byli tam juz od czasow Adama i Evy?
        Czy Kain byl Niemcem i czy umiejetnosc zabijania posiadali tylko Germanie?
        No i jeszcze jedno pytanie ,czy wszyscy Slowianie byli pacyfistami z przekonania
        a inni to wykorzystywali i ich krzywdzili ?
        Dziekuje
        • Gość: Emeryt Re: do WIADOMOŚĆ IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.08.02, 20:04
          Adolf napewno był Austriakiem.
          • Gość: Mark Re: IP: *.proxy.aol.com 13.08.02, 20:09
            Gość portalu: Emeryt napisał(a):

            > Adolf napewno był Austriakiem.

            Panie Emeryt ,starosc nie radosc ,Adolf Dymsza byl oczywiscie Polakiem.
            • Gość: Emeryt Re: w dodatku zapomniałem pseudonimu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.08.02, 21:30
              Takie są skutki dementii. To nie była Pola Negri? Bo też coś na A.
              • Gość: Mark Re: w dodatku zapomniałem pseudonimu IP: *.proxy.aol.com 13.08.02, 22:18
                Gość portalu: Emeryt napisał(a):

                > Takie są skutki dementii. To nie była Pola Negri? Bo też coś na A.

                Zpolonia?
                Ypolonia?
                Wpolonia?
                ........?
                ........?
                Ipolonia?
                ........?
                Bpolonia?
                Aaaa!Apolonia?Albo jednak Adolfonia?
                Panie Emeryt moze jednak male spiecie w czaszce i przypomnicie sobie?
                • Gość: Emeryt Re:Do usług IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.08.02, 22:40
                  Apolonia Chałupiec kolego. Żona tego co śpiewał ze Sosnowca.
                  • Gość: Mark Re:Do usług IP: *.proxy.aol.com 13.08.02, 22:49
                    Gość portalu: Emeryt napisał(a):

                    > Apolonia Chałupiec kolego. Żona tego co śpiewał ze Sosnowca.

                    Jan Kos albo Hans Klos? Nieeeeee,juz wiem Gustlik.
                    • Gość: Emeryt Re:Pozdfrowienia przesyłam od Ursusa IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.08.02, 22:51
                      z Samoobrony oczywiście. Rafałka. Prezydentem ma być miasta podobno.
                      • Gość: Mark Re:Pozdfrowienia przesyłam od Ursusa IP: *.proxy.aol.com 13.08.02, 23:07
                        Gość portalu: Emeryt napisał(a):

                        > z Samoobrony oczywiście. Rafałka. Prezydentem ma być miasta podobno.

                        Rafal Ursus???Byl mezem Apolonii! a mnie cos zaiskrzylo ze to Jasiek
                        Kiepurkowski ale potem pomyslalem ze on byl homos ,no ale jak tak jeszcze raz
                        pomyslalem to przypomnialo mi sie ze to nie Jasiek byl homos tylko
                        Fredzio Astrykowski.Tylko nie rozumiem co do tego wszystkiego ma prezydent
                        i dlaczego chce sie sam bronic ,czyzby umial judo ?
        • Gość: Fraia Re: do WIADOMOŚĆ IP: *.dip.t-dialin.net 13.08.02, 21:12
          Gość portalu: Mark napisał(a):

          > Gość portalu: prowokat napisał(a):
          >
          > > Henryk I. Jego dziełem, a następnie dziełem jego syna było skierowanie
          > państwa
          > > niemieckiego na drogę ekspansji. Dążyli także do wzmocnienia swojej władzy
          > w
          > > królestwie oraz pozycji Niemiec w Europie.
          > > Pierwszym posunięciem Henryka I było narzucenie zwierzchności Słowianom
          > > Połabskim, którzy do tej pory pozostawali w dość luźnych stosunkach z
          > państwem
          > > Karola Wielkiego, Obodrzycom i Wieletom. Opanował ziemie pomiędzy Łabą i
          > > Soławą. Na tych ostatnich terenach Henryk I przeprowadził akcję pacyfikacy
          > jną
          > > i kolonizacyjną. Akcja pacyfikacyjna przebiegała bardzo prosto - należało
          > > ściąć wszystkich mężczyzn, natomiast później była kolonizacja polegająca n
          > a
          > > tym, że kobiety i dzieci przesiedlano w głąb państwa, a na terenach zajęty
          > ch
          > > osiedlali się rycerze niemieccy.
          > > W ten sposób Henryk I zapoczątkował masowy terror, który od tej pory będzi
          > e
          > > częstym narzędziem Niemców w walce ze Słowianami.
          > >
          > >
          > > jak masz czas to zrewiduj wszystko aż do dinozaurów i oddaj im i ich
          > > spadkobiercą wszystko co im nalezne
          > >
          > > bo w końcu wszytsko co mamy zabralismy zwierzakom
          >
          > A ci Slowianie polabscy to byli tam juz od czasow Adama i Evy?
          > Czy Kain byl Niemcem i czy umiejetnosc zabijania posiadali tylko Germanie?
          > No i jeszcze jedno pytanie ,czy wszyscy Slowianie byli pacyfistami z przekonani
          > a
          > a inni to wykorzystywali i ich krzywdzili ?
          > Dziekuje

          O jakich Niemcach tu piszesz?Panstwo niemieckie istnieje dpiero od czasow Bismarcka,ktory pojedyncze krolestwa i ksiestwa zjednoczyl pod przewodnictwem Prus.
          Bawarczycy walczyli z Polkami za panbrat pod Napoleonem
          przeciw Prusom,Prusy walczyly z Austria o Slask,
          Saksonia zyla w unii politycznej z Polska i oba kraje mialy wspolnego krola.Luzyczanie do dzisiaj zamieszkuja
          tereny lezace w Niemczech i nie ulegli zgermanizowaniu.
          Jak to wszystko moze sie zgadzac z twoimi wywodami o 1000 letniej agresywnej polityce Niemcow w stosunku do Slowian.
          Nalezy sobie w tym miejscu przypomniec ekspansyjna polityke Polakow na wschodzie na przestrzeni wiekow.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka