Dodaj do ulubionych

Lustracja Forum Kraj

30.09.06, 00:08
Czy jest techniczny sposób aby wyeliminować wynajętych ludzi którzy piszą
pustą propagandę na FK, żeby ich ujawnić przynajmniej? Przecież po IP
mniejwięcej wiadomo kto skąd pisze
Obserwuj wątek
    • centrolewica Może jakaś definicja "pustej propagandy" ? 30.09.06, 00:13
      Posty,które nie podobają się create.
      • create Pusta propaganda - to posty pisane na zamówienie 30.09.06, 00:15
        nie ważne której strony. Tyle. Jeżeli jest np. jakieś biuro w warszawie czy
        innym mieście, z którego loguje się np. 10 komputerow w tym samym czasie i pisze
        na forum pod różnymi nickami, to chciałbym to wiedzić, żebym mógł spokojnie te
        osoby pomijać.
    • pralinka.pralinka Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:13
      create napisał:

      > Czy jest techniczny sposób aby wyeliminować wynajętych ludzi którzy piszą
      > pustą propagandę na FK, żeby ich ujawnić przynajmniej? Przecież po IP
      > mniejwięcej wiadomo kto skąd pisze

      Stęskniłeś się creatku za cenzurą? A po co Ci ta wiedza skąd? Jeśliś tak
      ciekawy, ja z Warszawy :)
      • echo_o Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:14
        pralinka.pralinka napisała:

        > ciekawy, ja z Warszawy :)

        ```````````````````````````````````````````

        Me 2 :)
      • create Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:17
        Nie chce nikogo cenzurować, chce tylko wiedzieć czy takie osoby na forum
        istnieją i uważam że administracja forum powinna te rzeczy badać.

        A takie osoby niech sobie piszą, tylko czemu ja mam tracić czas i im odpowiadać.
      • pandada nie chodzi o cenzurę 30.09.06, 00:20
        tylko wiedzę czy rozmawia się z człowiekiem, czy z propagandową tubą.

        Ja sobie takich, co wypisują puste slogany i nie dyskutują, lecz agitują
        (ewentualnie obrażają), robię na szaro. To pomaga przy podejmowanie decyzji o
        polemizowaniu bądź ignorowaniu.
    • lasviol Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:16
      Chyba się sam wyeliminuję. iDĘ SPAĆ! Będzie to ostateczne rozwiązanie kwestii
      lasviol. za skojarzenia z góry przepraSZAM:)
    • artsg Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:19
      create napisał:

      > Czy jest techniczny sposób aby wyeliminować wynajętych ludzi którzy piszą
      > pustą propagandę na FK, żeby ich ujawnić przynajmniej? Przecież po IP
      > mniejwięcej wiadomo kto skąd pisze

      Wiesz ile postów jest pisanych z Czerskiej z tej sali na parterze naprzeciwko
      recepcji i wszystkie z pod jednego ip.
      • create Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:21
        A to prawda, cholera, bo przeciez tak moze byc tez w wielu biurach. Ale np.
        jeżeli by cos bylo pisane z biura poselskiego, to chciałbym to wiedzieć.
        • artsg Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:22
          create napisał:

          > A to prawda, cholera, bo przeciez tak moze byc tez w wielu biurach. Ale np.
          > jeżeli by cos bylo pisane z biura poselskiego, to chciałbym to wiedzieć.

          Napisałem kiedyś wątek o IP ale nie powisiał za długo
      • zablokowany Jak zwykle pieprzysz głupty ale to normalne. 30.09.06, 00:27
        Tak samo można powiedzieć o takich wielbicielach toruńskiej sekty radiowo -
        telewizyjnej jak Wy towarzyszu. Te ścierwa również piszą z jednego IP pod
        kilkudziesięcioma nickami....
        I to by było na tyle w sprawie Waszego pieprzenia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka