t324911 29.09.05, 18:42 Nareszcie cos sie zmienia na lepsze . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pralinka.pralinka Re: Zbigniew Romaszewski prawdopodobnie marszałki 29.09.05, 18:59 Swietna kandydatura :) Odpowiedz Link Zgłoś
zambro A może Bronisław Korfanty! 29.09.05, 21:45 Nie mam nic przeciwko Romaszewskiemu. Sądzę jednak, ze marszałkiem senatu ( no może wicemarszałkiem ) powinien zostać potomek słynnego Wojciecha Korfantego Bronisław Korfanty. Czwarta Rzeczpospolita i jeden z twórców II Rzeczpospolitej. Jaka piękna łaczność. Odpowiedz Link Zgłoś
juszczenko1 A czemu nie mama Kaczynskich? 29.09.05, 21:54 Trzeba byc konsekwentnym Odpowiedz Link Zgłoś
franciszekszwajcarski Borusewicz 29.09.05, 22:02 mamy kaczynskich nie ma w senacie. ale jest mama kurskiego. jest równie głupia jak romaszewski, więc nie byłoby większej różnicy. moim zdaniem marszałkiem senatu będzie borusewicz. Odpowiedz Link Zgłoś
akwanauta Franiu, się nie znasz na polityce :-( 30.09.05, 00:16 franciszekszwajcarski napisał: > mamy kaczynskich nie ma w senacie. ale jest mama kurskiego. Którego Kurskiego? Każdy Kurski ma inną mamę? Tak tylko pytam, naprawdę nie wiem. > jest równie głupia > jak romaszewski, więc nie byłoby większej różnicy. A fe. Takie tezy bez śladu dowodów. > moim zdaniem marszałkiem > senatu będzie borusewicz. Tak? Startował z jakiejś partyjnej listy? Odpowiedz Link Zgłoś
t324911 Re: Franiu, się nie znasz na polityce :-( 30.09.05, 07:40 Franiu teskni za Pastusiakiem . To bylo przekochane chlopisko choc przyglup i na dodatek czerwony . Dla Romaszewskiego to w zasadzie obelga obejmowanie stanowiska po takim czyms . Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Re: Franiu, się nie znasz na polityce :-( 30.09.05, 23:02 Glupi (a moze klamliwy) to ty jestes. Franciszek wcale nie popiera tego idioty z SLD, tylko optuje za prawdziwym autorytetem moralnym, jakim jest Borsuk Odpowiedz Link Zgłoś