kazen 30.11.05, 20:25 126 proc. zaufania do braci Kaczyńskich - takiego wyniku pozazdrosciłby Stalin bo miał tylko 102% poparcia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wasermanplus Gdy nie da sie przemilczeć, trzeba wykpić 30.11.05, 23:56 I to anonimowo. Odpowiedz Link Zgłoś
duk123 Re: CBOS o politykach 30.11.05, 21:00 Akcja "Laurka dla kaczora" ;D www.dziekujemykacz.com/ Manifest: "Wybór Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta Rzeczypospolitej oznacza niewątpliwie początek nowej epoki. Dokładniej: rozciągnięcie epoki, która już trwa w Warszawie - na całą Polskę. My warszawiacy, przyjmujemy ten fakt zdjęci rozkosznym podnieceniem, tak jakbyśmy mieli wręczyć komuś zaraz nieoczekiwany prezent, nabyty w renomowanym joke-shopie. Przecież już niebawem cały Naród, ze szczególnym uwzględnieniem wyborców z województw południowych i zachodnich, a także emerytów i rolników, będzie mógł cieszyć się tym rozkosznym błogostanem, w którym zatopiła się Warszawa pod rządami Lecha Kaczyńskiego! Już niebawem - tak jak w Warszawie - żaden złodziej nie ośmieli się podejść do samochodu i uderzeniem niecnej ręki rozbić szybę, aby wyrwać radio; jeżeli popsuje szybę, to najwyżej po to by nastawić wdzięcznemu kierowcy sygnał popularnej i cenionej rozgłośni z Torunia. Już niebawem wszędzie rozwiną się wstążki ścieżek rowerowych, połączonych w jeden spójny i logiczny system, a nikt od Bugu po Odrę nie będzie wiedzieć, co oznacza pojęcie "masa krytyczna". Już niebawem wszyscy właściciele zagrabionych przez komunistów nieruchomości odzyskają mienie; a pojęcie "reprywatyzacja" kojarzyć się będzie wszystkim, tak jak warszawiakom, z błyskawicznym, sprawiedliwym i zupełnie pozbawionym kumoterstwa działaniem. Już niebawem kierowcy w całym kraju popędzą po drogach równych i szerokich, jak już dziś wszystkie warszawskie ulice. Już niebawem geje i lesbijki w całym kraju ze wstrętem porzucą swe seksualne perwersje i zajmą się mnożeniem beneficjentów "becikowego", nauczeni zdrowym, rodzinnym przykładem Parady Normalności. Już niebawem obcy zamkną krwiopijcze, zdehumanizowane supermarkety, a Polacy udadzą się do ustawionych na każdym chodniku kameralnych blaszanych budek, w których w przyjaznej atmosferze, na zapraszających do wypoczynku łóżkach polowych, znaleźć można będzie szeroki wybór sznurowadeł, płyt DVD i flakonów perfum o światowej marce. Cóż wobec tak fascynującej perspektywy uczynić mamy dziś my, warszawiacy? Nie możemy przecież unosić się egoizmem, krzycząc "Nie oddamy naszego Prezydenta!" - możemy tylko wyszeptać "Dziękuję", poprzez patriotyczne łzy... I przyjść 11 XII 2005 na demonstrację dziękczynną, żeby napisać na specjalnej laurce, efektownej jak plan budowy 3 000 000 mieszkań, co NAPRAWDĘ myślimy o Lechu Kaczyńskim i jego Prezydenturze." Program; "W programie imprezy przewidziane są następujące atrakcje: konkurs poetycko-recytatorski, występy baletowe i rysowanie wielkiej dziękczynnej laurki pożegnalnej dla naszego Prezydenta. Uczestników akcji bardzo prosimy o przyniesienie długopisów, ołówków, flamastrów, kredek, pisaków, piór i cienkopisów. Gotowa laurka zostanie w tygodniu dostarczona do Biura Prezydenta Miasta – napiszmy i narysujmy więc na niej wszystko, co chcielibyśmy naszemu Prezydentowi powiedzieć na pożegnanie. Program imprezy jest wciąż otwarty – jeśli chciałbyś zaprezentować swoją twórczość, pokazać się, albo po prostu publicznie uronić kilka łez wzruszenia – prosimy o kontakt." Konkurs: "Zapraszamy wszystkich poetów, literatów, grafomanów, wierszokletów i pismaków do wzięcia udziału w konkursie poetycko-recytatorskim. Prosimy o przesyłanie do nas wierszy dziękczynnych, chwalebnych, pożegnalnych i pochwalnych. Wiersze będziemy publikować na tej stronie, a autorów zapraszamy do recytowania ich w dniu imprezy pod Ratuszem. Na śmiałków czekają nagrody, gloria i chwała." Odpowiedz Link Zgłoś
usiruf Re: CBOS o politykach 30.11.05, 21:12 > Gotowa laurka > zostanie w tygodniu dostarczona do Biura Prezydenta Miasta ? napiszmy i > narysujmy więc na niej wszystko, co chcielibyśmy naszemu Prezydentowi powiedzie > ć na pożegnanie. Spieprzaj wreszcie, dziadu! Odpowiedz Link Zgłoś
banfield Wściekłość komuchów i po-yebów 30.11.05, 21:31 jest miodem na me serce. Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil Wy Warszawiacy 30.11.05, 21:51 Wy Warszawiacy jak zawsze zabójczo dowcipni. Wiadomo: Stolyca Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: CBOS o politykach 30.11.05, 21:32 CBOS to skompromitowana sondażownia. Pewnie znowy PO przeszacowane i PiS przeszacowane, a "Polacy najbardziej ufają Kwaśniewskiemu". Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: CBOS o politykach 30.11.05, 21:35 t-800 napisał: > CBOS to skompromitowana sondażownia. Pewnie znowy PO przeszacowane i PiS > przeszacowane, Miało być "PiS niedoszacowane". Odpowiedz Link Zgłoś
travel_wawa Ludzie chyba traktuja Kaczory jako jedność. 30.11.05, 21:38 Ein Volk, Ein Reich, Zwei Katschoren? Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r 126 p Maluch-ów 30.11.05, 21:47 126% no, no. Bracia mniejsi do kwadratu. Odpowiedz Link Zgłoś
politologist Re: par nobile fratrum 01.12.05, 01:33 i samo się nasuwa ambo meliores ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś