freemason
27.01.06, 13:51
Prezydent RP bełkotał wczoraj w TVN 24 (podczas wizyty w Watykanie) jeszcze
gorzej niż Aleksander Kwaśniewski w jednym z (krytykowanych) swoich wystąpień
sylwestrowych (kiedy RZEKOMO był po paru kieliszkach).
Czy naród polski nie powinien się złożyć na wizytę swojego prezydenta u
logopedy?