bladatwarz WuCet 02.09.05, 21:36 Nie potrafi przeczytac instrukcji do wypelniania oswiadczenia. Co to by bylo, jakby mial jakas umowe miedzynarodowa podpisac. Tez by pewnie nie doczytal. Odpowiedz Link Zgłoś
koniectegodobrego Re: WuCet 03.09.05, 09:38 to juz bylo, przypomne ze Kaczynski, Tusk oraz chyba ponad 100 poslow mialo ten sam problem! Odpowiedz Link Zgłoś
koniectegodobrego Re: Ale grzecznie poprawili 03.09.05, 10:41 no tak... ale to nie zmienia faktu ze wszyscy sie pomylili, chodzilo mi o obalenie tezy, ze zle wypelniona deklaracja jest miernikiem glupoty. Gdyz tak rozumujac wszystkich kandydatow musielibysmy nazwac glupcami, a idac dalej tokiem rozumowania mojego przedmowcy mozna by uznac, iz kazdy kto popelnia blad w PITach czy innych deklaracjach jest glupcem. Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Ale grzecznie poprawili 03.09.05, 21:46 koniectegodobrego napisał: > no tak... ale to nie zmienia faktu ze wszyscy sie pomylili, chodzilo mi o > obalenie tezy, ze zle wypelniona deklaracja jest miernikiem glupoty. Gdyz tak > rozumujac wszystkich kandydatow musielibysmy nazwac glupcami, a idac dalej > tokiem rozumowania mojego przedmowcy mozna by uznac, iz kazdy kto popelnia blad > w PITach czy innych deklaracjach jest glupcem. Tylko, ze ci pierwsi sie TYLKO pomylili, a ten TYLKO mataczyl. Jezeli do tej pory nie dostrzegles roznicy miedzy nimi, to przyjmij ode mnie najszczersze wyrazy wspolczucia. Ja nie jestem w stanie twojej choroby uleczyc. To wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś
porter11 I to jest właśnie różnica! 04.09.05, 19:47 Proszę sobie wyobrazić sytuację, w której urzędnik spostrzega błąd w umowie międzynarodowej, którą ma własnie podpisać prezydent, albo w przemówieniu, które prezydent ma własnie wygłosić, który to błąd prezydent przeoczył. Takie błędy sie zdarzały, zarówno za prezydentury Wałęsy, jak i za prezydentury Kwaśniewskiego. I jeśli prezydentem będzie Tusk, czy Kaczor, to prawdopodobnie spowoduje poprawkę błędu i po sprawie. A Cimosz oświadczy, że wszelkie dociekania, że mógł popełnic błąd, przeoczając ową pomyłkę, są niewłaściwe i nie na miejscu, po czym podpisze niewłaściwą umowę. Jak ktoś powiedział - rzeczą ludzką jest się mylić, ale od zwykłego barana gorszy jest baran konseksentny i zadufany w sobie. Jak Cimosz. Myli sie i w ogóle nie wyciaga z tego wniosków. ----------------------------------------- Kibice piłki nożnej lubują sie w dobrych zespołach, nieważne skąd pochodzą. (c) bzyk7 Odpowiedz Link Zgłoś
szoszana Chyba masz kompleksy 04.09.05, 13:23 bladatwarz napisała: > Nie potrafi przeczytac instrukcji do wypelniania oswiadczenia. Tak jak większość kandydatów. > Co to by bylo, jakby mial jakas umowe miedzynarodowa podpisac. Tez by pewnie nie doczytal. W swojej karierze udowodnił, że radzi sobie doskonale. Odpowiedz Link Zgłoś
pumper.nikiel Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 02.09.05, 21:55 Cimoszewicz. Powiedzial,że 50 proc.(!) ropy importujemy z kierunku wschodniego. Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Bo co? Prezydent nie powienien miec podstawowych 03.09.05, 09:42 wiadomosci? Jako premier nie wiedzial. Sadzisz, ze ma szanse zostac lepszym prezydentem, bo go Maciarewicz oswiecil? Odpowiedz Link Zgłoś
zen16 Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 02.09.05, 22:01 Iliasz głupi, ale nieszkodliwy. Tusk i to i to Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczynka.z.zapalkami1 Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 02.09.05, 22:08 Lepper - katastrofa rozumu Odpowiedz Link Zgłoś
diablica.26 Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 03.09.05, 15:32 dziewczynka.z.zapalkami1 napisał: > Lepper - katastrofa rozumu Popieram nominacje. Legendarnej glupoty Endrju nikt nie przebije, reszta kandydatow w porownaniu z nim to geniusze :-) Odpowiedz Link Zgłoś
tingel-tangel Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 04.09.05, 11:56 img238.imageshack.us/my.php?image=prymityw8dg.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
koniectegodobrego Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 03.09.05, 09:39 a moze jakis argument, a nie sama opinia? Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczynka.z.zapalkami1 Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 03.09.05, 13:10 koniectegodobrego napisał: > a moze jakis argument, a nie sama opinia? Otóż Lepper na pytanie skąd wziąc pieniądze na podwyzki zasiłków dla bezrobotnych (900 zł.),pielęgniarek,ustalenia minimum socjalnego i.t.p, niezmiennie odpowiada:"pieniądze są w banku":))))) Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 04.09.05, 14:37 Ja tam nie wiem, czy Tusk jest najgłupszy z kandydatów, czy takiego tylko udaje, więc sie w tym temacie nie wypowiem. Natomiast najgłupszym posłami są Miodowicz, Florek, Ziobro. Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: Najwyższy kandydat na Prezydenta RP???? 03.09.05, 10:42 "Odnowić oblicze Tej Ziemi" - czyli o tym, co zmieniło moje zycie i dlaczego było to Radio Maryja. > the_dzidka < Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.wielkiego.onana Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 03.09.05, 13:11 lech kaczynski Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: Najwyższy kandydat na Prezydenta RP???? 03.09.05, 21:38 kosciol.wielkiego.onana napisał: > lech kaczynski Odpowiedz Link Zgłoś
relatywista.pl Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 04.09.05, 11:09 Mamy tu do czynienia z bohaterem zbiorowym - wszyscy. No,moze należy z tego towarzystwa wyłączyc Marka Borowskiego, ale on i tak nie ma szans na prezydeturę,gdyż spada z roweru. Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: Lepper......bez komentarza...żadnego!!! 04.09.05, 15:15 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=26441561&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
cimokio głupi nie głupi ale chociaż ma swój program 04.09.05, 15:17 w odróżnieniu od cimoszenki Odpowiedz Link Zgłoś
et.cetera Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 04.09.05, 21:22 J.Korwin-M. głupi nie jest,ale jest bez szans. Odpowiedz Link Zgłoś