Dodaj do ulubionych

Papież spotka się z polskimi politykami

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.02, 22:48
oby Ci Panowie wynieśli coś z tego spotkania ...
Obserwuj wątek
    • Gość: Zbigniew Re: Papież spotka się z polskimi politykami IP: 5.3R2D* / *.va.shawcable.net 13.08.02, 23:40
      No cóż, każdy musi niesć swój krzyż. Nawet Papież. Chrystus też
      spotykał się z grzesznikami i ladacznicami. Ciekawe czy kwach
      chociaż raz w życiu zachowa się jak człowiek i przeprosi Ojca
      Św. za żałosne zachowanie Marka Siwca, kolegi "prezydenta" od
      kielcha, podczas przedwyborczego powitania w Kaliszu. Jestesmy
      już zaprawieni w tego typu obowiązkowych zgrzytach. Każdy
      przecież pamięta jeszcze bełkt olina na Podhalu.
      • Gość: Katolik Re: Papież spotka się z polskimi politykami IP: *.its.deakin.edu.au / 139.132.69.* 14.08.02, 06:48
        Gość portalu: Zbigniew napisał(a):

        > No cóż, każdy musi niesć swój krzyż. Nawet Papież. Chrystus też
        > spotykał się z grzesznikami i ladacznicami. Ciekawe czy kwach
        > chociaż raz w życiu zachowa się jak człowiek i przeprosi Ojca
        > Św. za żałosne zachowanie Marka Siwca, kolegi "prezydenta" od
        > kielcha, podczas przedwyborczego powitania w Kaliszu. Jestesmy
        > już zaprawieni w tego typu obowiązkowych zgrzytach. Każdy
        > przecież pamięta jeszcze bełkt olina na Podhalu.
        Polityk spotka sie z kolegami po fachu? Coz w tym dziwnego?
        Obawiam siejednak, ze to bedzie rozmowa gluchego z niemowa.
        Nikt nie zrozumie belkotu Wojtyly, a i on tez juz nic nie
        kapuje z tego, co do niego mowia... :(
    • Gość: rrr Re: Papież spotka się z polskimi politykami IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 14.08.02, 08:55
      Chyba z polskimi komunistami?
      • Gość: Kagan Re: Papież spotka się z polskimi politykami IP: *.vic.bigpond.net.au 14.08.02, 12:36
        Gość portalu: rrr napisał(a):

        > Chyba z polskimi komunistami?
        Zaprosi ich do komunalnej sali w komunie i udzieli im komunii... :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka