Gość: arek IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.02, 22:48 oby Ci Panowie wynieśli coś z tego spotkania ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zbigniew Re: Papież spotka się z polskimi politykami IP: 5.3R2D* / *.va.shawcable.net 13.08.02, 23:40 No cóż, każdy musi niesć swój krzyż. Nawet Papież. Chrystus też spotykał się z grzesznikami i ladacznicami. Ciekawe czy kwach chociaż raz w życiu zachowa się jak człowiek i przeprosi Ojca Św. za żałosne zachowanie Marka Siwca, kolegi "prezydenta" od kielcha, podczas przedwyborczego powitania w Kaliszu. Jestesmy już zaprawieni w tego typu obowiązkowych zgrzytach. Każdy przecież pamięta jeszcze bełkt olina na Podhalu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katolik Re: Papież spotka się z polskimi politykami IP: *.its.deakin.edu.au / 139.132.69.* 14.08.02, 06:48 Gość portalu: Zbigniew napisał(a): > No cóż, każdy musi niesć swój krzyż. Nawet Papież. Chrystus też > spotykał się z grzesznikami i ladacznicami. Ciekawe czy kwach > chociaż raz w życiu zachowa się jak człowiek i przeprosi Ojca > Św. za żałosne zachowanie Marka Siwca, kolegi "prezydenta" od > kielcha, podczas przedwyborczego powitania w Kaliszu. Jestesmy > już zaprawieni w tego typu obowiązkowych zgrzytach. Każdy > przecież pamięta jeszcze bełkt olina na Podhalu. Polityk spotka sie z kolegami po fachu? Coz w tym dziwnego? Obawiam siejednak, ze to bedzie rozmowa gluchego z niemowa. Nikt nie zrozumie belkotu Wojtyly, a i on tez juz nic nie kapuje z tego, co do niego mowia... :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rrr Re: Papież spotka się z polskimi politykami IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 14.08.02, 08:55 Chyba z polskimi komunistami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kagan Re: Papież spotka się z polskimi politykami IP: *.vic.bigpond.net.au 14.08.02, 12:36 Gość portalu: rrr napisał(a): > Chyba z polskimi komunistami? Zaprosi ich do komunalnej sali w komunie i udzieli im komunii... :) Odpowiedz Link Zgłoś