Dodaj do ulubionych

Bolesna pomyłka Nałęcza

    • observwator Re: Bolesna pomyłka Nałęcza 25.07.05, 10:41
      Nałęcz przecież od samego początku był za układem K-K(Kwaśniewski-Kwiatkowski),
      czyli adorować tancerza i pijaka Kwacha popieranego przez spec służby. Jak
      skończy się Kwaśniewski to komuna legnie w gruzach. To nic nowego.
      Kwaśniewski jest już od dawna przegrany, tylko on o tym nie wie. Rozliczyć
      komunę i okrągły stół!!!
    • arekmroc Re: Bolesna pomyłka Nałęcza 25.07.05, 10:50
      Nałęcz miał powody do odejścia, wygląda poprostu na to że zawiedli go nowi
      koledzy z SDPL i doszedł do wniosku, że nie zbudują lewicy na jakiej jemu zależy.

      www.polityka.org.pl
      • qin Re: Bolesna pomyłka Nałęcza 25.07.05, 12:09
        Odszedł z powodu /nie zbuduje wystarczajaco lewicowej partii?/czy moze dlatego
        ze obawia sie ze partia Borowskiego odpadnie w wyborach i co on zrobi z swoja
        lewicowoscia? biedaczek taki zdolny prawa nauczył sie w 6 dni szkoda człowieka!
    • adwojnowski JEDNOMANDATOWE OKREGI WYBORCZE 25.07.05, 10:56
      Nalezy wprowadzic JEDNOMANDATOWE OKREGI WYBORCZE z mozliwoscia odwolywania
      poslow. Wtedy powstana dwa bloki (ciemnogrod i jasnogrod) i skoncza sie
      podzialy, jednoczenia, itd.
    • feliks-50 Nie lubie Nalecza, ale Lewandowski to 25.07.05, 10:58
      super menda, wiec niech sie nie wypowiada na temat innych osob.
    • obserwator999 Re: Bolesna pomyłka Nałęcza Litośi 25.07.05, 11:34
      Nie tylko kobieta np Jakubowska zmienną jest.Pan Nałecz mysle ze nie zmienił
      sie tak bardzo ma serce po lewej stronie a kieszenie w wokół,a prezydentowi
      wszystkich Polaków wierny jest od zawsze do grobowej deski
    • modar1 Re: Bolesna pomyłka Nałęcza 25.07.05, 12:10

      To nie była pomyłka Nałecza ale jego sprzedanie się!
      Czy w Polskiej polityce jest miejsce na uczciwość i niekoniukturalizm? Wątpię!
    • soso_soso wspanialy ruch taktyczny Borowskiego 25.07.05, 12:24
      Odejscie Nalecza to wspanialy ruch Borowskiego. Nalecz - fircyk, czlowiek bez
      kregoslupa i gawdziarz polityczny bez pogladow i charakteru byl oczywistym
      balastem w kampanii Borowskiego. Teraz Borowski wyskoczy jak korek w
      notowaniach i przegra wybory dopiero z Tuskiem po dogrywce. A Cimek dostal
      kolejne kukulcze jajo do zjedzenia. Zadlawi sie tymi jajami (Kwasek, Rywin,
      Szymczycha, Czarzasty, Siwiec, Miller, Oleksy (duze jajo), ile tam ich jeszcze
      jest, tych poplecznikow).
    • zenon35 Petycja o przeciwko straży miejskiej!Fotoradar 25.07.05, 13:01
      www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=802
      Przeczytaj i wypowiedz sie!
    • kiczkis ZADNA TO POMYLKA Nałęcza 25.07.05, 13:17
      "Za decyzją Nałęcza stoi Aleksander Kwaśniewski"

      Dominik Wójcicki, Toruń 24-07-2005, ostatnia aktualizacja 25-07-2005 07:34

      To Aleksander Kwaśniewski i jego najbliższe otoczenie stoją za decyzją Tomasza
      Nałęcza..

      (...)

      - Stara lewica w postaci SLD wciąż jest spętana chorymi układami
      strukturalnymi. Włodzimierz Cimoszewicz jest natomiast jej patronem. Nałęcz zaś
      popełnił błąd, bo zupełnie zignorował ten fakt - ocenił Lewandowski. Jego
      zdaniem, choć Nałęcz jest człowiekiem o ogromnych horyzontach myślowych, to tym
      razem boleśnie się pomylił".
      -------------------------------------------------------------------------------

      He he he he... I to te "ogromne horyzonte myślowe" kazaly mu się zadeklarowac
      jako pedal i pojsc razem z pedalami i zboczencami w nielegalnej demonstracji???

      - Kto raz sie zeswinil, ten juz zawsze swina bedzie..

      A Nalęcz to w dodatku "dyspozycyjna swina", dal juz tego wielokrotnie
      przyklady.. - Taki wrecz modelowy przyklad polskiego, lewackiego polityka..

      I w niczym się ten "dyspozycyjny" nie pomylil.. On tylko robi swoje i liczy na
      glupotę wyborcow.. A liczy nie bez przyczyny (na ta głupotę wyborcow), rozne
      matolkowate "Jasie" kupią wszystko, nawet najbardziej smierdzącą "kiełbasę
      wyborcza" podsuwana im przez Kwasniewskich, "Cimoszkow" i Nałęczow..
      • fromwindsor Herbert ocenil to bardziej dosadnie 25.07.05, 14:26
        kiczkis napisał:

        ..."- Kto raz sie zeswinil, ten juz zawsze swina bedzie.. A Nalęcz to w
        dodatku "dyspozycyjna swina", dal juz tego wielokrotnie przyklady.. - Taki
        wrecz modelowy przyklad polskiego, lewackiego polityka.. I w niczym się
        ten "dyspozycyjny" nie pomylil.. On tylko robi swoje i liczy na glupotę
        wyborcow" ...

        Kiczkis; Kiedys Herbert ocenil takich "Naleczow" jeszcze bardziej dosadnie,
        piszac - "kto sie sku..l raz, ku.. zostanie na zawsze" i na taka ocene w
        pelni zasluzyl "profesor Tirowka".
        On to zrobil nie raz, bo to by oznaczalo, ze popelnil blad - ale czyni to
        codziennie, a to juz nie wybor - to taka jego natura.


    • me-e OJCIEC CHRZESTNY MAFII...LSD 25.07.05, 13:28
      ...tworzy ...madra lewice...bedac jednoczesnie prezydentem wszystkich polakow-
      co za prywata ...w bialym domu...a nalecz jak mowil miller...to zero...)))
    • hirsh1 Prof.Nałęcz to porządny człowiek i dobry naukowiec 25.07.05, 13:34
      A Marek Browski jak się okazuje nawet na rowerze nie potrafi jeździć, co
      dobitnie udowodnił wczoraj na oczach milionów telewidzów.
      Ciekawe co za baran ze sztabu posadził Browskiego na rower...
      Ale i o samym Borowskim źle świadczy, że dał zrobić z siebie komuś głupa i
      wsiadł na ten nieszczęsny rower a potem najechał na swego siedzącego na sali
      fana.
      Komu on płaci za organizowanie takiej udanej kampanii... :-(
      Polscy "wybitni specjaliści" od PR i wizerunku w akcji i jest tak jak w ruskiej
      ruletce: i straszno i śmieszno.
      • pablo660 Porządna chłopa 25.07.05, 13:39
        idąca w pierwszym rzędzie na paradzie równości. O tu gdzieś mam jego zdjęcie.
        To ten w okularach i welonie tylko się trochę przystrzygł.

        www.chadzboyz.com/gaypride/galleries/pride2005/pride/img_0823.htm
      • jolkafun76 Pr Nałęcz to podrzędny człowiek i drobny naukowiec 25.07.05, 13:45
        Nałęcz nawet na rowerze nie potrafi jeździć !!!!
        ale kto mu płaci za organizowanie takiej
        pro sldowskie kampanii... :-(
        i straszno i śmieszno.
      • fromwindsor Re: Prof.Nałęcz to porządny człowiek i dobry nauk 25.07.05, 14:33
        hirsh1 napisał:

        " A Marek Browski jak się okazuje nawet na rowerze nie potrafi jeździć, co
        > dobitnie udowodnił wczoraj na oczach milionów telewidzów..."

        Hirsh1;
        Powod byl zupelnie inny. Borowski umie jezdzic na rowerze i to dobrze, tyle
        ze... wczoraj bolala go bardzo dooopa, po tym jak Nalecz dokonczyl
        swego "przewodniczenia" w komitecie wyborczym kandydata SdPL.
    • basia.basia Spuśćmy zasłonę... 25.07.05, 13:40
      szkoda czas marnować na osobnika takiego jak Nałęcz.
      • fromwindsor Re: Spuśćmy zasłonę... 25.07.05, 14:16
        basia.basia napisała:

        > szkoda czas marnować na osobnika takiego jak Nałęcz.

        To profesor Tirowka.
        Wlasnie rozpoczal "obslugiwac" swego starego klienta...Kwasniewskiego.
        Stesknil sie za nim mocno od czasu komisji ds.Rywina.



    • brynk głupki , poprostu głupie debile - Kwasniewski też 25.07.05, 13:45
      Czy wy czerwone debile nie macie honoru? To ze Nałęcz jest perfidną świnią to
      sie nie dziwię , równiez się nie dziwie, ze Kwaśniewski tez. Zresztą cała
      formacja czerwonych złodzieji to debilowaci i takich winno sie unieszkodliwic
      przez np. otrucie azotoxem i to was czeka po wyborach . Wstydzę się , ze
      kiedyś was chamy popierałem . Jsteście ludzmi głupimi , zachowujecie sie jak
      swinie , którym odsunieto koryto. Mam nadzieje , ze zdechniecie juz wkrótce
      • crackersss Re: głupki , poprostu głupie debile - Kwasniewsk 25.07.05, 15:21
        Mądrze piszesz ale najwyraźniej takich debili jest w Polsce kilka milionów;
        świadczą o tym notowania bezpartyjnego towarzysza Cimoszewicza który też należy
        do tej "KWAŚNEJ" kliki.



        PAMIĘTAJ BEZPARTYJNY PSIE O SWYM SLDowskim RODOWODZIE
        www.cimoszenko.info
      • wet3 Re: brynk 25.07.05, 15:44
        Zgadzam sie z Toba, ze czerwoni sa swiniami i nie maja honoru. Nie sa jednak
        debilami. Popelniasz kardynalny blad. Nigdy nie mozna sobie pozwolic na luksus
        lekcewazenia nawet najslabszego przeciwnika, bo zwykle wychodzi to pozniej
        przyslowiowym bokiem.
    • me-e Nałęczowi...POCA SIE JAJA 25.07.05, 13:53
      ...czas nagli ...trzeba sie gdziez zalapc do jakiegos koryta )))
    • rnrr Re: Nałęcz-żal aż serce ściska ze jest on posłem 25.07.05, 14:00
      Profesor wielki któremu polityka mózg zjechała i to totalnie. Dla polityki
      chyba byłby gotów nawet twierdzić że prawica (w jego soczystym języku to
      pojęcie ogólne nie ważne czy dotyczy działalność MW, Kaczorów czy PO po prostu
      prawica i już) doprowadzi do rozbiorów Polski gdyby taki pomysł zarzucił
      prezydent Kwasniewski. Nie ma większego fana w Sejmie jak Nałecz tego Pana i
      wszystko wskazuje na to, ze dostanie piękną posadke w pałacu ten poseł,
      politruk od siedmiu boleści. Kandydował już z Warszawy, Kielc, Radiomia, a
      teraz z Płocka. Tym razem ludzie by już sie na tego spadochroniarza nie
      nabrali. Załosny dziesięc razy bardziej niż Giertych bo ten to przynajmniej
      jest konsekwentny w swej śmieszności. Zal mi troche Borowskiego ze otaczał się
      tym typem, ale coż.
    • wojtek2784 Re: Peleton SdPl poprowadzi R.Szurkowski ? 25.07.05, 14:20
      Czyzby ten slynny kolarz nie mial co jesc ? On na czele listy Borowskiego? To
      koniec swiata. Startowac z listy takich przebierancow ?
    • uel Re: Bolesna pomyłka Nałęcza 25.07.05, 17:13
      Ch... im wszystkim w dupę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka