Dodaj do ulubionych

Skwieciński szefem PAP

19.05.06, 19:21
gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3356883.html

To mi się podoba! Choć PAP generalnie pod wszystkim zarządmi zawsze był
niezły.
Obserwuj wątek
    • pandada już on przypilnuje 19.05.06, 19:25
      Zasłużył się? Zasłużył. Akcja "etat za poglądy"
      • acho Re: już on przypilnuje 19.05.06, 19:27
        Nie to co za merytorycznych nominacji u Millera...
        • t-800 Lepszy by był jakiś niezależny i bezstronny... 19.05.06, 19:28
          ... fachowiec z PD albo SLD.
          • acho Re: Lepszy by był jakiś niezależny i bezstronny.. 19.05.06, 19:29
            A Ty znowu z tym niszowym portalem demokraci.pl ...
        • synu Re: już on przypilnuje 19.05.06, 19:30
          > Nie to co za merytorycznych nominacji u Millera...

          Kolejne podobienstwo pomiedzy rzadami PiS a SLD.
          • acho Re: już on przypilnuje 19.05.06, 19:30
            Nie to co za merytorycznych nominacji u Suchockiej i Bieleckiego...
            • leszek.sopot Czyli nic nie zmienia się na lepsze 19.05.06, 19:38
              acho napisał:

              > Nie to co za merytorycznych nominacji u Suchockiej i Bieleckiego...

              Dalej te same zwyczaje w stylu tkm.
              • synu Re: Czyli nic nie zmienia się na lepsze 19.05.06, 19:48
                > > Nie to co za merytorycznych nominacji u Suchockiej i Bieleckiego...
                >
                > Dalej te same zwyczaje w stylu tkm.

                Dokladnie. Najwyrazniej co poniektorym to sie podoba. Moralnosc Kalego w IV RP
                ma sie znakomicie.
        • pandada znowu "nie gorzej niż za Millera"/ 19.05.06, 19:48
          zapomnijmy o rewolucji moralnej, wystarczy personalna.
    • frau_blada Re: Skwieciński szefem PAP 19.05.06, 19:28
      To dobrze. Napewno to dobra osoba. Kwiecinski nie narzuca sie ze swoimi pogladami.
      • idiotyzmy-kacze Najwyraźniej nie znasz człowieka skoro się 19.05.06, 20:02
        mylisz w nazwisku. No ale skoro poparty przez jaczejke to znaczy, że dobry
        • frau_blada Lewactwo sie udziel.ilo czy jak? Zakowskiego 20.05.06, 01:43
          sluchasz w rynszToku?


          Ja ciagle wierze, Ze na FK sa ludzie niezalezni.
          Bujaj sie!
    • read1 Re: Skwieciński szefem PAP 19.05.06, 19:57
      jest dobrze!
    • indris CIA czuwa... 19.05.06, 20:00
      Skwieciński popierał przedłużenie "misji" w Iraku.
      • obraza.uczuc.religijnych Serio? Skandal. 20.05.06, 00:47

    • iza.bella.iza Gratuluję, Piotrze:) 19.05.06, 21:59
      I bardzo proszę o nieselektywne przekazywanie wiadomości:)
    • kropek_oxford Zaskoczenie? 19.05.06, 22:23
      Gazeta Wyborcza, 31.03.2006, str 32

      Piotr Skwieciński prezesem PAP?

      Resort skarbu wprowadził dwóch nowych członków do rady nadzorczej Polskiej
      Agencji Prasowej. Następ­nym krokiem mają być zmiany w za­rządzie.
      Trzyletnia kadencja obecnego zarzą­du PAP kierowanego przez Walde­mara
      Siwińskiego upływa na począt­ku czerwca.
      Pojawiły się już pierwsze kan­dydatury na nowego prezesa. Bran­żowy
      miesięcznik „Press" w swo­im serwisie elektronicznym pisze, że najpoważniejszą z
      nich jest Piotr Skwieciński. który wcześniej kie­rował działem krajowym PAP. Pra­
      cował też w TVP (jako wiceszef „Wiadomości", kiedy prezesem TVP był Wiesław
      Walendziak), w dzienniku „Życie" Tomasza Woł­ka oraz TV Puls. Ze Skwiecińskim
      nie udało nam się wczoraj skontak­tować. „Pressowi" powiedział tyl­ko: - To
      ciekawa perspektywa zawo­dowa.
      wirtualnemedia.pl/document,,944848,Piotr_Skwiecinski_prezesem_PAP.html
      • t-800 Re: Zaskoczenie? 19.05.06, 22:28
        Widzisz tutaj kogoś zaskoczonego? Idź spać.
        • kropek_oxford A ty sie obudz:))) 19.05.06, 22:33

    • henryk.log t-800-mu tr...wi Skwieciński szefem ?:-) n/t 19.05.06, 22:37

    • krollear Re: Skwieciński szefem PAP 20.05.06, 00:08
      No nieźle, działają szybko;)
      Dobrze wiedziec, że w PAPie siedzi ktoś porzadny...

      lear.blox.pl/2006/05/Skwiecinski-dostal-w-PAPe.html
    • elfhelm Życie i Puls?? 20.05.06, 00:15
      istnieją jeszcze czy nie??
    • frau_blada A w d*pie tam lewactwo! ok! 20.05.06, 01:44
      No q*rna, ile mozna?
      Nie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka