Dodaj do ulubionych

W. Kuczyński:"Polska PiS niczym X departament MBP"

18.10.05, 01:27
Powiedział to w TVN (ku furii Bieleckiego).
Nie zgadzam się co prawda z malowaniem PRL li tylko w czarnych barwach, ale
to porównanie jakoś dziwnie wydało mi się prawdziwe...

Pożyjemy, zobaczymy?
Obserwuj wątek
    • szpikulec1 O co biega?:)) 18.10.05, 01:57
      • emerytka.z.rzeszowa Re: O co biega?:)) 18.10.05, 02:37
        Nie zrozumiałam?

        Kuczyński po prostu bardzo dosadnie wyraził to co wiele ludzi myśli po cichu i
        boi sie powiedzieć - prawdą jest, że pomysły Kaczyńskich przypominają te z UB...
        • szpikulec1 Re: O co biega?:)) 18.10.05, 02:39
          Zaczne Cie posadzac o to, ze jestes duzo mlodsza niz sugerujesz.Nie widzi sie
          azeby kobieta w rozsadnym wieku takie pomysly do siebie dopuszczala:)
          • demokrata.antyfaszysta antyliberal to wrog wolnosci i demokracji ! 18.10.05, 02:47
            Oszolomskie kurduple umyslowe marzace o dyktaturze stosuja eufemizmy dla
            zmylenia podobnych jak oni kurdupli umyslowych. Dyktatura kazdemu normalnemi
            czlowiekowi kojarrzy sie z komunistycznym aparatem przemocy i UB. Rozumiesz
            oszolomie ? Jezeli nie wez sie za ksiazki napisane przez madrych ludzi, a nie
            PZPRowskich aparatczykow z radia ze ryjem.
            • szpikulec1 Cos taki nerwowy ? 18.10.05, 02:50
              To co to bedzie w niedziele ? Szanuj serce , przydasz sie azeby placic podatki:)
              • demokrata.antyfaszysta bo nie cierpie oszolomskich debili 18.10.05, 02:54
                • ja.kaczynski Re: bo nie cierpie oszolomskich debili 18.10.05, 02:56
                  Wyszukanie niedemokratyczny nick :))).
                  Prawdziwa demokracja.
                  • demokrata.antyfaszysta widziales demokrate faszyste albo stalinowca ? 18.10.05, 03:05
                    • szpikulec1 Re: widziales o dwoch takich co ukradli ksiezyc ? 18.10.05, 03:08
                      • demokrata.antyfaszysta Re: widziales o dwoch takich co ukradli ksiezyc 18.10.05, 03:11
                        Tak.Jak bylem dzieckiem.
                        • szpikulec1 Re: widziales o dwoch takich co ukradli ksiezyc 18.10.05, 03:19
                          Obejrzyj jeszcze raz
                    • hrabia.mileyski Re: widziales demokrate faszyste albo stalinowca 18.10.05, 03:20
                      "Demokrato" i tak dalej... zapewne nie wygląd, ale poglądy Cię demaskują.
                      Na nic zasłona dymna w postaci nicka. Zapalczywość i nie panowanie nad emocjami,
                      jak również skrajna nietolerancja wobec wszystkich, którzy maja odmienne zdanie,
                      ukazuje człowieka niedojrzałego, z rozchwianą osobowością i majacego inklinacje
                      do systemów totalitarnych.Masz postawę bojówkarza, nie demokraty.
                      Nie oczekuję obelzywych odpowiedzi - bo takie z góry zakładam.
    • mirek.zkanady Menda Kuczynski 18.10.05, 05:09
      jest skompromitowanym zerem. Pluje sie tylko niepotrzebnie - kto go slucha?
      Chyba te 1.3%, ktore glosowalo na Bochniarz! Plus Kropekuk...
    • neceser Re: W. Kuczyński:"Polska PiS niczym X departament 18.10.05, 05:48
      polaczki moga sie nawzajem niszczyc, ale placic za opieke musza i w iraku
      zostana. Dlugi i kapital obcy musza honorowac.
    • freemason Nie wierzę, by Kuczyński tak powiedział... 18.10.05, 23:49

      To chyba jakieś brednie:)
    • frank_drebin No ale przeciez p. Emerytce UB jest bliskie sercu. 19.10.05, 00:00
      Napisalem UB, a nie metody UB zaznaczam. Wiec w sumie p. Emerytka powinna sie
      cieszyc, ze Kuczynski porownuje PiS do X departamentu. W czym problem dla p.
      Emerytki - w otoczce ideologicznej ? Przeciez prawdziwi komunisci to w ogole
      byli aseksualni, przerywania ciazy tez nie popierali o ile nie zakazywali
      (przyklad Rumunia). Homo wsadzali do wiezien bo takie przypadlosci jak homo to
      tylko w zgnilym imperializmie mialy miejsce ;) Coz z ciezkim sercem, ale
      poszedlbym na miejscu p. Emerytki zaglosowac na ......... ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka