potodno Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:37 jak dobrze to zostanie to co jest Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:38 potodno napisał: > jak dobrze > to zostanie to co jest Chamy, warchoły i naziści? Cóż... Co kto lubi. Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Hej Wiewióra :) 21.02.07, 20:40 Zapomniałaś jeszcze o pedofilu z koalicyjnego eReleN :P Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Hej Elfhelm :) 21.02.07, 20:45 elfhelm napisał: > Zapomniałaś jeszcze o pedofilu z koalicyjnego eReleN :P Sorry, poprawię się następnym razem :) Na usprawiedliwienie dodam, że użyłam określeń dotyczących głównych partii koalicyjnych wprowadzonych do użytku przez nie same (krzyżowo oczywiście i via liderzy) :) Odpowiedz Link Zgłoś
francuskilacznik Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:43 Urban pisal:))) Ze prezio sie pomylil, i ze nie wiedzial ze nie jest magistrem:)) Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:39 etta2 napisała: > Śniło ci się? Obudził się z ręką w majtkach i poleciał do komputera się podzilić snem zamiast z sennika egipskiego skorzystać :) Odpowiedz Link Zgłoś
cat8 Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:40 właściwe pytanie czego dotyczą? Odpowiedz Link Zgłoś
cat8 Re: Co najwyżej pacyfikacji pajaca z Gorzowa n/t 21.02.07, 20:45 nie, dotyczą ustalenia wspólnej płaszczyzny w polityce zagranicznej. Ustalono cele wspólne oraz rozbieżności.... Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Re: Co najwyżej pacyfikacji pajaca z Gorzowa n/t 21.02.07, 20:58 Ale Polska od maja zeszłego roku nie prowadzi polityki zagranicznej. Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Czego dotyczą? 21.02.07, 20:44 cat8 napisał: Re: Tajne rozmowy PO - PIS... > Będzie dobrze.... Odpowiedz Link Zgłoś
capitalissimus Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:46 Czyżby Czerwoni mieli się w końcu dogadać? Odpowiedz Link Zgłoś
cat8 Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:49 myśle, że prasa jutro więcej poda na ten temat. Odpowiedz Link Zgłoś
zgryzik1 "sam sobie sterem, żglem i okręem" 22.02.07, 07:00 cat i potodno to jedna osoba (lubi pogadać z kimś "inteligentnym" no i lepiej wygląda, gdy aż 2 myśli tak samo!) Odpowiedz Link Zgłoś