Dodaj do ulubionych

Studenci w obronie demokracji będą protestować

08.05.06, 12:58
przeciwko koalicji powstałej w wyniku ... demokratycznych wyborów.
Uzasadnienie:
zgodnie z ostatnio modną definicją demokracji władzę sprawować powinna
mniejszość, najlepiej ta z PeDecji, w najgorszym wypadku PO lub SLD.
W europejskiej cywilizowanej demokracji nie ma miejsca na uszanowanie woli
większosci, jeśli ta większość nie należy do grupy wybrańców zwanych
powszechnie elitą /autorytetami/
Dlatego też drogie dzieci protestujcie przeciwko wynikowi ostatnich wyborów,
bo:
1. Kaczyński jest za niski
2. Giertych jest za wysoki
3. Lepper wieśniacko opalony
i walczcie aby rządził wami:
1. Miller choiaż niski
2. Kwaśniewski bo ladnie opalony
3. Olechowski bo wysoki

Niestety nie łudzę się, że wasza polityczna orientacja sprowadza się do oceny
polityków wyłącznie według wyżej wymienionych kryteriów.
Obserwuj wątek
    • smalltownboy Re: Studenci w obronie demokracji będą protestowa 08.05.06, 13:19
      Najgorsza jest obłuda i fałsz, niezależnie od barwy politycznej. Czemu ludzie
      nie kierują się prawdą, życzliwością, uśmiechem? Wszędzie muszą być jakieś
      partykularne interesiki.
      • asienka32 Ludzie kierują się wyłącznie kasą 08.05.06, 13:36
        niezależnie od politycznej barwy i dlatego system polityczny powinien być tak
        skonstruowany, żeby ograniczyć publiczne pieniądze do minimum /czyli de facto
        interwencjonizm państwa/.
        Nie nauczymy ludzi uczciwosci i prawdy dopóki obłuda i fałsz będzie przynosić
        profity.
    • pan.nikt Biedni studenci 08.05.06, 13:41
      W swojej gupocie bd protestowali pod wody i w imieniu tzch, ktryz kwiatami
      witali czerwonego jak krew patriotow przelana przez komunistw ministra Wiatra
    • mariner4 Hitlerowcy też wygrali demokratyczne wybory. 08.05.06, 13:43
      Ale skutki tego Twój móżdżek nie ogarnie.
      M.
      • gniewko_syn_ryba Re: Hitlerowcy też wygrali demokratyczne wybory. 08.05.06, 17:38
        Rozumiem, że jest to dla ciebie koronny argument, żeby zlikwidować demokrację... ?
    • scoutek Re: Studenci w obronie demokracji będą protestowa 08.05.06, 13:43
      rzeczywiscie asienka, czytajac twoje teksty dochodze do wniosku, ze mialas racje
      bardzo sie pogubilas
      • asienka32 Jak zwykle sdroga coutek, poziomem merytorycznym 08.05.06, 13:57
        swoich komentarzy porażasz ...
        • scoutek Re: Jak zwykle sdroga coutek, poziomem merytorycz 08.05.06, 14:06
          zebys sie tylko z tego porazenia nie zgubila bardziej, droga i kochana Asienko
    • mmkkll Nie zgadzam się z takim postawieniem sprawy. 08.05.06, 13:46
      Pomijając prezencję, oni zachowują się rzeczywiście jak SLD kilka lat temu.
      • keller1 Re: Dziady chcą stworzyć czasy tamtych "Dziadów" 08.05.06, 13:52
        to takie niskie i beznadziejnie głupie!
    • keller1 Re: Co ci to przypomina? 08.05.06, 13:55
      cała władza dla POPedecji
      "słabym"/czyt.uuczciwym/ nie wyszło..wyeliminować ich.
      czyżby?
    • eric_theodore_cartman Taaa studenci.... 08.05.06, 13:56
      chyba tacy co w darkroomie u Legierskiego studiowali....
    • wlodzimierz.ilicz Pan powinien zawsze być panem a cham chamem 08.05.06, 14:00
      A tu się porobilo odwrotnie. Cham Lepper zostal wicepremierem, jak Rokita
      jakiś...
      To jest niebezpieczne bo dzisiejsze chamy z dzisiejszych panów zrobią jutro
      golodupców, tak jak to zla komuna kiedys uczynila...
      Zamiast Brukseli rządzić ma Watykan ? A nasze nowe obyczaje propedalne mają
      zginąć w zarodku ? Nie będziemy, tak jak Czechy, burdelem Europy dla
      eurohomoseksualistów ?
      Zgroza!
      • asienka32 W demokracji panem przeważnie zostają chamy 08.05.06, 14:14
        bo elektorat to głównie chamy i na swoich głosują.
        • scoutek Re: W demokracji panem przeważnie zostają chamy 08.05.06, 14:16
          nie chamy na wybory nie poszly, to prawda...
          • asienka32 Re: W demokracji panem przeważnie zostają chamy 08.05.06, 14:41
            scoutek napisała:

            > nie chamy na wybory nie poszly, to prawda...

            Studenci w duzej części również, bo nie potrafili /nie chciało im sie?/
            załatwić formalnosci zwiazanych z głosowaniem w innym mieście.
        • wlodzimierz.ilicz Ależ pani hrabino, od tego jest odpowiednia ordyna 08.05.06, 17:46
          cja, wyborcza, np. większościowa albo z wymogiem legitymowania się odpowiednim
          majątkiem, co dopiero uprawnia do glosowania.
          Już car Nikolaj II kiedyś sam opracowal coś takiego przy wyborach do Dumy
          Państwowej.
          Inna sprawa, że go za to kazalem rozstrzelać, drania, gdy biali podeszli pod
          Jekatierinburg.
    • pandada Mało wiesz o współczesnej demokracji 08.05.06, 14:08
      widać, że to nie twoje klimaty. Mylisz ją z dyktaturą większości.
      • asienka32 Re: Mało wiesz o współczesnej demokracji 08.05.06, 14:20
        > widać, że to nie twoje klimaty. Mylisz ją z dyktaturą większości.

        A co to jest według Ciebie demokracja jak nie władza przedstawicieli wybranych
        przez większosc?

        • pandada Re: Mało wiesz o współczesnej demokracji 08.05.06, 14:37
          pl.wikipedia.org/wiki/Demokracja
          może pomoże
          • asienka32 Re: Mało wiesz o współczesnej demokracji 08.05.06, 14:49
            Z podanego linka:
            We współczesnej teorii demokracji liberalnej, wywodzącej się z prac Johna
            Locke'a i Johna Stuarta Milla zakłada się, że faktyczny ustrój demokratyczny
            powinien charakteryzować się:

            możliwością wyboru władzy przez wolne i uczciwe wybory
            możliwością kandydowania do ciał tworzących władzę przez wszystkich obywateli
            rządami prawa i jawnością stanowienia prawa
            przestrzeganiem elementarnych praw człowieka takich jak:
            wolność głoszenia swoich poglądów - nawet jeśli nie są one w danym momencie
            popularne
            wolność zrzeszania się i tworzenia politycznych grup nacisku
            wolność od dyskryminacji (rasowej, religijnej, seksualnej itp.)

            I która z ww. zasad została złamana przez wejscie do rządu duetu Giertych-
            Lepper?
            Bo zdaje się protest właśnie tego dotyczy.
            • wiewiorzasta Urlop? Zwolnienie? 08.05.06, 14:51
              Czy znowu nadajesz na koszt pracowdawcy?
            • pandada Re: Mało wiesz o współczesnej demokracji 08.05.06, 15:08
              posłuchasz protestujących. Ja się za nich wypowiadał nie będę.
    • haen1950 Re: Studenci w obronie demokracji będą protestowa 08.05.06, 14:16
      Niezła z ciebie i przewrotna pisowska dziwka. Tu w tym panstwie nikt nie oddał
      ani jednego glosu na tego ponurego klechę, ciemną nocą odwiedzajacego hotele
      sejmowe i ustawiajacego nam tu koalicję faszystów i dewotów.
      • asienka32 No comment 08.05.06, 14:28
        buractwem i brakiem wychowania udajesz elitkę?
        Żałosny buraku :(
        • haen1950 Re: No comment 08.05.06, 14:37
          asienka32 napisała:

          > buractwem i brakiem wychowania udajesz elitkę?
          > Żałosny buraku :(

          To pisz na temat, nie o pierdołach dla moherów. Bardziej kłamliwej swołoczy nie
          widziano w tym kraju od czasu Targowicy. Koniec z elitami, na takie chamstwo
          jak twoje trzeba bejsbola i jeszcze lepiej - pepeszy.
          • asienka32 Re: No comment 08.05.06, 14:44
            moje chamstwo?
            Będziesz mnie bejsbolem traktował, bo jestem cham i szanuję wynik wyborów w
            demokratycznym państwie?
            Z tobą haen jest tak jak jak w powiedzonku: Pierdłem, bekłem i wyszłem bo
            chamstwa nie znoszę.
            Odchamianie warto zacząc od siebie.
            • haen1950 Re: No comment 08.05.06, 14:55
              Niedługo bedziemy wiedzieli, jakie swiństwa dla nas wygotowaliście w ostatnich
              dniach. Fakty są takie, że swołocz prorososyjska i dewoci wszelkiej masci
              zawiazali sojusz antypolski i antywolnosciowy. Przenosza powoli swoje fobie na
              arenę miedzynarodową. W kraju pogarda dla inteligencji i myślących kategoriami
              wartości przekracza wszelkie granice. To się źle skończy dla wszystkich. Jestes
              jedną z tej hołoty, musisz ponieść tego konsekwencje albo pół narodu
              wyeksportować.
              • asienka32 Kto nie jest z nami temu kopa w dupę 08.05.06, 14:58
                czyli jak inteligencja walczy ze swołoczą.
                • haen1950 Re: Kto nie jest z nami temu kopa w dupę 08.05.06, 15:05
                  asienka32 napisała:

                  > czyli jak inteligencja walczy ze swołoczą.

                  Nie masz gorszego tyrana niż z chama pana.
              • 1normalnyczlowiek Znasz takich? To wymień. 08.05.06, 17:36
                haen1950 napisał:
                > W kraju pogarda dla inteligencji i myślących kategoriami
                > wartości przekracza wszelkie granice.

                ---> Ciekawe, którzy to należą do inteligencji i myślą kategoriami wartości.
                Aha. Dodaj przy każdym nazwisku jakie wartości reprezentuje i o jakie walczy.
    • marchefka9 Re: Studenci w obronie demokracji będą protestowa 08.05.06, 14:20
      Asiu,
      nie chodzi o dmokratyczny wybór. Tak jak i na początku lat 90-tych PC urządziło
      marsz na Belweder i chciało ustąpienia "Bolka" z urzędu, tak i my mamy prawo
      protestować przeciwko obecności przestępców i nacjonalistów w rządzie. Nieprawdaż?
      Pozdrawiam.
    • dokowski Dobre! Ale dla tych, którzy nie wiedzą, że to żart 08.05.06, 14:51
      asienka32 napisała:

      > przeciwko koalicji powstałej w wyniku ... demokratycznych wyborów

      ... wyjaśnię, że nie było głosów na te koalicję. Wyborcy głosowali na wybrane
      partie, tak jak było na listach wyborczych. Wyborcy PiS są przeciwko tej
      koalicji, gdyż ta koalicja oznacza, że liderzy PiS zdradzili swoich wyborców.

      Gdyby np. UPR wygrała wybory i uzyskała niezbdną większość, a potem zaczęła
      nacjonalizować i podwyższać podatki, to wyborcy UPR poczuliby się zdradzeni tak
      samo, jak czują się zdradzeni ci, co głosowali na PiS.

      Kto głosował na Partię Prawa ten musi czuć się zdradzony, gdy partia ta pomaga
      przestępcom zdobyć władzę.
      • asienka32 Ale organizatorami demonstracji nie są 08.05.06, 14:56
        ani wyborcy PiS, ani LPR, ani SO tylko elektorat PO, UW i SLD, a więc Twój
        wywód bardzo mądry i logiczny notabene nijak się ma do tematu wątku :)
        • trevik Re: Ale organizatorami demonstracji nie są 08.05.06, 15:06
          Czyzby wniosek mial byc taki, ze nie ma wsrod studentow elektoratu PiS?
          Brak glosow mlodej inteligencji nie jest najlepszym wizerunkiem partii i koalicji.
    • krollear Re: Studenci w obronie demokracji będą protestowa 08.05.06, 15:28
      "A ty jesteś... ee... za bardzo blondi!";)
      Tyler Durden - Podziemny krąg

      lear.blox.pl/html
    • lauriane Re: Studenci w obronie demokracji będą protestowa 08.05.06, 15:34
      L. Ciekawym ilu sposrod tych demonstrujacych studentow zasloni sobie twarz na
      czas manifestacji.....
      J.C.
    • frau_blada A wiadomo jakie beda mieli hasla? 08.05.06, 17:23

      • 1normalnyczlowiek Re: A wiadomo jakie beda mieli hasla? 08.05.06, 17:39
        frau_blada napisała:

        ---> Jak zwykle - ulgowe bilety.
    • przyladek.dobrej.nadziei Re: Studenci w obronie demokracji będą protestowa 08.05.06, 17:37
      asienka32 napisała:

      > przeciwko koalicji powstałej w wyniku ... demokratycznych wyborów.

      Demokracja to wladza ludu :)
    • malaszaramysz Asieńko , co z zakładem? 08.05.06, 18:24
      Nie zabanowali mnie na forum Autentycznych Zwolenników PiSu. Kiedy będziesz
      przez 15 minut kontemplować ząbki i buciki?
    • read1 Re: Studenci w obronie demokracji będą protestowa 08.05.06, 18:31
      jak chcesz to i z sensem napiszesz :-)
    • homosovieticus Przeciez WUML-e juz zlikwidawano. Pozostali tylko 08.05.06, 18:36
      na forum Kraj nieliczni i kompletnie zidiociali ich absolwenci.Najstarszy i
      najgłupszy z nich nawiazuje nickiem do głownego bohatera "Nie-Boskiej Komedii".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka