Dodaj do ulubionych

60%wzrost w budownictwie w styczniu.I kto to robi

19.02.07, 16:03
skoro ,"miliony" wyjechly
Obserwuj wątek
    • wujcio44 Re: 60%wzrost w budownictwie w styczniu.I kto to 19.02.07, 16:07
      krystian71 napisała:

      > skoro ,"miliony" wyjechly

      Naucz się czytać.
      "Produkcja budowlano-montażowa wzrosła w styczniu o 60,8 proc. w porównaniu z
      styczniem 2006 roku, ale spadła o 62,1 proc. w stosunku do grudnia 2006 roku."
      • krystian71 naucz sie myslec 19.02.07, 16:13
        ZAWSZE porownuje sie miesiac,do miesiaca poprzedniego roku.
        Grudzien,to tradycyjny miesiac zastoju (klimat i swieta)
        Albo wlacz cobie swoj ulubiony TVN, bo tam w tej chwili szaleja
        Dzial biznesowy maja do rzeczy, wiedza,zeby ich przedsiebiorcy i rekiny
        finansjery zjedli,gdyby cos politycznie mataczyli.
        Wlasnie ich wlasny analityk Petru sugeruje,ze NIE bedzie wzrostu kwartalnego 5%
        jak gadala Unia.Wg niego bedzie 7,8%
        Ale to sprawdzimy za miesiac
        • wujcio44 Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:18
          krystian71 napisała:

          > ZAWSZE porownuje sie miesiac,do miesiaca poprzedniego roku.
          > Grudzien,to tradycyjny miesiac zastoju (klimat i swieta)

          Jasne. I dlatego produkcja budowlano-montażowa w grudniu 2006 była 0 62,1 %
          wyższa niż w styczniu 2007. Z tobą jest gorzej niż myslałem.

          • leszek.sopot Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:21
            wujcio44 napisał:

            > krystian71 napisała:
            >
            > > ZAWSZE porownuje sie miesiac,do miesiaca poprzedniego roku.
            > > Grudzien,to tradycyjny miesiac zastoju (klimat i swieta)
            >
            > Jasne. I dlatego produkcja budowlano-montażowa w grudniu 2006 była 0 62,1 %
            > wyższa niż w styczniu 2007. Z tobą jest gorzej niż myslałem.
            >

            Dodatkowo człowiek chyba nie pamięta, że rok temu była prawdziwa zima i nic nie
            budowano. W tym roku były wyjątkowe warunki i dlatego cos tam wybudowano. Co to
            za sukces? Chyba w dziedzinie klimatologii...
          • krystian71 Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:31
            rzeczywiscie -zagapilem sie, to w styczniu zawsze jest najwiekszy dolek(
            klimat,swieta) swieta,ktore minely i juz nie ma ruchu.
            I wlasnie dlatego ZAWSZE porownuje sie miesiac do takiego samego miesiaca
            • peer2 Jakie styczniowe święta masz na myśli? 19.02.07, 16:51
              Nowy Rok to tylko jeden dzień...
              • krystian71 styczen ma to do siebie,ze po okresie szalenstw 19.02.07, 17:00
                swiateczno-zakupowych,ktore powoduja wzmozony ruch i w produkcji i w
                transporcie i w handlu i w uslugach , przychodzi okres zastoju
                Przez 17 lat rowniez w styczniu-lutym bezrobocie bylo najwyzsze.
                Juz o tym nie pisze ,by tej forumowej TARGOWICY nie dobijac, ze juz w
                zeszlorocznym styczniu bezrobocie zaczelo wyraznie spadac.
                styczen 2007 lepiej pomine :)))
                • peer2 Re: styczen ma to do siebie,ze po okresie szalens 19.02.07, 17:03
                  W budownictwie okres zastoju, bo w grudniu były święta?
                  Czy Ty jesteś poważny?
                  Bezrobocie maleje. A jak tam emigacja? Czy przypadkiem nie rośnie liczba
                  Polaków za granicą? Czy potrafisz skojarzyć te dwa fakty?
          • venus99 Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:48
            jesteś okrutny:
            wymagasz od przygłupa-
            1.logiki,
            2.znajomości matematyki,
            3.umiejetności myslenia.
            to o wiele,bardzo wiele za dużo.
        • antykagan Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:40
          krystian71 napisała:

          > ZAWSZE porownuje sie miesiac,do miesiaca poprzedniego roku.
          >

          Posłuchaj półgłówku, w zeszłym roku styczeń był wyjątkowo mroźny , z dużymi
          opadami śniegu, więc nic prawie sie nie budowało.
          Dotarło do kaczego móżdżku?
          • venus99 Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:49
            przecież widzisz,że nie dotarło ponieważ on TEGO WSZYSTKIEGO NIE ROZUMIE!!!!
            • jola_iza Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:53
              venus99 napisał:

              > przecież widzisz,że nie dotarło ponieważ on TEGO WSZYSTKIEGO NIE ROZUMIE!!!!

              A co tu rozumieć? Oczu nie ma, za okno nie można wyjrzeć?
              • venus99 Re: naucz sie myslec 19.02.07, 16:59
                mimo wszystkiego trzeba mieć troche pomyslunku.nawet jak sprawy są oczywiste.
    • wujaszek_joe Re: 60%wzrost w budownictwie w styczniu.I kto to 19.02.07, 16:07
      to Prezes Kaczyński buduje!
      dzięki Jego śmiałym reformom podatkowym, prawa budowlanego, zagospodarowania
      pzrestrzennego, reformom w zusie przemiana się dokonuje!
      słuszną linię ma nasza Partia!
    • leszek.sopot wzrost cen za 1 m kw - jeszcze większy 19.02.07, 16:11
      mógłbys poszukać sobie info ile kosztował metr nowego mieszkania rok temu a ile
      dziś oraz o ile w tym samym czasie wzrosły zarobki. Z czego się cieszyć?
      • krystian71 po pierwsze budownictwo to nie tylko mieszkania 19.02.07, 16:15
        dane dotyczyly akurat budownictwa przemyslowego .
        Nawet,he,he tzw inflacje producentow przy okazji podali-ok.2%,czyli o tyle
        wzrosly ceny.
        Masz jeszcze jakies pytanie?
        • leszek.sopot Re: po pierwsze budownictwo to nie tylko mieszkan 19.02.07, 16:16
          No to tym bardziej, z czego się cieszyć? Gdzie te mieszkania, czyżby zamieniły
          się w hale i biurowce?
          • krystian71 truskawek tez na rynku nie ma 19.02.07, 16:31

            • leszek.sopot no i... 19.02.07, 16:42

              • krystian71 no i czego ci jeszcze brakuje.TVN opublikowal dane 19.02.07, 16:52
                o budownictwie przemyslowym-halach,fabrykach rowniez o drogach .
                Ty sie martwisz mieszkaniami, ja lubie truskawki.
                Oni nie wygladali na zmartwionych , raczej zaskoczonych i ucieszonych
                Nie kazdy jest nieudaczny swir polityczny, duzo ludzi kupuje akcje i sie cieszy
    • hihiro1 Obywatele 19.02.07, 16:15
      Na Kaczyńskich ludzie nie liczą - jeden złamał rękę a drugi też upośledzony :)
    • a.adas Re: 60%wzrost w budownictwie w styczniu.I kto to 19.02.07, 16:18
      słoneczko, Ukraińcy i pracujacy na czarno
    • uzdek98 pisiory to robia... obiecali 3mln a bedzie 8mln... 19.02.07, 16:18
      bez kozery :)

      a na powaznie robia to sami ludzie... ktorzy ciezko pracuja i splacaja
      kredyty... pisory sa zajete wylacznie jalmuzna dla swojego elektoratu:
      gornikow, rolnikow i innego menelstwa prl...
    • jola_iza Re: Ty dureń jesteś? 19.02.07, 16:24
      Pogoda lub Bóg jak kto woli.
      • krystian71 wlacz sobie tVN , glupia stacja ,ale Puls Biznesu 19.02.07, 16:33
        da sie obejrzec.
        I raczej z pochodzenia -ateisci
        • jola_iza Re: A po co tvn? 19.02.07, 16:37
          Spójrz za okno popytaj budowlańców. W styczniu 2007 można było wykonywać prace budowlano-montażowe takie, które poprzednio kończyło się w listopadzie a zaczynało w kwietniu. Zacznij używać głowy a nie pilota.
          • krystian71 a po to blondynko,ze tam ten czynnik pod uwage 19.02.07, 16:56
            oczywiscie brali ,ale w zyciu by im do glowy nie przyszlo twierdzic,ze to TYLKO
            pogody jest zasluga.
            Tym bardziej,ze w innych dziedzinach produkcji przemyslowej , tej pod dachem (
            widzisz jak sie staram,by ci do lepka cos dotarlo) WZROST PRODUKCJI wyniosl
            przecietnie 20-30%
    • antykagan Re: 60%wzrost w budownictwie w styczniu.I kto to 19.02.07, 16:28
      krystian71 napisała:

      > skoro ,"miliony" wyjechly


      To już PiS wybudował 3 miliony mieszkań?
    • jola_iza Re: Tegoroczny styczeń był w Polsce najcieplejszy 19.02.07, 16:45
      od 1796 r :)))
      • venus99 Re: Tegoroczny styczeń był w Polsce najcieplejszy 19.02.07, 16:51
        LUDZIE!!!! nie dyskutujcie z idiotą!przecież jemu tylko o to chodzi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka