bateau1 KACZYŃSKI - SPIEPRZAJ DZIADU !!!! 18.10.05, 13:49 NIE CHCĘ PREZYDENTA, KTÓREGO WSPÓŁPRACOWNICY ZAJMUJĄ SIĘ SZUKANIEM HAKÓW, BO ICH SZEFO JEST CHORY NA WŁADZĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas Re: KACZYŃSKI - SPIEPRZAJ DZIADU !!!! 18.10.05, 15:49 bateau1 napisał: > NIE CHCĘ PREZYDENTA, KTÓREGO WSPÓŁPRACOWNICY ZAJMUJĄ SIĘ SZUKANIEM HAKÓW, BO > ICH SZEFO JEST CHORY NA WŁADZĘ. Dajesz się biedaczku manipulowac specom od manipulacji. Jak czytają to co napisałeś to zacierają ręce z radości.... Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: KACZYŃSKI - SPIEPRZAJ DZIADU !!!! 18.10.05, 15:54 mordzinas napisał: > Dajesz się biedaczku manipulowac specom od manipulacji. > > Jak czytają to co napisałeś to zacierają ręce z radości.... 'Doskonale wiem, na czym gram - na pewnej cesze pewnej części polskiego ludu - na ciemnocie'. Wiesz kto to powiedział? Odpowiedz Link Zgłoś
me-e ...NOCNA ZMIANA... 18.10.05, 13:53 ...w niemickim wydaniu...i znow tusk gra pierwsze skrzypce... Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: ...NOCNA ZMIANA... 18.10.05, 13:58 me-e napisał: > ...w niemickim wydaniu...i znow tusk gra pierwsze skrzypce... A Tusk grał pierwsze skrzypce w Nocnej zmianie? Chyba dwa niezłożone zdania powiedział. Juz ci ten rydzykowy organ padł na orientację w rzeczywistości... Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Krętacz Kurski! 18.10.05, 13:55 15.10.05 powiedział (za PAP): "Kurski przyznał, że po ataku na swoją osobę ze strony sztabu PO, "wynajął kancelarię w Berlinie, która złożyła wniosek do Deutsche Dienstelle (organizacja gromadząca dane o zaginionych żołnierzach niemieckich - PAP) o wyjaśnienie sprawy przeszłości dziadka Tuska". Jak zaznaczył, "polscy dziennikarze go jednak ubiegli, a odpowiedź z kancelarii ma otrzymać dopiero w przyszłą środę"." A przed chwilą w TVN24 usłyszałam, że Kurski zaprzecza jakoby on się podszywał:) Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Krętacz Kurski! 18.10.05, 13:56 basia.basia napisała: > A przed chwilą w TVN24 usłyszałam, że Kurski zaprzecza jakoby on się podszywał: > ) Wysłał podszywacza :) Jego twarz już znają. Odpowiedz Link Zgłoś
polak.jeden Emocje biorą górę? 18.10.05, 14:08 basia.basia napisała: > 15.10.05 powiedział (za PAP): > > "Kurski przyznał, że po ataku na swoją osobę ze strony sztabu PO, "wynajął > kancelarię w Berlinie, która złożyła wniosek do Deutsche Dienstelle >(organizacja gromadząca dane o zaginionych żołnierzach niemieckich - PAP) o > wyjaśnienie sprawy przeszłości dziadka Tuska". Jak zaznaczył, "polscy > dziennikarze go jednak ubiegli, a odpowiedź z kancelarii ma otrzymać dopiero > w przyszłą środę"." > > A przed chwilą w TVN24 usłyszałam, że Kurski zaprzecza jakoby on się > podszywał:) Nie rozumiem Twoich emocji. Nie dostrzegam w przedstawionych informacjach sprzeczności. Być może jest jak twierdzisz, ale nie napewno. Odpowiedz Link Zgłoś
olany_klient Re: Krętacz Kurski! 18.10.05, 14:10 basia.basia napisała: > 15.10.05 powiedział (za PAP): > > "Kurski przyznał, że po ataku na swoją osobę ze strony sztabu PO, "wynajął > kancelarię w Berlinie, która złożyła wniosek do Deutsche Dienstelle (organizacj > a > gromadząca dane o zaginionych żołnierzach niemieckich - PAP) o wyjaśnienie > sprawy przeszłości dziadka Tuska". Jak zaznaczył, "polscy dziennikarze go jedna > k > ubiegli, a odpowiedź z kancelarii ma otrzymać dopiero w przyszłą środę"." > > A przed chwilą w TVN24 usłyszałam, że Kurski zaprzecza jakoby on się podszywał: > ) No nie, ten Kurski to jest wyjątkowa gnida! Odpowiedz Link Zgłoś
at_work Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 13:56 Haków? Chyba raczej hakenkreutz'ów? Albo dziury w całym. _ Pies na kaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e NIEMCY GRAJA TECZKAMI... 18.10.05, 13:57 ...w kampanii prezydenckiej w polsce...jednoczesnie nie dajac odpowiedzi co robil ojciec tuska... Odpowiedz Link Zgłoś
yans Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 13:59 Pra pra pra pra dziadek Tuska obalił garniec miodu z jednym krzyżakiem a potem prowadzili furmanke po pijaku i wyrywali wiejskie dziewki .... podobno trza to sprawdzic w zakkonnych ksiegach .... Odpowiedz Link Zgłoś
psssyt A CZEMU SAM TUSK NIE SZUKA??? 18.10.05, 14:05 ... przecież zobowiązał się, że ustali CAŁĄ PRAWDĘ swojej rodzinie? :):):):) Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Re: Protasiewicze PRAWDY bronią prawdy ? 18.10.05, 14:14 To się wyjaśni po wyborach, a powinno być znane przed wyborami. Paweł Śpiewak z Platformy bardzo zabiegał o wyjaśnienie przeszłości ojca Cimoszewicza. Wtedy było w porządku ? Odpowiedz Link Zgłoś
stan16 Tusk z pod znaku sfastyki 18.10.05, 14:34 Wiem dlaczego dziadzius Tuska zostal wcielony do wermachtu a to dlatego ze pobyt w obozie Stuthof byl dla niego bardzo niebezpieczny,mial chlopina lek wysokosci i codzienne wlazenie na koguta strasznie go stresowalo w genach pozostalo to wnukowi mimo to chwali sie ze pracowal na wysokosciach len jeden.Warunkiem pozostania w bylym wolnym miescie Gdansku bylo udkumentowanie pochodzenia niemieckiego lub podpisanie folkslisty i nich nikt nie tlumaczy fakt pozostania Tuskow w Gdansku w inny sposob bo obrazi tych ktorych hitlerowcy wywiezli z Trojmiasta do obozow najpierw jenieckich pozniej zaglady,i nie byli to ssmani tylko tak broniony przez naszych postowiczow wermaht.To byli zbrodniarze.Spoleczenstwo wypedzonych z Trojmiasta czeka od ciebie przeprosin za klamstwa i wyjasnienia panie mgr. historii jak bylo na prawde chyba ze blizsze jest Ci spoleczenstwo wypedzonych z Trojmiasta z 45 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
marekgdan Czarnego PIJARA przeciez mialo juz nie byc! 18.10.05, 14:36 sam pan Kaczynski przysiegal pod kosciolem w Lagiewnikach ze to nie jego metody! Odpowiedz Link Zgłoś
mikelondon Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 14:39 a chociazby po to zeby kaczki o brudnych lapskach nie zmienily tresci dokumentu na bardziej korzystny dla siebie. Bo moglibysmy sie np. dowiedziec ze cala rodzina Tuska (lacznie z prapraprapra dziadkiem Frankiem) sluzyla w Wehrmachcie... pomimo ze takowego jeszcze wtedy nie bylo. Potem by jeszcze pogrzebali w aktach Stasi i potem bysmy sie "dowiedzieli" ze moze matka Tuska wspolpracowala rozniez z ta organizacja. Powiem wam tyle - ciesze sie ze siedze z dala od polskiego bagienka. Boli tylko to ze Narod dal sie tak otumanic i wybral dwoch takich co ukradlo ksiezyc. Teraz ci dwaj zawlaszczaja Polske nie cofajac sie przed najplugawszymi chwytami. Ale poczekajcie do powolania Komisji (nie)Prawdy i (nie)Sprawiedliwosci... wtedy sie bedzie dzialo - swieta inkwizycja to bedzie pikus... Odpowiedz Link Zgłoś
qfc TO PROWOKACJA TUSKA I PROTASIEWICZA 18.10.05, 15:00 ...a niby dlaczego ktos mialby ukrywac swoje dane w takim wniosku. Sam to robilem i jezeli bede chcial to zrobie to wobec Tuska czy Kaczynskiego. Takie pieprzenie glupot i robienie sensacji z niczego. Odpowiedz Link Zgłoś
neceser PiS dal Niemcom wplyw na wybory. 18.10.05, 15:28 Niemcy moga debilami nadwislanskimi manipulowac, nawet bez pieniedzy. Na ich wlasne zadanie. Potrzeba nam Kaczynskiego by wasd lepiej gnoic, polaczki. Odpowiedz Link Zgłoś
ejotel Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 15:30 Jak za "starych, dobrych czasów"... Jak sie chce haka znależć, to się znajdzie. Czy była PRL, czy demokracja, zawsze te same metody. Już sama nie wiem co o tym myśleć i jaka to będzie koalicja, skoro nawet teraz stosują metody poniżej pasa. Proponowałabym prześledzić drzewa geneologiczne od zarania wszystkich możliwych polityków. Odpowiedz Link Zgłoś
mordzinas WYBIÓRCZA DOSTAŁA DZISIAJ WŚCICZU DUPY .... 18.10.05, 15:47 .....na punkcie Lecha Kaczyńskiego. Dzisiejsze publikacje mają go pogrążyć w mniemaniu speców o propagandy GW. A prawda jest taka : Polska ma szanse wybrać na prezydenta człowieka mądrego uczciwego i skromnego . Od wileu lat nie mamieliśmy takiej szansy. Tym człowiekiem jest profesor Lech Kaczyński. Jeżeli Polacy znów dadzą się omamić zawodowym kłamcom np. GW - znowu wybiorą szumowinę - tak jak poprzednio. Odpowiedz Link Zgłoś
papa_s Re: WYBIÓRCZA DOSTAŁA DZISIAJ WŚCICZU DUPY . 18.10.05, 15:51 Ile płacą za jeden post? Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 Z jakiej to partii są ci przeciwnicy, nie PiS? 18.10.05, 16:02 A może niezależny poseł IV RP zwany Bulterierem węszy za tymi hakami? Odpowiedz Link Zgłoś
feliks-50 Przeciwnicy ??? No tak , oczywiście psy z PiS-u ! 18.10.05, 16:14 Ale bydło w tym PiS-ie !!!!!!!!!!! Miałem nie głosować, ale pójdę i zagłosuję na Tuska, z ciężkim sercem ale pójdę. Odpowiedz Link Zgłoś
qc No i jak, podoba sie 4RP ? 18.10.05, 16:24 Nie jest jeszcze calkiem za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
rms7 Josef, Donald, Sonia, czysto polskie imiona ! 18.10.05, 16:21 bez komentarza... Odpowiedz Link Zgłoś
qc A z kaczynskim nie ma zadnych watpliwosci. 18.10.05, 16:29 Glupia facjata, powolne myslenie. Koltunska klotliwosc. Malostkowa smiesznosc. Brakuje tylko sumiastego wasa. Odpowiedz Link Zgłoś
menuet1 WYboRY 18.10.05, 16:43 Proponuję powtorzyć I turę wyborów. Te Kaczory [Donald i zwei Kaczoren] nas kompletnie ośmieszą w Swiecie. Nowe reguły dla kandydatów warto też ustalić. : -posiadanie na koncie conajmniej 1 mln zł -minimum 180cm wzrostu -dobra znajomość angielskiego -minimum 50 lat -ateista -żonaty [z kobietą ,która nie straszy] Odpowiedz Link Zgłoś
gzegzolka Dla Kaczek wielka to gratka przelecieć po 18.10.05, 16:57 czyichś dziadkach może ten dziadek był z Azji może był Czarny lub Zyd może na imię miał Sonia Joachim lub może Brigitt szperają Kaczory, szperają a smród się szerzy i wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
gzegzolka WIELKI SPISEK wykrył Ziobro 18.10.05, 16:43 będąc młodą zdolną Kobrą wielki SPISEK wykrył Ziobro. W ramach Nowej Kaczyzacji będzie szukac prowokacji Tu artykuł, tam donosik Tu podszczuje, tam ogłosi. A fe, Panie Ziobro, afe! Taka to Wasza Czwarta eRPe! Odpowiedz Link Zgłoś
mrotom @@@ Zawracanie głowy.@@@ 18.10.05, 16:49 Odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie; Co nas obchodzi przeszłość pana Józefa Tuska, dziadka Donalda Tuska? Jaki ma ona związek z obecnymi poglądami Tuska oraz jego kompetencją do sprawowania urzędu Prezydenta RP? W mojej ocenie najmniejszego, a interesują się nią jedynie osoby, które niczym deski ratunkowej starają się chwycić jakiejkolwiek informacji mogącej podważyć wiarygodność Pana Tuska. Ale czy na pewno można w ten sposób podważyć jego wiarygodność? Ilu spośród nas, Polaków zna przeszłość naszych dziadków. Czy Ty, który/a czytasz teraz ten post na pewno znasz przeszłość swojego przodka? Jest w naszej naturze, że o przykrych zdarzeniach z naszej przeszłości staramy się zapomnieć, a przynajmniej staramy się w taki sposób przekształcić fakty, ażebyśmy byli w stanie je zaakceptować. Kłamiemy, oszukujemy samych siebie tak dalece, że aż zaczynamy wierzyć w naszą wyimaginowaną wersję zdarzeń, która niewiele ma wspólnego z prawdą. Czy nie zdarzyło się Wam pytać waszych dziadków lub rodziców jak to było podczas wojny i czy nie zapadała wówczas cisza? Nigdy na całe szczęście, nie doświadczyłem okropieństwa wojny. Mam dopiero 22 lata i o Drugiej Wojnie Świtowej wiem jedynie tyle ile mogłem się dowiedzieć z dostępnych nam wszystkim środków informacji. Mogę, więc sobie jedynie wyobrazić jak tragicznym doświadczeniem musiała być ona dla ludzi, którzy ją przeżyli. Druga Wojna Światowa trwała 6 lat. 6 lat !!! Sześć lat to spory kawałek czasu. Cofnijcie się we własną przeszłość o sześć lat. Przypomnijcie sobie, co wówczas robiliście, jakie były Wasze marzenia i które z nich udało się wam spełnić do dzisiaj. Przypomnijcie sobie, kogo poznaliście przez ten okres czasu, kogo pokochaliście, na kim się zawiedliście, jakie pasje udało się wam rozwinąć, a które spośród nich odeszły w zapomnienie? Sześć lat. A teraz wyobraźcie sobie, że w okuł Was toczy się wojna. Żyjecie w ciągłym strachu. Boicie się myśleć o przyszłości. Jakiej przyszłości?!?! Czy taka w ogóle istnieje? Co jakiś czas dociera do was informacja o śmierci znanej wam osoby. Jesteście przerażeni, smutni, zrozpaczeni i taki stan waszego ducha utrzymuje się przez sześć lat. Wyobraźcie sobie, że jest rok 1942. Armia niemiecka zwycięża, wydaje się być niepokonana. Czy wówczas będąc ojcem rodziny nie pomyślelibyście o wstąpieniu do Wermachtu dla ratowania własnej rodziny? Nie mam na myśli tutaj przekonań, lecz przetrwanie, chęć przeżycia. Nie znamy dokładnej przeszłości pana Józefa Tuska, nie wiemy czy wstąpił do Wermachtu a jeżeli nawet tak zrobił, to jakie pobudki nim kierowały. W mojej ocenie Pan Donald Tusk ma pełne prawo nie znać przeszłości swojego przodka. Natomiast osoby, które wyciągają na światło dzienne tego typu informacje uważam za zwykłe kanalie. Mam nadzieję, że Polacy są na tyle mądrzy, że nie dadzą się zwariować tej głupiej nagonce i idąc do urny będą się kierować swoim przekonaniem odnośnie kompetencji kandydata do sprawowania urzędu a nie przeszłością członka jego rodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
meritum3 Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 16:57 Może już wystarczy tej błazenady na temat dziadka Tuska - kogo to obchodzi. Warto się zająć nie dziadkami ale np ojcami np podporą i chlubą stanu wojennego, ulubiencem WRON - ojcem komunistycznych związków zawodowych czyli MIODOWICZEM. Co pan nato panie KOSTEK. Odpowiedz Link Zgłoś
tu_sk_ubany1 Przeciwnicy Tuska szukają PRAWDY w Niemczech 18.10.05, 17:07 meritum3 napisał: > Może już wystarczy tej błazenady na temat dziadka Tuska - kogo to obchodzi. > Warto się zająć nie dziadkami ale np ojcami np podporą i chlubą stanu wojennego > , > ulubiencem WRON - ojcem komunistycznych związków zawodowych czyli MIODOWICZEM. > Co pan nato panie KOSTEK. BŁAZENADA JEST TO CO WYPRRRRAWIA TUSIEK NAJPIERW OBRZUCA BŁOTEM PROSZACYCH O WYJAŚNINIE PUBLICZNEJ TAJEMNICY O JOSEFIE TUSKU MOWIC ZE CAŁA WOJNĘ BYL W OBOZACH KONCENT. ZA POLSKOSC POTEM MÓWI ŻE NIC NIE WIEDZIAŁ. ŻE DZIDZIUŚ BYŁ HITLEROWSKIEJ ARMII, DOSTAŁ SIE NIEWOLI I SIŁĄ ZOSTAŁ WCIELONY DO WP ! Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 17:15 Jeszcze Wassermana proponuję prześwietlić. Odpowiedz Link Zgłoś
meritum3 Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 17:22 Przepraszam - mam pytanie jak Kwak Kwak zostanie prezydentem to co b z pierwszą damą. Czy Jola zostanie w pałacu z Kwakiem ??? No bo jak tak prezydent bez pierwszej damy - to prawie międzynarodowy skandal - a może tak Suchocką ściągnąć do kraju- E, lepiej Tuska wybrać ma te sprawy uregulowane. Odpowiedz Link Zgłoś
gzegzolka Kto będzie pracował 18.10.05, 17:31 do cholery, jak wszyscy będa ryć w archiwach, tropić, donosić i wykrywać? Odpowiedz Link Zgłoś
opt Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 17:36 Wobec Kaczyńskigo była prowadzona prowokacja.No tak bycie prowokowanym,podsłuchiwanym,więzionym to szczególnie cenne atrybuty do władzy,szczególnie uwielbiane przez tych ze styropianu.Takich w kampanii wyborczej jeszcze nie było,no i są,jak również znana metoda samozachowawcza w stylu: złodzieje krzyczą łapać złodzieja,prowokatorzy są prowokowani,znieważający znieważani. Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 18:03 Piychiatra by to chyba nazwal "mania przesladowcza" . Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Re: Przeciwnicy Tuska szukają "haków" w Niemczech 18.10.05, 20:49 indianski napisał: Donald ma poparcie w kiciach jak słyszę, niech więc zostanie więziennym klawiszem > Piychiatra by to chyba nazwal "mania przesladowcza" . Odpowiedz Link Zgłoś
gzegzolka PiS insunuuje 18.10.05, 20:52 PiS nie ma manii prześladowczej tylko bardzo starannie, dokladnie obrzuca błotem - np. twierdząc ze Tusk ma poparcie w więzeniach. Pewnie ma. Ale to wredny argument Odpowiedz Link Zgłoś
zenek68 zestawienie i kolejnosc spraw przypadkowe? 18.10.05, 17:38 dlaczego GW nie napisze wprost ze nie tyle popiera Tuska co niepopiera Kaczynskiego ? Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Hm 18.10.05, 17:47 Znaczy pozyskiwanie prawdziwych, prawdziwych informacji w archiwum to nie jest prowokacja. Nie rozumiem? To na czym polegałoby dziennikarskie śledztwo jak nie na pozyskaniu prawdziwych informacji? Odpowiedz Link Zgłoś