alex200 30.09.06, 21:58 stowarzyszenie dziennikarzy polskich , krytykując aferę korupcyjną zeszło z tego świata do świata reżimowych przybudówek pisuaru. no cóż , nic w życiu nie trwa wiecznie, ale żeby od razu wpaść do rynsztoku :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj