Gość: Janek IP: *.forestry.uga.edu 14.12.02, 21:29 Uni TAK tow. Millerowi NIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: boss Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.dial.tor1.sprint-canada.net 14.12.02, 21:52 BRAWO MILLER! Dobrze powiedziane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tadeusz Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.net 14.12.02, 22:22 Towarzysze PZPR, coś kierunki się wam pomyliły. Bruksela to na zachód od Moskwy. Oj kacyki,sekretarze komitetów partyjnych,jak wy to potraficie robić.Ile w was fałszu i obłudy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martin Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.bos.east.verizon.net 15.12.02, 00:30 Nie wiem dlaczego tyle w twojej odpowiedzi jest tyle snobizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jimmy Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.visp.energis.pl 15.12.02, 01:24 Gość portalu: Martin napisał(a): > Nie wiem dlaczego tyle w twojej odpowiedzi jest tyle snobizmu. Chyba nie masz pojęcia co znaczy słowo snobizm... A Tadeusz pewnie przeżył wiele lat w tamtym systemie i nie dziwię się, że skręca Go, gdy widzi, jak ci karierowicze próbują świecić blaskiem wejścia do Uni, na drodze do której przez tyle lat byli przeszkodą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.chello.pl 15.12.02, 14:10 [...] > świecić blaskiem wejścia do Uni, na drodze do której przez tyle > lat byli przeszkodą. Dobrze powiedziane! Może tak wszyscy w Polsce zajmiemy się rozpamiętywaniem przeszłości! Hmmm... tylko kto wtedy będzie rozwijał ten kraj... No i poza tym nikt się chyba nie uśmiechnie, ale to już raczej normalne. Ja osobiście mam gdzieś co towarzysze robili w dalekiej przeszłości. Karierowicze, czy nie, negocjacje pokazały, że są dość twardzi - co doprowadziło do kilku rzeczywiście korzystnych rozwiązań. Kwachu też wiadomo z jakich kręgów pochodzi, a jest według wielu ludzi jednym z najlepszych prezydentów w europie. I mimo że Millera nie lubię, to uważam, że wywalczył dość dobre warunki, i za to mam dla niego uznanie. Piotr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek23 Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: 130.225.14.* 15.12.02, 15:25 Madre slowa Piotrze , Polacy to jakis dziwny narod. Marudza i ciagle mysla o przeszlosci. Ale co najgorsz Ci ktorzy krzycza o tradycjach w rzeczywistosci nie maja z prawdziwa tradycja nic wspolnego. No chyba ze picie wodeczki i narzekanie. Ale coz z czasem powinno byc ich mniej. A odnosnie Millera, no coz nie jest to moj idol ale jest POLSKIM PREMIEREM i z honorem odnosze sie do jego postawy BRAWO PANIE PREMIERZE I BRAWO NORMALNI POLACY .. a wiosna UNIA = TAK !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.dyn.optonline.net 15.12.02, 03:34 Gość portalu: Tadeusz napisał(a): > Towarzysze PZPR, coś kierunki się wam pomyliły. > Bruksela to na zachód od Moskwy. > Oj kacyki,sekretarze komitetów partyjnych,jak wy to potraficie > robić.Ile w was fałszu i obłudy. Ty nie sluchasz, co kto powiedzial. Ty zaszufladkowales wszystkich do roznych grup. Teraz sprawa jest latwa, wszystko co mowia towarzysze to glupie, wszystko co Rydzyk i Lepper prawda. Bardzo wygodne, nie trzeba myslec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thorsten Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.dip.t-dialin.net 15.12.02, 15:24 oj,... Tadeusz....cous siem tobie pooierdililo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: 5.1R2D* / *.net195-132-236.noos.fr 15.12.02, 16:47 Gość portalu: Tadeusz napisał(a): > Towarzysze PZPR, coś kierunki się wam pomyliły. > Bruksela to na zachód od Moskwy. > Oj kacyki,sekretarze komitetów partyjnych,jak wy to potraficie > robić.Ile w was fałszu i obłudy. Tadeuszku,ty jestes chyba lekko pierdolniety?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tadeusz Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.net 15.12.02, 18:48 Gość portalu: a napisał(a): > Gość portalu: Tadeusz napisał(a): > > > Towarzysze PZPR, coś kierunki się wam pomyliły. > > Bruksela to na zachód od Moskwy. > > Oj kacyki,sekretarze komitetów partyjnych,jak wy to potraficie > > robić.Ile w was fałszu i obłudy. > > > Tadeuszku,ty jestes chyba lekko pierdolniety?! Sadząc z wypowiedzi witam sympatyka SLD, spadkobiercy PZPR. W swojej odpowiedzi zawarłem myśl iż ludzie,którzy przez tyle lat słuchali dyrektyw z ZSRR,niebawem słuchać ich będą z Brukseli. Ludzie ci, nalezy o tym pamietać,broniąc swych stanowisk i pozycji nie zawahali się nawet strzelać do własnego narodu. Do dnia dzisiejszego z tych zbrodni sie nie rozliczyli. Pytanie - czy są ludzie wiarygodni?. Nie mogę się pogodzić z myslą iż ci sami, reprezentować będą interes naszego kraju w przyszłości? Tym ludziom, chorągiewkom, nie należy ufać.Są to ludzie,którzy nie bacząc na nic, dbają tylko i wyłącznie o własne kariery i stołki. Serwus! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trusk Paranoja IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 14.12.02, 22:39 Miller mówi jakbyśmy stali się potęgą w UE. Jaki sukces? Przecież pieniądze tylko poprzesuwali, a jak było mało tak dalej jest. Gdyby nie TVP=SLD to ten sukces można byłoby przedstwić jako klęskę. W TVP wszystko zrobią, żeby Miller był bohaterem, a on tylko zwykły "gieroj" z cynicznym uśmieszkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: Paranoja IP: *.acn.waw.pl 14.12.02, 22:54 Gość portalu: Trusk napisał co napiał, a ja nie wiem, jak można być takim popaprańcem jak trusk. jarek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal z wawy Re: Paranoja IP: 210.208.67.* 15.12.02, 06:28 Zwykle nie przeklinam ,ale teraz musze. Pierdolicie towarzyszu oj pierdolicie. Pamietajcie ,ze najwazniejszym jest sukces Polski. Jest nim niewatpliwie wejscie do U*nii. A nie jakiers wasze pierdolowate uprzedzenia. Dziekuje wszytkim rzadom za ten sukces Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Komuch Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.02, 22:45 No towarzysz odnieślismy pełen sukces! mamy zaklepane stołki w Brukseli...wasze żony i dzieci nie będą już bezrobotne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witold17 Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.rzeszow-moniuszki.sdi.tpnet.pl 14.12.02, 23:23 Gość portalu: Janek napisał(a): > Uni TAK tow. Millerowi NIE!!! Nie lubię Millera, ale jest faktem, że zrobił co do niego należało. Poza tym- pamiętajmy, że gówniarze z AWS naprawdę zrobili wszystko co mogli, żeby do UE wprowadzał nas Miller. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dew Miller do dymisji! IP: *.avamex.com.pl 15.12.02, 01:35 Gość portalu: witold17 napisał(a): > Gość portalu: Janek napisał(a): > > > Uni TAK tow. Millerowi NIE!!! > > Nie lubię Millera, ale jest faktem, że zrobił co do niego należało. Poza tym- > pamiętajmy, że gówniarze z AWS naprawdę zrobili wszystko co mogli, żeby do UE > wprowadzał nas Miller. Nigdzie nas Miller nie wprowadza! On ma się podać do dymisji i wstydu oszczędzić! Jeszcze jest referendum! A poza tym przestań używać niepotrzebnych słów, bo to świadczy żle o Tobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiktor Re: Miller do dymisji! IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 15.12.02, 09:11 Jeszcze jest referendum! No właśnie!!! Jeszcze jest referendum!!!! I jesteś święcie przekonany, że wszyscy pójdą za radą Rydzyka, Leppera i Giertycha!!!! Babcie i dziadki dupy nie ruszą, by pójść zagłosować, tak jak i teraz w wyborach samorządowych nie ruszyli. Bo niby po co? Pójdą natomiast młodzi, którzy widzą dla siebie szansę w jednoczącej się Europie. I tak naprawdę innej szansy jak Zjednoczona Europa dla Polski nie ma. Jeśli nie Europa to co???? Do dawnego RWPG nas wcielono nie pytając o zgodę. Mam przypomnieć co oznaczał ten skrót? ROSJI WSZYSTKO POLSCE GOWNO. Chciałbyś, by Polska jeszcze raz miała tę powtórkę z historii???? Miller nie musi się podawać do dymisji. Zrobił dobrą robotę. Obserwuję go od dawna. Jest zręcznym politykiem. I nie boję się powiedzieć, że jest w głębi serca większym patriotą niż Rydzyk, Lepper i Giertych razem wzięci! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomasz Re: Miller do dymisji! IP: *.in-addr.btopenworld.com 15.12.02, 13:16 czytajac niektore opinie nie moge uwierzyc,ze to pochodzi od ludzi zyjacych w katolickim narodzie.Dobra Polskie to zyczenie nas wszystkich.Kazdy z nas musi sam cos z siebie dac a nie winic drugiego.Zostwcie czas miniony,otworzmy oczy i pokarz ,ze Polacy to zjednoczony,solidny kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fritz Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.solnet.ch 15.12.02, 09:26 Gość portalu: witold17 napisał(a): > Gość portalu: Janek napisał(a): > > > Uni TAK tow. Millerowi NIE!!! > > Nie lubię Millera, ale jest faktem, że zrobił co do niego należało. Poza tym- > pamiętajmy, że gówniarze z AWS naprawdę zrobili wszystko co mogli, żeby do UE > wprowadzał nas Miller. Ladnie to powiedziales, masz niestety calkowicie racje. AWS stala sie na koncu trglodyta. Nie mowie tego o Buzku, ktory na koncu stal sie b. dobrym i zdecydowanym premiere, i o paru wyjatkach z rzadu a o AWS poslach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: 63.52.239.* 14.12.02, 23:34 Jestem pewny ze na ten dobrobyt o ktorym mowi cynicznie usmiechniety Miller sami bedziemy mysieli sobie zapracowac, zadna org. nie da nam pieniedzy na nasz rozwalony fundusz socjalny lub zdezorganizowane lecznictwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pj Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.sympatico.ca 15.12.02, 00:18 Gość portalu: marek napisał(a): > Jestem pewny ze na ten dobrobyt o ktorym mowi cynicznie usmiechniety Miller > sami bedziemy mysieli sobie zapracowac, zadna org. nie da nam pieniedzy na > nasz rozwalony fundusz socjalny lub zdezorganizowane lecznictwo SLUSZNIE!!!! DOKLADNIE TAK!!!! Dostalismy niepowtarzalna szanse, zeby wlasnymi rekoma zapracowac na swoj dobrobyt. Czy mam rozumiec ze Marek wolalby Polske bedaca domem opieki spolecznej na utrzymaniu UE? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agn Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: proxy / 10.105.237.* 15.12.02, 18:33 Gość portalu: pj napisał(a): > Gość portalu: marek napisał(a): > > > Jestem pewny ze na ten dobrobyt o ktorym mowi cynicznie > usmiechniety Miller > > sami bedziemy mysieli sobie zapracowac, zadna org. nie da nam > pieniedzy na > > nasz rozwalony fundusz socjalny lub zdezorganizowane lecznictwo > > SLUSZNIE!!!! DOKLADNIE TAK!!!! > Dostalismy niepowtarzalna szanse, zeby wlasnymi rekoma > zapracowac na swoj dobrobyt. Czy mam rozumiec ze Marek wolalby > Polske bedaca domem opieki spolecznej na utrzymaniu UE? pewnie tak, a sam by w tym czasie wyjechal na saksy zap* u niemieckiego bauera na czarno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Binio Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.polbox.pl / 213.241.38.* 15.12.02, 01:17 Gość portalu: marek napisał(a): > Jestem pewny ze na ten dobrobyt o ktorym mowi cynicznie usmiechniety Miller > sami bedziemy mysieli sobie zapracowac, zadna org. nie da nam pieniedzy na > nasz rozwalony fundusz socjalny lub zdezorganizowane lecznictwo Człowieku... szkoda mi takich ludzi!!! Bo to przez Was szanse referendum za Unią maleją... Nie macie bladego pojęcia o działaniu funduszy unijnych, strukturalnych ani innych ważnych sprawach. To od Polski będzie zależało czy przeznaczone jej fundusze wykorzysta na rozwój (np. tak jak Irlandia) czy jej przeje (tak jak Grecja) NIEKTÓRE FUNDUSZE PRZEZNACZONE NA ROZWÓJ PAŃSTWA POLSKIEGO FINANSUJĄ AŻ 90% INWESTYCJI!!! POZOSTAŁE 10% MUSIMY SAMI WYGOSPODAROWAĆ!!! I NA TO BĘDZIEMY MUSIELI ZAPRACOWAĆ!! PODKREŚLAM NIEKTÓRE, A NIE WSZYSTKIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LongIslander Od dzis Bruksela wszystkiemu winna IP: *.ny.us.prserv.net 15.12.02, 02:21 Czy to nie radosc dla LPR i Samoobrony? Sa nowi ONI wszystkiemu winni i odpowiedzialni za cala niedole Narodu. Jest sie przeciw komu jednoczyc i protestowac. I jest gdzie wyciagac lape po wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OtherLI Re: Od dzis Bruksela wszystkiemu winna IP: *.dyn.optonline.net 15.12.02, 03:06 Gość portalu: LongIslander napisał(a): > Czy to nie radosc dla LPR i Samoobrony? Sa nowi ONI wszystkiemu > winni i odpowiedzialni za cala niedole Narodu. Jest sie przeciw > komu jednoczyc i protestowac. I jest gdzie wyciagac lape po > wiecej. Masz racje sasiedzie. Dla pewnych oszolomow,to Bruksela ma pracowac i dawac nam pieniadze. My stworzeni jestesmy tylko do zabawy i narzekania, a nie do pracy. Oni nawet nie wiedza co robia chcac nas Polakow. Niewazne ile nam dadza, zawsze im powiemy malo. Bedzie bardzo zabawnie, a Polish Jokes beda opowiadane nie tylko w USA, ale takze w calej Europie. Teraz wszystkie problemy Polska ma rozwiazane. Cokolwiek bedzie nie tak to Bruksela bedzie winna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: 5.1R2D* / *.net195-132-236.noos.fr 15.12.02, 16:55 Gość portalu: marek napisał(a): > Jestem pewny ze na ten dobrobyt o ktorym mowi cynicznie usmiechniety Miller > sami bedziemy mysieli sobie zapracowac, zadna org. nie da nam pieniedzy na > nasz rozwalony fundusz socjalny lub zdezorganizowane lecznictwo Dawac,to ci moze zona dupy,a na wszystko inne,trzeba sobie w zyciu zapracowac! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WOLF Nalezalo wstapic do SLD - wy prawicowe ciolki! IP: *.sympatico.ca 15.12.02, 04:00 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OtherLI Re: Nalezalo wstapic do SLD - wy prawicowe ciolki IP: *.dyn.optonline.net 15.12.02, 04:20 Ja z nimi walczylem, narazajac siebie i moja rodzine. Mam jednak rozum i popieram wszystko co jest dobre dla Polski niezaleznie czy pochodzi to z prawej czy lewej strony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cwaniak W zyciu trza se umiec radzic! IP: 212.33.88.* 15.12.02, 10:08 ... dlatego wstompilem do SLD! Moj kumpel, frajer, chcial uczciwie pracowac, zalozyl wlasny biznes, teraz cienko mu idzie, musi placic na mnie podatki, a ja jak zostane eurokomisarzem, to mu dopiero pokaze, co moge!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lix POCALUJ MNIE W DUPE! IP: *.chello.pl 15.12.02, 04:39 Zatwardzialy komunisto! Cokolwiek bys powiedzial To dla mnie bezprzedmmiotowe brednie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: POCALUJ MNIE W DUPE! IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 15.12.02, 04:49 durnemu tlumaczyc,to tak,jak grochem o sciane.Do radia maryja,zasciankowe buraki,religijne oszolomy, prawiowe skurwiele i pozostala szumowina!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Apacz_Winetu Re: POCALUJ MNIE W DUPE! IP: *.sympatico.ca 15.12.02, 05:56 > durnemu tlumaczyc,to tak,jak grochem o sciane.Do radia > maryja,zasciankowe buraki,religijne oszolomy, prawiowe skurwiele > i pozostala szumowina!!!! lewacki PEDAL sie odezwal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ty tez Re: POCALUJ MNIE W DUPE! IP: *.mts.net 15.12.02, 06:00 a ja lubiec Radio Maryja BARANIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: John Smith Do POLAKOW!!!!!! IP: *.proxy.aol.com 15.12.02, 05:58 Polacy,przestancie byc POLAKAMI!!!!Wchodzicie wreszcie do 'Wolnej Europy'. Uczcie sie pilnie j.angielskiego.Ynglisz lenglicz to piekny jezyk, j.polski jest do niczego, zarowno w pisaniu jak i w gadaniu. Fonetycznie przypomina zgrzytanie blacha po szkle.Macie poza tym wybor, jezeli nie odpowiada wam j.angielski, uczcie sie francuskiego albo niemieckiego.ZMIENCIE swoje nazwiska na obcobrzmiace ,taki Miller to chytry lis ,musi zmienic tylko imie.Zaden cywilizowany czlowiek nie moze wymowic polskich imion i nazwisk.Poza tym Wasz jezyk zbytnio przypomina wstretny,obslizgly j.rosyjski.To tyle na poczatek. Nastepne instrukcje w przyszlosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal z wawy Re: Do POLAKOW!!!!!! IP: 210.208.67.* 15.12.02, 06:29 Pierdolicie koles pierdolicie. Jak kogut kure Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pomysl Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.mts.net 15.12.02, 05:58 BOG HONOR OJCZYZNA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.dip.t-dialin.net 15.12.02, 11:00 Gość portalu: Pomysl napisał(a): > BOG HONOR OJCZYZNA i UE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.mts.net 15.12.02, 06:02 www.polonica.net/Lobby_filosemickie_1.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znowu Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.mts.net 15.12.02, 06:03 republika.pl/szwilk/okiem/index2.html?ojczyzna/antysemityzm.htm&3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: proxy / *.teleton.pl 15.12.02, 07:40 Unia - tak. Miller - tak. Idiota - nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolek Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.12.02, 14:16 Gość portalu: Filip napisał(a): > Unia - tak. > Miller - tak. > Idiota - nie. Nie popołniaj mimo wszystko samobójstwa - Idioto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek84 Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.in.brzesko.net.pl / 192.168.3.* 15.12.02, 10:11 Polska w obecnej sytuacji geopolitycznej nie ma żadnej szansy, jako odrębne państwo istnieć w Europie. To KANON BEZDYSKUSYJNY !! Ale źle się stało, że wchodzimy do UE, jako obywatele drugiej kategorii. Dopiero nasze wnuki może coś skorzystają. Taka jest prawda ! . Prawda mimo wszystko lepsza niż bandycki RWPG i bandycki Związek Sovietów. Natomiast Miller nic nie załatwił w Kopenhadze !!! On tylko NAPRAWIAŁ błędy, jakie SLD w ciągu całego roku nababrało w Brukseli ! Pamiętacie jak obecne matoły ZGODZIŁY SIĘ w Brukseli na 22% Vat-u dla budownictwa ? Jak zgodziły się (tylko) na 25% dopłat dla polskich rolników? W Polsce brak mieszkań, budowa nowych to astronomiczne kwoty - a oni GODZĄ SIĘ na 22$ Vatu !!! Czyż te debile z Millerem na czele zdawały sobie sprawę na co się godzą ? A polskie chłopy dostaną więcej niż 25% ALE Z POLSKIEGO BUDŻETU !!!! No to co ten Miller załatwił ? Kochani dyskutanci ! Zacznijcie myśleć, zanim coś napiszecie, bo to potem staje się śmieszne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tadeusz Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.net 15.12.02, 11:20 Gość portalu: jacek84 napisał(a): > Polska w obecnej sytuacji geopolitycznej nie ma żadnej szansy, jako odrębne > państwo istnieć w Europie. To KANON BEZDYSKUSYJNY !! Ale źle się stało, że > wchodzimy do UE, jako obywatele drugiej kategorii. Dopiero nasze wnuki może coś > > skorzystają. Taka jest prawda ! . Prawda mimo wszystko lepsza niż bandycki RWPG > > i bandycki Związek Sovietów. > Natomiast Miller nic nie załatwił w Kopenhadze !!! On tylko NAPRAWIAŁ > błędy, jakie SLD w ciągu całego roku nababrało w Brukseli ! > Pamiętacie jak obecne matoły ZGODZIŁY SIĘ w Brukseli na 22% Vat-u dla > budownictwa ? Jak zgodziły się (tylko) na 25% dopłat dla polskich rolników? > W Polsce brak mieszkań, budowa nowych to astronomiczne kwoty - a oni GODZĄ SIĘ > > na 22$ Vatu !!! Czyż te debile z Millerem na czele zdawały sobie sprawę na co > się godzą ? > A polskie chłopy dostaną więcej niż 25% ALE Z POLSKIEGO BUDŻETU !!!! > No to co ten Miller załatwił ? > Kochani dyskutanci ! Zacznijcie myśleć, zanim coś napiszecie, bo to potem > staje się śmieszne. Należy dodać iż składka członkowska po wstapieniu wynosić będzie 200 mln euro - miesięcznie. Ciekawe skąd nasz rząd wyciągnie tą kasę,wszak sytuacja naszego budzetu jest nam znana.Do sprzedania zostało już niewiele. Sytuacja naszej gospodarki,aktualny stan bezrobocia w Polsce jest także znany. Nastroje społeczne znane są także. Zle rokuje to na przyszłość. Cóż na to nasi eksperci i mądrale, humaniści z Unii Wolności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: draszyr Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.gda.osk.pl / 192.168.50.* 15.12.02, 13:55 Gość portalu: jacek84 napisał(a): > Polska w obecnej sytuacji geopolitycznej nie ma żadnej szansy, jako odrębne > państwo istnieć w Europie. To KANON BEZDYSKUSYJNY !! Ale źle się stało, że > wchodzimy do UE, jako obywatele drugiej kategorii. Dopiero nasze wnuki może coś > > skorzystają. Taka jest prawda ! . Prawda mimo wszystko lepsza niż bandycki RWPG > > i bandycki Związek Sovietów. > Natomiast Miller nic nie załatwił w Kopenhadze !!! On tylko NAPRAWIAŁ > błędy, jakie SLD w ciągu całego roku nababrało w Brukseli ! > Pamiętacie jak obecne matoły ZGODZIŁY SIĘ w Brukseli na 22% Vat-u dla > budownictwa ? To nie obecne chociaż matołów nigdy nie brak ale poprzednie Buzkowe! Jak zgodziły się (tylko) na 25% dopłat dla polskich rolników? Nie mogły się zgodzić bo to był dyktat czy warunek i dzięki sprytowi Millera udało się uzyskac więcej > W Polsce brak mieszkań, budowa nowych to astronomiczne kwoty - a oni GODZĄ SIĘ > > na 22$ Vatu !!! Czyż te debile z Millerem na czele zdawały sobie sprawę na co > się godzą ? > A polskie chłopy dostaną więcej niż 25% ALE Z POLSKIEGO BUDŻETU !!!! > No to co ten Miller załatwił ? > Kochani dyskutanci ! Zacznijcie myśleć, zanim coś napiszecie, bo to potem > staje się śmieszne. Sam zacznij myśleć albo czytać bo wychodzisz na muła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolek Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 15.12.02, 10:11 Ani słowa prawdy w całym przemówieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leszek Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.02, 10:36 panie szefie rządu, "to stulecie" to mamy dwa lata i jeszcze sporo sie wydarzyć może, mniej patosu więcej pokory - zwłaszcza przed elektoratem obywatelu Miller... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: forumowicz Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.zydowce.sdi.tpnet.pl 15.12.02, 10:42 Miller chce namawiac chyba tylko tych co nie chca do Uni, bo tych co chca to nie trzeba. Ale czlowiek o tak malym zaufaniu spolecznym powinien raczej usunac sie gleboko w cien a nie draznic tych niezdecydowanych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert Re: Telewizyjne wysta˛pienie Leszka Millera IP: *.chello.pl 15.12.02, 13:28 Gos´c´ portalu: forumowicz napisa?(a): > Miller chce namawiac chyba tylko tych co nie chca do Uni, bo tych > co chca to nie trzeba. Ale czlowiek o tak malym zaufaniu > spolecznym powinien raczej usunac sie gleboko w cien a nie > draznic tych niezdecydowanych Powinni zatrudnic jeszcze dwoch, trzech UB-ekow (kolegow Wiatra), aby poprawic swoja wiarygodnosc w oczach antyunijnych obywateli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: forumowicz Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.zydowce.sdi.tpnet.pl 15.12.02, 10:42 Miller chce namawiac chyba tylko tych co nie chca do Uni, bo tych co chca to nie trzeba. Ale czlowiek o tak malym zaufaniu spolecznym powinien raczej usunac sie gleboko w cien a nie draznic tych niezdecydowanych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wzruszony Do łez wzruszony prezedent i premier IP: *.acn.pl / 10.68.2.* 15.12.02, 12:49 Jak po prostu sztucznie, wręcz śmiesznie brzmiały w TVP słowa prezedenta, który po duńskich porozumieniach na korytarzu swojej siedziby widział łzy wzruszenia i szlochanie swoich pracowników. Również w TVP wtórowł mu premier - że o takiej chwili marzyli od lat. Jakież to wzuszające i piękne. Jaka głęboka troska o wszystkich Polaków i o ich przyszłość. Zastanawiam się, ile oblicz może mieć człowiek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miro Re: Do łez wzruszony prezedent i premier IP: *.telekabel.at 15.12.02, 13:07 Gość portalu: Wzruszony napisał(a): > Jak po prostu sztucznie, wręcz śmiesznie brzmiały w TVP słowa > prezedenta, który po duńskich porozumieniach na korytarzu > swojej siedziby widział łzy wzruszenia i szlochanie swoich > pracowników. Również w TVP wtórowł mu premier - że o takiej > chwili marzyli od lat. Jakież to wzuszające i piękne. Jaka > głęboka troska o wszystkich Polaków i o ich przyszłość. > Zastanawiam się, ile oblicz może mieć człowiek? Swiete slowa! Czy o tej chwili marzyli tez 21 lat temu? Sa to po prostu charagiewki , ktore zawsze potrawia sie ustawic- w zaleznosci z ktorej strony wiatr wieje.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Do łez wzruszony prezedent i premier IP: *.dyn.optonline.net 15.12.02, 13:54 Gość portalu: Miro napisał(a): > Gość portalu: Wzruszony napisał(a): > > > Jak po prostu sztucznie, wręcz śmiesznie brzmiały w TVP słowa > > prezedenta, który po duńskich porozumieniach na korytarzu > > swojej siedziby widział łzy wzruszenia i szlochanie swoich > > pracowników. Również w TVP wtórowł mu premier - że o takiej > > chwili marzyli od lat. Jakież to wzuszające i piękne. Jaka > > głęboka troska o wszystkich Polaków i o ich przyszłość. > > Zastanawiam się, ile oblicz może mieć człowiek? > > Swiete slowa! > Czy o tej chwili marzyli tez 21 lat temu? Sa to po prostu > charagiewki , ktore zawsze potrawia sie ustawic- w zaleznosci z > ktorej strony wiatr wieje.... Lepsza taka choragiewka niz taka co ciagle ustawia sie przeciwko wiatrowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rocco Do "Wzruszonego" IP: *.lshtm.ac.uk 15.12.02, 14:59 1.Nie rozumiesz zupelnie na czym polega polityka. Jesli myslisz ze polityka polega na mowieniu tego co slina na jezyk przyniesie, to albo jestes naiwny albo infantylny, albo glosuj na Leppera. 2.Polityka jest trudnym zawodem i w interesie Kraju by bylo gdyby nie kazdy kto umie klepac w klawiature myslal ze sam zrobilby wszystko lepiej i mial szacunek dla ludzi ktorzy poswiecaja swoj czas dla takich lebkow jak on. 3.Nie rozumiesz powagi chwili i znaczenia tego wydarzenia. 4. To nie jest wazne co robi i mysli Premier jako prywatna osoba- wazne jest co robi jako premier. 5. jesli masz depresje i nic ci nie pasuje to lepiej strzel sobie w leb Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: 81.15.164.* 15.12.02, 13:13 bble bble Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konkretny Re: Telewizyjne wystąpienie Leszka Millera IP: *.proxy.aol.com 15.12.02, 13:14 Gratuluje. To rzeczywiscie ogromny sukces. Teraz nalezy znalezc duzo czasu na walke z bezrobociem i na reformowanie polskiego szkolnictwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: statystyczny Niech rządzi kto chce byle było pełne koryto ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.02, 13:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dorota CO TO ZA DYSKUSJE??? IP: *.utfors.se 15.12.02, 14:52 Jak czytam te cala dyskusje, ktora Wy wszyscy prowadzicie powyzej to sama nie wiem czy mam plakac czy sie smiac. Wyzwiska, jakies dawno kiedys uzywane slogany slowne (jeszcze z czasow kiedy w Polsce nie umialo sie dyskutowac politycznie a wszystko bylo albo czarne albo biale a wyzwiska byly jedynym argumentem w dyskusjach!) niestety pokazuja tylko Wasz poziom. Szkoda, ze nie siegacie do historii i nie patrzycie ani na polityke ani na ludzi nami rzadzacych z tej perspektywy. Dodatkowo trzeba byloby byc rowniez troche oczytanym w historii innych krajow europejskich i pogladach tam mieszkajacych ludzi. Troche myslenia krytycznego i kultury dyskusji z madrymi argumentami! Tego Wam wszystkim na te zblizajace sie Swieta i Nowy Rok zycze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rocco Re: CO TO ZA DYSKUSJE??? IP: *.lshtm.ac.uk 15.12.02, 15:06 100% sie zgadzam z Dorota. Po prostu chyba na tym forum jest negatywna selekcja frustratow zyjacych historia i nie umiejacych patrzec w przyszlosc tylko patrzec sasiadowi i zazdroscic, wypominac i rozdrapywac rany, zgrywac Reytana, spiewac po pijacku Rote, narzekac ze Edyta Gorniak zle spiewa Hymn narodowy (i robic dziewczynie niesprawiedliwie przykrosc) - podsumowujac- byc nudnym i nieproduktywnym, zakompleksionym stereotypowym "Polakiem". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Re: CO TO ZA DYSKUSJE??? IP: *.sbs.man.ac.uk 15.12.02, 15:07 Dorotko z calego serca dolaczam sie do twoich zyczen noworocznych. Oby w przyszlym roku (i nastepnych) Polacy kierowali sie rozumem i rozsadkiem a nie emocjami i zawiscia. Szczesliwego nowego roku rodacy (i Euroentuzjasci i Eurosceptycy). Maniek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waw Re: CO TO ZA DYSKUSJE??? IP: webcacheP* / 62.29.217.* 15.12.02, 20:40 Dzieki Dorota. To co tu sie dzieje to nic nowego. To klasyczne polskie piekielko. Ci co krzycza na NIE i tak nic nie zrobia bo to bierna czesc spleczenstwa. Bedzie OK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wzruszony Rocco - odpisujesz, jak dyżurny kontroler z SLD IP: *.acn.pl / 10.68.2.* 15.12.02, 17:33 Myślę, że jesteś na etacie w SLD i z założenia z góry traktujesz tych, co mają inne zdanie. Muszę ci wyjaśnić, że w przeciwieństwie do ciebie, wiem co to jest Polska i ile dla wszystkich znaczy.I wiem, co to prezentowana w rządowych mediach zabawa Polską, manipulowanie opinią publiczną.Bo tylko oni wiedzą, co naprawdę spieprzyli, a co naprawdę załatwili.W zakresie informowania mediów mają więc wolną rękę. Problem polega na tym, że wszyscy rozsądni Polacy chcą funkcjonować w Unii. Jednak nie chcą, by wyłącznymi ich reprezentantami dożywotnio byli obecni spadkobiercy PZPR, którzy zawsze ustawiają się z wiatrem (lub Wiatrem). Żaden późniejszy rząd w Polsce nic nie zrobi bez nich - i o tym wiedzą, tak naprawdę to oni będą nadal reprezentować nasz kraj. I taki temat, podziału między siły polityczne w Polsce unijnych stanowisk, powinien znaleźć się w referendum o przystąpieniu. Widzisz - ty myślisz tylko o swojej ciepłej posadce... Za wszelką cenę musisz wykorzystać swoje 5-minut. Myślę, że po raz ostatni. Ja nic nie muszę! Odpowiedz Link Zgłoś