Gość: wesołek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 00:13 my placimy abonament za megapensje oszusta ktory przysiega ze nic nie wiedzial. dlaczego? nie dlaczego przysiega, tylko dlaczego placimy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pralinka Re: Dyduch: Musi być nowa Rada IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.03.03, 09:52 ja wlasnie przestaje placic - bo to chyba jedyne co moge zrobic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karuzela,karuzela Re: Dyduch: Musi być nowa Rada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.03, 10:27 Jasne - bierni, mierni ale wierni! Proponuję w/g klucza z bajki Kryłowa: trzy osły, dwie stare kobyły, dwa lub trzy capy i lisek chytrusek na sekretarza! Dyduchuj dalej! Odpowiedz Link Zgłoś