grom3 28.07.05, 13:45 Z relacji naplywajacych z Polski ich notowania ida w dol,rosnie w sile Getrych bezapelacyjnie prowadzi Stan Tyminski.Kto pojdzie w drugiej turze wyborow kolo Tyminskiego?. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buffalo_bill Liwiusz Ilasz!!! :-))))))))))))))))))))))) 28.07.05, 13:46 Jedyny godny Stana kontrkandydat! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
grom3 Re: Liwiusz Ilasz!!! :-))))))))))))))))))))))) 28.07.05, 13:55 Tak masz racje jedyny godny kandydat ta cala reszta za mocno umoczona w zlodziejstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
ptv4 Re: Liwiusz Ilasz!!! :-))))))))))))))))))))))) 28.07.05, 13:57 Ten Stan to Stanley Cup?? Odpowiedz Link Zgłoś
grom3 Re: Liwiusz Ilasz!!! :-))))))))))))))))))))))) 28.07.05, 14:05 To nie jest Stanlay Cup tylko wyscigi na fotel prezydenta w Polsce,Tyminski kontra zlodzieje i oszusci. Odpowiedz Link Zgłoś