krystian71 19.02.07, 16:03 skoro ,"miliony" wyjechly Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wujcio44 Re: 60%wzrost w budownictwie w styczniu.I kto to 19.02.07, 16:07 krystian71 napisała: > skoro ,"miliony" wyjechly Naucz się czytać. "Produkcja budowlano-montażowa wzrosła w styczniu o 60,8 proc. w porównaniu z styczniem 2006 roku, ale spadła o 62,1 proc. w stosunku do grudnia 2006 roku." Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 naucz sie myslec 19.02.07, 16:13 ZAWSZE porownuje sie miesiac,do miesiaca poprzedniego roku. Grudzien,to tradycyjny miesiac zastoju (klimat i swieta) Albo wlacz cobie swoj ulubiony TVN, bo tam w tej chwili szaleja Dzial biznesowy maja do rzeczy, wiedza,zeby ich przedsiebiorcy i rekiny finansjery zjedli,gdyby cos politycznie mataczyli. Wlasnie ich wlasny analityk Petru sugeruje,ze NIE bedzie wzrostu kwartalnego 5% jak gadala Unia.Wg niego bedzie 7,8% Ale to sprawdzimy za miesiac Odpowiedz Link Zgłoś
wujcio44 Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:18 krystian71 napisała: > ZAWSZE porownuje sie miesiac,do miesiaca poprzedniego roku. > Grudzien,to tradycyjny miesiac zastoju (klimat i swieta) Jasne. I dlatego produkcja budowlano-montażowa w grudniu 2006 była 0 62,1 % wyższa niż w styczniu 2007. Z tobą jest gorzej niż myslałem. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:21 wujcio44 napisał: > krystian71 napisała: > > > ZAWSZE porownuje sie miesiac,do miesiaca poprzedniego roku. > > Grudzien,to tradycyjny miesiac zastoju (klimat i swieta) > > Jasne. I dlatego produkcja budowlano-montażowa w grudniu 2006 była 0 62,1 % > wyższa niż w styczniu 2007. Z tobą jest gorzej niż myslałem. > Dodatkowo człowiek chyba nie pamięta, że rok temu była prawdziwa zima i nic nie budowano. W tym roku były wyjątkowe warunki i dlatego cos tam wybudowano. Co to za sukces? Chyba w dziedzinie klimatologii... Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:31 rzeczywiscie -zagapilem sie, to w styczniu zawsze jest najwiekszy dolek( klimat,swieta) swieta,ktore minely i juz nie ma ruchu. I wlasnie dlatego ZAWSZE porownuje sie miesiac do takiego samego miesiaca Odpowiedz Link Zgłoś
peer2 Jakie styczniowe święta masz na myśli? 19.02.07, 16:51 Nowy Rok to tylko jeden dzień... Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 styczen ma to do siebie,ze po okresie szalenstw 19.02.07, 17:00 swiateczno-zakupowych,ktore powoduja wzmozony ruch i w produkcji i w transporcie i w handlu i w uslugach , przychodzi okres zastoju Przez 17 lat rowniez w styczniu-lutym bezrobocie bylo najwyzsze. Juz o tym nie pisze ,by tej forumowej TARGOWICY nie dobijac, ze juz w zeszlorocznym styczniu bezrobocie zaczelo wyraznie spadac. styczen 2007 lepiej pomine :))) Odpowiedz Link Zgłoś
peer2 Re: styczen ma to do siebie,ze po okresie szalens 19.02.07, 17:03 W budownictwie okres zastoju, bo w grudniu były święta? Czy Ty jesteś poważny? Bezrobocie maleje. A jak tam emigacja? Czy przypadkiem nie rośnie liczba Polaków za granicą? Czy potrafisz skojarzyć te dwa fakty? Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:48 jesteś okrutny: wymagasz od przygłupa- 1.logiki, 2.znajomości matematyki, 3.umiejetności myslenia. to o wiele,bardzo wiele za dużo. Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:40 krystian71 napisała: > ZAWSZE porownuje sie miesiac,do miesiaca poprzedniego roku. > Posłuchaj półgłówku, w zeszłym roku styczeń był wyjątkowo mroźny , z dużymi opadami śniegu, więc nic prawie sie nie budowało. Dotarło do kaczego móżdżku? Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:49 przecież widzisz,że nie dotarło ponieważ on TEGO WSZYSTKIEGO NIE ROZUMIE!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:53 venus99 napisał: > przecież widzisz,że nie dotarło ponieważ on TEGO WSZYSTKIEGO NIE ROZUMIE!!!! A co tu rozumieć? Oczu nie ma, za okno nie można wyjrzeć? Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:59 mimo wszystkiego trzeba mieć troche pomyslunku.nawet jak sprawy są oczywiste. Odpowiedz Link Zgłoś
wujaszek_joe Re: 60%wzrost w budownictwie w styczniu.I kto to 19.02.07, 16:07 to Prezes Kaczyński buduje! dzięki Jego śmiałym reformom podatkowym, prawa budowlanego, zagospodarowania pzrestrzennego, reformom w zusie przemiana się dokonuje! słuszną linię ma nasza Partia! Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot wzrost cen za 1 m kw - jeszcze większy 19.02.07, 16:11 mógłbys poszukać sobie info ile kosztował metr nowego mieszkania rok temu a ile dziś oraz o ile w tym samym czasie wzrosły zarobki. Z czego się cieszyć? Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 po pierwsze budownictwo to nie tylko mieszkania 19.02.07, 16:15 dane dotyczyly akurat budownictwa przemyslowego . Nawet,he,he tzw inflacje producentow przy okazji podali-ok.2%,czyli o tyle wzrosly ceny. Masz jeszcze jakies pytanie? Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Re: po pierwsze budownictwo to nie tylko mieszkan 19.02.07, 16:16 No to tym bardziej, z czego się cieszyć? Gdzie te mieszkania, czyżby zamieniły się w hale i biurowce? Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 no i czego ci jeszcze brakuje.TVN opublikowal dane 19.02.07, 16:52 o budownictwie przemyslowym-halach,fabrykach rowniez o drogach . Ty sie martwisz mieszkaniami, ja lubie truskawki. Oni nie wygladali na zmartwionych , raczej zaskoczonych i ucieszonych Nie kazdy jest nieudaczny swir polityczny, duzo ludzi kupuje akcje i sie cieszy Odpowiedz Link Zgłoś
hihiro1 Obywatele 19.02.07, 16:15 Na Kaczyńskich ludzie nie liczą - jeden złamał rękę a drugi też upośledzony :) Odpowiedz Link Zgłoś
a.adas Re: 60%wzrost w budownictwie w styczniu.I kto to 19.02.07, 16:18 słoneczko, Ukraińcy i pracujacy na czarno Odpowiedz Link Zgłoś
uzdek98 pisiory to robia... obiecali 3mln a bedzie 8mln... 19.02.07, 16:18 bez kozery :) a na powaznie robia to sami ludzie... ktorzy ciezko pracuja i splacaja kredyty... pisory sa zajete wylacznie jalmuzna dla swojego elektoratu: gornikow, rolnikow i innego menelstwa prl... Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 wlacz sobie tVN , glupia stacja ,ale Puls Biznesu 19.02.07, 16:33 da sie obejrzec. I raczej z pochodzenia -ateisci Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: A po co tvn? 19.02.07, 16:37 Spójrz za okno popytaj budowlańców. W styczniu 2007 można było wykonywać prace budowlano-montażowe takie, które poprzednio kończyło się w listopadzie a zaczynało w kwietniu. Zacznij używać głowy a nie pilota. Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 a po to blondynko,ze tam ten czynnik pod uwage 19.02.07, 16:56 oczywiscie brali ,ale w zyciu by im do glowy nie przyszlo twierdzic,ze to TYLKO pogody jest zasluga. Tym bardziej,ze w innych dziedzinach produkcji przemyslowej , tej pod dachem ( widzisz jak sie staram,by ci do lepka cos dotarlo) WZROST PRODUKCJI wyniosl przecietnie 20-30% Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Re: 60%wzrost w budownictwie w styczniu.I kto to 19.02.07, 16:28 krystian71 napisała: > skoro ,"miliony" wyjechly To już PiS wybudował 3 miliony mieszkań? Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: Tegoroczny styczeń był w Polsce najcieplejszy 19.02.07, 16:45 od 1796 r :))) Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Tegoroczny styczeń był w Polsce najcieplejszy 19.02.07, 16:51 LUDZIE!!!! nie dyskutujcie z idiotą!przecież jemu tylko o to chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś