t-800 19.05.06, 19:21 gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3356883.html To mi się podoba! Choć PAP generalnie pod wszystkim zarządmi zawsze był niezły. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pandada już on przypilnuje 19.05.06, 19:25 Zasłużył się? Zasłużył. Akcja "etat za poglądy" Odpowiedz Link Zgłoś
acho Re: już on przypilnuje 19.05.06, 19:27 Nie to co za merytorycznych nominacji u Millera... Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Lepszy by był jakiś niezależny i bezstronny... 19.05.06, 19:28 ... fachowiec z PD albo SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
acho Re: Lepszy by był jakiś niezależny i bezstronny.. 19.05.06, 19:29 A Ty znowu z tym niszowym portalem demokraci.pl ... Odpowiedz Link Zgłoś
synu Re: już on przypilnuje 19.05.06, 19:30 > Nie to co za merytorycznych nominacji u Millera... Kolejne podobienstwo pomiedzy rzadami PiS a SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
acho Re: już on przypilnuje 19.05.06, 19:30 Nie to co za merytorycznych nominacji u Suchockiej i Bieleckiego... Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Czyli nic nie zmienia się na lepsze 19.05.06, 19:38 acho napisał: > Nie to co za merytorycznych nominacji u Suchockiej i Bieleckiego... Dalej te same zwyczaje w stylu tkm. Odpowiedz Link Zgłoś
synu Re: Czyli nic nie zmienia się na lepsze 19.05.06, 19:48 > > Nie to co za merytorycznych nominacji u Suchockiej i Bieleckiego... > > Dalej te same zwyczaje w stylu tkm. Dokladnie. Najwyrazniej co poniektorym to sie podoba. Moralnosc Kalego w IV RP ma sie znakomicie. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada znowu "nie gorzej niż za Millera"/ 19.05.06, 19:48 zapomnijmy o rewolucji moralnej, wystarczy personalna. Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada Re: Skwieciński szefem PAP 19.05.06, 19:28 To dobrze. Napewno to dobra osoba. Kwiecinski nie narzuca sie ze swoimi pogladami. Odpowiedz Link Zgłoś
idiotyzmy-kacze Najwyraźniej nie znasz człowieka skoro się 19.05.06, 20:02 mylisz w nazwisku. No ale skoro poparty przez jaczejke to znaczy, że dobry Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada Lewactwo sie udziel.ilo czy jak? Zakowskiego 20.05.06, 01:43 sluchasz w rynszToku? Ja ciagle wierze, Ze na FK sa ludzie niezalezni. Bujaj sie! Odpowiedz Link Zgłoś
indris CIA czuwa... 19.05.06, 20:00 Skwieciński popierał przedłużenie "misji" w Iraku. Odpowiedz Link Zgłoś
iza.bella.iza Gratuluję, Piotrze:) 19.05.06, 21:59 I bardzo proszę o nieselektywne przekazywanie wiadomości:) Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford Zaskoczenie? 19.05.06, 22:23 Gazeta Wyborcza, 31.03.2006, str 32 Piotr Skwieciński prezesem PAP? Resort skarbu wprowadził dwóch nowych członków do rady nadzorczej Polskiej Agencji Prasowej. Następnym krokiem mają być zmiany w zarządzie. Trzyletnia kadencja obecnego zarządu PAP kierowanego przez Waldemara Siwińskiego upływa na początku czerwca. Pojawiły się już pierwsze kandydatury na nowego prezesa. Branżowy miesięcznik „Press" w swoim serwisie elektronicznym pisze, że najpoważniejszą z nich jest Piotr Skwieciński. który wcześniej kierował działem krajowym PAP. Pra cował też w TVP (jako wiceszef „Wiadomości", kiedy prezesem TVP był Wiesław Walendziak), w dzienniku „Życie" Tomasza Wołka oraz TV Puls. Ze Skwiecińskim nie udało nam się wczoraj skontaktować. „Pressowi" powiedział tylko: - To ciekawa perspektywa zawodowa. wirtualnemedia.pl/document,,944848,Piotr_Skwiecinski_prezesem_PAP.html Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Zaskoczenie? 19.05.06, 22:28 Widzisz tutaj kogoś zaskoczonego? Idź spać. Odpowiedz Link Zgłoś
krollear Re: Skwieciński szefem PAP 20.05.06, 00:08 No nieźle, działają szybko;) Dobrze wiedziec, że w PAPie siedzi ktoś porzadny... lear.blox.pl/2006/05/Skwiecinski-dostal-w-PAPe.html Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada A w d*pie tam lewactwo! ok! 20.05.06, 01:44 No q*rna, ile mozna? Nie? Odpowiedz Link Zgłoś