Dodaj do ulubionych

Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech

    • aptymista RZECZYPOSPOLITA OBOJGA KACZYŃSKICH 18.10.05, 13:44
    • bateau1 KACZYŃSKI - SPIEPRZAJ DZIADU !!!! 18.10.05, 13:49
      NIE CHCĘ PREZYDENTA, KTÓREGO WSPÓŁPRACOWNICY ZAJMUJĄ SIĘ SZUKANIEM HAKÓW, BO
      ICH SZEFO JEST CHORY NA WŁADZĘ.
      • mordzinas Re: KACZYŃSKI - SPIEPRZAJ DZIADU !!!! 18.10.05, 15:49
        bateau1 napisał:

        > NIE CHCĘ PREZYDENTA, KTÓREGO WSPÓŁPRACOWNICY ZAJMUJĄ SIĘ SZUKANIEM HAKÓW, BO
        > ICH SZEFO JEST CHORY NA WŁADZĘ.

        Dajesz się biedaczku manipulowac specom od manipulacji.

        Jak czytają to co napisałeś to zacierają ręce z radości....
        • wiewiorzasta Re: KACZYŃSKI - SPIEPRZAJ DZIADU !!!! 18.10.05, 15:54
          mordzinas napisał:

          > Dajesz się biedaczku manipulowac specom od manipulacji.
          >
          > Jak czytają to co napisałeś to zacierają ręce z radości....

          'Doskonale wiem, na czym gram - na pewnej cesze pewnej części polskiego ludu -
          na ciemnocie'.
          Wiesz kto to powiedział?
    • me-e ...NOCNA ZMIANA... 18.10.05, 13:53
      ...w niemickim wydaniu...i znow tusk gra pierwsze skrzypce...
      • wiewiorzasta Re: ...NOCNA ZMIANA... 18.10.05, 13:58
        me-e napisał:

        > ...w niemickim wydaniu...i znow tusk gra pierwsze skrzypce...

        A Tusk grał pierwsze skrzypce w Nocnej zmianie? Chyba dwa niezłożone zdania
        powiedział.
        Juz ci ten rydzykowy organ padł na orientację w rzeczywistości...
    • basia.basia Krętacz Kurski! 18.10.05, 13:55
      15.10.05 powiedział (za PAP):

      "Kurski przyznał, że po ataku na swoją osobę ze strony sztabu PO, "wynajął
      kancelarię w Berlinie, która złożyła wniosek do Deutsche Dienstelle (organizacja
      gromadząca dane o zaginionych żołnierzach niemieckich - PAP) o wyjaśnienie
      sprawy przeszłości dziadka Tuska". Jak zaznaczył, "polscy dziennikarze go jednak
      ubiegli, a odpowiedź z kancelarii ma otrzymać dopiero w przyszłą środę"."

      A przed chwilą w TVN24 usłyszałam, że Kurski zaprzecza jakoby on się podszywał:)
      • wiewiorzasta Re: Krętacz Kurski! 18.10.05, 13:56
        basia.basia napisała:

        > A przed chwilą w TVN24 usłyszałam, że Kurski zaprzecza jakoby on się podszywał:
        > )

        Wysłał podszywacza :) Jego twarz już znają.
      • polak.jeden Emocje biorą górę? 18.10.05, 14:08
        basia.basia napisała:

        > 15.10.05 powiedział (za PAP):
        >
        > "Kurski przyznał, że po ataku na swoją osobę ze strony sztabu PO, "wynajął
        > kancelarię w Berlinie, która złożyła wniosek do Deutsche Dienstelle
        >(organizacja gromadząca dane o zaginionych żołnierzach niemieckich - PAP) o
        > wyjaśnienie sprawy przeszłości dziadka Tuska". Jak zaznaczył, "polscy
        > dziennikarze go jednak ubiegli, a odpowiedź z kancelarii ma otrzymać dopiero
        > w przyszłą środę"."
        >
        > A przed chwilą w TVN24 usłyszałam, że Kurski zaprzecza jakoby on się
        > podszywał:)

        Nie rozumiem Twoich emocji. Nie dostrzegam w przedstawionych informacjach
        sprzeczności.
        Być może jest jak twierdzisz, ale nie napewno.
      • olany_klient Re: Krętacz Kurski! 18.10.05, 14:10
        basia.basia napisała:

        > 15.10.05 powiedział (za PAP):
        >
        > "Kurski przyznał, że po ataku na swoją osobę ze strony sztabu PO, "wynajął
        > kancelarię w Berlinie, która złożyła wniosek do Deutsche Dienstelle (organizacj
        > a
        > gromadząca dane o zaginionych żołnierzach niemieckich - PAP) o wyjaśnienie
        > sprawy przeszłości dziadka Tuska". Jak zaznaczył, "polscy dziennikarze go jedna
        > k
        > ubiegli, a odpowiedź z kancelarii ma otrzymać dopiero w przyszłą środę"."
        >
        > A przed chwilą w TVN24 usłyszałam, że Kurski zaprzecza jakoby on się podszywał:
        > )



        No nie, ten Kurski to jest wyjątkowa gnida!
        • werter-6 więcej powiem to wyjątkowa kanalia!!! 18.10.05, 14:21
    • at_work Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 13:56
      Haków? Chyba raczej hakenkreutz'ów?

      Albo dziury w całym.
      _
      Pies na kaczki.
    • me-e NIEMCY GRAJA TECZKAMI... 18.10.05, 13:57
      ...w kampanii prezydenckiej w polsce...jednoczesnie nie dajac odpowiedzi co
      robil ojciec tuska...
    • yans Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 13:59
      Pra pra pra pra dziadek Tuska obalił garniec miodu z jednym krzyżakiem a potem
      prowadzili furmanke po pijaku i wyrywali wiejskie dziewki .... podobno trza to
      sprawdzic w zakkonnych ksiegach ....
      • psssyt A CZEMU SAM TUSK NIE SZUKA??? 18.10.05, 14:05

        ... przecież zobowiązał się, że ustali CAŁĄ PRAWDĘ swojej rodzinie?
        :):):):)
        • pantanal Tusk, udowodnij ze nie jestes wielbladem! 18.10.05, 23:47
    • wojtek2784 Re: Protasiewicze PRAWDY bronią prawdy ? 18.10.05, 14:14
      To się wyjaśni po wyborach, a powinno być znane przed wyborami. Paweł Śpiewak z
      Platformy bardzo zabiegał o wyjaśnienie przeszłości ojca Cimoszewicza. Wtedy
      było w porządku ?
    • stan16 Tusk z pod znaku sfastyki 18.10.05, 14:34
      Wiem dlaczego dziadzius Tuska zostal wcielony do wermachtu a to dlatego ze
      pobyt w obozie Stuthof byl dla niego bardzo niebezpieczny,mial chlopina lek
      wysokosci i codzienne wlazenie na koguta strasznie go stresowalo w genach
      pozostalo to wnukowi mimo to chwali sie ze pracowal na wysokosciach len
      jeden.Warunkiem pozostania w bylym wolnym miescie Gdansku bylo udkumentowanie
      pochodzenia niemieckiego lub podpisanie folkslisty i nich nikt nie tlumaczy
      fakt pozostania Tuskow w Gdansku w inny sposob bo obrazi tych ktorych
      hitlerowcy wywiezli z Trojmiasta do obozow najpierw jenieckich pozniej
      zaglady,i nie byli to ssmani tylko tak broniony przez naszych postowiczow
      wermaht.To byli zbrodniarze.Spoleczenstwo wypedzonych z Trojmiasta czeka od
      ciebie przeprosin za klamstwa i wyjasnienia panie mgr. historii jak bylo na
      prawde chyba ze blizsze jest Ci spoleczenstwo wypedzonych z Trojmiasta z 45
      roku.
    • marekgdan Czarnego PIJARA przeciez mialo juz nie byc! 18.10.05, 14:36
      sam pan Kaczynski przysiegal pod kosciolem w Lagiewnikach ze to nie jego
      metody!
    • mikelondon Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 14:39
      a chociazby po to zeby kaczki o brudnych lapskach nie zmienily tresci dokumentu
      na bardziej korzystny dla siebie. Bo moglibysmy sie np. dowiedziec ze cala
      rodzina Tuska (lacznie z prapraprapra dziadkiem Frankiem) sluzyla w
      Wehrmachcie... pomimo ze takowego jeszcze wtedy nie bylo. Potem by jeszcze
      pogrzebali w aktach Stasi i potem bysmy sie "dowiedzieli" ze moze matka Tuska
      wspolpracowala rozniez z ta organizacja. Powiem wam tyle - ciesze sie ze siedze
      z dala od polskiego bagienka. Boli tylko to ze Narod dal sie tak otumanic i
      wybral dwoch takich co ukradlo ksiezyc. Teraz ci dwaj zawlaszczaja Polske nie
      cofajac sie przed najplugawszymi chwytami. Ale poczekajcie do powolania Komisji
      (nie)Prawdy i (nie)Sprawiedliwosci... wtedy sie bedzie dzialo - swieta
      inkwizycja to bedzie pikus...
    • qfc TO PROWOKACJA TUSKA I PROTASIEWICZA 18.10.05, 15:00
      ...a niby dlaczego ktos mialby ukrywac swoje dane w takim wniosku. Sam to
      robilem i jezeli bede chcial to zrobie to wobec Tuska czy Kaczynskiego.

      Takie pieprzenie glupot i robienie sensacji z niczego.
    • neceser PiS dal Niemcom wplyw na wybory. 18.10.05, 15:28
      Niemcy moga debilami nadwislanskimi manipulowac, nawet bez pieniedzy. Na ich
      wlasne zadanie. Potrzeba nam Kaczynskiego by wasd lepiej gnoic, polaczki.
    • ejotel Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 15:30
      Jak za "starych, dobrych czasów"... Jak sie chce haka znależć, to się znajdzie.
      Czy była PRL, czy demokracja, zawsze te same metody. Już sama nie wiem co o tym
      myśleć i jaka to będzie koalicja, skoro nawet teraz stosują metody poniżej
      pasa. Proponowałabym prześledzić drzewa geneologiczne od zarania wszystkich
      możliwych polityków.
      • mordzinas WYBIÓRCZA DOSTAŁA DZISIAJ WŚCICZU DUPY .... 18.10.05, 15:47
        .....na punkcie Lecha Kaczyńskiego.
        Dzisiejsze publikacje mają go pogrążyć w mniemaniu speców o
        propagandy GW.

        A prawda jest taka :
        Polska ma szanse wybrać na prezydenta człowieka mądrego
        uczciwego i skromnego . Od wileu lat nie mamieliśmy takiej szansy.
        Tym człowiekiem jest profesor Lech Kaczyński.

        Jeżeli Polacy znów dadzą się omamić zawodowym kłamcom np. GW - znowu
        wybiorą szumowinę - tak jak poprzednio.

        • papa_s Re: WYBIÓRCZA DOSTAŁA DZISIAJ WŚCICZU DUPY . 18.10.05, 15:51
          Ile płacą za jeden post?
    • chris12 Z jakiej to partii są ci przeciwnicy, nie PiS? 18.10.05, 16:02
      A może niezależny poseł IV RP zwany Bulterierem węszy za tymi hakami?
    • feliks-50 Przeciwnicy ??? No tak , oczywiście psy z PiS-u ! 18.10.05, 16:14
      Ale bydło w tym PiS-ie !!!!!!!!!!!
      Miałem nie głosować, ale pójdę i zagłosuję na Tuska, z ciężkim sercem ale pójdę.
      • qc No i jak, podoba sie 4RP ? 18.10.05, 16:24
        Nie jest jeszcze calkiem za pozno.
    • rms7 Josef, Donald, Sonia, czysto polskie imiona ! 18.10.05, 16:21
      bez komentarza...
      • qc A z kaczynskim nie ma zadnych watpliwosci. 18.10.05, 16:29
        Glupia facjata, powolne myslenie.
        Koltunska klotliwosc.
        Malostkowa smiesznosc.
        Brakuje tylko sumiastego wasa.
        • menuet1 WYboRY 18.10.05, 16:43
          Proponuję powtorzyć I turę wyborów. Te Kaczory [Donald i zwei Kaczoren] nas
          kompletnie ośmieszą w Swiecie.
          Nowe reguły dla kandydatów warto też ustalić. :
          -posiadanie na koncie conajmniej 1 mln zł
          -minimum 180cm wzrostu
          -dobra znajomość angielskiego
          -minimum 50 lat
          -ateista
          -żonaty [z kobietą ,która nie straszy]
      • gzegzolka Dla Kaczek wielka to gratka przelecieć po 18.10.05, 16:57
        czyichś dziadkach
        może ten dziadek był z Azji
        może był Czarny lub Zyd
        może na imię miał Sonia
        Joachim lub może Brigitt
        szperają Kaczory, szperają
        a smród się szerzy i wstyd
    • gzegzolka WIELKI SPISEK wykrył Ziobro 18.10.05, 16:43
      będąc młodą zdolną Kobrą
      wielki SPISEK wykrył Ziobro.
      W ramach Nowej Kaczyzacji
      będzie szukac prowokacji
      Tu artykuł, tam donosik
      Tu podszczuje, tam ogłosi.
      A fe, Panie Ziobro, afe!
      Taka to Wasza Czwarta eRPe!

    • mrotom @@@ Zawracanie głowy.@@@ 18.10.05, 16:49
      Odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie; Co nas obchodzi przeszłość pana Józefa
      Tuska, dziadka Donalda Tuska? Jaki ma ona związek z obecnymi poglądami Tuska
      oraz jego kompetencją do sprawowania urzędu Prezydenta RP? W mojej ocenie
      najmniejszego, a interesują się nią jedynie osoby, które niczym deski ratunkowej
      starają się chwycić jakiejkolwiek informacji mogącej podważyć wiarygodność Pana
      Tuska.

      Ale czy na pewno można w ten sposób podważyć jego wiarygodność? Ilu spośród nas,
      Polaków zna przeszłość naszych dziadków. Czy Ty, który/a czytasz teraz ten post
      na pewno znasz przeszłość swojego przodka?

      Jest w naszej naturze, że o przykrych zdarzeniach z naszej przeszłości staramy
      się zapomnieć, a przynajmniej staramy się w taki sposób przekształcić fakty,
      ażebyśmy byli w stanie je zaakceptować. Kłamiemy, oszukujemy samych siebie tak
      dalece, że aż zaczynamy wierzyć w naszą wyimaginowaną wersję zdarzeń, która
      niewiele ma wspólnego z prawdą. Czy nie zdarzyło się Wam pytać waszych dziadków
      lub rodziców jak to było podczas wojny i czy nie zapadała wówczas cisza?

      Nigdy na całe szczęście, nie doświadczyłem okropieństwa wojny. Mam dopiero 22
      lata i o Drugiej Wojnie Świtowej wiem jedynie tyle ile mogłem się dowiedzieć z
      dostępnych nam wszystkim środków informacji. Mogę, więc sobie jedynie wyobrazić
      jak tragicznym doświadczeniem musiała być ona dla ludzi, którzy ją przeżyli.

      Druga Wojna Światowa trwała 6 lat. 6 lat !!! Sześć lat to spory kawałek czasu.
      Cofnijcie się we własną przeszłość o sześć lat. Przypomnijcie sobie, co wówczas
      robiliście, jakie były Wasze marzenia i które z nich udało się wam spełnić do
      dzisiaj. Przypomnijcie sobie, kogo poznaliście przez ten okres czasu, kogo
      pokochaliście, na kim się zawiedliście, jakie pasje udało się wam rozwinąć, a
      które spośród nich odeszły w zapomnienie? Sześć lat. A teraz wyobraźcie sobie,
      że w okuł Was toczy się wojna. Żyjecie w ciągłym strachu. Boicie się myśleć o
      przyszłości. Jakiej przyszłości?!?! Czy taka w ogóle istnieje? Co jakiś czas
      dociera do was informacja o śmierci znanej wam osoby. Jesteście przerażeni,
      smutni, zrozpaczeni i taki stan waszego ducha utrzymuje się przez sześć lat.

      Wyobraźcie sobie, że jest rok 1942. Armia niemiecka zwycięża, wydaje się być
      niepokonana. Czy wówczas będąc ojcem rodziny nie pomyślelibyście o wstąpieniu do
      Wermachtu dla ratowania własnej rodziny? Nie mam na myśli tutaj przekonań, lecz
      przetrwanie, chęć przeżycia.

      Nie znamy dokładnej przeszłości pana Józefa Tuska, nie wiemy czy wstąpił do
      Wermachtu a jeżeli nawet tak zrobił, to jakie pobudki nim kierowały. W mojej
      ocenie Pan Donald Tusk ma pełne prawo nie znać przeszłości swojego przodka.
      Natomiast osoby, które wyciągają na światło dzienne tego typu informacje uważam
      za zwykłe kanalie.

      Mam nadzieję, że Polacy są na tyle mądrzy, że nie dadzą się zwariować tej
      głupiej nagonce i idąc do urny będą się kierować swoim przekonaniem odnośnie
      kompetencji kandydata do sprawowania urzędu a nie przeszłością członka jego
      rodziny.
    • meritum3 Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 16:57
      Może już wystarczy tej błazenady na temat dziadka Tuska - kogo to obchodzi.
      Warto się zająć nie dziadkami ale np ojcami np podporą i chlubą stanu wojennego,
      ulubiencem WRON - ojcem komunistycznych związków zawodowych czyli MIODOWICZEM.
      Co pan nato panie KOSTEK.
      • tu_sk_ubany1 Przeciwnicy Tuska szukają PRAWDY w Niemczech 18.10.05, 17:07
        meritum3 napisał:

        > Może już wystarczy tej błazenady na temat dziadka Tuska - kogo to obchodzi.
        > Warto się zająć nie dziadkami ale np ojcami np podporą i chlubą stanu
        wojennego
        > ,
        > ulubiencem WRON - ojcem komunistycznych związków zawodowych czyli MIODOWICZEM.
        > Co pan nato panie KOSTEK.

        BŁAZENADA JEST TO CO WYPRRRRAWIA TUSIEK

        NAJPIERW OBRZUCA BŁOTEM PROSZACYCH
        O WYJAŚNINIE PUBLICZNEJ TAJEMNICY O JOSEFIE TUSKU
        MOWIC ZE CAŁA WOJNĘ BYL W OBOZACH KONCENT. ZA POLSKOSC

        POTEM MÓWI ŻE NIC NIE WIEDZIAŁ. ŻE DZIDZIUŚ BYŁ
        HITLEROWSKIEJ ARMII, DOSTAŁ SIE NIEWOLI
        I SIŁĄ ZOSTAŁ WCIELONY DO WP !
      • wiewiorzasta Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 17:15
        Jeszcze Wassermana proponuję prześwietlić.
    • zyks Rozumiem: Czyżewski mówił, że był nakłaniany :) 18.10.05, 17:20
    • meritum3 Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 17:22
      Przepraszam - mam pytanie jak Kwak Kwak zostanie prezydentem to co b z pierwszą
      damą. Czy Jola zostanie w pałacu z Kwakiem ??? No bo jak tak prezydent bez
      pierwszej damy - to prawie międzynarodowy skandal - a może tak Suchocką ściągnąć
      do kraju- E, lepiej Tuska wybrać ma te sprawy uregulowane.
      • gzegzolka Kto będzie pracował 18.10.05, 17:31
        do cholery, jak wszyscy będa ryć w archiwach, tropić, donosić i wykrywać?
    • opt Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 17:36
      Wobec Kaczyńskigo była prowadzona prowokacja.No tak bycie
      prowokowanym,podsłuchiwanym,więzionym to szczególnie cenne atrybuty do
      władzy,szczególnie uwielbiane przez tych ze styropianu.Takich w kampanii
      wyborczej jeszcze nie było,no i są,jak również znana metoda samozachowawcza w
      stylu: złodzieje krzyczą łapać złodzieja,prowokatorzy są
      prowokowani,znieważający znieważani.
      • indianski Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 18:03
        Piychiatra by to chyba nazwal "mania przesladowcza" .
        • abba15 Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 20:49
          indianski napisał: Donald ma poparcie w kiciach jak słyszę,
          niech więc zostanie więziennym klawiszem

          > Piychiatra by to chyba nazwal "mania przesladowcza" .
          • gzegzolka PiS insunuuje 18.10.05, 20:52
            PiS nie ma manii prześladowczej tylko bardzo starannie, dokladnie obrzuca
            błotem - np. twierdząc ze Tusk ma poparcie w więzeniach. Pewnie ma. Ale to
            wredny argument
    • zenek68 zestawienie i kolejnosc spraw przypadkowe? 18.10.05, 17:38
      dlaczego GW nie napisze wprost ze nie tyle popiera Tuska co niepopiera
      Kaczynskiego ?
    • loppe Hm 18.10.05, 17:47
      Znaczy pozyskiwanie prawdziwych, prawdziwych informacji w archiwum to nie jest
      prowokacja. Nie rozumiem? To na czym polegałoby dziennikarskie śledztwo jak nie
      na pozyskaniu prawdziwych informacji?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka