d.z 05.10.06, 15:00 Ciekawe czy ktoś odważy się tu napisać skąd stuka w klawiaturę? ja ? proszę d.z - > Warszawa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wejchert.malejczyk.paradowska Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:02 No jak to skąd? Ze WSI! Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:03 wejchert.malejczyk.paradowska napisała: > No jak to skąd? Ze WSI! Też ze WSI. :P Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:25 Z Żoliborza... :) Odpowiedz Link Zgłoś
subotic.wejchert.paradowska Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:31 Dziwne. Piszesz w stylu Pragi Północ. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:39 subotic.wejchert.paradowska napisała: > Dziwne. Piszesz w stylu Pragi Północ. Może dziwne dla kogoś, kto zna Pargę Północ, pewnie bywa na Bazarze Różyckiego, a w dodatku wydaje mu się, że zjadł wszystkie rozumy... Ja nie znam się na stylu praskim, sorry. :) Odpowiedz Link Zgłoś
subotic.wejchert.paradowska Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:43 Nie znam PP. Ale sprząta mi mieszkanie jedna pani z tamtych okolic. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:46 subotic.wejchert.paradowska napisała: > Nie znam PP. Ale sprząta mi mieszkanie jedna pani z tamtych okolic. > Dobrze sprząta? Ja wspomagam rodaczkę ze Wschodu... :P EOT Odpowiedz Link Zgłoś
subotic.wejchert.paradowska Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:48 Dobrze, naprawdę dobrze. Na sobotę dałem jej wolne, bo jak któryś z manifestantów PO rzuci kamieniem w okno, to mogłaby mieć problemy. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:49 subotic.wejchert.paradowska napisała: > Dobrze, naprawdę dobrze. Na sobotę dałem jej wolne, bo jak któryś z > manifestantów PO rzuci kamieniem w okno, to mogłaby mieć problemy. > Ona? Raczej T(y)W(y)... :) Odpowiedz Link Zgłoś
coprawda Ja jestem Aleksander Fundament 05.10.06, 16:13 piszę z domu tu jest link do google maps. maps.google.com/maps?oi=map&q=23+Crestview+Dr,+Oswego,+IL Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:03 z Krakowa Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Warszawa. ___nt 05.10.06, 15:04 d.z napisał: > Ciekawe czy ktoś odważy się tu napisać skąd stuka w klawiaturę? > ja ? > proszę > d.z - > Warszawa Odpowiedz Link Zgłoś
capitalissimus Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:05 Trójmiejska delegatura układu melduje się. Odpowiedz Link Zgłoś
inna57 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:06 Warszawa, wykształciuch, zomowiec, lumpenliberałka, łże-elita i do tego chętnie grywam w brydża Odpowiedz Link Zgłoś
andy_2005 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:09 To w ZOMO były w ogóle kobiety? I do tego wykształciuchy? Czy to tylko takie plepleple ? > inna57 napisała: > Warszawa, wykształciuch, zomowiec, lumpenliberałka, łże-elita i do tego chętnie grywam w brydża Odpowiedz Link Zgłoś
inna57 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:13 Ja poprostu jestem Zwykłą Obywatelką Mającą Oczy Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:10 inna57 napisała: > Warszawa, wykształciuch, zomowiec, lumpenliberałka, łże-elita i do tego chętnie > > grywam w brydża O! Jako która? Bo chyba nie dziadek... :P P.S. A wOOdę (święconą) pija? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
jul_jul też W-wa 05.10.06, 15:12 ale mam ochote zmienić na "WSI spokojna WSI wesoła" Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: też W-wa 05.10.06, 15:14 jul_jul napisała: > ale mam ochote zmienić na "WSI spokojna WSI wesoła" ludzie.gazeta.pl/ave.duce/0,0.html Gość w dom... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga Re: też W-wa , ale tylko trochę, bo 05.10.06, 15:34 kocham życie na Ursynowie na Ursynowie nie jest mi źle Co tam Paryż, Planty w Krakowie - ja mam tu swoją Aleję KEN! :-)))))))) Od 30. lat zakochana w Ursynowie jaa_ga Odpowiedz Link Zgłoś
jul_jul Re: też W-wa 05.10.06, 17:56 ave.duce napisała: > ludzie.gazeta.pl/ave.duce/0,0.html > Gość w dom... miło mi ja właściwie prażanka, z południa a stary Joli Bord lubię, nie powiem, nawet bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:27 inna57 napisała: > Warszawa, wykształciuch, zomowiec, lumpenliberałka, łże-elita i do tego chętnie > > grywam w brydża Chętnie ale bardzo nieumiejetnie.Reszta się zgadza. Matura wieczorowa i studium na WUML-u,. Samozwańcza łże -elita. Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:07 Znad Loary, w srodkowym biegu. Malenka miescina, nie znacie Panstwo. Zadna odwaga, nigdy sie z tym nie krylam. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:11 gat45 napisała: > Znad Loary, w srodkowym biegu. Malenka miescina, nie znacie Panstwo. > > Zadna odwaga, nigdy sie z tym nie krylam. To poznamy, jak będzie trzeba! Ten UKLAD rzeczny... :) Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:12 ave.duce napisała: > gat45 napisała: > > > Znad Loary, w srodkowym biegu. Malenka miescina, nie znacie Panstwo. > > > > Zadna odwaga, nigdy sie z tym nie krylam. > > To poznamy, jak będzie trzeba! Ten UKLAD rzeczny... > > :) Zlewisko Atlantyku. Jak sie uprzec, to Baltyk tez. No to - za to zlewisko ! Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:23 gat45 napisała: > > Zlewisko Atlantyku. Jak sie uprzec, to Baltyk tez. No to - za to zlewisko ! Zlewisko Atlantyku i Bałtyku (to prędzej... wOOda taka), hehehe... festus.pl/przewodnik/francja/dolina_loary.html Wolę takie "zlewiska"... Układy rozpracuję rychło! Ani się spostrzeżesz! :) Odpowiedz Link Zgłoś
wujcio44 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:08 Moskwa, Łubianka. Odpowiedz Link Zgłoś
subotic.wejchert.paradowska Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:12 My ze spalonych WSI. Odpowiedz Link Zgłoś
mgr.imprezio Kraków 05.10.06, 15:28 Mieszkam na Widoku i mam Was wszystkich "na oku". Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:31 Chicago. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:31 To jest w mojej wizytówce. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 15:40 Wolne Hanzeatyckie Miasto Gdańsk Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus [...] 05.10.06, 15:55 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Co kto woli 05.10.06, 15:48 jola_iza napisała: > Podkarpacie,Lublin Wołanie na puszczy? Oddajcie teczkę prezydenta Ujawnił materiały IPN (04-07-2005) Lech Kaczyński zaprezentował na konferencji prasowej materiały pochodzące z IPN, dotyczące jego osoby. Zaznaczył jednak, że nie jest to jego teczka gdyż "ta" zagineła. źródło: PAP Odpowiedz Link Zgłoś
oszust1 Wrocław od zawsze poddaje się ostatni! 05.10.06, 15:49 Ku chwale Układu! Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re:FESTung Wrocław od zawsze poddaje się ostatni! 05.10.06, 15:50 oszust1 napisał: > Ku chwale Układu! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: ReZakopane i okolice. 05.10.06, 16:02 wigor22 napisał: > mom dwie chaułpy. WOW! Uny był u ciebie? img53.imageshack.us/img53/1378/gooral28gl.jpg :) Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:05 Kurza twarz... same wielkie miasta... a ja z zadupia:) Ostrowiec Św. zasadniczo. Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:19 humbak napisał: > Kurza twarz... same wielkie miasta... a ja z zadupia:) Ostrowiec Św. zasadniczo > . Jak to : same wielkie miasta ? A ja ? Nie po to opuscilam prawie rok temu 12-milionowego molocha, zeby mi teraz od wielkich miast wymyslano... Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:21 A! Ale za to zagranamanna... no... spoza kraju:) Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:25 humbak napisał: > A! Ale za to zagranamanna... no... spoza kraju:) Ale zapewniam Pana, ze zadupie gwarantowane. Jeszcze sie nie moge przyzwyczaic, ze dokad bym nie jechala, to zawsze bedzie gora 6 minut drogi. I miejsce na zaparkowanie bedzie. Ludzie wolniej chodza, nie awanturuja sie, jak przy kasie powstanie 4-osobowa kolejka. Wiecej - czasem bezinteresownie usmiechaja sie do siebie. Nieslychane ! Niech zyje prowincja !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:32 Dla każdego co innego. A najlepiej to mieszkać na prowincji w pobliżu dużego miasta... problem z Francją jest taki że uny mają prowinję wszędzie poza Paryżem:P Odpowiedz Link Zgłoś
rodzynka.sardynka Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:05 Ale zebrało Ci się na odwagę forumową. Piszesz z Warszawy. Jednak nie piszesz, czy z domu, czy z pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:08 To już nie odwaga, a samobójstwo;P Odpowiedz Link Zgłoś
dzika_zdzicha Re: Wątek dla odważnych -> czyli kto? skąd? : 05.10.06, 16:07 ze Zdzicholandu w Świrostanie :PPPPPPPPPPP Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczonyryj Warszawa 05.10.06, 16:10 a konkretniej Powiśle. Piękna dzielnica. Do niedawna Pierwsza Para niedaleko mnieszkała. Odpowiedz Link Zgłoś
joannabarska Miasto Czechowicza 05.10.06, 16:41 Lublin, nieraz pisałam, ale tam ktoś wyzej pisze: Lublin,Podkarpacie - więc albo buja, albo ciemna istota... Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Miasto Czechowicza 05.10.06, 16:44 joannabarska napisała: > Lublin, nieraz pisałam, ale tam ktoś wyzej pisze: Lublin,Podkarpacie - więc > albo buja, albo ciemna istota... To było do WYBORU: ja też mam do wyboru: z Żoliborza albo ze WSI. :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
my.uczennice.vii.liceum [...] 05.10.06, 16:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Witajcie, drogie uczennice... 05.10.06, 17:00 vel ludu ciemny. Już wyjecie do Księżyca? Nie za wcześnie? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
my.uczennice.vii.liceum Re: Witajcie, drogie uczennice... 05.10.06, 17:03 Domyslamy sie z tonu, ze byl jakis wieczorek poetycki w maglu. Kto zaszczycil? Wisia? Odpowiedz Link Zgłoś
my.uczennice.vii.liceum Re: [...] 05.10.06, 18:01 Te, cenzorku, ujawnilysmy tajemnice panstwowa, ze bab z magla nie brali do WSI, a wrecz przeciwnie w maglu braly sie skads baby ze wsi? Odpowiedz Link Zgłoś
joannabarska Re: Miasto Czechowicza 05.10.06, 17:00 Józefa Czechowicza,poety, ciemniaku! (Albo dowcipniusiu ,czyli maureen2). Odpowiedz Link Zgłoś