wberecie 18.01.06, 17:02 Zapomina, że opozycja może propozycję przyjąć a jak minie groźba rozwiązania sejmu się rozmyślić. Skąd to zaufanie, że jak zadeklarują to dotrzymają? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
haen1950 Re: Kaczyński się przejedzie 18.01.06, 17:11 Niby masz rację, ale chyba każdy tę jego propozycję ma gdzieś. To zwyczajna zadyma dla skoku na wybory. Ciekawiej będzie z przyśpieszeniem budżetu tak, aby był gotowy na 30-ego. Mają szansę, Jurek bedzie gwałcony znowu zdalnie komórką z wibratorem. Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Re: Kaczyński się przejedzie 18.01.06, 17:20 Kto powiedzial, ze budzet MUSI byc gotowy na 30.01? Nie musi wcale. Odpowiedz Link Zgłoś
niezapowiedziany Re: Kaczyński się przejedzie 18.01.06, 17:48 ale wtedy prezydent moze juz szantazowac kazdego wyborami bezposrednio, prawda? :) Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Re: Kaczyński się przejedzie 18.01.06, 17:18 wberecie napisał: > Zapomina, że opozycja może propozycję przyjąć a jak minie groźba rozwiązania > sejmu się rozmyślić. Skąd to zaufanie, że jak zadeklarują to dotrzymają? Nie podejrzewasz chyba, że Kaczyński ma atak naiwności i łatwowierności? W odwodzie zawsze zostaje mu rozwiązanie sejmu w drodze dymisji rządu. PS Przepraszam, że wczoraj nagle zakończyłem naszą rozmowę o pisowskich kłamczuszkach - siła wyższa. A tak na marginesie - rozmawiając z Tobą ciągle miałem wrażenie, że się już skądś znamy. Dziwne, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś