observwator Re: Bolesna pomyłka Nałęcza 25.07.05, 10:41 Nałęcz przecież od samego początku był za układem K-K(Kwaśniewski-Kwiatkowski), czyli adorować tancerza i pijaka Kwacha popieranego przez spec służby. Jak skończy się Kwaśniewski to komuna legnie w gruzach. To nic nowego. Kwaśniewski jest już od dawna przegrany, tylko on o tym nie wie. Rozliczyć komunę i okrągły stół!!! Odpowiedz Link Zgłoś
arekmroc Re: Bolesna pomyłka Nałęcza 25.07.05, 10:50 Nałęcz miał powody do odejścia, wygląda poprostu na to że zawiedli go nowi koledzy z SDPL i doszedł do wniosku, że nie zbudują lewicy na jakiej jemu zależy. www.polityka.org.pl Odpowiedz Link Zgłoś
qin Re: Bolesna pomyłka Nałęcza 25.07.05, 12:09 Odszedł z powodu /nie zbuduje wystarczajaco lewicowej partii?/czy moze dlatego ze obawia sie ze partia Borowskiego odpadnie w wyborach i co on zrobi z swoja lewicowoscia? biedaczek taki zdolny prawa nauczył sie w 6 dni szkoda człowieka! Odpowiedz Link Zgłoś
adwojnowski JEDNOMANDATOWE OKREGI WYBORCZE 25.07.05, 10:56 Nalezy wprowadzic JEDNOMANDATOWE OKREGI WYBORCZE z mozliwoscia odwolywania poslow. Wtedy powstana dwa bloki (ciemnogrod i jasnogrod) i skoncza sie podzialy, jednoczenia, itd. Odpowiedz Link Zgłoś
feliks-50 Nie lubie Nalecza, ale Lewandowski to 25.07.05, 10:58 super menda, wiec niech sie nie wypowiada na temat innych osob. Odpowiedz Link Zgłoś
obserwator999 Re: Bolesna pomyłka Nałęcza Litośi 25.07.05, 11:34 Nie tylko kobieta np Jakubowska zmienną jest.Pan Nałecz mysle ze nie zmienił sie tak bardzo ma serce po lewej stronie a kieszenie w wokół,a prezydentowi wszystkich Polaków wierny jest od zawsze do grobowej deski Odpowiedz Link Zgłoś
modar1 Re: Bolesna pomyłka Nałęcza 25.07.05, 12:10 To nie była pomyłka Nałecza ale jego sprzedanie się! Czy w Polskiej polityce jest miejsce na uczciwość i niekoniukturalizm? Wątpię! Odpowiedz Link Zgłoś
soso_soso wspanialy ruch taktyczny Borowskiego 25.07.05, 12:24 Odejscie Nalecza to wspanialy ruch Borowskiego. Nalecz - fircyk, czlowiek bez kregoslupa i gawdziarz polityczny bez pogladow i charakteru byl oczywistym balastem w kampanii Borowskiego. Teraz Borowski wyskoczy jak korek w notowaniach i przegra wybory dopiero z Tuskiem po dogrywce. A Cimek dostal kolejne kukulcze jajo do zjedzenia. Zadlawi sie tymi jajami (Kwasek, Rywin, Szymczycha, Czarzasty, Siwiec, Miller, Oleksy (duze jajo), ile tam ich jeszcze jest, tych poplecznikow). Odpowiedz Link Zgłoś
zenon35 Petycja o przeciwko straży miejskiej!Fotoradar 25.07.05, 13:01 www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=802 Przeczytaj i wypowiedz sie! Odpowiedz Link Zgłoś
kiczkis ZADNA TO POMYLKA Nałęcza 25.07.05, 13:17 "Za decyzją Nałęcza stoi Aleksander Kwaśniewski" Dominik Wójcicki, Toruń 24-07-2005, ostatnia aktualizacja 25-07-2005 07:34 To Aleksander Kwaśniewski i jego najbliższe otoczenie stoją za decyzją Tomasza Nałęcza.. (...) - Stara lewica w postaci SLD wciąż jest spętana chorymi układami strukturalnymi. Włodzimierz Cimoszewicz jest natomiast jej patronem. Nałęcz zaś popełnił błąd, bo zupełnie zignorował ten fakt - ocenił Lewandowski. Jego zdaniem, choć Nałęcz jest człowiekiem o ogromnych horyzontach myślowych, to tym razem boleśnie się pomylił". ------------------------------------------------------------------------------- He he he he... I to te "ogromne horyzonte myślowe" kazaly mu się zadeklarowac jako pedal i pojsc razem z pedalami i zboczencami w nielegalnej demonstracji??? - Kto raz sie zeswinil, ten juz zawsze swina bedzie.. A Nalęcz to w dodatku "dyspozycyjna swina", dal juz tego wielokrotnie przyklady.. - Taki wrecz modelowy przyklad polskiego, lewackiego polityka.. I w niczym się ten "dyspozycyjny" nie pomylil.. On tylko robi swoje i liczy na glupotę wyborcow.. A liczy nie bez przyczyny (na ta głupotę wyborcow), rozne matolkowate "Jasie" kupią wszystko, nawet najbardziej smierdzącą "kiełbasę wyborcza" podsuwana im przez Kwasniewskich, "Cimoszkow" i Nałęczow.. Odpowiedz Link Zgłoś
fromwindsor Herbert ocenil to bardziej dosadnie 25.07.05, 14:26 kiczkis napisał: ..."- Kto raz sie zeswinil, ten juz zawsze swina bedzie.. A Nalęcz to w dodatku "dyspozycyjna swina", dal juz tego wielokrotnie przyklady.. - Taki wrecz modelowy przyklad polskiego, lewackiego polityka.. I w niczym się ten "dyspozycyjny" nie pomylil.. On tylko robi swoje i liczy na glupotę wyborcow" ... Kiczkis; Kiedys Herbert ocenil takich "Naleczow" jeszcze bardziej dosadnie, piszac - "kto sie sku..l raz, ku.. zostanie na zawsze" i na taka ocene w pelni zasluzyl "profesor Tirowka". On to zrobil nie raz, bo to by oznaczalo, ze popelnil blad - ale czyni to codziennie, a to juz nie wybor - to taka jego natura. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e OJCIEC CHRZESTNY MAFII...LSD 25.07.05, 13:28 ...tworzy ...madra lewice...bedac jednoczesnie prezydentem wszystkich polakow- co za prywata ...w bialym domu...a nalecz jak mowil miller...to zero...))) Odpowiedz Link Zgłoś
hirsh1 Prof.Nałęcz to porządny człowiek i dobry naukowiec 25.07.05, 13:34 A Marek Browski jak się okazuje nawet na rowerze nie potrafi jeździć, co dobitnie udowodnił wczoraj na oczach milionów telewidzów. Ciekawe co za baran ze sztabu posadził Browskiego na rower... Ale i o samym Borowskim źle świadczy, że dał zrobić z siebie komuś głupa i wsiadł na ten nieszczęsny rower a potem najechał na swego siedzącego na sali fana. Komu on płaci za organizowanie takiej udanej kampanii... :-( Polscy "wybitni specjaliści" od PR i wizerunku w akcji i jest tak jak w ruskiej ruletce: i straszno i śmieszno. Odpowiedz Link Zgłoś
pablo660 Porządna chłopa 25.07.05, 13:39 idąca w pierwszym rzędzie na paradzie równości. O tu gdzieś mam jego zdjęcie. To ten w okularach i welonie tylko się trochę przystrzygł. www.chadzboyz.com/gaypride/galleries/pride2005/pride/img_0823.htm Odpowiedz Link Zgłoś
jolkafun76 Pr Nałęcz to podrzędny człowiek i drobny naukowiec 25.07.05, 13:45 Nałęcz nawet na rowerze nie potrafi jeździć !!!! ale kto mu płaci za organizowanie takiej pro sldowskie kampanii... :-( i straszno i śmieszno. Odpowiedz Link Zgłoś
fromwindsor Re: Prof.Nałęcz to porządny człowiek i dobry nauk 25.07.05, 14:33 hirsh1 napisał: " A Marek Browski jak się okazuje nawet na rowerze nie potrafi jeździć, co > dobitnie udowodnił wczoraj na oczach milionów telewidzów..." Hirsh1; Powod byl zupelnie inny. Borowski umie jezdzic na rowerze i to dobrze, tyle ze... wczoraj bolala go bardzo dooopa, po tym jak Nalecz dokonczyl swego "przewodniczenia" w komitecie wyborczym kandydata SdPL. Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Spuśćmy zasłonę... 25.07.05, 13:40 szkoda czas marnować na osobnika takiego jak Nałęcz. Odpowiedz Link Zgłoś
fromwindsor Re: Spuśćmy zasłonę... 25.07.05, 14:16 basia.basia napisała: > szkoda czas marnować na osobnika takiego jak Nałęcz. To profesor Tirowka. Wlasnie rozpoczal "obslugiwac" swego starego klienta...Kwasniewskiego. Stesknil sie za nim mocno od czasu komisji ds.Rywina. Odpowiedz Link Zgłoś
brynk głupki , poprostu głupie debile - Kwasniewski też 25.07.05, 13:45 Czy wy czerwone debile nie macie honoru? To ze Nałęcz jest perfidną świnią to sie nie dziwię , równiez się nie dziwie, ze Kwaśniewski tez. Zresztą cała formacja czerwonych złodzieji to debilowaci i takich winno sie unieszkodliwic przez np. otrucie azotoxem i to was czeka po wyborach . Wstydzę się , ze kiedyś was chamy popierałem . Jsteście ludzmi głupimi , zachowujecie sie jak swinie , którym odsunieto koryto. Mam nadzieje , ze zdechniecie juz wkrótce Odpowiedz Link Zgłoś
crackersss Re: głupki , poprostu głupie debile - Kwasniewsk 25.07.05, 15:21 Mądrze piszesz ale najwyraźniej takich debili jest w Polsce kilka milionów; świadczą o tym notowania bezpartyjnego towarzysza Cimoszewicza który też należy do tej "KWAŚNEJ" kliki. PAMIĘTAJ BEZPARTYJNY PSIE O SWYM SLDowskim RODOWODZIE www.cimoszenko.info Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: brynk 25.07.05, 15:44 Zgadzam sie z Toba, ze czerwoni sa swiniami i nie maja honoru. Nie sa jednak debilami. Popelniasz kardynalny blad. Nigdy nie mozna sobie pozwolic na luksus lekcewazenia nawet najslabszego przeciwnika, bo zwykle wychodzi to pozniej przyslowiowym bokiem. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Nałęczowi...POCA SIE JAJA 25.07.05, 13:53 ...czas nagli ...trzeba sie gdziez zalapc do jakiegos koryta ))) Odpowiedz Link Zgłoś
rnrr Re: Nałęcz-żal aż serce ściska ze jest on posłem 25.07.05, 14:00 Profesor wielki któremu polityka mózg zjechała i to totalnie. Dla polityki chyba byłby gotów nawet twierdzić że prawica (w jego soczystym języku to pojęcie ogólne nie ważne czy dotyczy działalność MW, Kaczorów czy PO po prostu prawica i już) doprowadzi do rozbiorów Polski gdyby taki pomysł zarzucił prezydent Kwasniewski. Nie ma większego fana w Sejmie jak Nałecz tego Pana i wszystko wskazuje na to, ze dostanie piękną posadke w pałacu ten poseł, politruk od siedmiu boleści. Kandydował już z Warszawy, Kielc, Radiomia, a teraz z Płocka. Tym razem ludzie by już sie na tego spadochroniarza nie nabrali. Załosny dziesięc razy bardziej niż Giertych bo ten to przynajmniej jest konsekwentny w swej śmieszności. Zal mi troche Borowskiego ze otaczał się tym typem, ale coż. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Re: Peleton SdPl poprowadzi R.Szurkowski ? 25.07.05, 14:20 Czyzby ten slynny kolarz nie mial co jesc ? On na czele listy Borowskiego? To koniec swiata. Startowac z listy takich przebierancow ? Odpowiedz Link Zgłoś