Dodaj do ulubionych

Adam Michnik

IP: 158.66.108.* 27.09.01, 10:18
Cześć moje najmilsze dzieci!
Adaśko to mój ulubiony Behemocik, a może Lewiatanek.
Adaśko i jego kumpel Gerem leją łzy. Wstrętne goje znowu ich olały.

Lucyfer
Obserwuj wątek
    • krzysztof.r.m Re: Adam Michnik 27.09.01, 10:28
      Ty jestes GOJ czy SWOJ ?
      I coz daje Ci taka radosc?
      Serio pytam , a nie chce Cie urazic.
      krm
      • Gość: Lucuś Re: Adam Michnik IP: 158.66.108.* 27.09.01, 10:34
        Cześć moje kochane dziecko!

        Nie płacz, że tak nas urządzili. Zawsze możemy odwrócić diabła ogonem.
        Goje i tak się nie pokapują.

        Lucyfer
        • krzysztof.r.m Re: Adam Michnik 27.09.01, 10:45
          Przestane jak chusteczki mi podrzucisz, bo mi poszlo w katarek...
          To placz taki o placz , a nie rozpacz, a moze to placz od radosci...
          Nie moge Ci o tym opowiadac, bos Ty niewrazliwy Lucus. Ale chusteczki to
          moglbys...
          krm
          • Gość: Lucuś Re: Adam Michnik IP: 158.66.108.* 27.09.01, 10:57
            Kochany Krzysiu!

            Taki już nasz los anielski. Bardzo sobie współczujemy nawzajem. Jednak ja nie
            płaczę, nigdy!. 23 września zaszpuntował mnie okrutnie, absolutnie.

            Nie jestem złośliwy, ale życzę Ci, Krzysiu, miłego dnia i gdybyś się
            kiedykolwiek zagubił, życzę Ci powrotu na niebiańskie łąki.

            Twój oddany Tatuś
            Lucyfer
            • Gość: krm Re: Adam Michnik IP: *.olsza.krakow.pl 27.09.01, 11:20
              Tym mnie ujac latwo, ciepelko, lagodnosc, troska...
              Tak bylo jest i powinno byc.
              No chyba zeby mnie cos wk......o, no,
              Pozdrawiam i spokoju Ci Lucus zycze.
              Utulony i bez chusteczek
              krm
              • Gość: Luzi Re: Adam Michnik IP: 158.66.108.* 27.09.01, 11:31
                Mein lieber Krzysio!

                Wirklich bist Du mein Lieblingskind. Nigdy Cię nie opuszczę, żegnam się na
                zawsze i modlę za Ciebie. Ich muss in die Hoelle zurueck (Muszę z powrotem do
                piekła).

                I wish all You could think of!

                Kocham Cię, Krzysiu, i życzę zmiany poglądów.

                Twój Tata Łata
                Luzifer
                • Gość: krm Re: Adam Michnik IP: *.olsza.krakow.pl 27.09.01, 11:52
                  Dzieki za zyczenia. Ale czemuz to niby mialoby sluzyc?
                  Dalibog , moje poglady, chcialem jedynie chustke, a Tys
                  opowiesc o jej potrzebie mi zaledwie przesnul.
                  ... to wiem tylko, ze swiat sie zmienia,
                  wojen bronie i natarc szyki,
                  choragwie ludow i natchnienia...
                  A CZYNOWNIKI -CZYNOWNIKI!
                  Pozdrawiam Cie niezmiennie
                  ale bez milosci
                  krm
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka