9111951u 27.10.05, 12:11 wziętej na kampanię ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
9111951u Re: Skąd PO weźmie pieniądze na zwrot pożyczki 27.10.05, 12:21 pytam z troski, bo oni za wybory pieniędzy od państwa nie biorą. Odpowiedz Link Zgłoś
lortea Akurat zwrot za kampanię biorą, nie biorą 27.10.05, 12:22 dorocznej dotacji, a przynajmniej do tej pory nie brali. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Akurat zwrot za kampanię biorą, nie biorą 27.10.05, 12:23 nie rozumiem, jakiej dotacji ? Odpowiedz Link Zgłoś
lortea Re: Akurat zwrot za kampanię biorą, nie biorą 27.10.05, 12:25 Partie dostaję z budźetu 2 rodzaje dotacji: - o ile przekroczą 3% w wyborach, dostaję zwrot kosztów kampanii, adekwatny do wyniku, czyli PIS najwięcej, a SDPL najmniej, - potem przez 4 lata dostają co roku dotację na działalność. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Akurat zwrot za kampanię biorą, nie biorą 27.10.05, 12:26 to z czego Platforma publicznie zrezygnowała ? Odpowiedz Link Zgłoś
lortea Re: Akurat zwrot za kampanię biorą, nie biorą 27.10.05, 12:39 Z dorocznej dotacji na działalnosć. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Akurat zwrot za kampanię biorą, nie biorą 27.10.05, 12:40 czyli rozumiem ,ze z pieniędzy za wybory zrezygnowali ? Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak czy - jako przedstawicielowi elektoratu PiSu - 27.10.05, 13:34 czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problem? Pieprzycie o panstwie a nie macie pojecia o prawie w nim obowiazujacym... Partie maja kilka rodzajow dotacji: 1. coroczna dotacje na dzialanosc partii. Tylko z tej PO zrezygnowalo 2. kasa na biura poselskie 3. kasa na wybory, liczona wg. ilosci wyborcow w okregach w ktorych zarejestrowane sa listy danej partii Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: czy - jako przedstawicielowi elektoratu PiSu 27.10.05, 13:44 już rozumiem kasę na biura wezmą i z niej bedą zwrać pozyczke, a biura , a po co ludziom biura poselskie PO . No własnie po co im buira skro i tak są na aucie ? Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak Re: czy - jako przedstawicielowi elektoratu PiSu 27.10.05, 14:49 > już rozumiem kasę na biura wezmą i z niej bedą zwrać pozyczke, a biura , a po > co ludziom biura poselskie PO . No własnie po co im buira skro i tak są na > aucie ? Nie baranie - kredyty na wybory zwroca z kasy ktora na wybory dostana z budzetu. Jak braknie - to ze skladek czlonkowskich. kase na biura poselskie baranie dostaja wszyscy poslowie, nie tylko ci z rzadzacej koalicji. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: czy - jako przedstawicielowi elektoratu PiSu 27.10.05, 16:35 sierżancie vat mi się od was należy. Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak Re: czy - jako przedstawicielowi elektoratu PiSu 28.10.05, 10:40 > sierżancie vat mi się od was należy. a do rozprowadzajacych darmowe serwisy informacyjne ONET, INTERIA - tez sie juz po VAT zglosiles? :] Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: czy - jako przedstawicielowi elektoratu PiSu 29.10.05, 10:51 Biedaku, tak się bałeś, że post "Kiedy Urząd Skarbowy rozliczy Agorę za unikanie podatku vat" z przeszło 200 wpisami wycięłś jak kochający inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak ponawiam baranku pytanie :D 29.10.05, 16:46 czy do darmowych serwisow internetowych sie po VAT od wizyt czytelnikow tez zglaszasz? :D Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: ponawiam baranku pytanie :D 03.11.05, 16:06 dlaczego nie zgłosiłeś tego do Urzędu sakrbowego tylko mój post i 200 innych postów wycięłeś ? Odpowiedz Link Zgłoś
cimoszenka Bolszewiku 27.10.05, 16:37 nie masz już kogo okradać więc troszczysz sie o kogoś? Typowe bolszewickie brednie. A kiedy Kaczyński przestanie stosować uwłaszczeniowy dekret Bieruta? Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: czy - jako przedstawicielowi elektoratu PiSu 27.10.05, 13:45 sierzant_nowak napisał: > Partie maja kilka rodzajow dotacji: > 1. coroczna dotacje na dzialanosc partii. Tylko z tej PO zrezygnowalo Z tego co wiem, to PO nie tyle zrezygnowała z tej kasy, ile po prostu nie została jej przyznana w poprzedniej kadencji, bo PO w wyborach 4 lata startowała jako komitet wyborców (czy coś takiego ;)), a nie partia, bo jeszcze nie byli zarejestrowani. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: czy - jako przedstawicielowi elektoratu PiSu 27.10.05, 13:50 to z czego oni zrezygnowali ? Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: czy - jako przedstawicielowi elektoratu PiSu 09.11.05, 09:05 to oni i z tego zrezygnują ? Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Skąd PO weźmie pieniądze na zwrot pożyczki 27.10.05, 12:35 A może oni z niczego nie zrezygnowali, tylko tak pod publiczkę ? Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Olechowski im zalatwi. Klub Bilderberga zaplaci 27.10.05, 13:03 Oni juz oplacili media w polsce i firmy sondazowe. Ciekawe co tam sobie knuja teraz po przegranej Tuska? Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Olechowski im zalatwi. Klub Bilderberga zapla 27.10.05, 13:04 a licznik bije. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Nie twoja sprawa, palancie 27.10.05, 13:06 jak z mojej kieszeni, to moja sprawa bo palanta z siebie nie dam robić. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Nie twoja sprawa, palancie 27.10.05, 13:15 to w końcu skąd będą mieć pieniądze ? Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: z budzetu. jak wszyscy 27.10.05, 13:38 ja tam pamietam co mi obiecywali, ze oni żadnych pieniędzy z budżetu nie będą brać. Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak pieprzysz czlowieczku.... 27.10.05, 14:52 masz pretensje do PO o to, ze nie wiesz co i kiedy powiedzieli :D:D PO zrezygnowalo w poprzedniej (a w tej chyba chce to kontunuowac) z dofinansowania "ogolnego" (nie na biura poselskie, nie wyborczego) jakie partie otrzymuja corocznie z budzetu. Nigdy nie mowili ze nie beda brac zadnych pieniedzy (chocby diet) - nie ich wina zes baran i wiesz ze w jakims kosciele dzwonilo tylko nie wiesz w jakim :] Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: pieprzysz czlowieczku.... 27.10.05, 16:08 sierżancie ludowego wojska , przecie już wam tłumaczyłem to nie na waszą głowę. Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak oj wiesniaczku, wiesniaczku... 28.10.05, 10:42 > sierżancie ludowego wojska , przecie już wam tłumaczyłem to nie na waszą głowę. sposob prowadzenia dyskusji podgladasz u swoich idoli spod znaku kurskiego i ziobry w radio maryja? :] Swoja ignorancje, niedoinformowanie, brak wiedzy o ustroju kraju w ktorym zyjesz - teraz probujemy maskowac debilnymi tekscikami? BRAWO! Godnym jestes przedstawicielem pisiorkow... Reprezentatywnym, powiedzialbym :] Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: oj wiesniaczku, wiesniaczku... 29.10.05, 10:48 to nie na głowę do pojęcia. Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak twoja - z pewnoscia :D 29.10.05, 16:46 idz po VAT do INTERII i ONETU :D Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: twoja - z pewnoscia :D 03.11.05, 15:40 Najwyższy czas aby Urząd Skarbowy rozliczył Agorę za vat od nieodpłatnej darowizny dziennika Metro w ilościach cyrka 450 tys. dziennie. Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak hahaha 05.11.05, 11:21 "vat od nieodplatnej darowizny"... Mialem odeslac cie do prawa podatkowego ale takimi tekstami udowadniasz, ze objecie go rozumem cie przewyzsza :D Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: hahaha 05.11.05, 18:02 włsanie nowa pani minister finansów zaleciła kontrolę US w Agorze to na dobry początek. Odpowiedz Link Zgłoś
borbali Re: Skąd PO weźmie pieniądze na zwrot pożyczki 27.10.05, 14:49 Po przeczytaniu początku wątka widać,że dyskusja z Pi..dą o niku 9111951 to nic innego jak kopanie się z koniem i do tego obsranym.Dziwię się,że znajduje tylu chętnych gamoni.Gamoń większy tłumaczy gamoniowi mniejszemu. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Skąd PO weźmie pieniądze na zwrot pożyczki 27.10.05, 15:17 to w końcu z czego spłacą ? Odpowiedz Link Zgłoś
desi0 Re: Skąd PO weźmie pieniądze na zwrot pożyczki 29.10.05, 11:05 Nie rozumiem Cię 9111951. O co Ty się martwisz? O to z jakich pieniędzy PO spłaci pożyczkę - to jest tylko i wyłącznie zmartwienie banku który tę pożyczkę im dał. Chyba, że to Ty jesteś osobą odpowiedzialną za to i boisz się o swój stołek - ale na takiego nie wyglądasz. Zawsze jest jakieś zabezpieczenie kredytu lub pożyczki. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Skąd PO weźmie pieniądze na zwrot pożyczki 29.10.05, 11:25 ja się boję o stołek dla Hanki dwojga nazwisk, co to alibi bada nie na moment przestępstwa jeno na koniec dnia. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Skąd PO weźmie pieniądze na zwrot pożyczki 29.10.05, 16:47 Ja się martwię, dlatego , bo oni aby zmniejszyć swój dług psują polską złotwókę. Odpowiedz Link Zgłoś
szpikulec1 Re: Skąd PO weźmie pieniądze na zwrot pożyczki 27.10.05, 15:27 Stary uklad da im zapomoge Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Skąd PO weźmie pieniądze na zwrot pożyczki 27.10.05, 15:45 mogą liczyć na LSD ? Odpowiedz Link Zgłoś
szpikulec1 Re: Skąd PO weźmie pieniądze na zwrot pożyczki 27.10.05, 17:11 Na LSD i Kwasny rozczyn tez. Przygotowujemy kontratak.Major Babel rozeslal dzisiaj smsa o tresci: "Z dniem dzisiejszym oglaszam stan wojenny. Sympatycy i czlonkowie PO proszeni sa o dobrowolne zgloszenie sie do obozu pracy w Mgdalence" Chyba sie nabiora ? Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Skąd PO weźmie pieniądze na zwrot pożyczki 27.10.05, 17:13 ale im Kaczory krany pozamyka. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: ukradnie, jak zawsze 27.10.05, 17:08 pułkownicy nie kradną , no co najwyżej nie oddają. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: ukradnie, jak zawsze 28.10.05, 08:44 a panna młoda nic z miodu nie daje uszczknąć. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Klub Bilderberga zaplaci! 05.11.05, 19:04 jak spłacą pozyczkę platfusów. Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Schetyna mówił, że nie chce brać i nie będzie 03.11.05, 18:09 Monika Olejnik: Ale nie odpowiedział Pan na moje pytanie w sprawie finansowania. Grzegorz Schetyna: Już odpowiem, oczywiście tak, te pieniądze, dlatego wzięliśmy kredyt, ten kredyt spłacimy z pieniędzy, które otrzymamy z refundacji... Monika Olejnik: Co się tak zmieniło w Platformie Obywatelskiej, która tak jak mówię, chwaliła się że my jedyni nie bierzemy pieniędzy z budżetu, a teraz co? Grzegorz Schetyna: Te pieniądze, które są, żeby nie sprzedawać cegiełek, żeby wszystko było przejrzyste, każdy wprowadzony poseł, za każdego wprowadzonego posła, tak jak inne partie otrzymamy refundację. Z budżetu przyznaję, to są jedyne pieniądze, które z budżetu bierzemy. Natomiast nie bierzemy... Monika Olejnik: Wypada brać pieniądze z budżetu, kiedy się krytykowało inne partie.. Grzegorz Schetyna: Ale krytykujemy dalej. Dalej nie bierzemy subwencji... nie będziemy brać. Dlatego o tym mówimy. Ludwik Dorn: Rozumiem, że nie złożycie wniosku o subwencję? Grzegorz Schetyna: Nie, powiem więcej, zrobimy wszystko, żebyście Wy też nie brali tych pieniędzy od podatnika, i żeby partie nie były .... Monika Olejnik: No dobrze, ale zanim to zrobicie, to weźmiecie te pieniądze, czy nie? Grzegorz Schetyna: Mówimy o subwencji, a nie o fundacji. Ludwik Dorn: Ja rozumiem, że Pan poseł Schetyna stwierdza tyle, że Platforma Obywatelska nie złoży wniosku o wypłatę subwencji, tak? Grzegorz Schetyna: Platforma Obywatelska nie będzie finansowana z budżetu państwa przez podatnika. Natomiast każdy poseł Platformy, jak każdy inny poseł otrzyma refundację. Ludwik Dorn: Ale to jest refundacja. Ale czy Pan teraz mówi, opinii publicznej i telewidzom: my Platforma Obywatelska, nie złożymy.. bo to można bardzo prosto zrobić, nie złożymy wniosku o wypłatę subwencji? Daję na to słowo harcerza i słowo honoru. Monika Olejnik: Ale niech Pan da powiedzieć, bo Pan mówi, Panie pośle. Grzegorz Schetyna: I powiem więcej – mówi za mnie, chyba że się Pan do Platformy Obywatelskiej zapisze. Zapraszam. Powiem więcej, zrobimy wszystko, żeby żadna partia nie wzięła już żadnych pieniędzy od podatnika. Ludwik Dorn: Zrobicie wszystko. Ale wy nie złożycie wniosku o subwencję? Grzegorz Schetyna: Nie chcemy brać i proszę o naśladowanie. Nie będziemy brać... Ludwik Dorn: Czyli nie złożycie wniosku o subwencję, tak? Grzegorz Schetyna: Tak. ww6.tvp.pl/View?Cat=2216&id=243642 Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Schetyna mówił, że nie chce brać i nie będzie 04.11.05, 07:09 A miało być taniej za PO. Odpowiedz Link Zgłoś
22091960u Re: Schetyna mówił, że nie chce brać i nie będzie 04.11.05, 08:18 Taniej nie będzie, będzie inaczej !!! Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Schetyna mówił, że nie chce brać i nie będzie 04.11.05, 08:24 będzie taniej inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś