Dodaj do ulubionych

Renata Beger

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.03, 17:47
I tacy ludzie nami rządzą. Suma zobowiązań - 425 900, w tym
zobowiązania wobec ZUS. Mam trzy pytania:
- Jak przy takich nakładach można nie mieć dochodu z produkcji
rolnej?
- Czy osobie, która w taki sposób zarządza własnymi finansami
powinno się powierzać decyzje dotyczące publicznych pieniędzy?
- Jakie są procedury kredytowe w BGŻ oddział w Wałczu, że
pozwalają na zaciąganie kolejnych dużych kredytów przed spłatą
poprzednich?

Obserwuj wątek
    • Gość: Leszek Paduszyński Renata Beger IP: *.ny325.east.verizon.net 27.02.03, 17:48
      zaradna ta Renatka...szkoda ze nie miala czasu sie uczyc...
      • maretina Re: Renata Beger 27.02.03, 18:10
        Gość portalu: Leszek Paduszyński napisał(a):

        > zaradna ta Renatka...szkoda ze nie miala czasu sie uczyc...
        po co tej babie nauka? jej bardziej widly pasuja i obora zamiast sejmu.
    • oleg3 Re: Renata Beger 27.02.03, 17:59
      Gość portalu: kataryna napisał(a):

      > I tacy ludzie nami rządzą. Suma zobowiązań - 425 900, w tym
      > zobowiązania wobec ZUS. Mam trzy pytania:
      > - Jak przy takich nakładach można nie mieć dochodu z produkcji
      > rolnej?
      > - Czy osobie, która w taki sposób zarządza własnymi finansami
      > powinno się powierzać decyzje dotyczące publicznych pieniędzy?
      > - Jakie są procedury kredytowe w BGŻ oddział w Wałczu, że
      > pozwalają na zaciąganie kolejnych dużych kredytów przed spłatą
      > poprzednich?
      >

      Nie jestem fanem pani Beger, ale czy kataryno przemyślałaś to co napisałaś?
      Z przedstawionych w art. danych wyłania się zupełnie inny obraz sytuacji
      finansowej posłanki niż w Twoim poście.

      Pani Beger prowadzi firmę. Suma zobowiązań jest dużo niższa niż suma aktywów.
      Nie bądź wstrząśnięta zobowiązaniami wobec ZUS. Nie musi to oznaczać
      zadłużenia. Zobowiązania nalicza się na koniec miesiąca, a płaci 15 następnego.
      • Gość: kataryna Re: Renata Beger IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.03, 18:26
        oleg3 napisał:

        > Gość portalu: kataryna napisał(a):
        >
        > > I tacy ludzie nami rządzą. Suma zobowiązań - 425 900, w tym
        > > zobowiązania wobec ZUS. Mam trzy pytania:
        > > - Jak przy takich nakładach można nie mieć dochodu z produkcji
        > > rolnej?
        > > - Czy osobie, która w taki sposób zarządza własnymi finansami
        > > powinno się powierzać decyzje dotyczące publicznych pieniędzy?
        > > - Jakie są procedury kredytowe w BGŻ oddział w Wałczu, że
        > > pozwalają na zaciąganie kolejnych dużych kredytów przed spłatą
        > > poprzednich?
        > >
        >
        > Nie jestem fanem pani Beger, ale czy kataryno przemyślałaś to co napisałaś?
        > Z przedstawionych w art. danych wyłania się zupełnie inny obraz sytuacji
        > finansowej posłanki niż w Twoim poście.
        >
        > Pani Beger prowadzi firmę. Suma zobowiązań jest dużo niższa niż suma aktywów.
        > Nie bądź wstrząśnięta zobowiązaniami wobec ZUS. Nie musi to oznaczać
        > zadłużenia. Zobowiązania nalicza się na koniec miesiąca, a płaci 15
        następnego.

        Suma zobowiązań jest niższa niż wartość jej nieruchomości i firm, to prawda,
        tyle tylko, że ta pierwsza stale rośnie (jak się spłaca prawie pół miliona
        kredytów z kilkunastu tysięcy przychodów), ta druga zaś spada. Dobra, czepiam
        się, czepiam się bo obawiam się, że pani Beger tych kredytów po prostu nie
        spłaca. Co do ZUS-u, może masz rację a może jej nie masz. Z tego co widzę pani
        Beger nie zarabia tyle, żeby jej miesięczne zobowiązania wobec ZUS mogły
        wynieść 27 000, sądzę więc, że to jakieś "tyły".

        Może niesprawiedliwie założyłam, że pani Beger bierze kredyty, nie spłaca ich a
        swoją karierę polityczną zrobiła na bronieniu najuboższych, do których
        najwyraźniej sama nie należy. Bardzo szanuję rolników i uważam, że to co robi
        Samoobrona wyrządza im dużą krzywdę, to dzięki samoobronie rolnik kojarzy się z
        burakiem, który nazaciągał kredytów, nie spłaca ich, tylko co rusz wychodzi na
        drogi i żyć nie daje. A tak nie jest. Nie lubię Samoobrony za robienie kariery
        politycznej na udawaniu rolników.


        • oleg3 Re: Renata Beger 27.02.03, 18:45
          Zgoda. Widzę to podobnie.

          oleg


          Gość portalu: kataryna napisał(a):

          > Suma zobowiązań jest niższa niż wartość jej nieruchomości i firm, to prawda,
          > tyle tylko, że ta pierwsza stale rośnie (jak się spłaca prawie pół miliona
          > kredytów z kilkunastu tysięcy przychodów), ta druga zaś spada. Dobra, czepiam
          > się, czepiam się bo obawiam się, że pani Beger tych kredytów po prostu nie
          > spłaca. Co do ZUS-u, może masz rację a może jej nie masz. Z tego co widzę
          pani
          > Beger nie zarabia tyle, żeby jej miesięczne zobowiązania wobec ZUS mogły
          > wynieść 27 000, sądzę więc, że to jakieś "tyły".
          >
          > Może niesprawiedliwie założyłam, że pani Beger bierze kredyty, nie spłaca ich
          a
          >
          > swoją karierę polityczną zrobiła na bronieniu najuboższych, do których
          > najwyraźniej sama nie należy. Bardzo szanuję rolników i uważam, że to co robi
          > Samoobrona wyrządza im dużą krzywdę, to dzięki samoobronie rolnik kojarzy się
          z
          >
          > burakiem, który nazaciągał kredytów, nie spłaca ich, tylko co rusz wychodzi
          na
          > drogi i żyć nie daje. A tak nie jest. Nie lubię Samoobrony za robienie
          kariery
          > politycznej na udawaniu rolników.
          >
          >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka