Dodaj do ulubionych

Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bieda?

27.08.06, 11:26
Czy już ktoś porównał nazwiska osób, które zdały na aplikacje notarialne w
tym roku z nazwiskami notariuszy - wg list ogłaszanych w izbach.
Serdecznie zachęcam - po sprawdzeniu tylko trzech okręgów nazwiska pokrywały
sie w 90 %!
Ach ta genetyka :-)
Obserwuj wątek
    • palnick Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 11:39
      Czy któryś z szalejących na tym forum notariuszy byłby uprzejmy wyjaśnic tę
      zagadkę biologiczną?
      • wartburg4 Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 12:04
        palnick napisał:

        > Czy któryś z szalejących na tym forum notariuszy byłby uprzejmy wyjaśnic tę
        > zagadkę biologiczną?

        krwawy Zenek dwoi się i troi, ale nie może obsługiwać wszystkich wątków:))
        • palnick Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 12:09
          wartburg4 napisał:

          > palnick napisał:
          >
          > > Czy któryś z szalejących na tym forum notariuszy byłby uprzejmy wyjaśnic
          > tę zagadkę biologiczną?
          >
          > krwawy Zenek dwoi się i troi, ale nie może obsługiwać wszystkich wątków:))
          -------
          Juz zaczyna mieć zadyszkę :-)
        • krwawy.zenek czemu to robisz? 27.08.06, 12:23
          Wartburgu, przecież Ci wyjaśniełem, że nie jestem i nie bdę nigdy notariuszem.
          Czemu to robisz?

          W zależności od wątku, w którym próbowąłem prostowac szczególnie bzdurne
          twierdzenia byłem już:
          1. pisuarem
          2. działaczem PO
          3. sędzią
          4. prokuratorem
          5. adwokatem
          6. policjanem

          Jeszcze nie byłem Żydem ani księdzem, ale wszystko przede mną.
          Teraz się dowiaduję, że jestem notariuszem.
          • ayran a sędzią piłkarskim byłeś? 27.08.06, 12:24
            bo ja na przykład tak.
            • krwawy.zenek Re: a sędzią piłkarskim byłeś? 27.08.06, 12:25
              Tylko w szkole :)))
      • inquisition No toś dokonał odkrycia! 27.08.06, 16:13
        A jakbyś przeczytał sobie Lalkę Bolesława Prusa to byś wiedział o szyldach: typu
        "Kuśnierz i Syn".
        Jak jest dobry interes to ojciec przyucza syna - tak było od stuleci.

        Problemem jest dopiero gdy nikt z zewnątrz nie może wystartować w tym zawodzie.
        ___
        Następnym razem: wszyscy.na.wybory.patrz.pl/ !
      • mariner4 Zagadka jest łatwa do rozwiazania 28.08.06, 16:34
        Patrz młody Kaczmarek.
        M.
    • smalltownboy Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 11:43
      Trzeba rozbroić korporacyjne mafie Znam ten ból z autopsji i dlatego z całą
      mocą popieram ministra Ziobrę.
      • inquisition Szkoda tylko że Ziobro nie chce i nie potrafi 27.08.06, 16:15
        Nic z tym zrobić. Gdyby za obietnicami szło jakieś sensowne działanie to byłbym
        za PISem. Bo naprawdę dobrze byłoby rozbroić korporacyjne mafie!
        ___
        Następnym razem: wszyscy.na.wybory.patrz.pl/ !
    • hrabia.m.c Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 11:47
      palnick napisał:

      > Czy już ktoś porównał nazwiska osób, które zdały na aplikacje notarialne w
      > tym roku z nazwiskami notariuszy - wg list ogłaszanych w izbach.
      > Serdecznie zachęcam - po sprawdzeniu tylko trzech okręgów nazwiska pokrywały
      > sie w 90 %!
      > Ach ta genetyka :-)
      >

      A co w tym złego ;P
      • palnick Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 11:50
        hrabia.m.c napisał:

        > A co w tym złego ;P

        ...........

        A kto mówi, że to złe? To doskonałe dla klanów notariuszy :-)
        • hrabia.m.c Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 11:53
          palnick napisał:

          > hrabia.m.c napisał:
          >
          > > A co w tym złego ;P
          >
          > ...........
          >
          > A kto mówi, że to złe? To doskonałe dla klanów notariuszy :-)
          >
          >

          Przynjmniej jedna sitwa ,w Polsce,jest zadowolona z życia:)))
          • wartburg4 sitwy 27.08.06, 11:59
            Nie zapominaj o sitwie adwokackiej, sędziowskiej i ostatnio coraz częściej
            nawet... prokuratorskiej. System aplikacji, który kwitnie w PL, jest z gruntu
            chory i jeszcze raz chory.

            Ci, ktorzy mają stać na straży państwa prawa, swojej kariery zawodowe zaczynają
            od... łapówki.

            hrabia.m.c napisał:

            > palnick napisał:
            >
            > > hrabia.m.c napisał:
            > >
            > > > A co w tym złego ;P
            > >
            > > ...........
            > >
            > > A kto mówi, że to złe? To doskonałe dla klanów notariuszy :-)
            > >
            > >
            >
            > Przynjmniej jedna sitwa ,w Polsce,jest zadowolona z życia:)))
            • palnick Re: sitwy 27.08.06, 12:10
              wartburg4 napisał:

              > Nie zapominaj o sitwie adwokackiej, sędziowskiej i ostatnio coraz częściej
              > nawet... prokuratorskiej. System aplikacji, który kwitnie w PL, jest z gruntu
              > chory i jeszcze raz chory.
              >
              > Ci, ktorzy mają stać na straży państwa prawa, swojej kariery zawodowe
              zaczynają od... łapówki.

              .........

              Rzygać sie chce :(
            • krwawy.zenek Re: sitwy 27.08.06, 12:24
              wartburg4 napisał:

              > Nie zapominaj o sitwie adwokackiej, sędziowskiej i ostatnio coraz częściej
              > nawet... prokuratorskiej. System aplikacji, który kwitnie w PL, jest z gruntu
              > chory i jeszcze raz chory.

              Naprawdę nie zauważyłeś radykalnych zmian???
            • chilly Re: sitwy 27.08.06, 13:17
              No, nie tylko ta jedna. Nie zapominaj o sitwie kominiarzy:
              miasta.gazeta.pl/opole/1,35086,3574455.html
              Ani się obejrzymy, a będą już w tym naszym pięknym kraju same sitwy. A wtedy
              wprowadzimy system kastowy. Dobrze, że choć miłościwie nam rządzący
              Najjaśniejszy Pan (który to?) i jego brat są bezdzietni. Przynajmniej monarchia
              dziedziczna na razie nam nie grozi.
              • krwawy.zenek to jeszcze nic 27.08.06, 13:19
                Z czasem powstanie też sitwa tych, którzy nienależą do żadnej innej. I ta sitwa
                będzie najgroźniejsza z wszystkich.
    • ayran Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 12:10
      palnick napisał:

      > Serdecznie zachęcam - po sprawdzeniu tylko trzech okręgów nazwiska pokrywały
      > sie w 90 %!

      To podaj łaskawie nazwy tych okręgów i algorytm za pomocą którego wyliczyłeś ten
      współczynnik korelacji.
      • krwawy.zenek Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 12:24
        Palnick zniknął bez śladu.
        • ayran Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 12:25
          nie żeby zaraz bez śladu. smród pozostał.
          • palnick Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 13:42
            ayran napisał:

            > nie żeby zaraz bez śladu. smród pozostał.

            ------

            Jak tylko klikąłęś ostatni raz powietrze jest juz przeczyste.
            • krwawy.zenek Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 13:44
              No i gdzie te dane, kłamczuszku? Gdzie źródło? Silisz się na dowcip? A wstyd ci
              przynajmniej?
              • palnick Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 13:53
                Czy już ktoś porównał nazwiska osób, które zdały na aplikacje notarialne w
                tym roku z nazwiskami notariuszy - wg list ogłaszanych w izbach.
                Serdecznie zachęcam - po sprawdzeniu tylko trzech okręgów nazwiska pokrywały
                sie w 90 %!

                Wykonaj chociaż najmniejszy wysiłek notariuszu. Poszukaj sam, jeżeli jesteś w
                stanie robic coś oprócz przywalania pieczątki za 3000 zł. :-)
                • krwawy.zenek Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 14:17
                  Po raz ostatni odpowiadam ci bezczelny kłamco, że nie jestem notariuszem.
                  • palnick Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 14:19
                    krwawy.zenek napisał:

                    > Po raz ostatni odpowiadam ci bezczelny kłamco, że nie jestem notariuszem.

                    .....

                    A ja ci mówię bezczelny notaraiuszu, że jestes kłamcą.
                    • monte83 palnick wziales leki? 27.08.06, 15:03
                      stary, jestes po prostu klamca i tchorzem albo nie umiesz liczyc.
                      • krwawy.zenek nie wziął 27.08.06, 15:06
                        Wszystko to naraz.
                      • palnick [...] 27.08.06, 16:09
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                        • monte83 Re: palnick wziales leki? 27.08.06, 16:25
                          nie stac Ciebie na cos wlasnego?
    • pro.filutek1 Re: Notariat w Polsce jest dziedziczny ! Jak bied 27.08.06, 13:03
      Ciągną te biedę od zarania.
    • monte83 zdali najlepsi. 27.08.06, 15:00
      przypominam ci, ze egzamin zorganizowal pan ziobro, dla wielu bozek.
      przypominam, ze w komisji ukladajacej pytania bylo tylko dwoc przedstawicieli
      notariatu.
      co do nazwisk- coz, kowalski to popularne nazwisko- czasem pewnie jest tak, ze
      ten z innym nazwiskiem to rodzina.

      co do tego kto zdal? hm, zdali najlepsi i tyle.
      zrozum wreszcie, ze do notariatu trudno wejsc i nie ma tam miejsca na
      przecietnych sfrustrowanych absolwentow prawa.
      • palnick Re: zdali najlepsi. 27.08.06, 16:11
        monte83 napisał:

        > przypominam ci, ze egzamin zorganizowal pan ziobro, dla wielu bozek.
        > przypominam, ze w komisji ukladajacej pytania bylo tylko dwoc przedstawicieli
        > notariatu.
        ---------
        Wystarczy dwóch :-)
        ---------

        > zrozum wreszcie, ze do notariatu trudno wejsc i nie ma tam miejsca na
        > przecietnych sfrustrowanych absolwentow prawa.

        ---------
        A dlaczego trudno wejść? I dlaczego wyłącznie dzieciom notariuszy sie to udaje.
        • monte83 Re: zdali najlepsi. 27.08.06, 16:35
          nie tylko dzieci notariuszy, sam znam jedna osobe spoza srodowiska i watpie, ze
          dala lapowke.
          nie wiem czemu dyskutuje z toba- masz swoje chore argumenty.
          czemu przezawnie dzieci notariuszy? bo rodzice im od poczatku wpajaja , ze
          trzeba sie uczyc bo jest ciezko?
    • bat_na_szuje Rozwalić te kasty- mafie- kliki korporacyjne 27.08.06, 16:33
      to kpiny i karykatura demokracji. Czas najwyższy.



      Brawo Prawo i Sprawiedliwość.
    • antithesis notariusze biora wielka kase za nic 27.08.06, 16:58
      pasozytnictwo zawsze bylo pozadanym zawodem, nic wiec dziwnego
      • monte83 a Twoi poslowie? 27.08.06, 17:20

    • karlin Dziedziczna staje się też w Polsce 27.08.06, 17:29
      samolikwidująca się ćwierćinteligencja.

      Z tendecją do podziału w każdym następnym pokoleniu.

      To zdrowy objaw.

      Choć wymagający czasu.
      • krwawy.zenek Re: Dziedziczna staje się też w Polsce 27.08.06, 17:30
        ćwierćinteligencja to betonowy elektorat PiS. Oby zanikła szybciej.
    • alleluja_i_do_przodu Kłamstwo palnicka- oto DOWODY 2os. / 26os. 27.08.06, 18:12
      palnick napisał:

      > Czy już ktoś porównał nazwiska osób, które zdały na aplikacje notarialne w
      > tym roku z nazwiskami notariuszy - wg list ogłaszanych w izbach.
      > Serdecznie zachęcam - po sprawdzeniu tylko trzech okręgów nazwiska pokrywały
      > sie w 90 %!
      > Ach ta genetyka :-)

      Wszystko bardzo łatwo sprawdzić i obalić to zwykłe kłamstwo. W tym roku egzamin
      na aplikację zdało bardzo mało osób- dokłądnie 26 (w porównaniu z setkami które
      zdały na adwokacką i radcowską). Lista tych osób dostępna jest na stronie
      Min.Spr. pod tym linkiem:
      www.ms.gov.pl/aktual/aktual0612n.pdf
      Już sam durny podany przez palnicka procent - 90 możliwy mógłby być praktycznie
      mniej więcej do spełnienia tylko w okręgu warszawskim bo tam zdało dokładnie 9
      osób lub krakowskim (6 osób), w pozostałych tych osób jest zero lub pojedyńcze
      przypadki. Gdzie są w takim razie te trzy okręgi? Z resztą mniejsza o
      matematykę.
      Lista notariuszy też jest dostępna, z podziałem na okręgi lub po prostu
      wyszukiwarka z całej Polski. Tu link:

      www.krn.org.pl/?cmd=notariusze
      Z prostego porówniania listy osób które zdały i listy notariuszy (nazwiska
      sprawdzane zarówno w formie męskiej jak i żeńskiej) wynika, że na 26 osób całe
      2 nazwiska pokrywają się w tych samych okręgach. 2-3 nazwiska w zupełnie
      różnych okręgach (więc trudno się tu spodziewać pokrewieństwa, a raczej
      popularności nazwisk). Gdzie tu jest więc te 90%? W trzech okręgach? Jak tylko
      2 osoby na 26 się pokrywają?
      Powyższy post jest więc ordynarnym kłamstwem, ciekawe czy palnic je wyjaśni,
      czy też będzie omijał ten wątek szerokim łukiem.
    • monte83 klamstwo... 27.08.06, 18:52
      patrzac na liste 26 osob , kotre przyjeto w tym roku na aplikacje doszukalem
      sie tylko 3 osob, ktore maja takie samo nazwisko jak ktorys notariusz w
      polsce...

      przestan klamac i jesli chcesz isc na aplikacje to zacznij sie uczyc a nie
      czekac na zioberka bozka.
      • ayran Re: klamstwo... 27.08.06, 19:20
        Daj już spokój. Wiadomo że kłamie i się do tego nie przyzna. Co najwyżej rzuci
        parę bluzgów i na końcu naubliża ci od notariuszy.
        • krwawy.zenek Re: klamstwo... 28.08.06, 16:33
          Na razie zniknął bez śladu. Może się pod ziemię zapadł ze wstydu? Chyba nie, to
          niepodobne do pisuara. Nawet przyłapani na tak drastycznym kłamstwie dalej
          zawsze idą w zaparte. To taki fason "twardziela".
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka