Dodaj do ulubionych

Tajne rozmowy PO - PIS...

21.02.07, 20:37
Będzie dobrze....
Obserwuj wątek
    • potodno Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:37
      jak dobrze
      to zostanie to co jest
      • wiewiorzasta Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:38
        potodno napisał:

        > jak dobrze
        > to zostanie to co jest

        Chamy, warchoły i naziści? Cóż... Co kto lubi.
        • elfhelm Hej Wiewióra :) 21.02.07, 20:40
          Zapomniałaś jeszcze o pedofilu z koalicyjnego eReleN :P
          • wiewiorzasta Re: Hej Elfhelm :) 21.02.07, 20:45
            elfhelm napisał:

            > Zapomniałaś jeszcze o pedofilu z koalicyjnego eReleN :P

            Sorry, poprawię się następnym razem :) Na usprawiedliwienie dodam, że użyłam
            określeń dotyczących głównych partii koalicyjnych wprowadzonych do użytku przez
            nie same (krzyżowo oczywiście i via liderzy) :)
    • etta2 Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:38
      Śniło ci się?
      • cat8 Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:38
        Nie to są fakty..
        • joannabarska Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:39
          fakty cata8...
          • francuskilacznik Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:43
            Urban pisal:))) Ze prezio sie pomylil, i ze nie wiedzial ze nie jest magistrem:))
      • wiewiorzasta Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:39
        etta2 napisała:

        > Śniło ci się?

        Obudził się z ręką w majtkach i poleciał do komputera się podzilić snem zamiast
        z sennika egipskiego skorzystać :)
        • cat8 Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:40
          właściwe pytanie czego dotyczą?
          • alistair-p cat8 rzeżbi w g.ównie .Jak zwykle b/t 21.02.07, 20:41

          • elfhelm Co najwyżej pacyfikacji pajaca z Gorzowa n/t 21.02.07, 20:42
            • cat8 Re: Co najwyżej pacyfikacji pajaca z Gorzowa n/t 21.02.07, 20:45
              nie, dotyczą ustalenia wspólnej płaszczyzny w polityce zagranicznej. Ustalono cele wspólne oraz rozbieżności....
              • elfhelm Re: Co najwyżej pacyfikacji pajaca z Gorzowa n/t 21.02.07, 20:58
                Ale Polska od maja zeszłego roku nie prowadzi polityki zagranicznej.
    • taziuta Czego dotyczą? 21.02.07, 20:44
      cat8 napisał:
      Re: Tajne rozmowy PO - PIS...
      > Będzie dobrze....
    • capitalissimus Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:46
      Czyżby Czerwoni mieli się w końcu dogadać?
      • cat8 Re: Tajne rozmowy PO - PIS... 21.02.07, 20:49
        myśle, że prasa jutro więcej poda na ten temat.
    • douglasmclloyd Tylko bezwarunkowa kapitulacja PiSu! nt 21.02.07, 20:55
    • zgryzik1 "sam sobie sterem, żglem i okręem" 22.02.07, 07:00
      cat i potodno to jedna osoba
      (lubi pogadać z kimś "inteligentnym" no i lepiej wygląda, gdy aż 2 myśli tak
      samo!)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka