Dodaj do ulubionych

Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP

02.09.05, 21:34
Iliasz
Obserwuj wątek
    • bladatwarz WuCet 02.09.05, 21:36
      Nie potrafi przeczytac instrukcji do wypelniania oswiadczenia.

      Co to by bylo, jakby mial jakas umowe miedzynarodowa podpisac.
      Tez by pewnie nie doczytal.
      • koniectegodobrego Re: WuCet 03.09.05, 09:38
        to juz bylo, przypomne ze Kaczynski, Tusk oraz chyba ponad 100 poslow mialo ten
        sam problem!
        • bladatwarz Ale grzecznie poprawili 03.09.05, 09:40
          :)))
          • koniectegodobrego Re: Ale grzecznie poprawili 03.09.05, 10:41
            no tak... ale to nie zmienia faktu ze wszyscy sie pomylili, chodzilo mi o
            obalenie tezy, ze zle wypelniona deklaracja jest miernikiem glupoty. Gdyz tak
            rozumujac wszystkich kandydatow musielibysmy nazwac glupcami, a idac dalej
            tokiem rozumowania mojego przedmowcy mozna by uznac, iz kazdy kto popelnia blad
            w PITach czy innych deklaracjach jest glupcem.
            • mysz_polna5 Re: Ale grzecznie poprawili 03.09.05, 21:46
              koniectegodobrego napisał:

              > no tak... ale to nie zmienia faktu ze wszyscy sie pomylili, chodzilo mi o
              > obalenie tezy, ze zle wypelniona deklaracja jest miernikiem glupoty. Gdyz tak
              > rozumujac wszystkich kandydatow musielibysmy nazwac glupcami, a idac dalej
              > tokiem rozumowania mojego przedmowcy mozna by uznac, iz kazdy kto popelnia
              blad
              > w PITach czy innych deklaracjach jest glupcem.


              Tylko, ze ci pierwsi sie TYLKO pomylili, a ten TYLKO mataczyl. Jezeli do tej
              pory nie dostrzegles roznicy miedzy nimi, to przyjmij ode mnie najszczersze
              wyrazy wspolczucia. Ja nie jestem w stanie twojej choroby uleczyc. To wszystko!
              • porter11 I to jest właśnie różnica! 04.09.05, 19:47
                Proszę sobie wyobrazić sytuację, w której urzędnik spostrzega błąd w umowie
                międzynarodowej, którą ma własnie podpisać prezydent, albo w przemówieniu,
                które prezydent ma własnie wygłosić, który to błąd prezydent przeoczył. Takie
                błędy sie zdarzały, zarówno za prezydentury Wałęsy, jak i za prezydentury
                Kwaśniewskiego. I jeśli prezydentem będzie Tusk, czy Kaczor, to prawdopodobnie
                spowoduje poprawkę błędu i po sprawie. A Cimosz oświadczy, że wszelkie
                dociekania, że mógł popełnic błąd, przeoczając ową pomyłkę, są niewłaściwe i
                nie na miejscu, po czym podpisze niewłaściwą umowę. Jak ktoś powiedział -
                rzeczą ludzką jest się mylić, ale od zwykłego barana gorszy jest baran
                konseksentny i zadufany w sobie. Jak Cimosz. Myli sie i w ogóle nie wyciaga z
                tego wniosków.
                -----------------------------------------
                Kibice piłki nożnej lubują sie w dobrych zespołach, nieważne skąd pochodzą.
                (c) bzyk7
      • szoszana Chyba masz kompleksy 04.09.05, 13:23
        bladatwarz napisała:

        > Nie potrafi przeczytac instrukcji do wypelniania oswiadczenia.

        Tak jak większość kandydatów.

        > Co to by bylo, jakby mial jakas umowe miedzynarodowa podpisac. Tez by pewnie
        nie doczytal.


        W swojej karierze udowodnił, że radzi sobie doskonale.
    • pumper.nikiel Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 02.09.05, 21:55
      Cimoszewicz.
      Powiedzial,że 50 proc.(!) ropy importujemy z kierunku wschodniego.
      • kropekuk I to jest zasadny argument;) n/t 02.09.05, 22:15

        • bladatwarz Bo co? Prezydent nie powienien miec podstawowych 03.09.05, 09:42
          wiadomosci?
          Jako premier nie wiedzial. Sadzisz, ze ma szanse zostac lepszym prezydentem, bo
          go Maciarewicz oswiecil?
          • kropekuk Zasadny, przeciez to mowie! 03.09.05, 21:40

    • zen16 Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 02.09.05, 22:01
      Iliasz głupi, ale nieszkodliwy. Tusk i to i to
      • dziewczynka.z.zapalkami1 Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 02.09.05, 22:08
        Lepper - katastrofa rozumu
        • diablica.26 Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 03.09.05, 15:32
          dziewczynka.z.zapalkami1 napisał:

          > Lepper - katastrofa rozumu

          Popieram nominacje. Legendarnej glupoty Endrju nikt nie przebije, reszta
          kandydatow w porownaniu z nim to geniusze :-)
          • tingel-tangel Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 04.09.05, 11:56
            img238.imageshack.us/my.php?image=prymityw8dg.jpg
      • koniectegodobrego Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 03.09.05, 09:39
        a moze jakis argument, a nie sama opinia?
        • dziewczynka.z.zapalkami1 Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 03.09.05, 13:10
          koniectegodobrego napisał:

          > a moze jakis argument, a nie sama opinia?

          Otóż Lepper na pytanie skąd wziąc pieniądze na podwyzki zasiłków dla
          bezrobotnych (900 zł.),pielęgniarek,ustalenia minimum socjalnego i.t.p,
          niezmiennie odpowiada:"pieniądze są w banku":)))))
          • pandada Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 04.09.05, 14:37
            Ja tam nie wiem, czy Tusk jest najgłupszy z kandydatów, czy takiego tylko udaje, więc sie w tym temacie nie wypowiem.

            Natomiast najgłupszym posłami są Miodowicz, Florek, Ziobro.
    • henryk.log Re: Najwyższy kandydat na Prezydenta RP???? 03.09.05, 10:42
      "Odnowić oblicze Tej Ziemi" - czyli o tym,
      co zmieniło moje zycie i dlaczego było to Radio Maryja.
      > the_dzidka <
    • kosciol.wielkiego.onana Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 03.09.05, 13:11
      lech kaczynski
      • henryk.log Re: Najwyższy kandydat na Prezydenta RP???? 03.09.05, 21:38
        kosciol.wielkiego.onana napisał:

        > lech kaczynski
    • per_prokura Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 03.09.05, 21:17
      Bubel!
      • relatywista.pl Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 04.09.05, 11:09
        Mamy tu do czynienia z bohaterem zbiorowym - wszyscy.
        No,moze należy z tego towarzystwa wyłączyc Marka Borowskiego,
        ale on i tak nie ma szans na prezydeturę,gdyż spada z roweru.
    • pereop Nie ILIASZ tylko ILASZ n/t 04.09.05, 11:35

    • bdx65 Lepper......bez komentarza 04.09.05, 13:29
      • henryk.log Re: Lepper......bez komentarza...żadnego!!! 04.09.05, 15:15
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=26441561&s=0
    • cimokio głupi nie głupi ale chociaż ma swój program 04.09.05, 15:17
      w odróżnieniu od cimoszenki
    • et.cetera Re: Najgłupszy kandydat na Prezydenta RP 04.09.05, 21:22
      J.Korwin-M. głupi nie jest,ale jest bez szans.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka