Dodaj do ulubionych

Pogrzeb SDP :-)

30.09.06, 21:58
stowarzyszenie dziennikarzy polskich , krytykując aferę korupcyjną zeszło z
tego świata do świata reżimowych przybudówek pisuaru. no cóż , nic w życiu
nie trwa wiecznie, ale żeby od razu wpaść do rynsztoku :-))))
Obserwuj wątek
    • potodno Re: Pogrzeb SDP :-) 30.09.06, 22:01
      raczej pogrzeb tvn i polsatu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka