asienka32
08.05.06, 12:58
przeciwko koalicji powstałej w wyniku ... demokratycznych wyborów.
Uzasadnienie:
zgodnie z ostatnio modną definicją demokracji władzę sprawować powinna
mniejszość, najlepiej ta z PeDecji, w najgorszym wypadku PO lub SLD.
W europejskiej cywilizowanej demokracji nie ma miejsca na uszanowanie woli
większosci, jeśli ta większość nie należy do grupy wybrańców zwanych
powszechnie elitą /autorytetami/
Dlatego też drogie dzieci protestujcie przeciwko wynikowi ostatnich wyborów,
bo:
1. Kaczyński jest za niski
2. Giertych jest za wysoki
3. Lepper wieśniacko opalony
i walczcie aby rządził wami:
1. Miller choiaż niski
2. Kwaśniewski bo ladnie opalony
3. Olechowski bo wysoki
Niestety nie łudzę się, że wasza polityczna orientacja sprowadza się do oceny
polityków wyłącznie według wyżej wymienionych kryteriów.