Dodaj do ulubionych

Z całej lustracji

08.04.07, 15:12
To chciałbym poznać listę tych obecnych ważniaków, którzy świadomie i na
ochotnika zapisali się do bandy Kiszczaka - do MO, SB i prokuratury w latach
osiemdziesątych ubiegłego stulecia.
Dla większej klarowności podzielił bym ich na dwa okresy - przed i po śmierci
Jerzego Popiełuszki. To wyjątkowe ścierwa były.

Listę otwiera obecny komendant policji polskiej. Ilu ich w różnych pisowskich
agendach jeszcze ulokowano?
Obserwuj wątek
    • haen1950 Kaczmarek też z tej sfory 08.04.07, 16:06
      Dlaczego Kaczyński takich właśnie holował?

      "Janusz Kaczmarek (ur. 25 grudnia 1961 w Gdyni) – polski prawnik, prokurator i
      polityk; prokurator krajowy od 31 października 2005 do 8 lutego 2007, od 8
      lutego 2007 minister spraw wewnętrznych i administracji.

      Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Po
      indywidualnym toku studiów, obronił na ocenę bardzo dobrą pracę magisterską
      pt. "Granice dozwolonej działalności dziennikarskiej". Ukończył aplikację
      prokuratorską w Prokuraturze Rejonowej w Elblągu, gdzie pracował do 1988.

      W latach 1988-1993 pracował w Prokuraturze Rejonowej w Gdańsku, od 1991 pełnił
      funkcję zastępcy prokuratora rejonowego w Gdańsku. W latach 1993-2000 pełnił
      funkcję prokuratora rejonowego w Gdyni. W 2000 został prokuratorem okręgowym w
      Gdańsku. W 2001 pełnił funkcję zastępcy prokuratora generalnego, którym był
      wówczas Lech Kaczyński. Od sierpnia 2001 był wicedyrektorem Biura Postępowania
      Przygotowawczego w Prokuraturze Krajowej. W 2002 został przesunięty na
      stanowisko prokuratora apelacyjnego w Gdańsku."

      • asso1 Re: Kaczmarek też z tej sfory 08.04.07, 16:43
        Szukaj, szukaj, może jeszcze coś wyniuchasz! Podesłać ci Szarika? We dwóch
        raźniej!
        • off_nick Re: Kaczmarek też z tej sfory 08.04.07, 17:12
          asso1 napisał:

          > Szukaj, szukaj, może jeszcze coś wyniuchasz! Podesłać ci Szarika? We dwóch
          > raźniej!

          I jeszcze Borewicz i pies Cywil , napewno coś znajdziesz haen.
          • ewa9823 agenci po 1980 08.04.07, 23:35
            oni są objęci tajemnicą
    • camille_pissarro Re: Z całej lustracji 08.04.07, 23:50
      A Ci co wykańczali ludzi z AK po wojnie byli w porządku ??
      Owszem oni juz maja tyle lat, ze z reguły nic nie pamietają jak ochoczo
      wypełniali swe zadania na swoim odcinku pracy, jak chociażby Hummer - ich nie
      należy napietnować? - bo co poza napietnowaniem i wyjasnieniem młodym ludziom,
      o ich roli można zrobić ?
      • haen1950 Re: Z całej lustracji 09.04.07, 06:34
        Tamtych biologia już wykończyła i historia osądziła. Kanalie z ochotniczego
        zaciągu do ubecji Kiszczaka mają się dobrze i zamiast jednoznacznego potepienia
        zajmują ważne stanowiska w strukturach wladzy.
        Tych drani lustracja powinna skasować w pierwszym rzucie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka