Dodaj do ulubionych

Buntujemy się!!!!

06.05.06, 17:01
Może wreszcie nadszedł czas, w którym bunt ma sens. Moze uda się opanować
panujący teraz w Polsce (na świecie też) upadek wartości, odejście od
tradycji, hedonizm, samolubstwo, materializm, brak szacunku dla innych ludzi
oraz zwyczajne k****stwo.
W końcu trzeba zbuntować się przeciw panoszącym się głupim poglądom,
wypaczającym pojęcie wolności, opluwajacym liberalizm i konserwatyzm, jedyne
szanujace Człowieka idee. Przeciw socjalizmowi, pod dowolną postacią- czy to
socjaldemokracji, czy komunizmu, albo nazizmu.
Przeciw relatywie moralnej, negującej jakikolwiek absolut, pozwalajacej na
wszystko.
Teraz jest szansa, takie okienko, które moze się zamknąć w każdej chwili.\
Trzeba pokazać, że Tradycja, Wolność i szacunek dla Jednostki mają jeszcze
zwolenników.

Z konserwatywno- liberalnym pozdrowieniem!
Obserwuj wątek
    • ra_v2 Re: Buntujemy się!!!! 06.05.06, 17:04
      pogromca_smokow napisał:

      > Może wreszcie nadszedł czas, w którym bunt ma sens. Moze uda się opanować
      > panujący teraz w Polsce (na świecie też) upadek wartości, odejście od
      > tradycji, hedonizm, samolubstwo, materializm, brak szacunku dla innych ludzi
      > oraz zwyczajne k****stwo.
      > W końcu trzeba zbuntować się przeciw panoszącym się głupim poglądom,
      > wypaczającym pojęcie wolności, opluwajacym liberalizm i konserwatyzm, jedyne
      > szanujace Człowieka idee. Przeciw socjalizmowi, pod dowolną postacią- czy to
      > socjaldemokracji, czy komunizmu, albo nazizmu.
      > Przeciw relatywie moralnej, negującej jakikolwiek absolut, pozwalajacej na
      > wszystko.
      > Teraz jest szansa, takie okienko, które moze się zamknąć w każdej chwili.\
      > Trzeba pokazać, że Tradycja, Wolność i szacunek dla Jednostki mają jeszcze
      > zwolenników.
      >
      > Z konserwatywno- liberalnym pozdrowieniem!

      i ?
    • nie_trawie_glupcow Re: Buntujemy się!!!! 06.05.06, 17:04
      Socjalizm? Znacie co gorszego? Tak znamy: narodowy socjalizm vel kaczyzm:)
      • ra_v2 Re: Buntujemy się!!!! 06.05.06, 17:05
        nie_trawie_glupcow napisał:

        > Socjalizm? Znacie co gorszego? Tak znamy: narodowy socjalizm vel kaczyzm:)

        kto ma zrobić ta rewolucję ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka