haen1950
08.04.07, 15:12
To chciałbym poznać listę tych obecnych ważniaków, którzy świadomie i na
ochotnika zapisali się do bandy Kiszczaka - do MO, SB i prokuratury w latach
osiemdziesątych ubiegłego stulecia.
Dla większej klarowności podzielił bym ich na dwa okresy - przed i po śmierci
Jerzego Popiełuszki. To wyjątkowe ścierwa były.
Listę otwiera obecny komendant policji polskiej. Ilu ich w różnych pisowskich
agendach jeszcze ulokowano?