Dodaj do ulubionych

Lech Kaczyński bełkotał

27.01.06, 13:51
Prezydent RP bełkotał wczoraj w TVN 24 (podczas wizyty w Watykanie) jeszcze
gorzej niż Aleksander Kwaśniewski w jednym z (krytykowanych) swoich wystąpień
sylwestrowych (kiedy RZEKOMO był po paru kieliszkach).

Czy naród polski nie powinien się złożyć na wizytę swojego prezydenta u
logopedy?
Obserwuj wątek
    • kosciol.mlodziezy.psychicznej Kwaśniewski wyraźniej mówił nawet w Charkowie. 27.01.06, 13:55
      • paseo po prostu byl wstrzasniety,ze jest jeszcze ktos 27.01.06, 13:57
        taki maly
    • b.krakus bo fankenfurter amamlgamate panatizajtung 27.01.06, 14:01
      to niech się zajmie swoimi sprawami!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka