Dodaj do ulubionych

Zbigniew Romaszewski prawdopodobnie marszałkiem...

29.09.05, 18:42
Nareszcie cos sie zmienia na lepsze .
Obserwuj wątek
    • dobrypolak A Jaś Orgelbrand jego zastępcą 29.09.05, 18:56
    • pralinka.pralinka Re: Zbigniew Romaszewski prawdopodobnie marszałki 29.09.05, 18:59
      Swietna kandydatura :)
    • 123i321 Gratulacje, dobry wybor 29.09.05, 19:48
      • mg2005 Re: Gratulacje, dobry wybor 29.09.05, 21:44
        tow.Pastusiak -bye,bye...
    • zambro A może Bronisław Korfanty! 29.09.05, 21:45
      Nie mam nic przeciwko Romaszewskiemu. Sądzę jednak, ze marszałkiem senatu ( no
      może wicemarszałkiem ) powinien zostać potomek słynnego Wojciecha Korfantego
      Bronisław Korfanty. Czwarta Rzeczpospolita i jeden z twórców II
      Rzeczpospolitej. Jaka piękna łaczność.
    • juszczenko1 A czemu nie mama Kaczynskich? 29.09.05, 21:54
      Trzeba byc konsekwentnym
      • franciszekszwajcarski Borusewicz 29.09.05, 22:02
        mamy kaczynskich nie ma w senacie. ale jest mama kurskiego. jest równie głupia
        jak romaszewski, więc nie byłoby większej różnicy. moim zdaniem marszałkiem
        senatu będzie borusewicz.
        • akwanauta Franiu, się nie znasz na polityce :-( 30.09.05, 00:16
          franciszekszwajcarski napisał:

          > mamy kaczynskich nie ma w senacie. ale jest mama kurskiego.

          Którego Kurskiego? Każdy Kurski ma inną mamę? Tak tylko pytam, naprawdę nie
          wiem.

          > jest równie głupia
          > jak romaszewski, więc nie byłoby większej różnicy.

          A fe. Takie tezy bez śladu dowodów.

          > moim zdaniem marszałkiem
          > senatu będzie borusewicz.

          Tak? Startował z jakiejś partyjnej listy?
          • t324911 Re: Franiu, się nie znasz na polityce :-( 30.09.05, 07:40
            Franiu teskni za Pastusiakiem . To bylo przekochane chlopisko choc przyglup i
            na dodatek czerwony . Dla Romaszewskiego to w zasadzie obelga obejmowanie
            stanowiska po takim czyms .
            • pantanal Re: Franiu, się nie znasz na polityce :-( 30.09.05, 23:02
              Glupi (a moze klamliwy) to ty jestes. Franciszek wcale nie popiera tego idioty z
              SLD, tylko optuje za prawdziwym autorytetem moralnym, jakim jest Borsuk
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka