28plk7b 04.10.05, 14:51 Pani Julia Pitera też się szykuje do pałacu za Tuskiem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a.gajewski1 Kolej miejska sie zepsula Kaczynskiemu dzis 04.10.05, 14:51 Ten gosc sie do niczego nie nadaje Odpowiedz Link Zgłoś
ecot Re: Kolej miejska sie zepsula Kaczynskiemu dzis 04.10.05, 15:06 jak się kaczor śpieszy, żeby otworzyć SKM szybko, bez przygotowania byle przed wyborami i z pompą jak kiedyś przed 22 lipca to takie sa efekty Odpowiedz Link Zgłoś
mlasskacz Moja żona z budżetówki czeka na pensję od Kaczora 04.10.05, 16:02 bo zapomniał o tym w zgiełku walki wyborczej...Tak samo jak o dziurach w jezdniach warszawskich. Odpowiedz Link Zgłoś
aiwaplatz Re: Moja żona z budżetówki czeka na pensję od Kac 04.10.05, 16:21 mlasskacz napisał: > bo zapomniał o tym w zgiełku walki wyborczej...Tak samo jak o dziurach w jezdni > ach warszawskich. Ty te dziury w jezdniach to odkryłeś dopiero jak Kaczor został Prezydentem? Jakoś mniejsze są zresztą od tego jak onegdaj bywało. Jeszcze napisz, że Kaczor wydał pensję tej czekającej żony na kampanię, fajnie by się czytało! Odpowiedz Link Zgłoś
charli www.kaczynski24.pl strona o brzydkich sprawkach 04.10.05, 16:49 hffp://www.kaczynski24.pl to oficjalna strona o brzydkich sprawkach Kaczyńskiego , które chciałby ukryć.. kto zna jeszcze jakies może wysyłać materiały na maila: kaczynski@akcja.pl Odpowiedz Link Zgłoś
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX 04.10.05, 17:15 musisz zwiększyć mozliwości transwerowe konta: zamiast wejść na stronę widzi się komunikat: "Godzinny limit transferu dla konta kaczynski24.w.interia.pl umieszczonego na serwerze MIASTO WWW został przekroczony" Odpowiedz Link Zgłoś
david_silbermann Julia Pitera - bardzo seksowna kobieta! 04.10.05, 18:31 jak na swój wiek. kto uważa podobnie? Odpowiedz Link Zgłoś
terraya [...] 04.10.05, 19:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
ciumcia Już wiadomo czemu kaczory na kampanie wydały 0 zł. 05.10.05, 00:02 Za wszystko zapłacili mieszkańcy Warszawy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Nienawidzą Pitery,bo zawsze,niezal. od partii, tęp 04.10.05, 17:15 iła korupcję,nepotyzm, kolesiowstwo, nieudacznictwo i marnotrawstwo publicznego grosza (przy tej okazji się kradnie). Dla tych, co nie wiedzą, lub udają, że nie wiedzą: za Piskorskiego Pitera do PO nie należała, należała natomiast do jego ostrych krytyków. Przyjęło się, że korupcja to łapówka. A nepotyzm, kolesiowstwo, nieudacznictwo i marnotrawstwo to nie korupcja? No to PiS też ma ją za co nienawidzić. I dlatego tu szambo popłynęło wartką strugą...:) Odpowiedz Link Zgłoś
klkak Pitera i Piskorski w jednej partii. To koniec mitu 04.10.05, 18:52 niezlomnej bojowniczki z korupcja. Kobieta chce po prostu robic kariere polityczna. Bo przeciez PO nie pozbylo sie Piskorskiego, pomimo oskarzen o korupcyjne zachowania, tylko jak za komuny, wyslalo go "w ambasadory". Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Pitera i Piskorski w jednej partii. To koniec 04.10.05, 19:49 klkak napisał: > niezlomnej bojowniczki z korupcja. Czy ty chłopczyku umiesz czytać ze zrozumieniem? Pitera _kandydowała_ z listy PO, a nie _wstąpiła_ do PO. Rozumiesz różnicę? > zachowania, tylko jak za komuny, wyslalo go "w ambasadory". Akurat obywatele RP go wysłali do europarlamentu. Może zanim się odezwiesz, to uzupełnij braki w wiedzy. Odpowiedz Link Zgłoś
klkak Jasne, "tylko" kandydowala. Z tej samej listy kan- 04.10.05, 21:52 dydowal Piskorski, popierany przez te sama partie, wiec na jedno wychodzi. I warto jej pogratulowac "stanowczosci" w zwalczaniu korupcji i "przejrzystego" zachowania. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk To Transparency Piskorskiego 'utopila", ale taki 04.10.05, 22:42 wiesniak jak ty przeciez nie moze o tym wiedziec ;) Odpowiedz Link Zgłoś
klkak Sytuacja jak z Folwarku Zwierzecego Orwella? 05.10.05, 00:29 To chciales powiedziec? A obelgi swiadcza o Twoim a nie moim poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
winka53 Re: Pitera i Piskorski w jednej partii. To koniec 05.10.05, 07:42 <<<no wlasnie,co za roznica...skad i dokad...SYFF polaczony z lajdactwem czyli po polsku...wstyd, a pani Pitera walczy w slusznej sprawie,a wokolo BAGNO.... Odpowiedz Link Zgłoś
rush99 ______jak Kaczyński prezydentował Warszawie_______ 04.10.05, 17:22 Kaczyński rządząc blisko trzy lata stolicą już pokazał, że nie potrafi. Chcecie tego w skali kraju? Lech Kaczyński spowodował regres w finansach Warszawy, nie uporządkował żadnej sfery życia miasta. Tak zaczyna się książka zatytułowana „Lech Kaczyński w Warszawie 2002–2005”. Co ciekawe, autorem tej pozycji zawierającej litanię dobrze udokumentowanych zarzutów jest dr inż. Maciej Białecki, warszawski radny wybrany z listy Platformy Obywatelskiej, partii, która po wyborach chce razem z Kaczyńskimi utworzyć rząd. Dr Białecki jest oszczędny w komentowaniu. Koncentruje się na faktach kompromitujących Kaczyńskiego jako polityka i jako kandydata do najwyższych urzędów w państwie. Były wiceburmistrz dzielnicy Praga Południe informuje, że polityk PiS w trzy lata podwoił zadłużenie miasta. Mimo że przez ostatnie dwa lata w Warszawie nie zbudowano ani jednego mieszkania komunalnego! W tym roku powstanie ich ledwie sto, a w przyszłym – kilkadziesiąt. Prezydent stolicy zatrudnił w swoim gabinecie 20 osób. Szeregowy doradca Kaczora, często ze średnim wykształceniem, zarabia 3 tys. zł. Anna Kamińska, żona posła PiS Mariusza Kamińskiego, zatrudniona w biurze prasowym Kaczyńskiego, zarabiała ponad 7 tys. zł. Doradców prezydenta jest dziesięciu – informuje Białecki. Po co tylu? Czytelnik znajdzie wyjaśnienie w rozdziałach pt. „Posady dla swoich” i „Ludzie prezydenta”. Poplecznictwo i klasyczne kumoterstwo rozpleniły się w Warszawie pod Kaczymi rządami. Karierę w samorządzie warszawskim zrobiły nie tylko żony polityków PiS Mariusza i Michała Kamińskich, ale także żony – była i obecna – Przemysława Gosiewskiego, posła PiS. Lech Kaczyński nie żałuje forsy na wynagradzanie „swoich”. W 2004 r. fundusz nagród dla urzędników ratusza wyniósł 35 mln zł. W tym czasie stołeczne szpitale były zadłużone na 170 mln zł. Spośród ludzi Kaczyńskiego najwyższe nagrody po 43 tys. zł dostali Lucjan Bełza (bez-pieczeństwo) oraz Aurelia Ostrowska (zdrowie). Dla porównania: w rządzonej również przez prawicę Łodzi dyrektorzy ratuszowych biur dostawali nagrody po 1558 zł, w Krakowie – od 4 do 4,5 tys. zł, w Poznaniu – ok. 3,5 tys. zł. Takich nagród, jakie wzięli ludzie Kaczyńskiego, nie mają nawet członkowie rządu. Dzieje się to w mieście zarządzanym tak nieudolnie, że fundusze na inwestycje wykorzystywane są zaledwie w 50 proc. Tylko za połowę tych niebywale wysokich premii wypłaconych urzędnikom – a więc za ok. 17,5 mln – można by na przykład kupić 20 nowych autobusów bądź wybudować wielkie i piękne schronisko dla bezdomnych. Fundusz nagród dla straży miejskiej wyniósł 2,5 mln zł. Komendant straży Marczuk wziął 20 tys. zł nagrody. Na dofinansowanie warszawskich hospicjów Kaczyński przeznaczył w 2004 r. ok. 0,5 mln zł. Do informacji zawartych w książce dr. Białeckiego należałoby dodać, że w 2003 r. wydatki na administrację Warszawy wynosiły 427 mln zł, a rok później wzrosły do 473 mln zł. Nigdy dotąd nie było takiego skoku wydatków (plus 46 mln rok do roku). Pod rządami Lecha Kaczyńskiego Warszawa ma najdroższą administrację w Polsce. Statystycznie biorąc każdy warszawiak rocznie łoży na nią 203 zł. W Krakowie czy Poznaniu kwota ta wynosi ok. 160 zł. Partia braci Kaczyńskich zapewnia, że po przejęciu władzy w Polsce oszczędności z tytułu zmniejszonych wydatków na administrację wyniosą prawie 6 mld zł rocznie. Kaczyńscy trąbią, że chcą ograniczyć zatrudnienie w administracji o 20 proc. To kłamliwe obiecanki „pod publikę”, skoro rządy Lecha Kaczyńskiego w Warszawie pokazują, jak w praktyce wygląda realizacja zapewnień o zmniejszeniu kosztów funkcjonowania administracji. Jeżeli Kaczyńscy mówią, że będzie tanie państwo, a w Warszawie administracja jest wyjątkowo kosztowna, choć też miała być tańsza, to znaczy, że po dojściu do władzy Kaczorów wydatki na administrację w Polsce wzrosną, bo przecież bracia nagle nie zmienią swoich skłonności. Jeśli mówią, że w Polsce będzie rozwój, a w Warszawie jest zastój w inwestycjach miejskich, to oznacza, że kiedy po wyborach pisuarowcy dorwą się do władzy, będziemy mieli w Polsce regres cywilizacyjny. Lech Kaczyński po przechwyceniu władzy w stolicy wieszał psy na poprzednim układzie rządzącym Warszawą (Platforma i SLD). Kaczor opluł most Siekierkowski głosząc, że kosztował zbyt dużo. Most Siekierkowski zbudowano za ok. 200 mln zł. W kwietniu br. ludzie Kaczyńskiego rozstrzygnęli konkurs na koncepcję mostu Północnego. Wybrali dwa projekty, których realizacja miałaby kosztować pomiędzy 390 a 460 mln zł! Dwa razy tyle, co krytykowany przez Kaczora most Siekierkowski! W końcu okazało się, że w najbliższych latach mostu w ogóle nie będzie. Przetarg został unieważniony przez Urząd Zamówień Publicznych z powodu złamania zasady anonimowości. Spowolnienie budowy mostu to najgorsza wiadomość, jaką mogli usłyszeć mieszkańcy prawobrzeżnej Warszawy – skomentował działania Lecha Kaczyńskiego Tadeusz Sementkowski, burmistrz Białołęki. Lech Kaczyński aspiruje do funkcji prezydenta Najjaśniejszej. To stanowisko wiąże się z uprawianiem dyplomacji. Tymczasem jako prezydent Warszawy Lech Kaczyński uporczywie wymigiwał się od kontaktów z ambasadorami akredytowanymi w stolicy. Skompromitował się podczas wizyty w Polsce „dynastycznego” prezydenta Azerbejdżanu Ilhama Alijewa. Alijew razem z Kaczyńskim odsłaniał w Muzeum Powstania Warszawskiego tablicę ku czci Azerów walczących w powstaniu. Jak twierdzi prawicowy historyk Krzysztof Kunert – Azerowie rzeczywiście walczyli w Warszawie, ale po stronie Niemców. To była wyjątkowo okrutna formacja, z której 3 kompanie włączono do brygady SS Oskara Dirlewangera odpowiedzialnego za rzeź Woli. * * * Korzystne dla PiS wyniki sondaży przedwyborczych pokazują, że spora część obywateli Najjaśniejszej kompletnie nie bierze pod uwagę tego, że w istocie Kaczyński skompromitował się na stolcu prezydenta Warszawy. Startując do urzędu prezydenta Warszawy Kaczyński potraktował jednego z niezamożnych warszawiaków pogardliwym: „spieprzaj dziadu”. Tymczasem to Lech Kaczyński powinien jak najszybciej spieprzać z warszawskiego ratusza. Ale niechże wyborcy nie pozwolą mu, żeby – spieprzając z ratusza przed upływem kadencji – schronił się w Pałacu Prezydenckim. Autor : Henryk Schulz Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Kaczor wydał kasę z magistratu na kampanię :-( 04.10.05, 20:10 Magistrat nie zapłacił tej żonie, tylko wydał kasę na broszurkę promującą idee Wielkiej Kaczki. I jak się to czyta? :-) aiwaplatz napisał: > Ty te dziury w jezdniach to odkryłeś dopiero jak Kaczor został Prezydentem? > Jakoś mniejsze są zresztą od tego jak onegdaj bywało. Jeszcze napisz, że Kaczor wydał pensję tej czekającej żony na kampanię, fajnie by się czytało! > mlasskacz napisał: > > > bo zapomniał o tym w zgiełku walki wyborczej...Tak samo jak o dziurach w > jezdniach warszawskich. Odpowiedz Link Zgłoś
yogithebear Kaczor blokuje decyzje 04.10.05, 16:28 Kaczor wszystko chce robić w mieście sam. Efektem tego na decyzje czeka się miesiącami. Firmy developerskie NIE MOGĄ BUDOWAĆ MIESZKAŃ, bo małe kaczuszki z magistratu blokują pozwolenia (trzeba się odwoływać do wojewody). Tu miejsce na dwie refleksje. Primo - jak to się ma do "programu budowy mieszkań PiS"? Czy chodzi o to, że dziś wstrzymujemy, żeby jak będzie TKM (Teraz Kaziu M.) to się odwiesi i wybuduje? Secundo - kiedyś, żeby przyspieszyć sprawę trzeba było dać słono dyrektorowi w magistracie. Dziś wystarczy lekko posmarować sprzątaczce, żeby przewróciła stertę papierów do podpisu... Wot, walka z korupcją... Odpowiedz Link Zgłoś
rosenkrantz666 Tanie państwo?.... 04.10.05, 17:42 > kiedyś, żeby przyspieszyć sprawę trzeba było dać słono dyrektorowi w > magistracie. Dziś wystarczy lekko posmarować sprzątaczce, żeby przewróciła > stertę papierów do podpisu... No i to jest krok w stronę taniego państwa wg PiS - tańsze (i bardziej demokratyczne) łapówki.... Oby tak dalej (nie było). Odpowiedz Link Zgłoś
dagmaranowicka Re: Kaczor blokuje decyzje 04.10.05, 23:56 bzdury. skad ty masz te wiesci o indywidualnym podejmowaniu decyzji przez kaczora? chory jestes koles...na glowe... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Kolej miejska sie zepsula Kaczynskiemu dzis 04.10.05, 15:40 Kaczyński się do niczego nie nadaje. Chyba tylko do współnoty z Ojcem Dyrektorem Odpowiedz Link Zgłoś
aiwaplatz Re: Kolej miejska sie zepsula Kaczynskiemu dzis 04.10.05, 16:23 wrojoz napisał: > Kaczyński się do niczego nie nadaje. Chyba tylko do współnoty z Ojcem Dyrektore > m I o tą wspólnotę chodzi. Niech do spółki zrobią porządek w tym bajzlu co go liberałowie-aferałowie robią od kilkunastu lat. Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: Kolej miejska sie zepsula Kaczynskiemu dzis 04.10.05, 16:30 aiwaplatz napisał: > wrojoz napisał: > > > Kaczyński się do niczego nie nadaje. Chyba tylko do współnoty z Ojcem > Dyrektore > > m > I o tą wspólnotę chodzi. Niech do spółki zrobią porządek w tym bajzlu co go > liberałowie-aferałowie robią od kilkunastu lat. Będziesz musiał konsumować Radio Maryja na śniadanie, obiad i kolację. Ja parę zł. zaoszczędziłem i zamierzam wynieść się z tego przeklętego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
galba Pitera straciła twarz 04.10.05, 14:51 Kiedyś wyrobiła sobie nazwisko walką z korupcją a dziś zapisała się (dla diety poselskiej) do partii "układu warszawskiego". Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 14:56 > Kiedyś wyrobiła sobie nazwisko walką z korupcją a dziś zapisała się (dla > diety poselskiej) do partii "układu warszawskiego". Skąd wiesz że dla diety? Nie mierz wszystkich własną miarą... Odpowiedz Link Zgłoś
28plk7b [...] 04.10.05, 14:56 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 15:09 28plk7b napisał: > A cnotę w 15 roku życia przeleciał ją kaczor na środku podwórka Jesteś wyjątkowo prymitywnym chamem, półmózgiem i swołoczą. Odpowiedz Link Zgłoś
j.gwozdziowski Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 17:21 Po prostu typowym zwolennikiem Kaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
rsurowy Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 15:01 Może uda Ci się pokazać choć 2 może 3 przykłady "dobrego" rządzenia Kaczyńskiego w stolicy???? Zanim zaczniesz krytykować i oceniać pomyśl czy aby napewno masz rację Odpowiedz Link Zgłoś
kacosk Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 15:05 Przede wszystkim w Warszawie rozwalił układ warszawski ale to nie jest takie proste .Złodzejstwo ,korupcja to nie jest sprawa do załatwienia w krótkim czasie Odpowiedz Link Zgłoś
dmuchawiec6 Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 15:32 Żeby tylko stołecznych - on ściąga przez swoich popleczników urzędasów ze wszystkich podwarszawskich wioch i miasteczek. W ten sposób powiększa sobie elektorat o zwolenników Leppera i nie tylko...Na układy nie ma rady. Wydają kupę forsy na strategię dla Warszawy w druku - a to i tak pójdzie do kosza. Niby ma to podatników zainteresować - te obiecanki na luksusowym papierze. Jakby na gorszym ale bardziej miękkim wydali to chociażby się nadało do czegoś innego:-)).Obiecanki cacanki a urzędasy sie plenią. Ten Pan dba o nich - nie o miasto. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 15:44 Tak-zło+ brak dobra. Kaczyński nigdy nie da dobra, to teraz przebrany komunista. Odpowiedz Link Zgłoś
aiwaplatz Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 16:28 ecot napisał: > gdzie aresztowania skazani ?! A gdzie normalny wymiar sprawiedliwości? Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 15:09 kacosk napisała: > Przede wszystkim w Warszawie rozwalił układ warszawski ale to nie jest > takie proste .Złodzejstwo ,korupcja to nie jest sprawa do załatwienia > w krótkim czasie No patrz, a miał ci on być taki skuteczny... W ramach walki ze złodziejstwem i korupcją powiększył i tak już niewyobrażalnie rozdetą armię stołecznych urzędasów (w NY jest ich mniej niż w stolicy Kaczystanu). Odpowiedz Link Zgłoś
brca Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 15:15 kacosk napisała: > Przede wszystkim w Warszawie rozwalił układ warszawski ale to nie jest > takie proste .Złodzejstwo ,korupcja to nie jest sprawa do załatwienia > w krótkim czasie Moze i rozwalił układ, ale za czasów tego układu coś się działo w Stolicy. 2 mosty, tunel na Wisłostradzie, Piskorski także wywalczył pieniądze na metro z budżetu centralnego i jak widać terażniejsza jego budowa nie jest zasługą Kaczyniaka. Po za tym nie słyszałem, aby były jakies sprawy w sądzie w zwiazku z nieprawidłowościami przy tych inwestycjach. Kaczyniak tylko by rozliczał poprzedników i wyraźnie tylko administruje Warszawą, ale zeby cos zrobic to trzeba mieć wyobraznię i życzliwośc dla jakichkolwiek pomysłow inwestycyjnych. A ten koleś to ignorant gospodarczy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
klkak 2 mosty - donikad i tunel - przekret. Wielkie osia 04.10.05, 18:58 gniecia. A co do sadow - zapomnailes np. o Zlotych Tarasach... Odpowiedz Link Zgłoś
rsurowy Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 15:58 Powoując własny :-), Odchudził administrację publiczną miejską, zatrudniając ponad tysiąc nowych urzędasów na nowe wymaginowane urzędy, dokonał jakże istotnych dla miasta inwestycji, rozwiązał problem obwodnicy, metro mamy oczywiście już na młocinach, Budownictwo a jakże kwitnie, przetargi jeden za drugim idą bez niedociągnięć urzędniczych..... Kaczyński to złoty przywódca i doskonały kandydat ..... do topienia publicznych pieniędzy. Jestem ciekawy jak mu sie udało i na co poszły pieniądze z kredytów zaciągniętych przez ratusz. Oprócz doprowadzenia do gigantycznego zadłużenia stolicy, i złamania konstytucji to niestety nic mu Warszawa nie zawdzięcza. Normalnie złote rządy PiS u Odpowiedz Link Zgłoś
yogithebear Złote rządy Kaczki 04.10.05, 16:41 Jeśli w Warszawie jest tak kaczo dobrze, to czemu tak ich rozgniotła Platforma? Dlaczego Warszawiacy głosowali na Hannę Gronkiewicz-Waltz i kolegów (i koleżanki), a nie na listę swojego kaczorka? I dlaczego to Hanna Gronkiewicz- Waltz jest wskazywana na głównego kandydata na nowego prezydenta stolicy? Bo Kaczor ma gdzieś Warszawę - traktuje ją jak trampolinę w swojej Kaczej karierze. Ma gdzieś zobowiązania, tak jak jego brat ma gdzieś słowo dane wyborcom. Liczy się tylko stołek Prezia przy Krakowskim Przedmieściu. Mały pałac już mają, chyba, że ktoś ma złudzenia... TKM! Odpowiedz Link Zgłoś
qawsedrftg podobno w nowych pociągach SKM będzie... 04.10.05, 17:17 ...słychać z głośników kwa kwa kwa kwa... Ten gość jest po prostu beznadziejnie niekompetentny. Czas stoi w miejscu a inne miasta uciekają (Wrocław!) Jedyne, na czym mu zależało, to muzeum powstania. Poza tym zastój i stagnacja, działania na pokaz jak za komuny. Powierzchowne remonty ulic, kosmetyczne zmiany w komunikacji bez zmierzenia się z rzeczywistymi problemami, absurdalny pomysł SKM. Może głosować na niego w wyborach, by stąd poszedł. Wtedy uszczęśliwi nas mgr. polonistyki Urbański! Odpowiedz Link Zgłoś
klkak Na Kaczora bylo wiecej glosow niz na Gronkiewicz! 04.10.05, 19:02 A poparcie dla Pitery jest na poziomie Giertycha... Dane ze strony PKW: 1 GIERTYCH Roman Jacek 35812 6 1 KACZYŃSKI Jarosław 171129 6 2 KAMIŃSKI Mariusz 9142 6 3 GOSIEWSKA Małgorzata Maria 4251 6 6 OŁDAKOWSKI Jan Łukasz 3939 6 8 PONCYLJUSZ Paweł Janusz 4232 6 12 KARSKI Karol 2953 6 20 GÓRSKI Artur 2850 7 1 KALISZ Ryszard Roman 36013 7 2 PIEKARSKA Katarzyna Maria 26511 7 32 GADZINOWSKI Piotr 11650 8 1 GRONKIEWICZ-WALTZ Hanna Beata 137280 8 2 ŚPIEWAK Paweł 18403 8 4 FABISIAK Joanna 6693 8 6 WOJCIECHOWICZ Jacek Piotr 3380 8 10 KOSECKI Roman Jacek 4395 8 11 KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria 4615 8 15 HIBNER Jolanta Emilia 3512 8 37 PITERA Julia Teresa 39815 Odpowiedz Link Zgłoś
ermo Re: Na Kaczora bylo wiecej glosow niz na Gronkiew 04.10.05, 19:19 i co z tego? nie podniecaj sie tak jakbys ameryke odkryl, do strony pkw kazdy ma dostep, gazety tez ludzie czytaja... na kaczora w ogole bylo duzo glosow w porownaniu do reszty kandydatow z listy PiS... a to swiadczy tylko o tym kto na tej liscie byl, ludzie widzieli kaczynskiego na pierwszym miejscu i na niego glosowali, reszty wlasciwie nie znali... tak czy siak wybory w wawie wygralo PO, ktore wprowadzilo 8 poslow, PiS 7... i na liscie PO wszyscy kandydaci mieli sporo glosow, bo byly tam w porownaniu do PiS ludzie znani i w jakis sposob cenieni... a wynik PO (procentowy) bylby jeszcze lepszy, gdyby nie smierc p. surazskiej, ktora zebrala spora ilosc glosow, a ktore w rezultacie zostaly uznane za glosy niewazne... po prostu 2 plakaty w siedzibie obwodu informujace o smierci i tym samym wykresleniu p. wisly to troche za malo... tak wiec partia kaczynskiego przegrala w wawie - miescie kandydata na prezydenta... przegrala tak jak w wiekszosci duzych miast... to powinno dawac do myslenia... Odpowiedz Link Zgłoś
klkak A jednak Kaczor jest najpopularniejszym politykiem 04.10.05, 21:58 w Warszawie. Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Układ warszawski trwa pod skrzydłami Kaczyńskiego 04.10.05, 16:04 Osobiście wskazywałem pełnomocnikowi Kaczyńskiego naruszenia prawa popełnione przez urzędnika, które na odległość śmierdziały łapówką - a kwestia zaniedbania obowiązków i naruszenia kpa była oczywista. Urzędnik ma się wyśmienicie. Administracja warszawska jest bezkarna, bo Kaczyńskiemu nie zależy na jej sprawnej pracy tylko na tym, żeby nikt mu nie wytykał "nacisków". Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai68 Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 17:27 kacosk napisała: > Przede wszystkim w Warszawie rozwalił układ warszawski ale to nie jest > takie proste .Złodzejstwo ,korupcja to nie jest sprawa do załatwienia > w krótkim czasie Rozwalił co? Warszawa nadal nie ma planów zagospdarowania przestrznnego, co jest doskonałe dla urzędasów "w potrzebie", przetargi nadal wygrywają te same firmy (MPRD, WPRD), które wygrywały w czasach "układu warszawskiego", a bez ludzi z "układu" budżet Kaczyńskiego za rok 2004 nie zostałby skwitowany przez RM. Jeszcze raz pytam CO ROZWALIŁ? Odpowiedz Link Zgłoś
miss.take Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 20:05 kacosk napisała: > Przede wszystkim w Warszawie rozwalił układ warszawski ale to nie jest > takie proste .Złodzejstwo ,korupcja to nie jest sprawa do załatwienia Uklad Warszawski rozwalil Kaczynski... cos takiego! A teraz zabierze sie za NATO.... a powaznie, nie rozwalil, nie rozwalil. Zmienili sie tylko czlonkowie... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 15:42 Nie znajdzie się ani jeden dobry przykład rządzenia Kaczyńskiego. No, umie jeżdzić autobusem, bo na samochód go nie stać i przy jego rządach Polaków też nie będzie stać. Odpowiedz Link Zgłoś
aiwaplatz Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 16:28 rsurowy napisał: > Może uda Ci się pokazać choć 2 może 3 przykłady "dobrego" rządzenia > Kaczyńskiego w stolicy???? Zanim zaczniesz krytykować i oceniać pomyśl czy aby > napewno masz rację SŁUŻĘ PRZYKŁADEM - zatrzymał wypływ państwowej kasy dla kolesi z układu warszawskiego. Ten jeden przykład starcza za wszystko, nie mówiąc już o większym bezpieczeństwie na ulicach, Muzeum Powstania - czego nikt nie potrafił zrobić przez kilkadziesiąt lat i na pewno wiesz co jeszcze tylko do koncepcji nie pasuje, co? Odpowiedz Link Zgłoś
yogithebear Tak i jeszcze... 04.10.05, 16:44 I jeszcze Szybka Kolej Miejska!!! Tak pięknie Koszałek-Opałek przecinał wstęgę, a tu wziut się wzięło i zepsuło... Jak nic sabotaż Piskorskiego... Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 17:11 Muzeum Powstania to fakt. Powstało za Kaczyńskiego i nawet drobna wpadka z otwarciem przed zgodą na użytkowanie nie przekreśla jego zasług w tym względzie. Niestety rozgonienie układu warszawskiego już tak pozytywnych ocen nie osiąga. Co z tego, że rozgonił skoro Warszawa na tym nic nie zyskała a łapówki dalej płyną tylko do innych kieszeni. Przykład? Bardzo proszę: warunki zabudowy na terenach "pod opieką konserwatora zabytków" są wydawane sprawnie (bez czekania latami) tyko tam, gdzie projekty sporządzają sprawdzone pracownie. Odpowiedz Link Zgłoś
katarzyna.gierak Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 18:41 Pewnie, zatrzymał wypływ kasy do jednego układu na rzecz swojej świty. Podpiera się teraz Muzeum Powstania bo to jego jedyny sukces. Reszta to zgroza.Wystarczy przyjrzeć się bliżej działalności pana Borowskiego naczelnego architekta Warszawy- oszukiwał w oświadczeniach majątkowych, rozdawał pozwolenia na budowę za łapówki i do tego jeszcze zasiada w radzie nadzorczej szwajcarskiej spółki będąc urzędnikiem państwowym. Takich ludzi w Ratuszu jest jeszcze wielu. To w ten sposób Kaczyński walczy z korupcją i usprawnia miasto??!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mmkkll A pamiętasz 1 szczegół nt wywalonych z PO radnych? 04.10.05, 15:50 Uratowali Kaczorowi 4 litery głosując za absolutorium dla nich. PS. Pitera nie zapisała się do PO. Jedynie kandydowała z listy. Odpowiedz Link Zgłoś
aiwaplatz Re: Pitera straciła twarz 04.10.05, 16:24 galba napisał: > Kiedyś wyrobiła sobie nazwisko walką z korupcją a dziś zapisała się (dla > diety poselskiej) do partii "układu warszawskiego". > Wyszło szydło z worka. Pewnie chce zmienić samochód i mieszkanie. A tu przyjdzie obejść się smakiem. Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Jeśli"galba"tak mówi,to znaczy że Pitera jest mądr 04.10.05, 17:01 ą, dzielną i odwazną dziewczyną. "galba" chwali tylko miernotę, głupotę i, pardon, , nietety, szujowatość... Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai68 Kłamstwo. 04.10.05, 17:31 galba napisał: > Kiedyś wyrobiła sobie nazwisko walką z korupcją a dziś zapisała się (dla > diety poselskiej) do partii "układu warszawskiego". > Pitera startowała z listy PO, ale nie jest w partii. Odpowiedz Link Zgłoś
mariasz77 Re: To nieprawda, że Pitera straciła twarz 04.10.05, 17:56 Myślę, że jako poseł będzie miała większe możliwości walki z korupcją i innymi nieprawidłościami. Ludzie na miłość Boską nieopluwajcie wszystkich i wszystkiego. Jeśli 90% polaków twierdzi, że są katolikami, to niektórzy z was napewno należą do tych 10%.Między innymi galba Odpowiedz Link Zgłoś
ermo Re: To nieprawda, że Pitera straciła twarz 04.10.05, 18:00 ta baba po prostu wyprowadza z rownowagi... jest tak 'korupcjonozerna', ze az niepowazna... mozna ja bez trudu wpuscic w maliny, tacy ludzie sa malo wiarygodni... Odpowiedz Link Zgłoś
28plk7b Re: To nieprawda, że Pitera straciła twarz 04.10.05, 18:06 mariasz77 napisała: > Myślę, że jako poseł będzie miała większe możliwości zanurzenia ryja w korycie władzy Odpowiedz Link Zgłoś
donald_duck1 A miała ją kiedyś? 04.10.05, 21:53 O ile dobrze sobie przypominam to reprezentowała SLD w Wielkopolsce razem z Łybacką (a może przeciwko niej). Potem stała się "transparentna" - jak całe SLD, również takie, które nagle zmieniło barwy. Odpowiedz Link Zgłoś
lisle TAKIM SUKCESEM JAK BEDZIE RZADZENIE PL - ZADNYM!!! 04.10.05, 14:52 hehehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
28plk7b Pitera: Jakim sukcesem jest rządzenie Warszawą? 04.10.05, 14:53 Pani Pitera też już przebiera nóżkami do pałacu. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik1 [...] 04.10.05, 14:58 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Pitera: Jakim sukcesem jest rządzenie Warszaw 04.10.05, 15:46 Pani Pitera działa a Kaczyński szachruje. Kaczyński jest obrzydliwy. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus jako warszawiak 04.10.05, 14:54 rzady kaczora w warszawie to po prostu klapa. po prostu kaczor bal sie podjac jakiejkolwiek powazniejszej decyzji zeby nic nie spieprzyc. kasa byla zablokowana. co wiecej - co za glupoty byly w programie kaczora ze "negocjuje z bruksela iles tam milionow". funduszy z UE sie nie negocjuje. sie je otrzymuje jak sie ma dobry plan i na dany cel sa fundusze. coraz bardzie irytuje mnie kampania PiS - krytykuja PO samym populizmem. co teraz obiecali? 3 miliony mieszkan? To przebili SLD Odpowiedz Link Zgłoś
ypsilon.ypsi Re: jako warszawiak 04.10.05, 15:01 Zgadzam się, kto mieszka w Warszawie miał okazję na własnej skórze poczuć rządzenie prezydenta Kaczyńskiego - nic nie zrobił, dobrze że więcej nie spieprzył. W dodatku robi sobie za publiczne pieniądze kampanię wyborczą, ta broszurka jaką dzisiaj dołączyli do Gazety to kiepski żart. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: jako warszawiak 04.10.05, 15:48 Wszystko co popiera Rydzyk i Kaczyński jest podejrzane. Tojest już para ? Odpowiedz Link Zgłoś
ypsilon.ypsi Re: jako warszawiak 04.10.05, 16:06 wrojoz napisał: > Wszystko co popiera Rydzyk i Kaczyński jest podejrzane. Tojest już para ? Widzisz nazwisko Kaczyńskiego w sygnaturce? Mnie osobiście bulwersuje fakt wydania 60 tyś z publicznej kasy miasta, w którym mieszkam na promocję jednego kandydata na prezydenta, ale widzę że ty uważasz iż wszystko jest w porządku? Odpowiedz Link Zgłoś
mmkkll jako kolejny warszawiak 04.10.05, 16:01 uważam, że ktoś, kto traktuje zarządzanie moim miastem jako odskocznię do wyższego stanowiska, na dodatek nie zarządzając tym miastem dobrze, nie powinien awansować wyżej, bo istnieje niebezpieczeństwo, że jego prezydentura będzie wyglądała podobnie(do złych nawyków łatwo się przyzwyczaić, odzwyczaić się jest już sporo trudniej). Odpowiedz Link Zgłoś
manekin1 Bezczynność i bajzel!!! 04.10.05, 14:54 Warszawiacy doskonale wiedzą jaki bezwład w funkcjonowaniu struktur miasta wprowadził Kaczyński. Ponad 6 miesięcy czekałem na pozwolenie na budowę bo nie zdołano wybrac naczelnego architekta. Nowe inwestycje wstrzymane, ulice rozkopane, policja śpi zamiast pojawiać się na ulicach. Jaki Pan odniósł sukces Panie Kaczyński? Odpowiedz Link Zgłoś
josek4 Re: Jesteś chyba z innej Warszawy 04.10.05, 15:09 A co pewnie dajesz coś pod stołem Kaczorkowi, że jestes taki zadowolony z syfu. Wiem pewnie to tobie nie przeszkadza bo w bałaganie lubisz żyć. Odpowiedz Link Zgłoś
manekin1 To może jesteś z prawego brzegu... ;) ? 04.10.05, 15:09 Słyszałem, że tam wszystko pnie się do góry, przestępczośc spadła o 107% i średnia krajowa wzrosła do 8452,00 PLN miesięcznie. Odpowiedz Link Zgłoś
polak-prawdziwy [...] 04.10.05, 15:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tymoteuszr Re: Bezczynność i bajzel!!! 04.10.05, 15:03 Zgadza sie. Kolesie przestali brac lapowki, bo teraz trzeba zamawiac np. ekspertyzy. Za nic nie warty dokument placi sie autorowi, ktory jest znajomym jakiegos krolika i wtedy jest OK. Warszawa pod rzadami Kaczora jest brudna, niebezpieczna, bez inwestycji lub z inwestycjami, ktore ciagna sie jak smrod za wojskiem. Az strach pomyslec, co bedzie jak Kaczor zostanie prezydentem. Jest to poczciwy czlowiek, ale absolutne beztalencie do wladzy i nieudacznik. Pora chyba emigrowac... albo dac na msze w pewnej intencji, bo mialo byc lepiej, a szykuje sie jeszcze gorzej... Odpowiedz Link Zgłoś
normalny.normals Re: Bezczynność i bajzel!!! 04.10.05, 15:06 Dziękuję panu Kaczyńskiemu za Most Północny, którego nie ma i dzięki ekipie Kaczyńskiego długo jeszcze nie będzie. Jak trzeba być bezczelnym żeby wciskać ludziom że odniosło się sukces w stolicy, kiedy wszyscy wiedzą że jest odwrtonie. Cieszę się że Pitera w końcu powiedziała głośno to, co myślą Warszawiacy. Odpowiedz Link Zgłoś
wredna_jedza Re: Bezczynność i bajzel!!! 04.10.05, 15:15 Ciekawe, bo w Kraku budowniczego mostów z PO pogoniliśmy... :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Re: Bezczynność i bajzel!!! 04.10.05, 16:12 Gdzieś na forum czytałem, że go pogoniliście... i już żałujecie. Odpowiedz Link Zgłoś
yogithebear To może... 04.10.05, 16:49 To może chcecie naszego?? Parafrazując Turnau'a: Zabierajcie nam Kaczora do Krakowa... Odpowiedz Link Zgłoś
rsurowy Re: Pitera: Jakim sukcesem jest rządzenie Warszaw 04.10.05, 14:56 Cieszę się, że nareszcie ktoś otwarcie powiedział to co było jasne od dawna, ale jakimś dziwnym trafem pomijane. Może przenieść tą debatę na grunt kampani prezydenckiej i poprosić Leszka aby się ustosunkował, a nie zasłaniał sie ciągle frazesami. Może wtedy naród zrozumie o co Kaczyńskim chodzi - bo w 100 % nie o lepszą Polskę Odpowiedz Link Zgłoś
pani_momo Re: Pitera: Jakim sukcesem jest rządzenie Warszaw 04.10.05, 14:57 Ile kosztowała ta śliczna broszurka z życzeniami do złotej rybki? I kto za nią zapłacił, panie Kaczyński o Czystych Rękach? Odpowiedz Link Zgłoś
indris Trochę mnie Pitera zawiodła 04.10.05, 15:02 Mandatu już nikt jej nie odbierze. Zrobiłaby mądrzej nie wplątując sie w kampanie wyborczą Tuska. Nie głosowałem na nią (bo prędzej by mi ręka uschła niż oddałbym głos na PO), ale ją ceniłem jako osobę. Odpowiedz Link Zgłoś
amwaw Re: Trochę mnie Pitera zawiodła 04.10.05, 15:43 To samo pomyślałam. Kobieta jest naprawde wg mnie łebska i( mam nadzieje) uczciwa, co jest rzadkością, ale wdała się w niesmaczne teraz rozgrywki między Tuskiem i Lechem. Po co? Ta kampania staje się porażką- dzisiaj jak usłyszałam, że dziennikarka wyputyje się Marcinkiewicza o oceny z matury i o błędy to pomyślałam, że do podawania nóg przez Wałęse już niedaleko...:/ Odpowiedz Link Zgłoś
mcbet Re: Trochę mnie Pitera zawiodła 04.10.05, 17:19 Łebska, tak. Ale jednak czasem daje sie wpuscic w maliny. Kiedys dala sie podprowadzic poslowi Markowskiemu z PiS i w programia Jaworowicz napadla na burmistrza Nowego (powiat swiecki, kolo Bydgoszczy). Jak sie okazalo, wlasciwie nie bylo za co. Ale jak szefowa TI weszla do polityki, to juz w samo w sobie powinno dac do myslenia ludziom Odpowiedz Link Zgłoś
ermo Re: Trochę mnie Pitera zawiodła 04.10.05, 17:52 no popatrz - u nas bylo podobnie: podpuscili ja przed samorzadowymi, ze w pewnej gminie pewien wojt jezdzi samochodem - lapowka, wystarczyl usmieszek przystojnego komendanta policji w pewnym miescie powiatowym i jego poparcie u pewnego redaktora naczelnego w innym powiatowym miescie i juz pani Pitera 'szczula' mimo, ze nie miala najmniejszych dowodow na czyjas wine, w ten sposob niewinny czlowiek - notabene popierajacy dzis PO - mogl przez pania stracic fotel w pewnej gminie na rzecz strasznego buraka i oszoloma dzis popierajacego LPR... pamietam jak wtedy grozila z pierwszej strony gazety pana redaktora lokalnej gazety... a potem sie okazalo, ze babka w ogole nie wiedziala co jest grane, tylko, ze "ktos jej cos"... glupia baba i tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Trochę mnie Pitera zawiodła 04.10.05, 15:51 Indris-Tylko Tusk zapewni Polsce rozwój. I Tusk wygra. Głosuję na Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 Nie nadawał się w Warszawie będzie prezydentem RP 04.10.05, 15:02 Tak było za czasów PRL. Nazywało się to przesunięcie w górę, gdy działacz partyjny nie sprawdził się na swoim stanowisku. Odpowiedz Link Zgłoś
dariusz.zukowski Re: Nie nadawał się w Warszawie będzie prezydente 04.10.05, 16:03 ale w prezydencie RP Kaczyńskim jest jednak jeden plus - nie bedzie już prezydentem Warszawy. Marna pociecha i tylko dla warszawiaków, ale zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
goldi_wawa Re: Nie nadawał się w Warszawie będzie prezydente 05.10.05, 04:24 Tak sie nie ciesz ze nie bedzie preziem W-wy bo nie niestety nowy ma byc mianowany Urbanski mysle ze i tak i nic nie zrobi bo bedzie czekal na aport od PANA(L.K)SZkoda ze nikt nie wspomnial ze burmistrzem Sródmieścia zostal pacan z PIS z Suwałk Odpowiedz Link Zgłoś
isi90001 Rzadzenie Warszawa to porażka- Warszawiak 04.10.05, 15:08 Ostatnio chcialem wymienic okno na wieksze- wizyty 21 razy w urzedach- Kaczor porozbijal jeszcze funkcje (tak, zeby pewnie zapobiec korupcji)- w efekcie kosztowalo mnie to 3 miesiace czasu, 21 wizyt (oczywiscie w godzinach urzedowych), sporo nerwow, papierow i benzyny. Gratuluje biurokratom z PiS. Tacy komunisci, tylko, ktorzy mniej lubia zwiazek radziecki. Odpowiedz Link Zgłoś
rach_ciach Pitera jeździła po PO i Piskorskim...to dali jej 04.10.05, 15:08 ...miejsce na liście PO, żeby się zamknęła. I się zamknęła. Z całej jej pyskówki nigdy nic nie wynikało. Ani Piskorski, ani nikt inny nie stanął przed sądem. Porpagandzistka Tuska i nic więcej. I mam prośbę...niech Pani nie wypowiada się w imieniu Warszawiaków! Co najwyżej we własnym, PO i Tuska! Odpowiedz Link Zgłoś
ecot Re: Pitera jeździła po PO i Piskorskim...to dali 04.10.05, 15:10 i dlatego startowała z ostatniego mniejsca?! Odpowiedz Link Zgłoś
rach_ciach Widocznie był zdesperowana..i nie miała innych ... 04.10.05, 15:13 ...możliwości. W końcu z tej pyskówki może całkiem wygodnie zyć. Odpowiedz Link Zgłoś
yogithebear Spiskowa teoria dziejów... 04.10.05, 16:58 Myślę, że to Kopernik namówił Piterę, żeby teraz była za Układem Warszawskim. Bo Kopernik się podobno wciąż ukrywa. A Układ Warszawski pojechał teraz do Brukseli i nazywa się NATO (pisali przecież: "Co NATO Kaczyński?"). A wogóle, to jak bracia K. kradli... Coś tam kradli, to może... A tam... nie będę plotkował... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Pitera jeździła po PO i Piskorskim...to dali 04.10.05, 15:55 Do rach-ciacha- Wypowiada się w imieniu warszawiaków, moim i milionów innych uczciwych Polaków, którzy chcą rozwoju Polski i dobrobytu a nie tak jak Kaczyński rozdzielania biedy. Odpowiedz Link Zgłoś
rach_ciach _______________________________________________:-) 04.10.05, 16:28 Jak chcesz to niech się wypowiada w Twoim, ale w moim nie ma prawa a jestem Warszawiakiem! Najpierw krytykowała PO teraz im służy...to chyba się nazywa "najstarszy zawód świata"? Odpowiedz Link Zgłoś
rosenkrantz666 Re: _____________________________________________ 04.10.05, 17:56 > Najpierw krytykowała PO teraz im służy...to chyba się > nazywa "najstarszy zawód świata"? Wtedy krytykowała podejrzenie o łapówkarstwo i nadużycie publicznych pieniędzy (przez ludzi z PO), a teraz krytykuje podejrzenie o łapówkarstwo i nadużycie publicznych pieniędzy (przez Lecha K.). To sie nazywa konsekwencja w działaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
rach_ciach ____________________to się nazywa KARIEROWICZOSTWO 04.10.05, 18:11 Bo to jest pusta palpanina beż żadnego sensu. od ścigania przestępstw to są sądy i prokuratura. Pani Pitera żyje z tego że gada i już. Gadała na Piskorskiego i "układ warszawski" ale to Kaczyński się nimi rozprawił. A Piskorski się śmieje z Brukseli...Towarzyszka Pitera! Odpowiedz Link Zgłoś
yass1 Re: _____________________________________________ 04.10.05, 22:40 Warszawiakiem... zapewne z awansu geograficznego Odpowiedz Link Zgłoś
rudex1 Re: Pitera: Jakim sukcesem jest rządzenie Warszaw 04.10.05, 15:12 Zgadzam się z brakiem rozwiązań dotyczących sprawnej administracji w Warszawie. Jako administrator Wspólnot Mieszkaniowych nic w UD "WOLA" i UM st. Warszawy nie można załatwić. Nie ma pieniędzy na naprawę chodników przez które po deszczu emeryci uprawiają bieg z przeszkodami, na zieleń ,na pielęgnację trawników nie mówiąc o zagrażeniach typu wyeksploatowanej wcześniej instalacji wod-kan, gazowej. Jeśli to są osiągnięcia Pana Kaczyńskiego to ja gratuluję osiągniętych sukcesów. Odpowiedz Link Zgłoś
wuetend Trzeba jednak przyznac 04.10.05, 15:12 dobrych mu dobrano specow od marketingu przedwyborczego. Zaslugami, jakie mu przypisano w spotach przedwyborczych moznaby obdarowac cala armie urzednikow miejskich.. Odpowiedz Link Zgłoś
ajkaj Jakim sukcesem jest rządzenie Warszawą? 04.10.05, 15:18 Na to pytanie odpowiedzieli wyborcy oddając na L. Kaczyńskiego najwięcej głosów, prawda p. Julio? Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Jakim sukcesem jest rządzenie Warszawą? 04.10.05, 15:27 Ale wtedy jeszcze nie wiedzieli, jaki z niego nieudacznik :))) Chyba, że ty bliźniaków nie rozróżniasz nawet po imieniu :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
maktub Re: Jakim sukcesem jest rządzenie Warszawą? 04.10.05, 15:30 o, to Lech startowal w Warszawie w wyborach parlamentarnych? Myslalem, ze Jarek i ze na PIS glosowalo sie takze (a moze przede wszystkim) w innych regionach kraju. No, ale coz ... czlowiek uczy sie cale zycie. Odpowiedz Link Zgłoś
zioo Re: Jakim sukcesem jest rządzenie Warszawą? 04.10.05, 15:48 najwięcej głosów dostał Zbyniu Ziobro, ponad 12 tys. :) Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Jakim sukcesem jest rządzenie Warszawą? 04.10.05, 15:58 ajkaj-Tobie się pomyliły bliżniaki. L.Kaczyński nie dostał nic głosów. Głosy i to w dużej przewadze dostanie teraz Tusk. Kaczyński=Rydzyk=kombinator Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Guzik prawda 04.10.05, 16:06 Jarosław Kaczyński miał najwięcej głosów, bo ma taką pozycję w PiS, ale PiS w Warszawie PRZEGRAŁO, dostało w wyborach parlamentarnych MNIEJ głosów niż Platforma! To jest odpłata za nierząd PiS w Warszawie. Procentowo Kaczor dostał tez mniej głosów niż Tusk w swoim mniejszym okręgu. Gdyby Warszawa miała pięć milionów ludzi, to Kaczor dostałby jeszcze więcej, nic więc z tego nie wynika. Odpowiedz Link Zgłoś
yogithebear Sprostowanie - Lech nie wygrał w Warszawie! 04.10.05, 17:10 Nie na Lecha, tylko na Jarosława - czas się nauczyć ich odróżniać... I zwracam uwagę, że TYLKO na Jarosława (171 tys. głosów). Drugi na liście Mariusz Kamiński miał (9 tys.) czyli o połowę miniej niż trzeci z PO Paweł Śpiewak (18 tys.). Hanna Gronkiewicz-Waltz miała 137 tys. głosów, a Julia Pitera 40 tys.. Lista PiS gdzie do przejścia wystarczyło 2,8 tys. wypadła zdecydowanie gorzej od listy PO gdzie minimum głosów, żeby wejść wynosiło 3,3 tys. przy większej liczbie posłów (8 PO i 7 PiS) Odpowiedz Link Zgłoś
hernandez Media byly bardzo laskawe dla Kaczora jako prezyde 04.10.05, 15:20 nta Warszawy, nawet GW ledwie co szczypala, teraz zaczynaja atakowac nie wiem czy troszke nie za pozno...dla miasta napewno za pozno o 3 lata a dla Polski... Odpowiedz Link Zgłoś
goblin666 Rządy Kaczora w W-wie to klęska 04.10.05, 15:36 Rządy Kaczora w W-wie to klęska - mogę to stwierdzić jako mieszkaniec stolicy. Klęska na wszystkich frontach - od poważnych inwestycji (a właściwie ich braku) n.p. most pólnocny, po drobne sprawy szczególnie dokuczliwe dla tzw. "zwykłych ludzi" - Kaczor zcentralizował co się dało, odebrał uprawnienia dzielnicom (tylko nie mówcie, że to ustawa - tu chodzi o szczegóły wykonawcze) - urzędnicy w dzielnicach boją się palcem ruszyć aby nie narazić się na gniew ratusza. Proste sprawy wloką się miesiącami czy latami -choćby brak zezwoleń na budowę. Masz działkę chciałbyś zbudować dom? Spokojnie - dzięki Kaczorkowi poczekasz ... parę lat. Stopień centralizacji jest taki, że zakupy papieru toaletowego dla ratuszów dzielnicowych idą przez Plac Bankowy (to nie jest figura retoryczna - naprawdę tak jest!). Kaczor to niestety tzw. "Socjalista tyle że wierzący w Boga" - jego ideał to maksymalna centralizacja -Państwo wie lepiej, obywatel - morda w kubeł i nie wychylac się. Uczciwy? Pewno tak, jak ktoś siedzi na d... i nic nie robi to b. prosto być uczciwym. Odpowiedz Link Zgłoś
atka5 Re: Rządy Kaczora w W-wie to klęska 04.10.05, 15:46 Brawa dla Pani Pitery!!!! Obserwowałam ją z dystansem, ale teraz muszę się przed nią ukłonić. Nie mogę patrzeć jak moje miasto - Warszawa - umiera pod rządami kaczej ekipy. Wreszcie ktoś powiedział głośno i dobitnie to, co wszyscy warszawiacy obserwują już przez trzy lata. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Pitera: Jakim sukcesem jest rządzenie Warszaw 04.10.05, 15:38 Precz z rządami Kaczyńskiego. To byłoby dzielenie biedy! Rydzyk z Kaczyńskim rządzą Polską? Tak chcecie Polacy ? Odpowiedz Link Zgłoś
hanauma Dobre pytanie, Pani Posel! 04.10.05, 15:43 Juz raz to zamiescilem, ale uwazam, ze warto. Ryzyko za duze... W GW z 4.X jest wkladka "Strategia rozwoju m. st. Warszawy do 2020 r.". Calkiem niezle wydawnictwo. Podobne wizje powinny byc w kazdym wiekszym miescie; mniejszym tez, dodam. No i po przejrzeniu jestem zupelnie szczesliwym czlowiekiem. Zobaczylem projekty fantastycznych obiektow, a przede wszystkim dowiedzialem sie, ze rozwiazane zostana problemy komunikacyjne. Widzialem projekt obwodnicy Centrum, obwodnicy Srodmiescia, drogi ekspresowe wokol calego miasta, drogi glowne ruchu przyspieszonego, a ponadto dwie wersje projektu Mostu Polnocnego, projekt zagospodarowania Placu na Rozdrozu, projekt rewaloryzacji Krakowskiego Przedmiescia, projekt parkow kulturowych, projekt modernizacji stadionu Legii, projekt Centrum Nauki KOPERNIK, projekt Centrum Chopinowskiego, projekt modernizacji Stadionu Dziesieciolecia, projekt rozwoju szybkiej kolei, projekt Warszawskiego Parku Technologicznego, projekt kampusu uniwersyteckiego, projekt Pasazu Wiecha, projekt przebudowy Placu Defilad, projekt odbudowy Placu Pilsudskiego, projekt tworzenia rynkow w kazdej dzielnicy, projekt zabudowy Portu Praskiego, projekt budowy kompleksowego systemu informacji o terenie, projekt przeobrazenia ciagow komunikacyjnych w prawdziwe ulice dzieki umieszczeniu na parterze domow stojacych wzdluz ulic kawiarenek, sklepow i restauracji. Co za szczesliwy przypadek - zastanawialem sie, na kogo glosowac, otwieram gazete, i juz wiem. No po prostu cud. Nie glosowac na Lecha K. to po prostu wyrzucic do smietnika kupon Lotto z szostka po kumulacji. Oczywiscie nie domniemywam, ze publikacja ma zwiazek z wyborami. Alez skad!!! Wytocze proces kazdemu, kto tak stwierdzi. Byloby to zreszta niezgodne z obowiazujacymi przepisami prawa i zlamaniem norm etycznych, ktorym urzednicy miasta stolecznego Warszawy sa od trzech lat wierni nad wyraz. To po prostu planowane od dawna dzialanie Biura Promocji Miasta. Budzet na to byl szczegolowo zaplanowany w strategii promocyjnej miasta. Biuro Promocji wydaje takie publikacje regularnie, bez wzgledu na to, czy prezydentem miasta jest Lech K., czy bylby to Nikodem D., Pawel P., czy w koncu Gall Anonim. I tylko zli ludzie mowia: Warszawiaku, pamietaj - to wszystko stanie sie tylko wtedy, gdy wybierzesz niejakiego Lecha K. na Prezydenta RP. I tylko wtedy. On jeden potrafi rozwiazac wszystkie problemy Warszawy - a jesli Warszawy, to calego kraju tez. Masz zatwardzenie - wyslij pytanie na adres: Prezydent Warszawy - Lech Kaczynski, 00-901 Warszawa 134, skr. poczt. 5. NA PEWNO UZYSKASZ SKUTECZNA PORADE! A zlych ludzi pelno wokol nas... Odpowiedz Link Zgłoś
polak-prawdziwy Rządy Kalksteina i jego sitwy w Warszawie to 04.10.05, 15:48 degrengolada i upadek miasta. Realizując polecenia najbardziej polakożerczych środowisk żydomasonerii Kalkstein doprowadził Warszawę do ruiny tak jak do ruiny ma doprowadzić Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
ypsilon.ypsi Re: Miał być uczciwy nieudacznik... 04.10.05, 15:53 ... a okazało sie że to tylko nieudacznik. Kampania wyborcza za publiczną kasę wymiotła przymiotnik uczciwy. Odpowiedz Link Zgłoś
mctiggle Re: Pitera: Jakim sukcesem jest rządzenie Warszaw 04.10.05, 15:53 miało być: www.warszawa.pl/news/view,3469.html jest: serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,2950007.html widzę już te miliony mieszkań... Odpowiedz Link Zgłoś
rupertc Niech idzie w PiSdu... 04.10.05, 15:58 A niech Kaczor idzie w PiSdu wraz ze swoją świtą. Napewno Warszawa zyska tracąc takich "gospodarzy". Odpowiedz Link Zgłoś
ciumcia Re: Niech idzie w PiSdu... 04.10.05, 16:04 > A niech Kaczor idzie w PiSdu wraz ze swoją świtą. Napewno Warszawa zyska Ale Polska straci... Odpowiedz Link Zgłoś
rupertc Re: Niech idzie w PiSdu... 04.10.05, 16:16 ciumcia napisał: > > A niech Kaczor idzie w PiSdu wraz ze swoją świtą. Napewno Warszawa zyska > > Ale Polska straci... Widzę,że i Ciebie ogłupiły hasła wyborcze... Nic Polska nie straci, bo tak naprawdę Prezydent RP niewiele może. Może jedynie wetować ustawy Sejmu, choć jeśli nawet, to zepsuć się już niewiele da. Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
ciumcia Re: Niech idzie w PiSdu... 04.10.05, 21:18 Wiesz, może nie ma realnej władzy, ale jednak reprezentuje nasz kraj. A ja wolałbym, żeby Polski nie reprezenował ten mały krzykacz. A Warszawiacy będą się z kaczką męczyć jeszcze tylko rok. Odpowiedz Link Zgłoś
rupertc Re: Niech idzie w PiSdu... 05.10.05, 10:50 Trudno się z Tobą nie zgodzić. Może być wstyd, jak Lepper. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
men190 To w ogole Warszawa da sie rzadzic? 04.10.05, 15:59 Przy liczbie radnych zdaje sie cos kolo 350 osob i azjatyckiej mentalnosci??? Przeciez to miasto to zawsze byl bajzel. ROTFL, rozsmieszacie mnie do lez. Odpowiedz Link Zgłoś
men190 Warszawa - stolica Azji 04.10.05, 16:00 Zaslugi poprzednich wladz dla Wawy sa takie, ze Warszawa NIE MA OCZYSZCZALNI SCIEKOW. Cale fekalia z 3/4 miasta ida bezposrednio do Wisly. BRAWO!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai68 głupoty wypisujesz. 04.10.05, 17:55 men190 napisał: > Zaslugi poprzednich wladz dla Wawy sa takie, ze Warszawa NIE MA OCZYSZCZALNI > SCIEKOW. > > Cale fekalia z 3/4 miasta ida bezposrednio do Wisly. BRAWO!!!!! Warszawa obsługiwana jest obecjie przez dwie oczyszczalnie: "Czajkę" i "Pruszków". "Czajka" jest modernizowana, rozbudowywwana jest też oczyszczalnia w Pruszkowie, w budowie jest także oczyszczalnia "Południe", a te inwestycje rozpoczęły POPRZEDNIE władze miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
men190 Czyli nie ma 04.10.05, 18:05 Bo zanim skoncza Poludnie, to trzeba zrobic cala siec kanalizacyjna i przepompownie sciekow. Czyli na razie jest po staremu, szambo idzie do Wisly. Na stronach Inspektoratu Ochrony Srodowiska mozna pobrac dane dot. skazenia Wisly i widac czarno na bialym co sie dzieje z jakoscia wody w Wisle po przejsciu przez Wawe. Azja. Odpowiedz Link Zgłoś
miss.take Re: Warszawa - stolica Azji 04.10.05, 20:35 men190 napisał: > Zaslugi poprzednich wladz dla Wawy sa takie, ze Warszawa NIE MA OCZYSZCZALNI > SCIEKOW. > > Cale fekalia z 3/4 miasta ida bezposrednio do Wisly. BRAWO!!!!! Po pierwsze primo: jezeli jest to wina POPRZEDNIEGO zarzadu, to jest to tym bardziej wina OBECNEGO, ktory przeciez zna stan rzeczy. Po drugie primo: wiedzialem, ze Kaczynski podtruwa i zasmradza Tuska, ale zeby od razu cale Trojmiasto???? Odpowiedz Link Zgłoś