Gość: kraken to psychol
IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl
18.12.02, 21:52
W poprzednim moim poscie zadalem pytanie krakenowi. Napisalem tez ze jesli mi
nie odpowie to znaczy ze jest PSYCHOLEM. Mogl swoja racje przedstwic za pmoca
argumentow. Nie zechcial mi niestety odpowiedziec-czyli albo ich nie ma, albo
jest PSYCHOLEM.
Przychylam sie do tej drugiej opcji-a wiec powinnismy wspolczuc temu biednemu
choremu czlowieczkowi, zwariowal biedak i wypisuje takie brednie. Ja
osobiscie ci bardzo wpolczuje kraken, naprawde;)
kraken PSYCHOLU-WON DO CZUBKOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!