Dodaj do ulubionych

EURO u nas!!!!!!!

18.04.07, 11:40

Obserwuj wątek
    • woda.woda garuluję nam wszystkim :) 18.04.07, 11:41
      trzeba w kocu wziąć się do robory :)
      • kikoo1 Re: garuluję nam wszystkim :) 18.04.07, 11:42
        bez przesady, dopiero zniszczą nam środowisko - Rospuda niech się schowa....
    • scoutek Re: EURO u nas!!!!!!! 18.04.07, 11:41
      tak sie ucieszylam, ze nie zdazylam nic innego napisac
      ale jestesmy organizatorami wraz z Ukraina Euro 2012
      • woda.woda Może w końcu pobudujemy drogi, 18.04.07, 11:42
        lotniska i hotele?
        • kikoo1 Re: Może w końcu pobudujemy drogi, 18.04.07, 11:43
          niby gdzie ty się wodziusiu wybierasz??? Cały czas przed kompem.
    • s-k-i-n wielkie zwycięstwo IV RP!!!! 18.04.07, 11:43
      nareszcie! aż się z roboty urwałem by to napisać!! (już wracam na razie)
      czasem marzenia się spełniają... gdyby III RP istniała nadal nie
      przeżywalibysmy tej redosnej chwili
      • woda.woda Co to jest "IV RP"? 18.04.07, 11:44
        Bo o ile wiem, mieszkamy w kraju zwanym Polską. Chyba, że ty mieszkasz w innym.
    • lika78 Re: EURO u nas!!!!!!! 18.04.07, 11:43
      Super - niech się buduje... Pożytek, jaki zostanie po imprezie to fajne
      stadiony i mam nadzieje - lepsze drogi:))))
      • kikoo1 Re: EURO u nas!!!!!!!??????????????????? 18.04.07, 11:46
        Banalni jesteście i bezmyślnie wyliczacię kontrowejsyjne plusy.
        A jaka jest druga strona tego medalu????
    • niezapowiedziany u nas i na Ukrainie :) 18.04.07, 11:45
    • zapijaczonyryj No to będziemy mieli wyż demograficzy 9 mcy po 18.04.07, 11:45

      I dzieci będą przeróżniste: czarne , białe, żółte i skośnookie.
      Giertych zakaze pod karą 10 lat więzienia uprawianie sexu z cudzoziemcami

      "Każdy stój na swój strój”- Marek Nowakowski (sygnaturka zmodyfikowana na
      żądanie Administratora Forum, ch.. zastąpił stój.)

      >
      • kikoo1 Igrzysk i chleba! 18.04.07, 11:47
        Niech się pospólstwo zatka.....
        • kikoo1 Re: Igrzysk i chleba! i coca-coli! 18.04.07, 11:51
          jw
        • s-k-i-n jesteś przeciw??? 18.04.07, 11:51
          • kikoo1 Re: jesteś przeciw??? 18.04.07, 11:53
            nie rozumiem tego entuzjazmu :((
            • s-k-i-n Re: jesteś przeciw??? 18.04.07, 12:03
              wygraliśmy! przed wszystkim okazuje sie że nie wszyscy w szerokim świecie są
              wrogami obecnego rządu w Polsce
      • s-k-i-n Re: No to będziemy mieli wyż demograficzy 9 mcy p 18.04.07, 11:58
        porządna Polska z obcymi się niepuści
      • cics Re: No to będziemy mieli wyż demograficzy 9 mcy p 18.04.07, 12:46
        zapijaczonyryj napisał:

        > Giertych zakaze pod karą 10 lat więzienia uprawianie sexu z cudzoziemcami

        W 2012 tylko najstarsi górale będa pamiętać o Giertychu
        • zapijaczonyryj Re: No to będziemy mieli wyż demograficzy 9 mcy p 18.04.07, 13:07
          a młodzież wszechpolska będzie juz mocherami


          "Każdy stój na swój strój”- Marek Nowakowski (sygnaturka zmodyfikowana na
          żądanie Administratora Forum, ch.. zastąpił stój.)

    • woda.woda Brawo Ukraina. 18.04.07, 11:46
      To wielka szansa dla tego kraju :)
      • s-k-i-n Re: Brawo Ukraina. 18.04.07, 11:53
        proponuję wybudowac stadion w Czernobylu...
        • hummer Re: Brawo Ukraina. 18.04.07, 11:57
          s-k-i-n napisał:

          > proponuję wybudowac stadion w Czernobylu...

          Szukasz pracy Skinie?
          • s-k-i-n Re: Brawo Ukraina. 18.04.07, 11:59
            o mnie się nie martw ja sobie rade dam
    • hummer I na Ukrainie :) 18.04.07, 11:48

      • kikoo1 O środowisko???????????????? 18.04.07, 11:50
        O środowisko już się nie martwicie, obłudnicy?????????????
        • hummer Re: O środowisko???????????????? 18.04.07, 11:56
          kikoo1 napisała:

          > O środowisko już się nie martwicie, obłudnicy?????????????

          Przecież to będzie na terenie miast.
    • t-800 Brawo PiS! Brawo Lech Kaczyński! Brawo! :-))) /bt. 18.04.07, 11:49

      • lika78 Re: Brawo PiS! Brawo Lech Kaczyński! Brawo! :-))) 18.04.07, 11:52
        To się nazywa fanatyzm. człowieku: to Polska jako państwo dostało Mistrzostwa,
        a nie Państwo Kaczyńscy;)
        • s-k-i-n Re: Brawo PiS! Brawo Lech Kaczyński! Brawo! :-))) 18.04.07, 11:58
          gdyby dziś Polską rządził Tusk Rokita czy Mazowiecki nie wspominając o
          Olejniczaku to wygraliby Włosi
          • hopp Tak trzymać:( 18.04.07, 12:12
            > gdyby dziś Polską rządził Tusk Rokita czy Mazowiecki nie wspominając o
            > Olejniczaku to wygraliby Włosi

            głupie żarcie się od samego początku na pewno przyczyni się do sukcesu Polski
      • dr.freud Brawo Łyżwiński Brawo Bestry! Brawo Sandra!!!! 18.04.07, 11:53
      • melanc.hoolik Re: Brawo PiS! Brawo Lech Kaczyński! Brawo! :-))) 18.04.07, 12:01
        Brawo!!!!
        • s-k-i-n wiwat Lepper wiwat Giertych wiwat Jurek !! 18.04.07, 12:05
          a przede wszystkim wielkie dzięki dla ojca dyrektora który wymodlił nam te
          zwycięstwo
    • indris Optymizm Europy 18.04.07, 11:53
      To znaczy, że wierzą, że w roku 2012 Kaczory będą w Polsce już smutnym
      wspomnieniem.
      • hummer Re: Optymizm Europy 18.04.07, 12:00
        indris napisał:

        > To znaczy, że wierzą, że w roku 2012 Kaczory będą w Polsce już smutnym
        > wspomnieniem.

        Też tak to odbieram :)
    • haen1950 Re: EURO u nas!!!!!!! 18.04.07, 11:54
      Mądrzy ludzie kierują UEFA. Zauważyli głupotę kryzysu politycznego i w Polsce i
      na Ukrainie. Pozytywny cel pozwoli ją przezwyciężyć.
      Znowu jesteśmy w Europie.
    • s-k-i-n Polska nie zawiedzie za Ukrainę nie ręczę 18.04.07, 11:56
      ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze... chyab przestanę dymic na
      stadionach...
      • woda.woda Nikt od ciebie nie oczekuje, 18.04.07, 11:58
        abyś za cokolwiek ręczył.
        • s-k-i-n ani tym bardziej od ciebie 18.04.07, 12:00
          • woda.woda czy ja za coś ręczę? 18.04.07, 12:01
    • melanc.hoolik u Tuska pewnie dzisiaj będzie stypa 18.04.07, 12:00
      • s-k-i-n a na lewicy w LiD iw SLD wielka rozpacz 18.04.07, 12:01
    • melanc.hoolik już widzę te komentarze gdybyśmy tych mistrzostw 18.04.07, 12:07
      nie dostali. lewactwo razem z pseudo liberałami jechaliby po Kaczyńskich na całego.
      • karbat Re: już widzę te komentarze gdybyśmy tych mistrzo 18.04.07, 12:12
        brawo ! podatnik zaplaci ,ale to i tak lepiej niz na swiatynie sutannikow ;)

        wybuduje,zmodernizuje sie stadiony ( dzis ,srednia frekfencja na meczu 5 000
        kibicow ) ,jak za komuny ( Chorzow ,Dzesieciolecia ) dla Wietnamczykow aby
        mieli gdzie pozniej handlowac ....
        • alistair-p Re: już widzę te komentarze gdybyśmy tych mistrzo 18.04.07, 12:13
          Wiesz ile zarobią na poświęcaniu obiektów?
    • alistair-p Wałęsa zneutralizował Kaczora !!!!!!!!!!! 18.04.07, 12:08
      Dzięki temu Kaczor pierwszy raz nie spieprzył sprawy za granicą.
      • plyn.ludwik Re: Wałęsa zneutralizował Kaczora !!!!!!!!!!! 18.04.07, 12:42
        "Bolek" ?
        żebrze na wykładach dla 4 czy 5 "studentów" ( tylko tyle ich jest ) we Włoszech.
        żałosne.
    • homosovieticus Polityka jest prawie wszechmocna! 18.04.07, 12:39
      Rządzi nawet sportem. Utworzenie Regionu Środkowoeuropejskiego (Polska Ukraina)
      okazało się zwyciestwem idei nad kapitałem. No i bardzo dobrze. Umocniło także
      pozycję polskiej prawicy w Kraju i w UE. Prawica stała się siłą ,która
      doskonale rozumie tendencje globa;lizacyjne i gotowa jest je wspierać
      zachowujac jednoczesnie szacunek do własnej tradycji i kultury.
      • woda.woda Co ma prawica do piłki nożnej? 18.04.07, 12:42
        Czy to, że piłkę kopiemy zwykle prawą nogą?
        • homosovieticus Re: Co ma prawica do piłki nożnej? 18.04.07, 12:46
          W prawicowym światopogladzie piłka nożna jest nie tylko rozrywką.
          • woda.woda No patrz pan 18.04.07, 12:47
            A ludzie od starozytnosci wierzą w to, że sport to szlachetna rywalizacja :)
            • homosovieticus Re: No patrz pan 18.04.07, 12:54
              Prawica to nie wymysł oświeceniowy. Prawica to NATURALNY światopogląd
              • woda.woda Naturalny dla ciebie, 18.04.07, 12:56
                zapomniałes dodać :)

                Jak to niektórzy ludzie myślą o sobie jak o pępku świata :)
                • homosovieticus Re: Naturalny dla myślacych głebiej ludzi. 18.04.07, 12:59
                  • scoutek Re: Naturalny dla myślacych głebiej ludzi. 18.04.07, 12:59
                    glebiej? znaczy do zoladka?
                  • woda.woda Na ile centymertów głęboko myślisz? :) 18.04.07, 13:00
                    • homosovieticus Re: Na ile centymertów głęboko myślisz? :) 18.04.07, 13:12
                      Głębia myśli to pojęcie dotyczące problematyki egzystencjonalnej.
                      • woda.woda Trzeba uważać, abyś się nie utopił 18.04.07, 13:16
                        na tych głębiach egzystencjalnych :)
      • scoutek Re: Polityka jest prawie wszechmocna! 18.04.07, 12:59
        homosovieticus napisał:

        > Prawica stała się siłą ,która
        > doskonale rozumie tendencje globa;lizacyjne i gotowa jest je wspierać
        > zachowujac jednoczesnie szacunek do własnej tradycji i kultury.

        hahahahahaha
        homos jak zwykle plecie androny
    • mietowe_loczki Re: EURO u nas!!!!!!! 18.04.07, 12:43
      Cieszę się :-) Tym bardziej, że Polska zaczęła się
      już o to starać ... 4 lata temu. Widzę, że wiele
      osób piszących w tym wątku nie chce o tym pamiętać :-)
      • cics Re: EURO u nas!!!!!!! 18.04.07, 13:02
        Cieszę się. Cieszyłbym się również, gdyby zgodnie z tytułem wątku oznaczało to
        wprowadzenie waluty EURO
        • scoutek Re: EURO u nas!!!!!!! 18.04.07, 13:04
          cics napisał:

          > Cieszę się. Cieszyłbym się również, gdyby zgodnie z tytułem wątku oznaczało to
          > wprowadzenie waluty EURO

          takze bym sie cieszyla
          ale juz wyjasnilam, tytul byl wynikiem radosci

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka