create 30.09.06, 00:08 Czy jest techniczny sposób aby wyeliminować wynajętych ludzi którzy piszą pustą propagandę na FK, żeby ich ujawnić przynajmniej? Przecież po IP mniejwięcej wiadomo kto skąd pisze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
centrolewica Może jakaś definicja "pustej propagandy" ? 30.09.06, 00:13 Posty,które nie podobają się create. Odpowiedz Link Zgłoś
create Pusta propaganda - to posty pisane na zamówienie 30.09.06, 00:15 nie ważne której strony. Tyle. Jeżeli jest np. jakieś biuro w warszawie czy innym mieście, z którego loguje się np. 10 komputerow w tym samym czasie i pisze na forum pod różnymi nickami, to chciałbym to wiedzić, żebym mógł spokojnie te osoby pomijać. Odpowiedz Link Zgłoś
pralinka.pralinka Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:13 create napisał: > Czy jest techniczny sposób aby wyeliminować wynajętych ludzi którzy piszą > pustą propagandę na FK, żeby ich ujawnić przynajmniej? Przecież po IP > mniejwięcej wiadomo kto skąd pisze Stęskniłeś się creatku za cenzurą? A po co Ci ta wiedza skąd? Jeśliś tak ciekawy, ja z Warszawy :) Odpowiedz Link Zgłoś
echo_o Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:14 pralinka.pralinka napisała: > ciekawy, ja z Warszawy :) ``````````````````````````````````````````` Me 2 :) Odpowiedz Link Zgłoś
create Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:17 Nie chce nikogo cenzurować, chce tylko wiedzieć czy takie osoby na forum istnieją i uważam że administracja forum powinna te rzeczy badać. A takie osoby niech sobie piszą, tylko czemu ja mam tracić czas i im odpowiadać. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada nie chodzi o cenzurę 30.09.06, 00:20 tylko wiedzę czy rozmawia się z człowiekiem, czy z propagandową tubą. Ja sobie takich, co wypisują puste slogany i nie dyskutują, lecz agitują (ewentualnie obrażają), robię na szaro. To pomaga przy podejmowanie decyzji o polemizowaniu bądź ignorowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
lasviol Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:16 Chyba się sam wyeliminuję. iDĘ SPAĆ! Będzie to ostateczne rozwiązanie kwestii lasviol. za skojarzenia z góry przepraSZAM:) Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:19 create napisał: > Czy jest techniczny sposób aby wyeliminować wynajętych ludzi którzy piszą > pustą propagandę na FK, żeby ich ujawnić przynajmniej? Przecież po IP > mniejwięcej wiadomo kto skąd pisze Wiesz ile postów jest pisanych z Czerskiej z tej sali na parterze naprzeciwko recepcji i wszystkie z pod jednego ip. Odpowiedz Link Zgłoś
create Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:21 A to prawda, cholera, bo przeciez tak moze byc tez w wielu biurach. Ale np. jeżeli by cos bylo pisane z biura poselskiego, to chciałbym to wiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Re: Lustracja Forum Kraj 30.09.06, 00:22 create napisał: > A to prawda, cholera, bo przeciez tak moze byc tez w wielu biurach. Ale np. > jeżeli by cos bylo pisane z biura poselskiego, to chciałbym to wiedzieć. Napisałem kiedyś wątek o IP ale nie powisiał za długo Odpowiedz Link Zgłoś
zablokowany Jak zwykle pieprzysz głupty ale to normalne. 30.09.06, 00:27 Tak samo można powiedzieć o takich wielbicielach toruńskiej sekty radiowo - telewizyjnej jak Wy towarzyszu. Te ścierwa również piszą z jednego IP pod kilkudziesięcioma nickami.... I to by było na tyle w sprawie Waszego pieprzenia. Odpowiedz Link Zgłoś