porannakawa
07.11.06, 20:36
poufnych rozmów.
Idioci jednak majacy z dyplomacją tyle wspólnego co polski polityk ze służbą
Polsce zdradzają to co było omawiane na poufnych rozmowach.
Z idiotami teraz mało kto będzie chciał rozmawiać poufnie.
Kaczor znowu mlaska(szczęka mu wypada czy co?) i informuje, że ujawnienie
poufnego dokumentu jest interesujące!
Zyskamy na tym czy stracimy?