Dodaj do ulubionych

Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza.

    • jagnieszkaa Już się nie boję. Skoro przeżył pierwszy dzień - 23.12.05, 22:49
      - to będzie żył przez najmarniej pięć lat.
      Super!
      • sawa.com Re: Już się nie boję. Skoro przeżył pierwszy dzie 23.12.05, 23:52
        jagnieszkaa napisał:

        > - to będzie żył przez najmarniej pięć lat.
        > Super!

        No wiesz Agniecha!;))) Jesateś niesamowita numerantka.
        Idź na całość ...i przyznaj się. Jak zakładałaś ten watek to chlapnęłas sobie
        kilka kilonków? Co? No powiedz jak bylo!
    • derduch Re: Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza. 23.12.05, 22:50
      Niestety, obawiam się że się mylisz :-(
      • czuk1 Re: Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza. 27.12.05, 04:07
        Co Cię to obchodzi derduchu - kiedy wszystko masz w d...ie????
    • dr.krisk Nie bój się.... 23.12.05, 23:56
      Przecież wszystcy wiemy, że poza groźnymi zapowiedziami Lech Kaczyński nie
      zrobi nic. Ten typ tak ma - nie bardzo wie co zrobić ze zdobytą władzą. Patrz
      obecny stan miasta Warszawa.
    • marcus_crassus Gorzej jak nie zabija...Gorzej jak zgwalca :) 24.12.05, 01:49
      a najgorzej jak zgwalca Jarka :)
      • pies_na_czarnych Mieli strzelac, a tu nic :o(( 25.12.05, 16:09

    • james_bond007 Re: Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza. 25.12.05, 17:30
      A kto by się przejmował takim przygłupem?
      Porównanie go do Prezydenta narutowicza to obraza Narutowicza...
    • dr.szwajcner Dla propagndy gotowiscie to zrobic ... 25.12.05, 17:31
    • wieslaw06 POLITYCZNE MORDY TO SPRAWA CODZIENN DLA USA 25.12.05, 17:35
      POLITYCZNE MORDY TO SPRAWA CODZIENN
      DLA USA I ISRAELA

      jagnieszkaa napisał:

      > Dla wielu potężnych wpływowych sił (konkretnych ludzi) prezydentura Lecha
      > Kaczyńskiego to jest kwestia być albo nie być. To nie będzie prezydent
      > malowany.
      > Dlatego naprawdę boję się najgorszego. Obym była panikarą.
      > Niech Pan Bóg i BOR mają LK w swej opiece.
      > Jagnieszka
      • p.smerf Re: POLITYCZNE MORDY TO SPRAWA CODZIENN DLA USA 25.12.05, 18:20
        > POLITYCZNE MORDY TO SPRAWA CODZIENN
        > DLA USA I ISRAELA

        Eee tam, nie widziałeś w Polsce politycznych mord? :-)
    • czuk1 Re: Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza. 25.12.05, 17:49
      To nie jest mąż opatrznosciowy ani teń zagrażajacy demokracji czy też jakimś
      skrajnym siłom.
      Stąd Twoje obawy sa całkowicie bezpodstawne.
      Za stworzone (słownie)nadzieje na lepszą Polskę nikt Mu tego za złe nie ma.
      Przeciwnie. Wzrosły oczekiwania - na Nowe albo też LEPSZE.
      m
    • henryk.log Re Jestem pewny ,że "go" zabijemy" śmiechem ! n/t 25.12.05, 19:58
      :-))
      • kropek_oxford Panie Heniu kochany, ale Kaczory nie potrafia sie 25.12.05, 20:03
        smiac, a wiec ze smiechu nie umrze. Mozna go, co najwyzej, brac pod wlos, by
        sie nadymal i nadymal z tej polsko-prawiczkowej dumy i w koncu z hukiem pekl.
        • nabukko lepiej nie Panie kropek! 25.12.05, 20:25
          wiesz Pan jaki to będzie smród????!!!!!A "z tem śmichem" masz Pan rację. Toto
          tylko się krzywi. Przestałem jeść kolację przy wiadomościachze strachu że go
          pokażą i "mi sie cafnie" jak mawiali "warsiawiaki".
    • leszab Też podzielam twoje obawy. 25.12.05, 21:47
      Kaczyńscy mają potężnych finanowo i nie tylko, śmiertelnych wrogów między
      innymi w tzw szarej strefie.
      Jeżeli prezydentowi uda się to co zamierza to po nich.
      Jest on dla nich wręcz śmiertelnym zagrożeniem.
      Więc napewno gotowi są na wszystko.
      • jagnieszkaa Z każdym dniem będę spokojniejsza. 25.12.05, 23:07
        Z każdym dniem będzie im coraz trudniej.
        Jagnieszka
      • andrzejg szajbus 26.12.05, 20:37
      • czuk1 Re: Też podzielam twoje obawy. 27.12.05, 04:01
        Siskowa teoria dziejów .... w wydaniu leszaba.
        m
    • henryk.log Ja się boję, że pan jagnieszkaa może się sfajdać 25.12.05, 23:37
      ze strachu, że jego Wielki Wybraniec, Którego 3 i 1/2 RP ledwie Godna,
      może sam ze z wielkiego nadymania się pofajdać! :-)

      img456.imageshack.us/img456/1039/polskidegaulle4cc.jpg
      lub

      www.joemonster.org/i/k/prezydent.jpg
      • jagnieszkaa Re: Ja się boję, że pan jagnieszkaa może się sfaj 26.12.05, 20:33
        Nie bój się :-)
    • gilthoniel nie chce mi sie kurna powtarzac 26.12.05, 20:35
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=33920411&a=33920625
      popieprzeni zaklinacze deszczu

      A.
      • andrzejg autoryzuję/nt 26.12.05, 20:36
    • henryk.log Re: Ja się boję......"Bal u Weteranów " !!!!!!! 26.12.05, 23:12
      !!!!!!!!!!
      ............
      O północy si zjawili
      Jacyś dwaj cywili:
      Mordy podrapane,
      Włosy jak badyli.
      Nic nikomu ni mówili
      Tylko w mordy bili.
      Tak bal zakończyli .
      Taj już, taj już!

      A muzyczka ...
    • alex.4 Re: Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza. 27.12.05, 06:05
      Narutowicz został zabity bo był uczonym, masonem, ateistą.... Z cały
      szacunkiem, dla kaczyńskiego ale to nie ten format
      • venus99 Re: Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza. 27.12.05, 08:24
        z szacunkiem dla kaczora?za co???
    • karlin Niewiadomski 31.12.05, 17:24
      też miał ponoć problemy psychiczne. I też czytał gazety.

      ---------------------------------------------------------------------
      "Policja zatrzymała mężczyznę, który ostatniej nocy rzucił butelką z łatwopalną
      substancją w budkę funkcjonariusza BOR, chroniącego mieszkanie prezydenta Lecha
      Kaczyńskiego na warszawskim Powiślu.
      Jak poinformowała Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej
      Policji, nikomu nic się nie stało. Nie doszło też do pożaru - zapobiegł mu
      funkcjonariusz BOR. Mimo to na miejsce przyjechała straż pożarna.

      Policjanci szybko ustali miejsce zamieszkania sprawcy i zatrzymali go. Według
      nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do policji, mężczyzna ma
      problemy psychiczne. Został przewieziony do szpitala psychiatrycznego."
      ------------------------------------------------------------------------


      • mysz_polna5 Re: Niewiadomski 31.12.05, 17:30
        karlin napisał:

        > też miał ponoć problemy psychiczne. I też czytał gazety.
        >
        > ---------------------------------------------------------------------
        > "Policja zatrzymała mężczyznę, który ostatniej nocy rzucił butelką z
        łatwopalną
        >
        > substancją w budkę funkcjonariusza BOR, chroniącego mieszkanie prezydenta
        Lecha
        >
        > Kaczyńskiego na warszawskim Powiślu.
        > Jak poinformowała Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej
        > Policji, nikomu nic się nie stało. Nie doszło też do pożaru - zapobiegł mu
        > funkcjonariusz BOR. Mimo to na miejsce przyjechała straż pożarna.
        >
        > Policjanci szybko ustali miejsce zamieszkania sprawcy i zatrzymali go. Według
        > nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do policji, mężczyzna ma
        > problemy psychiczne. Został przewieziony do szpitala psychiatrycznego."
        > ------------------------------------------------------------------------


        Pewnie mu chorobe psychiczna spotegowaly. Pewnie to wyborca z przciwnego obozu!
        Powinien wystapic o odszkodowanie od 'gazetow', oczywiscie jak tylko dojdzie
        troche do siebie:))))))))))). Koniecznie!

        • karlin Myszko 31.12.05, 17:37
          A mówili starsi, żeby nie żreć wszystkiego co na polu?

          Zwłaszcza tego, co w kolorowych opakowaniach faceci w maskach na twarzy
          zostawili....
    • ukos Nie pękaj 31.12.05, 17:50
      Spadkobiercy Niewiadomskiego są teraz w moherowej koalicji, więc twojemu
      ulubieńcowi nic nie grozi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka