Dodaj do ulubionych

Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spotka...

IP: *.matras.pl / 192.168.3.* 05.03.03, 11:27
Jesli mieli cos uzgodnic to po co Nalecz zapraszal innych
poslow ?
Chyba ze wczesniej ustalili wszystko telefonicznie

iho
Obserwuj wątek
    • Gość: KLEKS Po nowe wytyczne IP: *.dekra.priv / 172.19.1.* 05.03.03, 12:43
      Pan red. Michnik opublikował donos na pana Rywina od czego
      rozpoczęła się wesoła kołomyjka, porywająca do tańca coraz to
      nowych podejrzanych. Wkrótce i sam pan red. Michnik chyba
      zorientował się, jakiego piwa nawarzył, kiedy podczas
      przesłuchania przez Komisję Śledczą momentami musiał
      przytrzymywać sobie aureolę obydwiema rękami.Tymczasem sami
      zainteresowani, jakby utraciwszy zupełnie instynkt
      samozachowawczy, występując w telewizyjnym serialu o życiu
      codziennym szlachty jerozolimskiej i tubylczej, oficjalnie
      zwanym przesłuchaniami przed Komisją Śledczą, zaczęli w
      obfitości dostarczać dowodów. W tej sytuacji każdy przytomny
      człowiek zrozumiałby, że pora kończyć tę rozpustę.
      I nie trzeba było długo czekać, aż zza zamkniętych szczelnie
      drzwi przedostały się przecież na miasto rewelacje o spotkaniu
      pana premiera Millera z panem prezydentem, by w otoczeniu dworów
      doprowadzić do pojednania poróżnionych domów.Wspólnie ustalili,
      że od tej pory obydwaj robią sobie na rękę. Jeśli zaś któryś z
      dworzan, niepomny tej, jak mówią człowieki honoru, poważnej
      zastawki, spróbuje robić wbrew, to umrze podwójnie, ciałem i
      duszą.A w tym właśnie przypadku wszystkie serca musiały być
      przepełnione radością z pogodzenia poróżnionych domów.Skoro
      jednak zapadła decyzja, by robić sobie na rękę, to jasne jest,
      że pan poseł Kalisz nie ma w komisji już nic do roboty, a i
      panowie prokuratorzy tez powinni otrzymac nowe wytyczne.
      • gabrielacasey Brawo, Kleks 06.03.03, 02:06
        Bardzo dobrze napisany tekst, dobre pioro, inteligentna
        zgryzliwosc. Nie wszystkie opinie podzielam, ale bardzo mi
        przykro, ze czas i praca nie pozwala mi sie zmierzyc z tak
        interesujacym rozmowca. Bardzo zaluje, ale moze kiedys znow sie
        na tym forum spotkamy - zaczyna cierpiec na brak inteligentnych
        tekstow.
        • Gość: diabelek kleks Michalkiewicza IP: *.netcom.ca 07.03.03, 04:51
          To powyzej to jest fragment felietonu "Robmy sobie na reke"
          S Michalkiewicza w ostatnim num. Najwyzszego Czasu.
          Reszta sie zgadza.
    • Gość: kataryna Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.03, 15:35
      Ciekawe jakim smakowitym przeciekiem kontrolowanym zakończy się
      dzisiejsze spotkanie?
    • Gość: kataryna Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.03, 16:15
      Z serwisu PAP:

      Dzięki działaniom prokuratury sejmowa komisja śledcza badająca
      sprawę Rywina będzie dysponować dowodami, które pozwolą
      zweryfikować niektóre zeznania - poinformował szef komisji
      Tomasz Nałęcz. Nie ujawnił szczegółów.


      Ciekawe co Nałęcz miał na myśli? Czyżby Kapusta dotarł do
      świadków, którzy widzieli, że notes Niemczyckiego był jednak
      ciemnogranatowy?

      Obawiam się, że akcja "Dorwać Agorę" się rozkręca, nie wiem
      czemu ale jestem dziwnie przekonana, że weryfikacja o której
      mowa będzie miała na celu przyłapanie kogoś z agorowców na
      kłamstwie.

      • Gość: janusz Dorwac Agorę IP: *.acn.pl 05.03.03, 20:21
        Gość portalu: kataryna napisał(a):

        > Obawiam się, że akcja "Dorwać Agorę" się rozkręca, nie wiem
        > czemu ale jestem dziwnie przekonana, że weryfikacja o której
        > mowa będzie miała na celu przyłapanie kogoś z agorowców na
        > kłamstwie.
        >
        Oczywiscie, że czas najwyższy dorwać Agorę. Jak śmieli tak
        zdradziecko i niegodnie potraktować normalną propozycję
        biznesową. To jest łamanie dobrych obyczajów handlowo-politycznych.
        • Gość: rom Re: Dorwac Agorę/juz dorwali ... IP: *.wa.bigpond.net.au 06.03.03, 00:43
          Gość portalu: janusz napisał(a):

          > Gość portalu: kataryna napisał(a):
          >
          > > Obawiam się, że akcja "Dorwać Agorę" się rozkręca, nie wiem
          > > czemu ale jestem dziwnie przekonana, że weryfikacja o której
          > > mowa będzie miała na celu przyłapanie kogoś z agorowców na
          > > kłamstwie.

          -----------------

          alez przeciez juz widac, ze klamia; przeciez Rywin nie mogl przyjsc do pokoju
          Rapaczynskliej sam, nie znajac rozkladu pokoi w Agorze...nikt go nie
          przyprowadzal, ani nie odprowadzal...
          a Michnik kilka dni potem oprowadza go po tarasach pokazujac budynek...:)
    • Gość: sototh Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot IP: *.it.pl 05.03.03, 17:13
      "Jak podkreślił prokurator apelacyjny Zygmunt Kapusta,
      prokuratura dysponuje już niemal wszystkimi billingami Rywina i
      Kwiatkowskiego. - Te billingi będą opracowane profesjonalnie
      przez specjalny zespół, aby materiał był czytelny - zapowiadał
      Kapusta."

      Ile to już czasu zbierają te billingi? Może przeszukują miejsca,
      w których panowie R. i K. przebywali i rozglądają się za
      wydrukami? Potem okazuje się, że były przemielone w zniszczarce i
      "specjalny zespół" musi teraz układankę taśmą klejącą lepić...
      Dodatkowo - dbając o profesjonalność wyników, ktoś je potem
      przepisuje żeby jeszcze czytelniej wyglądały...

      Geez! Przecież z tymi billingami można się w kilka godzin uporać!

      "Dziennikarze dopytywali się, czy prokuratura zabezpieczyła
      księgi wejść i wyjść TVP SA i Urzędu Rady Ministrów. (...)
      Tymczasem prokurator Kapusta stwierdził w środę, że na razie "nie
      ma potrzeby" zabezpieczenia innych ksiąg wejść i wyjść
      pochodzących z URM i TVP."

      No tak, ciekawe kiedy (i czy wogóle) potrzeba taka zajdzie. No
      ale TVP i URM nikt nie śmie gnębić... Tym bardziej, że to taki
      "koronny" dowód, ta księga...
      • Gość: Pawel Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot IP: *.dip.t-dialin.net 05.03.03, 17:57

        Mam dosc afery Rywina i calej tej komedi, bo dochodzenie, ktore i tak nic
        nie wniesie nowego,kosztowac bedzie wiecej niz cala jego zalosna propozycja
        lapowki.Ludzie nie podniecajcie sie Rywinem, raczej pomyslcie o nowym rzadzie
        i wejsciu do UE.
        • Gość: kataryna Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.03.03, 20:22
          Gość portalu: Pawel napisał(a):

          >
          > Mam dosc afery Rywina i calej tej komedi, bo
          dochodzenie, ktore i tak nic
          > nie wniesie nowego,kosztowac bedzie wiecej niz cala
          jego zalosna propozycja
          > lapowki.Ludzie nie podniecajcie sie Rywinem, raczej
          pomyslcie o nowym rzadzie
          > i wejsciu do UE.

          Ja się nie podniecam Rywinem, ja się nie podniecam
          nawet Niemczyckim (chociaż chyba penie mnie poprą, że
          pan Niemczycki jest wyjątkowo interesującym mężczyzną).
          Sprawa Rywina interesuje mnie o wiele bardziej niż nowy
          rząd, bo rządy się zmieniają a sposób sprawowania
          władzy niekoniecznie. Jeśli rzeczywiście ustawy są na
          sprzedaż to fakt, czyj rząd będzie nimi handlował nie
          ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Niestety, komisja
          śledcza robi wszystko aby sprawę zmarginalizować, to
          jej zawdzięczamy, że do jednej z najważniejszych spraw
          politycznych ostatnich lat ludzie podchodzą z
          przymrużeniem oka.
          • Gość: Andrzej Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot IP: *.dip.t-dialin.net 05.03.03, 21:59
            Gość portalu: kataryna napisała:

            > Sprawa Rywina interesuje mnie o wiele bardziej niż nowy
            > rząd, bo rządy się zmieniają a sposób sprawowania
            > władzy niekoniecznie.

            Jestem za, a nawet przeciw. Sposób sprawowania władzy przez ostatnie
            dziesięciolecia bardzo się zmienił, ewoluował i doszedł prawie do perfekcji.
            Więcej na ten temat w znakomitym artykule na stronie:

            www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_030305/publicystyka/publicystyka_a_1.html


            > Jeśli rzeczywiście ustawy są na
            > sprzedaż to fakt, czyj rząd będzie nimi handlował nie
            > ma dla mnie najmniejszego znaczenia.

            Jakto jeśli? Przecież to wiadomo od dawna i zauważ, że nie tylko rząd ma
            incjatywę ustawodawczą. Tyko się głośno o tym nie mówiło. Raz chyba tylko było
            głośno w prasie o pośle z lubuskiego który w klubie poselskim wprowadził do
            projektu ustawy zapis o obowiązku stosowana czegoś co produkowała firma w
            której miał udziały. Jak się sprawa wydała to inny poseł go bronił,
            że "przecież wszyscy tak robią".
    • Gość: głos odosobniony A AGORA głosem GW twierdzi, że prokuratura przeciąga IP: *.crowley.pl 05.03.03, 21:29
      może się mylę, ale wyciagnąłem wniosek, że Rywina, według GW,
      mozna by już skazać.
      • Gość: gosia Re: A AGORA głosem GW twierdzi, że prokuratura pr IP: 80.51.57.* 05.03.03, 22:36
        chyba się jednak mylisz..<oko>..wszystko bowiem ma swoje
        miejsce, czas i porę ...taki schemat.. pozdrawiam
        • Gość: głos odosobniony Re: A AGORA głosem GW twierdzi, że prokuratura pr IP: *.crowley.pl 05.03.03, 22:47
          Gość portalu: gosia napisał(a):

          > chyba się jednak mylisz..<oko>..wszystko bowiem ma swoje
          > miejsce, czas i porę ...taki schemat.. pozdrawiam


          Mylić się jest rzeczą ludzką. Moje przekonanie oparłem o wrażenie z oficjalnych
          wypowiedzi i zeznań czołowych agorowców i gazeciarzy. Jak się mylę, a oni mają
          inne intencje, to niech łaskawie zeznają przejrzyście, inaczej trzeba się
          liczyć z tym, że mój głos nie będzie odosobniony.
          • Gość: gosia Re: A AGORA głosem GW twierdzi, że prokuratura pr IP: 80.51.57.* 06.03.03, 01:31
            myślę , że z czasem wszystko zostanie wyjaśnione..w taki czy
            inny sposób..bardziej lub mniej przejrzyście ...oby...może to i
            pobożne życzenia ..ale ..
    • Gość: kaz Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot IP: 212.160.164.* 05.03.03, 22:36
      Nie mogę doczekać się czwartku,ciekawe co opowie Urban.
      • Gość: maw W sobote nastepne przesluchania IP: *.acn.waw.pl 05.03.03, 23:08
        Gość portalu: kaz napisał(a):

        > Nie mogę doczekać się czwartku,ciekawe co opowie Urban.

        Podobno beda przesluchiwac Misia Koralgola i Czterech
        Pancernych - w sumie zwiazani z TV, a wiec moga cos dodac...
    • Gość: Telewidz KAPUSTA NIJAKI I BEZ CHARAKTERU JEST NIEWOLNIKIEM IP: *.toya.net.pl 05.03.03, 23:16
      I KUKŁĄ W RĘKACH "MOCODAWCÓW" - KTO GO OBSADZIŁ NA STANOWISKU,
      NA KTÓRYM JEST POTRZEBNY CZŁOWIEK Z CHARYZMĄ??!
      • Gość: zulu Re: KAPUSTA NIJAKI I BEZ CHARAKTERU JEST NIEWOLNI IP: *.ostroleka.sdi.tpnet.pl 06.03.03, 08:54
        Telewidz pyta: "KTO GO OBSADZIŁ NA STANOWISKU,
        NA KTÓRYM JEST POTRZEBNY CZŁOWIEK Z CHARYZMĄ??!" Odpowiadam:
        polecam przedostatni numer "Polityki". Jest tam właśnie na ten
        temat. p. Kapusta został "obsadzony" przez L. Kaczyńskiego.
    • Gość: lass Re: Afera Rywina: prezydium i kierownictwo... IP: *.proxy.aol.com 05.03.03, 23:31
      w cywilizacji z reguly podaje sie zyciorysy...prezydium i
      kierownictwa... ile poszczgolni czlonkowie z tego szacownego
      gremium maja materialnych korzysci...i dobrze ,ze sie
      spotkali...ale z tego nic nie wyniknie...oprocz wyplaty...dla
      prezydium i kierownictwa...
    • Gość: KSIĄŻKOWY KSIĄŻKI TYLKO OD PODEJRZANYCH ??? IP: *.toya.net.pl 05.03.03, 23:42
      KAPUSTA TO KOŚCIELNIAK WŚRÓD PROKURATORÓW
      • Gość: rom Jak Michnik krecil z Rywinem - "NIE" IP: *.wa.bigpond.net.au 06.03.03, 00:38

        www.nie.com.pl/main.php?dzial=akt&id=1718
      • Gość: rom Z zebra Adama - "Nie" IP: *.wa.bigpond.net.au 06.03.03, 00:39


        www.nie.com.pl/main.php?dzial=akt&id=1720
        • gabrielacasey Dzieki za linki 06.03.03, 02:09
          Dobrze czasem spojrzec na pewne sprawy Urbanowym okiem - dla
          rownowagi psychiczno-umyslowej.
          • Gość: rom Re: Dzieki za linki IP: *.wa.bigpond.net.au 06.03.03, 06:49
            gabrielacasey napisała:

            > Dobrze czasem spojrzec na pewne sprawy Urbanowym okiem - dla
            > rownowagi psychiczno-umyslowej.

            ---------------

            na pytania dotyczace poczatkow znajomosci z Rywinem, Michnik odmowil
            odpowiedzi...wiec cos w tym jest...:)
            • Gość: rom Re: Dzieki za linki IP: *.wa.bigpond.net.au 06.03.03, 06:55

              i nalezy oczekiwac, ze Michnik wykaze swa niewinnosc, majstrujac odpowiedni
              tekst w GW, na tekst Urbana w "NIE"...
              zreszta powinien zaskarzyc Urbana do prokuratury...wiec poczekamy...
    • Gość: DOTI Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 05.03.03, 23:58
      Obserwuję pracę Komisji Śledczej od samego poczatku. Sposób
      zadawania pytań jak i same pytania "chłopców z ferajny" SLD
      wielokrotnie sugerowały że to osoby przesłuchiwane (AGORA) jest
      podejrzana. W sposobie zadawania pytania ważna jest nawet
      intonacja głosu i manipulowanie nim. "Chłopcy" znają te techniki
      i maja je bardzo dobrze opanowane. Wymiana posłów na dwie
      białogłowy ma tylko jeden cel. Wywołać u społeczeństwa
      śledzącego obrady komisji efekt znużenia. Obie białogłowy
      zarówno posłanka z SLD - która nie potrafi przeczytać
      podstawowych informacji w internecie, przychodzi na obrady nie
      przygotowana, iw dodatku ma zacięcie architektoniczne i
      zainteresowania aranżacją wnętrz biurowców. Co to ma do rzeczy?
      Druga białogłowa - która nie miała czasu na uzupełnienie
      wykształcenia - na Litośc Boską chce poznac tych którzy takie
      idiotki wybierali jako posłanki do Sejmu RP!!!!!!!!!!!!
      Otórz obie panie pełnią swoje role dosyć dobrze - jedna rozmydla
      sprawe tematycznie, druga będzie uzupełniała w nieskończoność
      listę przesłuchiwanych osób. Z czasem najbardziej cierpliwy
      telewidz zapomni o co w tym wszystkim chodziło na samym poczatku
      i własnie o to chodzi. Chodzi własnie o to żeby przeględzić w
      tej komisji az do przyspieszonych wyborów parlamentarnych i to
      będzie koniec jej pracy. "Chłopcy z ferajny" SLD wolą rozłamu
      koalicji, przyspieszonych wyborów parlamentarnych niż wyjawienia
      swych powiązań i zaplecza biznesowo-mafijnego. Nie czarujmy się,
      gdyby wraz z działalnoscią w polityce nie byłopby tych powiązań,
      nie byłoby tylu chetnych do jej uprawiania. Pozdrawiam.
      • Gość: lass Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot IP: *.proxy.aol.com 06.03.03, 00:20
        Gość portalu: DOTI napisał(a):

        > Obserwuję pracę Komisji Śledczej od samego poczatku. Sposób
        > zadawania pytań jak i same pytania "chłopców z ferajny" SLD
        > wielokrotnie sugerowały że to osoby przesłuchiwane (AGORA) jest
        > podejrzana. W sposobie zadawania pytania ważna jest nawet
        > intonacja głosu i manipulowanie nim. "Chłopcy" znają te techniki
        > i maja je bardzo dobrze opanowane. Wymiana posłów na dwie
        > białogłowy ma tylko jeden cel. Wywołać u społeczeństwa
        > śledzącego obrady komisji efekt znużenia. Obie białogłowy
        > zarówno posłanka z SLD - która nie potrafi przeczytać
        > podstawowych informacji w internecie, przychodzi na obrady nie
        > przygotowana, iw dodatku ma zacięcie architektoniczne i
        > zainteresowania aranżacją wnętrz biurowców. Co to ma do rzeczy?
        > Druga białogłowa - która nie miała czasu na uzupełnienie
        > wykształcenia - na Litośc Boską chce poznac tych którzy takie
        > idiotki wybierali jako posłanki do Sejmu RP!!!!!!!!!!!!
        > Otórz obie panie pełnią swoje role dosyć dobrze - jedna rozmydla
        > sprawe tematycznie, druga będzie uzupełniała w nieskończoność
        > listę przesłuchiwanych osób. Z czasem najbardziej cierpliwy
        > telewidz zapomni o co w tym wszystkim chodziło na samym poczatku
        > i własnie o to chodzi. Chodzi własnie o to żeby przeględzić w
        > tej komisji az do przyspieszonych wyborów parlamentarnych i to
        > będzie koniec jej pracy. "Chłopcy z ferajny" SLD wolą rozłamu
        > koalicji, przyspieszonych wyborów parlamentarnych niż wyjawienia
        > swych powiązań i zaplecza biznesowo-mafijnego. Nie czarujmy się,
        > gdyby wraz z działalnoscią w polityce nie byłopby tych powiązań,
        > nie byłoby tylu chetnych do jej uprawiania. Pozdrawiam.

        -pieknie...ale to jest cienka warstwa wody na grubym lodzie....a lod nigdy nie
        bedzie tkniety przy obecnych ukladach....jednym slowem te panie sie pieknie
        zgraly... ciekawe czy pozyczaja sobie waty...
        • gabrielacasey Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot 06.03.03, 02:20
          Lass, te panie sa tak odmozdzone, ze zrobilyby pasztet wszedzie,
          z Bialym Domem na czele. Co gorsza, one sa tak glupie, ze wierza
          w swa "misje". Mysle, ze baby nie sa ustawione, ze nie graja,
          one bredza z racji swej glupoty. Jasne, sa obie niebezpieczne,
          bo glupota zawsze jest niebezpieczna.
          PS. O jaka wate ci chodzi, te zamiast mozgu w ondulowanych
          lebkach obu pan? Bo - mam nadzieje - nie myslisz wciaskac nam
          menstruacyjnych obscenii, byloby to niesmaczne...
      • gabrielacasey Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot 06.03.03, 02:16
        Jasne, ze powiazania mafijne sa i byly. Niemniej ma je i mialo
        nie tylko SLD - vide: slawny notatnik ustrzelonego
        brata "Dziada" z wolominskiej mafii (ci mieli glownie z SLD,
        fakt, ale pruszkowska mafia ustawiala sie
        bardziej "demokratycznie", z wejsciem na politykow z dojsciem do
        Zachodu - weszli na import samochodow i telefonie komorkowa).
        Polska jest takim dziwnym krajem, gdzie kazdy wiekszy biznes
        tkwi po uszy w mafijnych (mowie bez przenosni, chodzi o
        dzialalnosc kryminalna)ukladach, a kazdy polityk tkwi po uszy w
        ukladach z tymi biznesmenami, bo ktos przeciez musi im kampanie
        sponsorowac. A najsmieszniejsze sa baranki Boze, glosujace na
        tych, co winni trafic do kryminalu. I to - dla dobra Polski i
        Polakow - mozliwie jak najszybciej.
    • Gość: michal ////////////////////////////////////// IP: *.dallas-15rh15rt-tx.dial-access.att.net 06.03.03, 02:57
      Rzadzacy obecnie znowu w Polsce, to najtrwardszy beton
      komunistyczny z okresu PRL. Sa to ci sami towarzysze: Miller,
      Jaskiernia, Kwasniewski, Oleksy, Wiatr, Siwiec, Pastusiak,
      Ciosek, Barcikowski i setki innych, co w PZPR w czasach PRL. Dla
      nich to bylismy warcholami, huliganami i prostytutkami i mozna
      bylo do nas strzelac (Poznan, Szczecin, Gdansk, Radom,
      kopalnia "Wujek"). Sa to ci sami sekretarze KC, wojewodzcy i
      gminni, wojewodowie i prezydenci, funkcjonariusze UB, SB, MO,
      ORMO, ZOMO, sedziowie i prokuratorzy z okresu stalinowskiego i
      stanu wojennego, ktorych nigdy nie rozliczono z 45
      lat "utrwalania wladzy ludowej" i ze stanu wojennego. Oni to
      glownie przeprowadzili oszukańczą "prywatyzację" sprzedajac za
      bezcen polskim (czyli swoim) i zagranicznym biznesmenom wielu
      dobrych polskich przedsiębiorstw. Dzieki nim mamy tez gaz
      rosyjski jako z jedynego zrodla, za ktory placimy w ilosciach
      kontraktowych, a nie wg faktycznego zuzycia. Tego kontraktu na
      dostawe gazu do Polski dlugo nie bylo mozna wogole poznac i
      potem po dojsciu do wladzy SLD nigdy nie bylo mozna go
      renegocjowac. Liderzy PZPR od 1986 roku przerzucili za granice
      olbrzymie sumy ze skarbu panstwa. Utworzone zostaly towarzystwa
      akcyjne w Wiedniu i Nowym Jorku. U tow. ... wiec zdeponowano te
      7.5 mln dolarow przejetych przez SdRP (obecnie SLD) po PZPR.
      Jedna z zalozonych przez tow. ... spolek to ... Na spolce tej
      ciazy zarzut prokuratorski o zagarniecie 18 mln dolarow funduszy
      FOZZ . Po dojsciu do wladzy SLD natychmiast zrezygnowano z
      ekstradycji G. z Izraela. Dzisiaj towarzysze ci znowu zajmuja
      najwyzsze stanowiska w panstwie, a takze kieruja juz teraz
      wielkimi firmami, koncernami, bankami, itp. Niestety obecna
      elita polityczna w Polsce to takze pierwsze i drugie pokolenie
      dzieci stalinowskich oprawcow ktorych rodowod wywodzi sie z KPP,
      PPR i PZPR, obecnie przeksztalconych w SLD, UP, PSL, UW i w
      wiekszosci sa to Polacy pochodzenia zydowskiego. Obecnie wybory
      w Polsce takze sa manipulowane za pomoca zawilych i pokretnych
      ordynacji wyborczych (partyjne listy wyborcze, tzw. Lista
      Krajowa, brak limitu frekwencji wyborczej). Sadze wiec, ze jest
      juz najwyzszy czas zeby Polacy odebrali sobie zabrana im znowu
      Polske. Nalezy wiec w terminie jaknajszybszym tzn. jeszcze w tym
      roku, spowodowac przedterminowe wybory powszechne w okregach
      jednomandatowych , z limitem frekwencji wyborczej, tak by je
      mozna bylo uniewaznic przez zbojkotowanie, gdyby znowu chcieli
      nas w jakis sposob oszukac. W okregach jednomandatowych oznacza,
      ze ze wszystkich kandydatow zgloszonych przez partie lub
      organizacje wybiera sie jednego posla lub senatora. Wtedy jest
      szansa, ze ludzie znaja kandydata i nie pomoze zadna propaganda
      w TV ze to krysztalowy czlowiek kiedy wszyscy wiedza, ze to
      kanalia i oszust. Nalezy zadac sprawdzania kandydatow czy nie sa
      zbrodniarzami z okresu stalinowskiego lub stanu wojennego. Wtedy
      mozemy miec jakas nadzieje, ze w Sejmie i w Senacie, a w
      konsekwencji takze w rzadzie znajda sie Polacy-patrioci,
      niezaleznie na pochodzenie, a nie partyjni karierowicze,
      zlodzieje czy zwykli przestepcy.
      Jesli poczekamy do 2005 roku to oni tak nam zabagnia gospodarke
      i spowoduja taka emigracje za praca, ze juz nie bedzie sensu
      wogole przeprowadzac jakichkolwiek wyborow. Pozostawianie SLD
      przy wladzy spowoduje tylko umocnienie sie komunistow na
      wszystkich szczeblach wladzy panstwowej i terenowej. Wybory
      musza sie odbyc teraz w tym roku 2003, po to zeby mozna bylo
      jeszcze w Polsce cos uratowac!!!
    • Gość: kmicic Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot IP: *.va.shawcable.net 06.03.03, 07:17
      Ludzie, już nie mam czym rzygać!!
      Czy to na prawdę takie skomplikowane, żeby przewidzieć, iż
      jedynym remedium na to wszystko może wydawać się recepta
      zawarta w tekście, który pojawia sie (coraz częściej) na
      zderzakowych naklejkach w stanie, w co aż trudno uwierzyć,
      Kalifornii?
      Oto ten tekst:...oszczędzaj benzynę, pal szmondaków....
      Zgroza, ale pobrzmiewa coraz natarczywiej.
    • Gość: gosc Re:Kapusta prowadzi sledztwo +Miller =Bigos+"Wyborcza! IP: 203.36.162.* 06.03.03, 07:20
      To bedzie syty bigos !
      gosc!
    • Gość: pralinka Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 06.03.03, 08:09
      Kurcze, nie podobają mi się sesje wyjazdowe komisji!!! jakieś potajemne narady nic dobrego nie wróżą. Czy następna sesja wyjazdowa komisji będzie u premiera? czy u grupy trzymającej władzę?
    • Gość: Realista Re: Afera Rywina: prezydium komisji śledczej spot IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 06.03.03, 16:02
      Ja już rzygam aferą Rywina !!
      Przekręty w Polsce to normalka. Wszyscy znależli sobie temat
      zastępczy, zamiast zająć się czymś pożytecznym /bezrobocie !!!/.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka