emerytka.z.rzeszowa 18.10.05, 01:27 Powiedział to w TVN (ku furii Bieleckiego). Nie zgadzam się co prawda z malowaniem PRL li tylko w czarnych barwach, ale to porównanie jakoś dziwnie wydało mi się prawdziwe... Pożyjemy, zobaczymy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emerytka.z.rzeszowa Re: O co biega?:)) 18.10.05, 02:37 Nie zrozumiałam? Kuczyński po prostu bardzo dosadnie wyraził to co wiele ludzi myśli po cichu i boi sie powiedzieć - prawdą jest, że pomysły Kaczyńskich przypominają te z UB... Odpowiedz Link Zgłoś
szpikulec1 Re: O co biega?:)) 18.10.05, 02:39 Zaczne Cie posadzac o to, ze jestes duzo mlodsza niz sugerujesz.Nie widzi sie azeby kobieta w rozsadnym wieku takie pomysly do siebie dopuszczala:) Odpowiedz Link Zgłoś
demokrata.antyfaszysta antyliberal to wrog wolnosci i demokracji ! 18.10.05, 02:47 Oszolomskie kurduple umyslowe marzace o dyktaturze stosuja eufemizmy dla zmylenia podobnych jak oni kurdupli umyslowych. Dyktatura kazdemu normalnemi czlowiekowi kojarrzy sie z komunistycznym aparatem przemocy i UB. Rozumiesz oszolomie ? Jezeli nie wez sie za ksiazki napisane przez madrych ludzi, a nie PZPRowskich aparatczykow z radia ze ryjem. Odpowiedz Link Zgłoś
szpikulec1 Cos taki nerwowy ? 18.10.05, 02:50 To co to bedzie w niedziele ? Szanuj serce , przydasz sie azeby placic podatki:) Odpowiedz Link Zgłoś
ja.kaczynski Re: bo nie cierpie oszolomskich debili 18.10.05, 02:56 Wyszukanie niedemokratyczny nick :))). Prawdziwa demokracja. Odpowiedz Link Zgłoś
demokrata.antyfaszysta widziales demokrate faszyste albo stalinowca ? 18.10.05, 03:05 Odpowiedz Link Zgłoś
demokrata.antyfaszysta Re: widziales o dwoch takich co ukradli ksiezyc 18.10.05, 03:11 Tak.Jak bylem dzieckiem. Odpowiedz Link Zgłoś
szpikulec1 Re: widziales o dwoch takich co ukradli ksiezyc 18.10.05, 03:19 Obejrzyj jeszcze raz Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Re: widziales demokrate faszyste albo stalinowca 18.10.05, 03:20 "Demokrato" i tak dalej... zapewne nie wygląd, ale poglądy Cię demaskują. Na nic zasłona dymna w postaci nicka. Zapalczywość i nie panowanie nad emocjami, jak również skrajna nietolerancja wobec wszystkich, którzy maja odmienne zdanie, ukazuje człowieka niedojrzałego, z rozchwianą osobowością i majacego inklinacje do systemów totalitarnych.Masz postawę bojówkarza, nie demokraty. Nie oczekuję obelzywych odpowiedzi - bo takie z góry zakładam. Odpowiedz Link Zgłoś
mirek.zkanady Menda Kuczynski 18.10.05, 05:09 jest skompromitowanym zerem. Pluje sie tylko niepotrzebnie - kto go slucha? Chyba te 1.3%, ktore glosowalo na Bochniarz! Plus Kropekuk... Odpowiedz Link Zgłoś
neceser Re: W. Kuczyński:"Polska PiS niczym X departament 18.10.05, 05:48 polaczki moga sie nawzajem niszczyc, ale placic za opieke musza i w iraku zostana. Dlugi i kapital obcy musza honorowac. Odpowiedz Link Zgłoś
freemason Nie wierzę, by Kuczyński tak powiedział... 18.10.05, 23:49 To chyba jakieś brednie:) Odpowiedz Link Zgłoś
frank_drebin No ale przeciez p. Emerytce UB jest bliskie sercu. 19.10.05, 00:00 Napisalem UB, a nie metody UB zaznaczam. Wiec w sumie p. Emerytka powinna sie cieszyc, ze Kuczynski porownuje PiS do X departamentu. W czym problem dla p. Emerytki - w otoczce ideologicznej ? Przeciez prawdziwi komunisci to w ogole byli aseksualni, przerywania ciazy tez nie popierali o ile nie zakazywali (przyklad Rumunia). Homo wsadzali do wiezien bo takie przypadlosci jak homo to tylko w zgnilym imperializmie mialy miejsce ;) Coz z ciezkim sercem, ale poszedlbym na miejscu p. Emerytki zaglosowac na ......... ;) Odpowiedz Link Zgłoś