Dodaj do ulubionych

CBOS o politykach

30.11.05, 20:25
126 proc. zaufania do braci Kaczyńskich - takiego wyniku pozazdrosciłby Stalin
bo miał tylko 102% poparcia
Obserwuj wątek
    • wc3 126 % a już myślałem,że nie ma miejsca na żarty 30.11.05, 20:53
      • wasermanplus Gdy nie da sie przemilczeć, trzeba wykpić 30.11.05, 23:56
        I to anonimowo.
    • duk123 Re: CBOS o politykach 30.11.05, 21:00
      Akcja "Laurka dla kaczora" ;D


      www.dziekujemykacz.com/
      Manifest:

      "Wybór Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta Rzeczypospolitej oznacza
      niewątpliwie początek nowej epoki. Dokładniej: rozciągnięcie epoki,
      która już trwa w Warszawie - na całą Polskę. My warszawiacy,
      przyjmujemy ten fakt zdjęci rozkosznym podnieceniem, tak jakbyśmy
      mieli wręczyć komuś zaraz nieoczekiwany prezent, nabyty w renomowanym
      joke-shopie. Przecież już niebawem cały Naród, ze szczególnym
      uwzględnieniem wyborców z województw południowych i zachodnich, a
      także emerytów i rolników, będzie mógł cieszyć się tym rozkosznym
      błogostanem, w którym zatopiła się Warszawa pod rządami Lecha
      Kaczyńskiego!

      Już niebawem - tak jak w Warszawie - żaden złodziej nie ośmieli się
      podejść do samochodu i uderzeniem niecnej ręki rozbić szybę, aby
      wyrwać radio; jeżeli popsuje szybę, to najwyżej po to by nastawić
      wdzięcznemu kierowcy sygnał popularnej i cenionej rozgłośni z Torunia.

      Już niebawem wszędzie rozwiną się wstążki ścieżek rowerowych,
      połączonych w jeden spójny i logiczny system, a nikt od Bugu po Odrę
      nie będzie wiedzieć, co oznacza pojęcie "masa krytyczna".

      Już niebawem wszyscy właściciele zagrabionych przez komunistów
      nieruchomości odzyskają mienie; a pojęcie "reprywatyzacja" kojarzyć
      się będzie wszystkim, tak jak warszawiakom, z błyskawicznym,
      sprawiedliwym i zupełnie pozbawionym kumoterstwa działaniem.

      Już niebawem kierowcy w całym kraju popędzą po drogach równych i
      szerokich, jak już dziś wszystkie warszawskie ulice.

      Już niebawem geje i lesbijki w całym kraju ze wstrętem porzucą swe
      seksualne perwersje i zajmą się mnożeniem beneficjentów "becikowego",
      nauczeni zdrowym, rodzinnym przykładem Parady Normalności.

      Już niebawem obcy zamkną krwiopijcze, zdehumanizowane supermarkety, a
      Polacy udadzą się do ustawionych na każdym chodniku kameralnych
      blaszanych budek, w których w przyjaznej atmosferze, na zapraszających
      do wypoczynku łóżkach polowych, znaleźć można będzie szeroki wybór
      sznurowadeł, płyt DVD i flakonów perfum o światowej marce.

      Cóż wobec tak fascynującej perspektywy uczynić mamy dziś my,
      warszawiacy? Nie możemy przecież unosić się egoizmem, krzycząc "Nie
      oddamy naszego Prezydenta!" - możemy tylko wyszeptać "Dziękuję",
      poprzez patriotyczne łzy... I przyjść 11 XII 2005 na demonstrację
      dziękczynną, żeby napisać na specjalnej laurce, efektownej jak plan
      budowy 3 000 000 mieszkań, co NAPRAWDĘ myślimy o Lechu Kaczyńskim i
      jego Prezydenturze."


      Program;

      "W programie imprezy przewidziane są następujące atrakcje: konkurs poetycko-recytatorski, występy baletowe i rysowanie wielkiej dziękczynnej laurki pożegnalnej dla naszego Prezydenta. Uczestników akcji bardzo prosimy o przyniesienie długopisów, ołówków, flamastrów, kredek, pisaków, piór i cienkopisów. Gotowa laurka zostanie w tygodniu dostarczona do Biura Prezydenta Miasta – napiszmy i narysujmy więc na niej wszystko, co chcielibyśmy naszemu Prezydentowi powiedzieć na pożegnanie.

      Program imprezy jest wciąż otwarty – jeśli chciałbyś zaprezentować swoją twórczość, pokazać się, albo po prostu publicznie uronić kilka łez wzruszenia – prosimy o kontakt."


      Konkurs:

      "Zapraszamy wszystkich poetów, literatów, grafomanów, wierszokletów i pismaków do wzięcia udziału w konkursie poetycko-recytatorskim. Prosimy o przesyłanie do nas wierszy dziękczynnych, chwalebnych, pożegnalnych i pochwalnych. Wiersze będziemy publikować na tej stronie, a autorów zapraszamy do recytowania ich w dniu imprezy pod Ratuszem. Na śmiałków czekają nagrody, gloria i chwała."
      • usiruf Re: CBOS o politykach 30.11.05, 21:12
        > Gotowa laurka
        > zostanie w tygodniu dostarczona do Biura Prezydenta Miasta ? napiszmy i
        > narysujmy więc na niej wszystko, co chcielibyśmy naszemu Prezydentowi powiedzie
        > ć na pożegnanie.

        Spieprzaj wreszcie, dziadu!
        • banfield Wściekłość komuchów i po-yebów 30.11.05, 21:31
          jest miodem na me serce.
      • w11mil Wy Warszawiacy 30.11.05, 21:51
        Wy Warszawiacy jak zawsze zabójczo dowcipni. Wiadomo: Stolyca
    • t-800 Re: CBOS o politykach 30.11.05, 21:32
      CBOS to skompromitowana sondażownia. Pewnie znowy PO przeszacowane i PiS
      przeszacowane, a "Polacy najbardziej ufają Kwaśniewskiemu".
      • t-800 Re: CBOS o politykach 30.11.05, 21:35
        t-800 napisał:

        > CBOS to skompromitowana sondażownia. Pewnie znowy PO przeszacowane i PiS
        > przeszacowane,

        Miało być "PiS niedoszacowane".
    • travel_wawa Ludzie chyba traktuja Kaczory jako jedność. 30.11.05, 21:38
      Ein Volk, Ein Reich, Zwei Katschoren?
    • maruda.r 126 p Maluch-ów 30.11.05, 21:47

      126% no, no. Bracia mniejsi do kwadratu.

    • politologist par nobile fratrum 01.12.05, 01:31
      • politologist Re: par nobile fratrum 01.12.05, 01:33
        i samo się nasuwa
        ambo meliores ;))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka