Dodaj do ulubionych

Dyduch: Musi być nowa Rada

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 00:13
my placimy abonament za megapensje oszusta ktory przysiega ze
nic nie wiedzial. dlaczego? nie dlaczego przysiega, tylko
dlaczego placimy?
Obserwuj wątek
    • Gość: pralinka Re: Dyduch: Musi być nowa Rada IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.03.03, 09:52
      ja wlasnie przestaje placic - bo to chyba jedyne co moge zrobic
      • Gość: karuzela,karuzela Re: Dyduch: Musi być nowa Rada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 10:27
        Jasne - bierni, mierni ale wierni! Proponuję w/g klucza z bajki
        Kryłowa: trzy osły, dwie stare kobyły, dwa lub trzy capy i lisek
        chytrusek na sekretarza! Dyduchuj dalej!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka