Dodaj do ulubionych

Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? :)

05.10.06, 15:00
Ciekawe czy ktoś odważy się tu napisać skąd stuka w klawiaturę?
ja ?
proszę
d.z - > Warszawa
Obserwuj wątek
    • wejchert.malejczyk.paradowska Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:02
      No jak to skąd? Ze WSI!
      • ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:03
        wejchert.malejczyk.paradowska napisała:

        > No jak to skąd? Ze WSI!

        Też ze WSI.

        :P
        • ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:25
          Z Żoliborza...

          :)
          • subotic.wejchert.paradowska Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:31
            Dziwne. Piszesz w stylu Pragi Północ.
            • ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:39
              subotic.wejchert.paradowska napisała:

              > Dziwne. Piszesz w stylu Pragi Północ.

              Może dziwne dla kogoś, kto zna Pargę Północ, pewnie bywa na Bazarze Różyckiego,
              a w dodatku wydaje mu się, że zjadł wszystkie rozumy...

              Ja nie znam się na stylu praskim, sorry.

              :)
              • subotic.wejchert.paradowska Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:43
                Nie znam PP. Ale sprząta mi mieszkanie jedna pani z tamtych okolic.
                • ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:46
                  subotic.wejchert.paradowska napisała:

                  > Nie znam PP. Ale sprząta mi mieszkanie jedna pani z tamtych okolic.
                  >

                  Dobrze sprząta?
                  Ja wspomagam rodaczkę ze Wschodu...

                  :P

                  EOT
                  • subotic.wejchert.paradowska Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:48
                    Dobrze, naprawdę dobrze. Na sobotę dałem jej wolne, bo jak któryś z
                    manifestantów PO rzuci kamieniem w okno, to mogłaby mieć problemy.
                    • ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:49
                      subotic.wejchert.paradowska napisała:

                      > Dobrze, naprawdę dobrze. Na sobotę dałem jej wolne, bo jak któryś z
                      > manifestantów PO rzuci kamieniem w okno, to mogłaby mieć problemy.
                      >

                      Ona? Raczej T(y)W(y)...

                      :)
                      • coprawda Ja jestem Aleksander Fundament 05.10.06, 16:13
                        piszę z domu tu jest link do google maps.

                        maps.google.com/maps?oi=map&q=23+Crestview+Dr,+Oswego,+IL
    • d.z Re: brak odważnych na tym forum? 05.10.06, 15:02

    • basia.basia Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:03
      z Krakowa
    • snajper55 Warszawa. ___nt 05.10.06, 15:04
      d.z napisał:

      > Ciekawe czy ktoś odważy się tu napisać skąd stuka w klawiaturę?
      > ja ?
      > proszę
      > d.z - > Warszawa
    • capitalissimus Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:05
      Trójmiejska delegatura układu melduje się.
    • oszolompolski z WSI w UK(ładzie) :D 05.10.06, 15:06

    • inna57 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:06
      Warszawa, wykształciuch, zomowiec, lumpenliberałka, łże-elita i do tego chętnie
      grywam w brydża
      • andy_2005 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:09
        To w ZOMO były w ogóle kobiety? I do tego wykształciuchy? Czy to tylko takie
        plepleple ?

        > inna57 napisała:
        > Warszawa, wykształciuch, zomowiec, lumpenliberałka, łże-elita i do tego
        chętnie grywam w brydża
        • inna57 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:13
          Ja poprostu jestem Zwykłą Obywatelką Mającą Oczy
      • ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:10
        inna57 napisała:

        > Warszawa, wykształciuch, zomowiec, lumpenliberałka, łże-elita i do tego chętnie
        >
        > grywam w brydża


        O! Jako która? Bo chyba nie dziadek...

        :P

        P.S. A wOOdę (święconą) pija?

        :)))
      • jul_jul też W-wa 05.10.06, 15:12
        ale mam ochote zmienić na "WSI spokojna WSI wesoła"
        • ave.duce Re: też W-wa 05.10.06, 15:14
          jul_jul napisała:

          > ale mam ochote zmienić na "WSI spokojna WSI wesoła"

          ludzie.gazeta.pl/ave.duce/0,0.html
          Gość w dom...

          ;)
          • jaa_ga Re: też W-wa , ale tylko trochę, bo 05.10.06, 15:34
            kocham życie na Ursynowie
            na Ursynowie nie jest mi źle
            Co tam Paryż, Planty w Krakowie -
            ja mam tu swoją Aleję KEN!
            :-))))))))

            Od 30. lat zakochana w Ursynowie
            jaa_ga
          • jul_jul Re: też W-wa 05.10.06, 17:56
            ave.duce napisała:


            > ludzie.gazeta.pl/ave.duce/0,0.html
            > Gość w dom...

            miło mi
            ja właściwie prażanka, z południa
            a stary Joli Bord lubię, nie powiem, nawet bardzo
      • homosovieticus Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:27
        inna57 napisała:

        > Warszawa, wykształciuch, zomowiec, lumpenliberałka, łże-elita i do tego
        chętnie
        >
        > grywam w brydża


        Chętnie ale bardzo nieumiejetnie.Reszta się zgadza. Matura wieczorowa i studium
        na WUML-u,. Samozwańcza łże -elita.
    • gat45 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:07
      Znad Loary, w srodkowym biegu. Malenka miescina, nie znacie Panstwo.

      Zadna odwaga, nigdy sie z tym nie krylam.
      • ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:11
        gat45 napisała:

        > Znad Loary, w srodkowym biegu. Malenka miescina, nie znacie Panstwo.
        >
        > Zadna odwaga, nigdy sie z tym nie krylam.

        To poznamy, jak będzie trzeba! Ten UKLAD rzeczny...

        :)
        • gat45 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:12
          ave.duce napisała:

          > gat45 napisała:
          >
          > > Znad Loary, w srodkowym biegu. Malenka miescina, nie znacie Panstwo.
          > >
          > > Zadna odwaga, nigdy sie z tym nie krylam.
          >
          > To poznamy, jak będzie trzeba! Ten UKLAD rzeczny...
          >
          > :)

          Zlewisko Atlantyku. Jak sie uprzec, to Baltyk tez. No to - za to zlewisko !
          • ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:23
            gat45 napisała:

            >
            > Zlewisko Atlantyku. Jak sie uprzec, to Baltyk tez. No to - za to zlewisko !

            Zlewisko Atlantyku i Bałtyku (to prędzej... wOOda taka), hehehe...

            festus.pl/przewodnik/francja/dolina_loary.html
            Wolę takie "zlewiska"...

            Układy rozpracuję rychło! Ani się spostrzeżesz!

            :)
    • wujcio44 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:08
      Moskwa, Łubianka.
    • subotic.wejchert.paradowska Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:12
      My ze spalonych WSI.
    • nielubiegazety2 Łódź :) 05.10.06, 15:19

      • krystian10 Poznań 05.10.06, 15:20

        • mgr.imprezio Kraków 05.10.06, 15:28
          Mieszkam na Widoku i mam Was wszystkich "na oku".
    • douglasmclloyd Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:31
      Chicago.
    • alistair-p Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:31
      To jest w mojej wizytówce.
    • etta2 Gdańsk 05.10.06, 15:33
    • maureen2 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:35
      +48 085
    • 3promile Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:40
      Wolne Hanzeatyckie Miasto Gdańsk
      • homosovieticus [...] 05.10.06, 15:55
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • benio16 wielki swiat 05.10.06, 15:40
      a ja z niego;)
    • jola_iza Re: Co kto woli 05.10.06, 15:45
      Podkarpacie,Lublin
      • ave.duce Re: Co kto woli 05.10.06, 15:48
        jola_iza napisała:

        > Podkarpacie,Lublin

        Wołanie na puszczy?

        Oddajcie teczkę prezydenta

        Ujawnił materiały IPN
        (04-07-2005)

        Lech Kaczyński zaprezentował na konferencji prasowej materiały pochodzące z IPN,
        dotyczące jego osoby.
        Zaznaczył jednak, że nie jest to jego teczka gdyż "ta" zagineła.



        źródło: PAP
    • oszust1 Wrocław od zawsze poddaje się ostatni! 05.10.06, 15:49
      Ku chwale Układu!
      • ave.duce Re:FESTung Wrocław od zawsze poddaje się ostatni! 05.10.06, 15:50
        oszust1 napisał:

        > Ku chwale Układu!

        :)))
        • wigor22 ReZakopane i okolice. 05.10.06, 16:00
          mom dwie chaułpy.
          • ave.duce Re: ReZakopane i okolice. 05.10.06, 16:02
            wigor22 napisał:

            > mom dwie chaułpy.

            WOW!

            Uny był u ciebie?

            img53.imageshack.us/img53/1378/gooral28gl.jpg
            :)
    • humbak Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:05
      Kurza twarz... same wielkie miasta... a ja z zadupia:) Ostrowiec Św. zasadniczo.
      • gat45 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:19
        humbak napisał:

        > Kurza twarz... same wielkie miasta... a ja z zadupia:) Ostrowiec Św.
        zasadniczo
        > .

        Jak to : same wielkie miasta ? A ja ?

        Nie po to opuscilam prawie rok temu 12-milionowego molocha, zeby mi teraz od
        wielkich miast wymyslano...
        • humbak Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:21
          A! Ale za to zagranamanna... no... spoza kraju:)
          • gat45 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:25
            humbak napisał:

            > A! Ale za to zagranamanna... no... spoza kraju:)

            Ale zapewniam Pana, ze zadupie gwarantowane. Jeszcze sie nie moge przyzwyczaic,
            ze dokad bym nie jechala, to zawsze bedzie gora 6 minut drogi. I miejsce na
            zaparkowanie bedzie. Ludzie wolniej chodza, nie awanturuja sie, jak przy kasie
            powstanie 4-osobowa kolejka. Wiecej - czasem bezinteresownie usmiechaja sie do
            siebie. Nieslychane ! Niech zyje prowincja !!!!!!!!!!!!
            • humbak Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:32
              Dla każdego co innego. A najlepiej to mieszkać na prowincji w pobliżu dużego miasta... problem z Francją jest taki że uny mają prowinję wszędzie poza Paryżem:P
    • rodzynka.sardynka Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:05
      Ale zebrało Ci się na odwagę forumową.
      Piszesz z Warszawy.
      Jednak nie piszesz, czy z domu, czy z pracy.
      • humbak Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:08
        To już nie odwaga, a samobójstwo;P
    • dzika_zdzicha Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:07
      ze Zdzicholandu w Świrostanie
      :PPPPPPPPPPP
    • zapijaczonyryj Warszawa 05.10.06, 16:10
      a konkretniej Powiśle. Piękna dzielnica. Do niedawna Pierwsza Para niedaleko
      mnieszkała.
    • rolnik.emeryt A ja z zadupia. Zwykły wsiok jestem!! :)))))) 05.10.06, 16:31

      • joannabarska Miasto Czechowicza 05.10.06, 16:41
        Lublin, nieraz pisałam, ale tam ktoś wyzej pisze: Lublin,Podkarpacie - więc
        albo buja, albo ciemna istota...
        • ave.duce Re: Miasto Czechowicza 05.10.06, 16:44
          joannabarska napisała:

          > Lublin, nieraz pisałam, ale tam ktoś wyzej pisze: Lublin,Podkarpacie - więc
          > albo buja, albo ciemna istota...

          To było do WYBORU:

          ja też mam do wyboru: z Żoliborza albo ze WSI.

          :PPP
          • my.uczennice.vii.liceum [...] 05.10.06, 16:57
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • ave.duce Re: Witajcie, drogie uczennice... 05.10.06, 17:00
              vel ludu ciemny.
              Już wyjecie do Księżyca? Nie za wcześnie?

              :)))
              • my.uczennice.vii.liceum Re: Witajcie, drogie uczennice... 05.10.06, 17:03
                Domyslamy sie z tonu, ze byl jakis wieczorek poetycki w maglu.
                Kto zaszczycil? Wisia?
            • my.uczennice.vii.liceum Re: [...] 05.10.06, 18:01
              Te, cenzorku, ujawnilysmy tajemnice panstwowa, ze bab z magla nie brali do WSI,
              a wrecz przeciwnie w maglu braly sie skads baby ze wsi?
        • maureen2 Re: Miasto Czechowicza 05.10.06, 16:45
          tego agenta ?
          • joannabarska Re: Miasto Czechowicza 05.10.06, 17:00
            Józefa Czechowicza,poety, ciemniaku! (Albo dowcipniusiu ,czyli maureen2).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka