Dodaj do ulubionych

Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera

IP: *.forestry.uga.edu 14.12.02, 21:29
Uni TAK tow. Millerowi NIE!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: boss Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.dial.tor1.sprint-canada.net 14.12.02, 21:52
      BRAWO MILLER! Dobrze powiedziane.
      • Gość: Tadeusz Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.net 14.12.02, 22:22
        Towarzysze PZPR, coś kierunki się wam pomyliły.
        Bruksela to na zachód od Moskwy.
        Oj kacyki,sekretarze komitetów partyjnych,jak wy to potraficie
        robić.Ile w was fałszu i obłudy.
        • Gość: Martin Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.bos.east.verizon.net 15.12.02, 00:30
          Nie wiem dlaczego tyle w twojej odpowiedzi jest tyle snobizmu.
          • Gość: jimmy Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.visp.energis.pl 15.12.02, 01:24
            Gość portalu: Martin napisał(a):

            > Nie wiem dlaczego tyle w twojej odpowiedzi jest tyle snobizmu.
            Chyba nie masz pojęcia co znaczy słowo snobizm...
            A Tadeusz pewnie przeżył wiele lat w tamtym systemie i nie
            dziwię się, że skręca Go, gdy widzi, jak ci karierowicze próbują
            świecić blaskiem wejścia do Uni, na drodze do której przez tyle
            lat byli przeszkodą.
            • Gość: Piotr Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.chello.pl 15.12.02, 14:10
              [...]
              > świecić blaskiem wejścia do Uni, na drodze do której przez
              tyle
              > lat byli przeszkodą.

              Dobrze powiedziane! Może tak wszyscy w Polsce zajmiemy się
              rozpamiętywaniem przeszłości! Hmmm... tylko kto wtedy będzie
              rozwijał ten kraj... No i poza tym nikt się chyba nie
              uśmiechnie, ale to już raczej normalne.
              Ja osobiście mam gdzieś co towarzysze robili w dalekiej
              przeszłości. Karierowicze, czy nie, negocjacje pokazały, że są
              dość twardzi - co doprowadziło do kilku rzeczywiście korzystnych
              rozwiązań. Kwachu też wiadomo z jakich kręgów pochodzi, a jest
              według wielu ludzi jednym z najlepszych prezydentów w europie. I
              mimo że Millera nie lubię, to uważam, że wywalczył dość dobre
              warunki, i za to mam dla niego uznanie.

              Piotr
              • Gość: Bartek23 Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: 130.225.14.* 15.12.02, 15:25
                Madre slowa Piotrze , Polacy to jakis dziwny narod. Marudza
                i ciagle mysla o przeszlosci. Ale co najgorsz Ci ktorzy krzycza
                o tradycjach w rzeczywistosci nie maja z prawdziwa tradycja nic
                wspolnego. No chyba ze picie wodeczki i narzekanie. Ale coz z
                czasem powinno byc ich mniej. A odnosnie Millera, no coz nie
                jest to moj idol ale jest POLSKIM PREMIEREM i z honorem odnosze
                sie do jego postawy BRAWO PANIE PREMIERZE I BRAWO NORMALNI POLACY
                .. a wiosna UNIA = TAK !!!
        • Gość: Marcin Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.dyn.optonline.net 15.12.02, 03:34
          Gość portalu: Tadeusz napisał(a):

          > Towarzysze PZPR, coś kierunki się wam pomyliły.
          > Bruksela to na zachód od Moskwy.
          > Oj kacyki,sekretarze komitetów partyjnych,jak wy to potraficie
          > robić.Ile w was fałszu i obłudy.

          Ty nie sluchasz, co kto powiedzial. Ty zaszufladkowales wszystkich
          do roznych grup. Teraz sprawa jest latwa, wszystko co mowia towarzysze
          to glupie, wszystko co Rydzyk i Lepper prawda. Bardzo wygodne, nie
          trzeba myslec.
        • Gość: thorsten Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.dip.t-dialin.net 15.12.02, 15:24
          oj,... Tadeusz....cous siem tobie pooierdililo
        • Gość: a Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: 5.1R2D* / *.net195-132-236.noos.fr 15.12.02, 16:47
          Gość portalu: Tadeusz napisał(a):

          > Towarzysze PZPR, coś kierunki się wam pomyliły.
          > Bruksela to na zachód od Moskwy.
          > Oj kacyki,sekretarze komitetów partyjnych,jak wy to potraficie
          > robić.Ile w was fałszu i obłudy.


          Tadeuszku,ty jestes chyba lekko pierdolniety?!
          • Gość: Tadeusz Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.net 15.12.02, 18:48
            Gość portalu: a napisał(a):

            > Gość portalu: Tadeusz napisał(a):
            >
            > > Towarzysze PZPR, coś kierunki się wam pomyliły.
            > > Bruksela to na zachód od Moskwy.
            > > Oj kacyki,sekretarze komitetów partyjnych,jak wy to
            potraficie
            > > robić.Ile w was fałszu i obłudy.
            >
            >
            > Tadeuszku,ty jestes chyba lekko pierdolniety?!

            Sadząc z wypowiedzi witam sympatyka SLD, spadkobiercy PZPR.
            W swojej odpowiedzi zawarłem myśl iż ludzie,którzy przez tyle lat
            słuchali dyrektyw z ZSRR,niebawem słuchać ich będą z Brukseli.
            Ludzie ci, nalezy o tym pamietać,broniąc swych stanowisk i
            pozycji nie zawahali się nawet strzelać do własnego narodu.
            Do dnia dzisiejszego z tych zbrodni sie nie rozliczyli.
            Pytanie - czy są ludzie wiarygodni?. Nie mogę się pogodzić z
            myslą iż ci sami, reprezentować będą interes naszego kraju w
            przyszłości? Tym ludziom, chorągiewkom, nie należy ufać.Są to
            ludzie,którzy nie bacząc na nic, dbają tylko i wyłącznie o
            własne kariery i stołki.
            Serwus!
    • Gość: Trusk Paranoja IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 14.12.02, 22:39
      Miller mówi jakbyśmy stali się potęgą w UE. Jaki sukces?
      Przecież pieniądze tylko poprzesuwali, a jak było mało tak dalej
      jest. Gdyby nie TVP=SLD to ten sukces można byłoby przedstwić
      jako klęskę. W TVP wszystko zrobią, żeby Miller był bohaterem, a
      on tylko zwykły "gieroj" z cynicznym uśmieszkiem.
      • Gość: jarek Re: Paranoja IP: *.acn.waw.pl 14.12.02, 22:54
        Gość portalu: Trusk napisał co napiał,

        a ja nie wiem, jak można być takim popaprańcem jak trusk.

        jarek
      • Gość: Michal z wawy Re: Paranoja IP: 210.208.67.* 15.12.02, 06:28
        Zwykle nie przeklinam ,ale teraz musze. Pierdolicie towarzyszu
        oj pierdolicie.
        Pamietajcie ,ze najwazniejszym jest sukces Polski. Jest nim
        niewatpliwie wejscie do U*nii. A nie jakiers wasze pierdolowate
        uprzedzenia. Dziekuje wszytkim rzadom za ten sukces
    • Gość: Komuch Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.02, 22:45
      No towarzysz odnieślismy pełen sukces! mamy zaklepane stołki w Brukseli...wasze
      żony i dzieci nie będą już bezrobotne
    • Gość: witold17 Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.rzeszow-moniuszki.sdi.tpnet.pl 14.12.02, 23:23
      Gość portalu: Janek napisał(a):

      > Uni TAK tow. Millerowi NIE!!!

      Nie lubię Millera, ale jest faktem, że zrobił co do niego należało. Poza tym-
      pamiętajmy, że gówniarze z AWS naprawdę zrobili wszystko co mogli, żeby do UE
      wprowadzał nas Miller.
      • Gość: dew Miller do dymisji! IP: *.avamex.com.pl 15.12.02, 01:35
        Gość portalu: witold17 napisał(a):

        > Gość portalu: Janek napisał(a):
        >
        > > Uni TAK tow. Millerowi NIE!!!
        >
        > Nie lubię Millera, ale jest faktem, że zrobił co do
        niego należało. Poza tym-
        > pamiętajmy, że gówniarze z AWS naprawdę zrobili
        wszystko co mogli, żeby do UE
        > wprowadzał nas Miller.

        Nigdzie nas Miller nie wprowadza! On ma się podać do
        dymisji i wstydu oszczędzić! Jeszcze jest referendum! A
        poza tym przestań używać niepotrzebnych słów, bo to
        świadczy żle o Tobie.
        • Gość: Wiktor Re: Miller do dymisji! IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 15.12.02, 09:11

          Jeszcze jest referendum!


          No właśnie!!! Jeszcze jest referendum!!!! I jesteś święcie przekonany, że
          wszyscy pójdą za radą Rydzyka, Leppera i Giertycha!!!! Babcie i dziadki dupy
          nie ruszą, by pójść zagłosować, tak jak i teraz w wyborach samorządowych nie
          ruszyli. Bo niby po co? Pójdą natomiast młodzi, którzy widzą dla siebie szansę
          w jednoczącej się Europie. I tak naprawdę innej szansy jak Zjednoczona Europa
          dla Polski nie ma. Jeśli nie Europa to co???? Do dawnego RWPG nas wcielono nie
          pytając o zgodę. Mam przypomnieć co oznaczał ten skrót? ROSJI WSZYSTKO POLSCE
          GOWNO. Chciałbyś, by Polska jeszcze raz miała tę powtórkę z historii???? Miller
          nie musi się podawać do dymisji. Zrobił dobrą robotę. Obserwuję go od dawna.
          Jest zręcznym politykiem. I nie boję się powiedzieć, że jest w głębi serca
          większym patriotą niż Rydzyk, Lepper i Giertych razem wzięci!
        • Gość: Tomasz Re: Miller do dymisji! IP: *.in-addr.btopenworld.com 15.12.02, 13:16
          czytajac niektore opinie nie moge uwierzyc,ze to pochodzi od
          ludzi zyjacych w katolickim narodzie.Dobra Polskie to zyczenie
          nas wszystkich.Kazdy z nas musi sam cos z siebie dac a nie winic
          drugiego.Zostwcie czas miniony,otworzmy oczy i pokarz ,ze Polacy
          to zjednoczony,solidny kraj.
      • Gość: fritz Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.solnet.ch 15.12.02, 09:26
        Gość portalu: witold17 napisał(a):

        > Gość portalu: Janek napisał(a):
        >
        > > Uni TAK tow. Millerowi NIE!!!
        >
        > Nie lubię Millera, ale jest faktem, że zrobił co do niego
        należało. Poza tym-
        > pamiętajmy, że gówniarze z AWS naprawdę zrobili wszystko co
        mogli, żeby do UE
        > wprowadzał nas Miller.

        Ladnie to powiedziales, masz niestety calkowicie racje. AWS
        stala sie na koncu trglodyta. Nie mowie tego o Buzku, ktory na
        koncu stal sie b. dobrym i zdecydowanym premiere, i o paru
        wyjatkach z rzadu a o AWS poslach
    • Gość: marek Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: 63.52.239.* 14.12.02, 23:34
      Jestem pewny ze na ten dobrobyt o ktorym mowi cynicznie usmiechniety Miller
      sami bedziemy mysieli sobie zapracowac, zadna org. nie da nam pieniedzy na
      nasz rozwalony fundusz socjalny lub zdezorganizowane lecznictwo
      • Gość: pj Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.sympatico.ca 15.12.02, 00:18
        Gość portalu: marek napisał(a):

        > Jestem pewny ze na ten dobrobyt o ktorym mowi cynicznie
        usmiechniety Miller
        > sami bedziemy mysieli sobie zapracowac, zadna org. nie da nam
        pieniedzy na
        > nasz rozwalony fundusz socjalny lub zdezorganizowane lecznictwo

        SLUSZNIE!!!! DOKLADNIE TAK!!!!
        Dostalismy niepowtarzalna szanse, zeby wlasnymi rekoma
        zapracowac na swoj dobrobyt. Czy mam rozumiec ze Marek wolalby
        Polske bedaca domem opieki spolecznej na utrzymaniu UE?
        • Gość: agn Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: proxy / 10.105.237.* 15.12.02, 18:33
          Gość portalu: pj napisał(a):

          > Gość portalu: marek napisał(a):
          >
          > > Jestem pewny ze na ten dobrobyt o ktorym mowi cynicznie
          > usmiechniety Miller
          > > sami bedziemy mysieli sobie zapracowac, zadna org. nie da
          nam
          > pieniedzy na
          > > nasz rozwalony fundusz socjalny lub zdezorganizowane
          lecznictwo
          >
          > SLUSZNIE!!!! DOKLADNIE TAK!!!!
          > Dostalismy niepowtarzalna szanse, zeby wlasnymi rekoma
          > zapracowac na swoj dobrobyt. Czy mam rozumiec ze Marek wolalby
          > Polske bedaca domem opieki spolecznej na utrzymaniu UE?

          pewnie tak, a sam by w tym czasie wyjechal na saksy zap* u
          niemieckiego bauera na czarno
      • Gość: Binio Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.polbox.pl / 213.241.38.* 15.12.02, 01:17
        Gość portalu: marek napisał(a):

        > Jestem pewny ze na ten dobrobyt o ktorym mowi cynicznie usmiechniety Miller
        > sami bedziemy mysieli sobie zapracowac, zadna org. nie da nam pieniedzy na
        > nasz rozwalony fundusz socjalny lub zdezorganizowane lecznictwo

        Człowieku... szkoda mi takich ludzi!!! Bo to przez Was szanse referendum za
        Unią maleją... Nie macie bladego pojęcia o działaniu funduszy unijnych,
        strukturalnych ani innych ważnych sprawach. To od Polski będzie zależało czy
        przeznaczone jej fundusze wykorzysta na rozwój (np. tak jak Irlandia) czy jej
        przeje (tak jak Grecja) NIEKTÓRE FUNDUSZE PRZEZNACZONE NA ROZWÓJ PAŃSTWA
        POLSKIEGO FINANSUJĄ AŻ 90% INWESTYCJI!!! POZOSTAŁE 10% MUSIMY SAMI
        WYGOSPODAROWAĆ!!! I NA TO BĘDZIEMY MUSIELI ZAPRACOWAĆ!! PODKREŚLAM NIEKTÓRE, A
        NIE WSZYSTKIE!!!
        • Gość: LongIslander Od dzis Bruksela wszystkiemu winna IP: *.ny.us.prserv.net 15.12.02, 02:21
          Czy to nie radosc dla LPR i Samoobrony? Sa nowi ONI wszystkiemu
          winni i odpowiedzialni za cala niedole Narodu. Jest sie przeciw
          komu jednoczyc i protestowac. I jest gdzie wyciagac lape po
          wiecej.
          • Gość: OtherLI Re: Od dzis Bruksela wszystkiemu winna IP: *.dyn.optonline.net 15.12.02, 03:06
            Gość portalu: LongIslander napisał(a):

            > Czy to nie radosc dla LPR i Samoobrony? Sa nowi ONI wszystkiemu
            > winni i odpowiedzialni za cala niedole Narodu. Jest sie przeciw
            > komu jednoczyc i protestowac. I jest gdzie wyciagac lape po
            > wiecej.

            Masz racje sasiedzie. Dla pewnych oszolomow,to Bruksela ma pracowac
            i dawac nam pieniadze. My stworzeni jestesmy tylko do zabawy i narzekania,
            a nie do pracy. Oni nawet nie wiedza co robia chcac nas Polakow. Niewazne ile
            nam dadza, zawsze im powiemy malo. Bedzie bardzo zabawnie, a Polish Jokes beda
            opowiadane nie tylko w USA, ale takze w calej Europie. Teraz wszystkie problemy
            Polska ma rozwiazane. Cokolwiek bedzie nie tak to Bruksela bedzie winna.

      • Gość: a Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: 5.1R2D* / *.net195-132-236.noos.fr 15.12.02, 16:55
        Gość portalu: marek napisał(a):

        > Jestem pewny ze na ten dobrobyt o ktorym mowi cynicznie
        usmiechniety Miller
        > sami bedziemy mysieli sobie zapracowac, zadna org. nie da nam
        pieniedzy na
        > nasz rozwalony fundusz socjalny lub zdezorganizowane lecznictwo


        Dawac,to ci moze zona dupy,a na wszystko inne,trzeba sobie w
        zyciu zapracowac!
    • Gość: WOLF Nalezalo wstapic do SLD - wy prawicowe ciolki! IP: *.sympatico.ca 15.12.02, 04:00
      • Gość: OtherLI Re: Nalezalo wstapic do SLD - wy prawicowe ciolki IP: *.dyn.optonline.net 15.12.02, 04:20
        Ja z nimi walczylem, narazajac siebie i moja rodzine.
        Mam jednak rozum i popieram wszystko co jest dobre dla
        Polski niezaleznie czy pochodzi to z prawej czy lewej strony.
      • Gość: Cwaniak W zyciu trza se umiec radzic! IP: 212.33.88.* 15.12.02, 10:08
        ... dlatego wstompilem do SLD! Moj kumpel, frajer, chcial uczciwie pracowac, zalozyl wlasny biznes, teraz cienko mu idzie, musi placic
        na mnie podatki, a ja jak zostane eurokomisarzem, to mu dopiero pokaze, co moge!!!
    • Gość: lix POCALUJ MNIE W DUPE! IP: *.chello.pl 15.12.02, 04:39
      Zatwardzialy komunisto! Cokolwiek bys powiedzial To dla
      mnie bezprzedmmiotowe brednie!
      • Gość: observer Re: POCALUJ MNIE W DUPE! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 15.12.02, 04:49
        durnemu tlumaczyc,to tak,jak grochem o sciane.Do radia
        maryja,zasciankowe buraki,religijne oszolomy, prawiowe skurwiele
        i pozostala szumowina!!!!
        • Gość: Apacz_Winetu Re: POCALUJ MNIE W DUPE! IP: *.sympatico.ca 15.12.02, 05:56
          > durnemu tlumaczyc,to tak,jak grochem o sciane.Do radia
          > maryja,zasciankowe buraki,religijne oszolomy, prawiowe skurwiele
          > i pozostala szumowina!!!!

          lewacki PEDAL sie odezwal
        • Gość: ty tez Re: POCALUJ MNIE W DUPE! IP: *.mts.net 15.12.02, 06:00
          a ja lubiec Radio Maryja BARANIE
    • Gość: John Smith Do POLAKOW!!!!!! IP: *.proxy.aol.com 15.12.02, 05:58
      Polacy,przestancie byc POLAKAMI!!!!Wchodzicie wreszcie
      do 'Wolnej Europy'. Uczcie sie pilnie j.angielskiego.Ynglisz
      lenglicz to piekny jezyk, j.polski jest do niczego, zarowno w
      pisaniu jak i w gadaniu. Fonetycznie przypomina zgrzytanie
      blacha po szkle.Macie poza tym wybor, jezeli nie odpowiada wam
      j.angielski, uczcie sie francuskiego albo niemieckiego.ZMIENCIE
      swoje nazwiska na obcobrzmiace ,taki Miller to chytry lis ,musi
      zmienic tylko imie.Zaden cywilizowany czlowiek nie moze wymowic
      polskich imion i nazwisk.Poza tym Wasz jezyk zbytnio przypomina
      wstretny,obslizgly j.rosyjski.To tyle na poczatek. Nastepne
      instrukcje w przyszlosci.
      • Gość: michal z wawy Re: Do POLAKOW!!!!!! IP: 210.208.67.* 15.12.02, 06:29
        Pierdolicie koles pierdolicie. Jak kogut kure
    • Gość: Pomysl Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.mts.net 15.12.02, 05:58
      BOG HONOR OJCZYZNA
      • Gość: Pawel Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.dip.t-dialin.net 15.12.02, 11:00
        Gość portalu: Pomysl napisał(a):

        > BOG HONOR OJCZYZNA i UE
    • Gość: ja Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.mts.net 15.12.02, 06:02
      www.polonica.net/Lobby_filosemickie_1.htm
    • Gość: znowu Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.mts.net 15.12.02, 06:03
      republika.pl/szwilk/okiem/index2.html?ojczyzna/antysemityzm.htm&3
    • Gość: Filip Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: proxy / *.teleton.pl 15.12.02, 07:40
      Unia - tak.
      Miller - tak.
      Idiota - nie.
      • Gość: Karolek Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.12.02, 14:16
        Gość portalu: Filip napisał(a):

        > Unia - tak.
        > Miller - tak.
        > Idiota - nie.
        Nie popołniaj mimo wszystko samobójstwa - Idioto
    • Gość: jacek84 Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.in.brzesko.net.pl / 192.168.3.* 15.12.02, 10:11
      Polska w obecnej sytuacji geopolitycznej nie ma żadnej szansy, jako odrębne
      państwo istnieć w Europie. To KANON BEZDYSKUSYJNY !! Ale źle się stało, że
      wchodzimy do UE, jako obywatele drugiej kategorii. Dopiero nasze wnuki może coś
      skorzystają. Taka jest prawda ! . Prawda mimo wszystko lepsza niż bandycki RWPG
      i bandycki Związek Sovietów.
      Natomiast Miller nic nie załatwił w Kopenhadze !!! On tylko NAPRAWIAŁ
      błędy, jakie SLD w ciągu całego roku nababrało w Brukseli !
      Pamiętacie jak obecne matoły ZGODZIŁY SIĘ w Brukseli na 22% Vat-u dla
      budownictwa ? Jak zgodziły się (tylko) na 25% dopłat dla polskich rolników?
      W Polsce brak mieszkań, budowa nowych to astronomiczne kwoty - a oni GODZĄ SIĘ
      na 22$ Vatu !!! Czyż te debile z Millerem na czele zdawały sobie sprawę na co
      się godzą ?
      A polskie chłopy dostaną więcej niż 25% ALE Z POLSKIEGO BUDŻETU !!!!
      No to co ten Miller załatwił ?
      Kochani dyskutanci ! Zacznijcie myśleć, zanim coś napiszecie, bo to potem
      staje się śmieszne.
      • Gość: Tadeusz Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.net 15.12.02, 11:20
        Gość portalu: jacek84 napisał(a):

        > Polska w obecnej sytuacji geopolitycznej nie ma żadnej szansy,
        jako odrębne
        > państwo istnieć w Europie. To KANON BEZDYSKUSYJNY !! Ale źle
        się stało, że
        > wchodzimy do UE, jako obywatele drugiej kategorii. Dopiero
        nasze wnuki może coś
        >
        > skorzystają. Taka jest prawda ! . Prawda mimo wszystko lepsza
        niż bandycki RWPG
        >
        > i bandycki Związek Sovietów.
        > Natomiast Miller nic nie załatwił w Kopenhadze !!! On tylko
        NAPRAWIAŁ
        > błędy, jakie SLD w ciągu całego roku nababrało w Brukseli !
        > Pamiętacie jak obecne matoły ZGODZIŁY SIĘ w Brukseli na 22%
        Vat-u dla
        > budownictwa ? Jak zgodziły się (tylko) na 25% dopłat dla
        polskich rolników?
        > W Polsce brak mieszkań, budowa nowych to astronomiczne kwoty -
        a oni GODZĄ SIĘ
        >
        > na 22$ Vatu !!! Czyż te debile z Millerem na czele zdawały
        sobie sprawę na co
        > się godzą ?
        > A polskie chłopy dostaną więcej niż 25% ALE Z POLSKIEGO
        BUDŻETU !!!!
        > No to co ten Miller załatwił ?
        > Kochani dyskutanci ! Zacznijcie myśleć, zanim coś napiszecie,
        bo to potem
        > staje się śmieszne.

        Należy dodać iż składka członkowska po wstapieniu wynosić będzie
        200 mln euro - miesięcznie. Ciekawe skąd nasz rząd wyciągnie tą
        kasę,wszak sytuacja naszego budzetu jest nam znana.Do sprzedania
        zostało już niewiele. Sytuacja naszej gospodarki,aktualny stan
        bezrobocia w Polsce jest także znany. Nastroje społeczne znane
        są także.
        Zle rokuje to na przyszłość.
        Cóż na to nasi eksperci i mądrale, humaniści z Unii Wolności.
      • Gość: draszyr Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.gda.osk.pl / 192.168.50.* 15.12.02, 13:55
        Gość portalu: jacek84 napisał(a):

        > Polska w obecnej sytuacji geopolitycznej nie ma żadnej szansy, jako odrębne
        > państwo istnieć w Europie. To KANON BEZDYSKUSYJNY !! Ale źle się stało, że
        > wchodzimy do UE, jako obywatele drugiej kategorii. Dopiero nasze wnuki może
        coś
        >
        > skorzystają. Taka jest prawda ! . Prawda mimo wszystko lepsza niż bandycki
        RWPG
        >
        > i bandycki Związek Sovietów.
        > Natomiast Miller nic nie załatwił w Kopenhadze !!! On tylko NAPRAWIAŁ
        > błędy, jakie SLD w ciągu całego roku nababrało w Brukseli !
        > Pamiętacie jak obecne matoły ZGODZIŁY SIĘ w Brukseli na 22% Vat-u dla
        > budownictwa ?
        To nie obecne chociaż matołów nigdy nie brak ale poprzednie Buzkowe!
        Jak zgodziły się (tylko) na 25% dopłat dla polskich rolników?
        Nie mogły się zgodzić bo to był dyktat czy warunek i dzięki sprytowi Millera
        udało się uzyskac więcej
        > W Polsce brak mieszkań, budowa nowych to astronomiczne kwoty - a oni GODZĄ
        SIĘ
        >
        > na 22$ Vatu !!! Czyż te debile z Millerem na czele zdawały sobie sprawę na
        co
        > się godzą ?
        > A polskie chłopy dostaną więcej niż 25% ALE Z POLSKIEGO BUDŻETU !!!!
        > No to co ten Miller załatwił ?
        > Kochani dyskutanci ! Zacznijcie myśleć, zanim coś napiszecie, bo to potem
        > staje się śmieszne.
        Sam zacznij myśleć albo czytać bo wychodzisz na muła
    • Gość: Karolek Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.12.02, 10:11
      Ani słowa prawdy w całym przemówieniu.
    • Gość: leszek Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.02, 10:36
      panie szefie rządu, "to stulecie" to mamy dwa lata i jeszcze
      sporo sie wydarzyć może, mniej patosu więcej pokory - zwłaszcza
      przed elektoratem obywatelu Miller...
    • Gość: forumowicz Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.zydowce.sdi.tpnet.pl 15.12.02, 10:42
      Miller chce namawiac chyba tylko tych co nie chca do Uni, bo tych
      co chca to nie trzeba. Ale czlowiek o tak malym zaufaniu
      spolecznym powinien raczej usunac sie gleboko w cien a nie
      draznic tych niezdecydowanych
      • Gość: robert Re: Telewizyjne wysta˛pienie Leszka Millera IP: *.chello.pl 15.12.02, 13:28
        Gos´c´ portalu: forumowicz napisa?(a):

        > Miller chce namawiac chyba tylko tych co nie chca do Uni,
        bo tych
        > co chca to nie trzeba. Ale czlowiek o tak malym zaufaniu
        > spolecznym powinien raczej usunac sie gleboko w cien a
        nie
        > draznic tych niezdecydowanych

        Powinni zatrudnic jeszcze dwoch, trzech UB-ekow (kolegow
        Wiatra), aby poprawic swoja wiarygodnosc w oczach
        antyunijnych obywateli.
    • Gość: forumowicz Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.zydowce.sdi.tpnet.pl 15.12.02, 10:42
      Miller chce namawiac chyba tylko tych co nie chca do Uni, bo tych
      co chca to nie trzeba. Ale czlowiek o tak malym zaufaniu
      spolecznym powinien raczej usunac sie gleboko w cien a nie
      draznic tych niezdecydowanych
    • Gość: Wzruszony Do łez wzruszony prezedent i premier IP: *.acn.pl / 10.68.2.* 15.12.02, 12:49
      Jak po prostu sztucznie, wręcz śmiesznie brzmiały w TVP słowa
      prezedenta, który po duńskich porozumieniach na korytarzu
      swojej siedziby widział łzy wzruszenia i szlochanie swoich
      pracowników. Również w TVP wtórowł mu premier - że o takiej
      chwili marzyli od lat. Jakież to wzuszające i piękne. Jaka
      głęboka troska o wszystkich Polaków i o ich przyszłość.
      Zastanawiam się, ile oblicz może mieć człowiek?
      • Gość: Miro Re: Do łez wzruszony prezedent i premier IP: *.telekabel.at 15.12.02, 13:07
        Gość portalu: Wzruszony napisał(a):

        > Jak po prostu sztucznie, wręcz śmiesznie brzmiały w TVP słowa
        > prezedenta, który po duńskich porozumieniach na korytarzu
        > swojej siedziby widział łzy wzruszenia i szlochanie swoich
        > pracowników. Również w TVP wtórowł mu premier - że o takiej
        > chwili marzyli od lat. Jakież to wzuszające i piękne. Jaka
        > głęboka troska o wszystkich Polaków i o ich przyszłość.
        > Zastanawiam się, ile oblicz może mieć człowiek?

        Swiete slowa!
        Czy o tej chwili marzyli tez 21 lat temu? Sa to po prostu
        charagiewki , ktore zawsze potrawia sie ustawic- w zaleznosci z
        ktorej strony wiatr wieje....
        • Gość: Marcin Re: Do łez wzruszony prezedent i premier IP: *.dyn.optonline.net 15.12.02, 13:54
          Gość portalu: Miro napisał(a):

          > Gość portalu: Wzruszony napisał(a):
          >
          > > Jak po prostu sztucznie, wręcz śmiesznie brzmiały w TVP słowa
          > > prezedenta, który po duńskich porozumieniach na korytarzu
          > > swojej siedziby widział łzy wzruszenia i szlochanie swoich
          > > pracowników. Również w TVP wtórowł mu premier - że o takiej
          > > chwili marzyli od lat. Jakież to wzuszające i piękne. Jaka
          > > głęboka troska o wszystkich Polaków i o ich przyszłość.
          > > Zastanawiam się, ile oblicz może mieć człowiek?
          >
          > Swiete slowa!
          > Czy o tej chwili marzyli tez 21 lat temu? Sa to po prostu
          > charagiewki , ktore zawsze potrawia sie ustawic- w zaleznosci z
          > ktorej strony wiatr wieje....

          Lepsza taka choragiewka niz taka co ciagle ustawia sie przeciwko wiatrowi.
      • Gość: Rocco Do "Wzruszonego" IP: *.lshtm.ac.uk 15.12.02, 14:59
        1.Nie rozumiesz zupelnie na czym polega polityka.
        Jesli myslisz ze polityka polega na mowieniu tego co slina na
        jezyk przyniesie, to albo jestes naiwny albo infantylny, albo
        glosuj na Leppera.
        2.Polityka jest trudnym zawodem i w interesie Kraju by bylo
        gdyby nie kazdy kto umie klepac w klawiature myslal ze sam
        zrobilby wszystko lepiej i mial szacunek dla ludzi ktorzy
        poswiecaja swoj czas dla takich lebkow jak on.
        3.Nie rozumiesz powagi chwili i znaczenia tego wydarzenia.
        4. To nie jest wazne co robi i mysli Premier jako prywatna osoba-
        wazne jest co robi jako premier.
        5. jesli masz depresje i nic ci nie pasuje to lepiej strzel
        sobie w leb
    • Gość: andrzej Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: 81.15.164.* 15.12.02, 13:13
      bble bble
    • Gość: Konkretny Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.proxy.aol.com 15.12.02, 13:14
      Gratuluje. To rzeczywiscie ogromny sukces. Teraz nalezy znalezc
      duzo czasu na walke z bezrobociem i na reformowanie polskiego
      szkolnictwa.
    • Gość: statystyczny Niech rządzi kto chce byle było pełne koryto ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.02, 13:37
    • Gość: Dorota CO TO ZA DYSKUSJE??? IP: *.utfors.se 15.12.02, 14:52
      Jak czytam te cala dyskusje, ktora Wy wszyscy prowadzicie
      powyzej to sama nie wiem czy mam plakac czy sie smiac. Wyzwiska,
      jakies dawno kiedys uzywane slogany slowne (jeszcze z czasow
      kiedy w Polsce nie umialo sie dyskutowac politycznie a wszystko
      bylo albo czarne albo biale a wyzwiska byly jedynym argumentem w
      dyskusjach!) niestety pokazuja tylko Wasz poziom. Szkoda, ze nie
      siegacie do historii i nie patrzycie ani na polityke ani na
      ludzi nami rzadzacych z tej perspektywy. Dodatkowo trzeba byloby
      byc rowniez troche oczytanym w historii innych krajow
      europejskich i pogladach tam mieszkajacych ludzi. Troche
      myslenia krytycznego i kultury dyskusji z madrymi argumentami!
      Tego Wam wszystkim na te zblizajace sie Swieta i Nowy Rok zycze!
      • Gość: Rocco Re: CO TO ZA DYSKUSJE??? IP: *.lshtm.ac.uk 15.12.02, 15:06
        100% sie zgadzam z Dorota.
        Po prostu chyba na tym forum jest negatywna selekcja frustratow
        zyjacych historia i nie umiejacych patrzec w przyszlosc tylko
        patrzec sasiadowi i zazdroscic, wypominac i rozdrapywac rany,
        zgrywac Reytana, spiewac po pijacku Rote, narzekac ze Edyta
        Gorniak zle spiewa Hymn narodowy (i robic dziewczynie
        niesprawiedliwie przykrosc) - podsumowujac- byc nudnym i
        nieproduktywnym, zakompleksionym stereotypowym "Polakiem".
      • Gość: Maniek Re: CO TO ZA DYSKUSJE??? IP: *.sbs.man.ac.uk 15.12.02, 15:07
        Dorotko z calego serca dolaczam sie do twoich zyczen
        noworocznych. Oby w przyszlym roku (i nastepnych) Polacy
        kierowali sie rozumem i rozsadkiem a nie emocjami i zawiscia.
        Szczesliwego nowego roku rodacy (i Euroentuzjasci i
        Eurosceptycy).
        Maniek
      • Gość: waw Re: CO TO ZA DYSKUSJE??? IP: webcacheP* / 62.29.217.* 15.12.02, 20:40
        Dzieki Dorota. To co tu sie dzieje to nic nowego. To klasyczne polskie
        piekielko. Ci co krzycza na NIE i tak nic nie zrobia bo to bierna czesc
        spleczenstwa. Bedzie OK.
    • Gość: Wzruszony Rocco - odpisujesz, jak dyżurny kontroler z SLD IP: *.acn.pl / 10.68.2.* 15.12.02, 17:33
      Myślę, że jesteś na etacie w SLD i z założenia z góry
      traktujesz tych, co mają inne zdanie. Muszę ci wyjaśnić, że
      w przeciwieństwie do ciebie, wiem co to jest Polska i ile dla
      wszystkich znaczy.I wiem, co to prezentowana w rządowych
      mediach zabawa Polską, manipulowanie opinią publiczną.Bo tylko
      oni wiedzą, co naprawdę spieprzyli, a co naprawdę załatwili.W
      zakresie informowania mediów mają więc wolną rękę. Problem
      polega na tym, że wszyscy rozsądni Polacy chcą funkcjonować
      w Unii. Jednak nie chcą, by wyłącznymi ich reprezentantami
      dożywotnio byli obecni spadkobiercy PZPR, którzy zawsze
      ustawiają się z wiatrem (lub Wiatrem). Żaden późniejszy rząd
      w Polsce nic nie zrobi bez nich - i o tym wiedzą, tak naprawdę
      to oni będą nadal reprezentować nasz kraj. I taki temat,
      podziału między siły polityczne w Polsce unijnych stanowisk,
      powinien znaleźć się w referendum o przystąpieniu. Widzisz - ty
      myślisz tylko o swojej ciepłej posadce... Za wszelką cenę
      musisz wykorzystać swoje 5-minut. Myślę, że po raz ostatni. Ja
      nic nie muszę!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka