Dodaj do ulubionych

Kaczyński się przejedzie

18.01.06, 17:02
Zapomina, że opozycja może propozycję przyjąć a jak minie groźba rozwiązania
sejmu się rozmyślić. Skąd to zaufanie, że jak zadeklarują to dotrzymają?
Obserwuj wątek
    • haen1950 Re: Kaczyński się przejedzie 18.01.06, 17:11
      Niby masz rację, ale chyba każdy tę jego propozycję ma gdzieś. To zwyczajna
      zadyma dla skoku na wybory. Ciekawiej będzie z przyśpieszeniem budżetu tak, aby
      był gotowy na 30-ego. Mają szansę, Jurek bedzie gwałcony znowu zdalnie komórką
      z wibratorem.
      • bladatwarz Re: Kaczyński się przejedzie 18.01.06, 17:20
        Kto powiedzial, ze budzet MUSI byc gotowy na 30.01?
        Nie musi wcale.
        • niezapowiedziany Re: Kaczyński się przejedzie 18.01.06, 17:48
          ale wtedy prezydent moze juz szantazowac kazdego wyborami bezposrednio, prawda? :)
    • witek.bis Re: Kaczyński się przejedzie 18.01.06, 17:18
      wberecie napisał:

      > Zapomina, że opozycja może propozycję przyjąć a jak minie groźba rozwiązania
      > sejmu się rozmyślić. Skąd to zaufanie, że jak zadeklarują to dotrzymają?

      Nie podejrzewasz chyba, że Kaczyński ma atak naiwności i łatwowierności? W
      odwodzie zawsze zostaje mu rozwiązanie sejmu w drodze dymisji rządu.

      PS
      Przepraszam, że wczoraj nagle zakończyłem naszą rozmowę o pisowskich
      kłamczuszkach - siła wyższa. A tak na marginesie - rozmawiając z Tobą ciągle
      miałem wrażenie, że się już skądś znamy. Dziwne, prawda?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka