woda.woda garuluję nam wszystkim :) 18.04.07, 11:41 trzeba w kocu wziąć się do robory :) Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: garuluję nam wszystkim :) 18.04.07, 11:42 bez przesady, dopiero zniszczą nam środowisko - Rospuda niech się schowa.... Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: EURO u nas!!!!!!! 18.04.07, 11:41 tak sie ucieszylam, ze nie zdazylam nic innego napisac ale jestesmy organizatorami wraz z Ukraina Euro 2012 Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: Może w końcu pobudujemy drogi, 18.04.07, 11:43 niby gdzie ty się wodziusiu wybierasz??? Cały czas przed kompem. Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n wielkie zwycięstwo IV RP!!!! 18.04.07, 11:43 nareszcie! aż się z roboty urwałem by to napisać!! (już wracam na razie) czasem marzenia się spełniają... gdyby III RP istniała nadal nie przeżywalibysmy tej redosnej chwili Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Co to jest "IV RP"? 18.04.07, 11:44 Bo o ile wiem, mieszkamy w kraju zwanym Polską. Chyba, że ty mieszkasz w innym. Odpowiedz Link Zgłoś
lika78 Re: EURO u nas!!!!!!! 18.04.07, 11:43 Super - niech się buduje... Pożytek, jaki zostanie po imprezie to fajne stadiony i mam nadzieje - lepsze drogi:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 Re: EURO u nas!!!!!!!??????????????????? 18.04.07, 11:46 Banalni jesteście i bezmyślnie wyliczacię kontrowejsyjne plusy. A jaka jest druga strona tego medalu???? Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczonyryj No to będziemy mieli wyż demograficzy 9 mcy po 18.04.07, 11:45 I dzieci będą przeróżniste: czarne , białe, żółte i skośnookie. Giertych zakaze pod karą 10 lat więzienia uprawianie sexu z cudzoziemcami "Każdy stój na swój strój”- Marek Nowakowski (sygnaturka zmodyfikowana na żądanie Administratora Forum, ch.. zastąpił stój.) > Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n Re: jesteś przeciw??? 18.04.07, 12:03 wygraliśmy! przed wszystkim okazuje sie że nie wszyscy w szerokim świecie są wrogami obecnego rządu w Polsce Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n Re: No to będziemy mieli wyż demograficzy 9 mcy p 18.04.07, 11:58 porządna Polska z obcymi się niepuści Odpowiedz Link Zgłoś
cics Re: No to będziemy mieli wyż demograficzy 9 mcy p 18.04.07, 12:46 zapijaczonyryj napisał: > Giertych zakaze pod karą 10 lat więzienia uprawianie sexu z cudzoziemcami W 2012 tylko najstarsi górale będa pamiętać o Giertychu Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczonyryj Re: No to będziemy mieli wyż demograficzy 9 mcy p 18.04.07, 13:07 a młodzież wszechpolska będzie juz mocherami "Każdy stój na swój strój”- Marek Nowakowski (sygnaturka zmodyfikowana na żądanie Administratora Forum, ch.. zastąpił stój.) Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n Re: Brawo Ukraina. 18.04.07, 11:53 proponuję wybudowac stadion w Czernobylu... Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Brawo Ukraina. 18.04.07, 11:57 s-k-i-n napisał: > proponuję wybudowac stadion w Czernobylu... Szukasz pracy Skinie? Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n Re: Brawo Ukraina. 18.04.07, 11:59 o mnie się nie martw ja sobie rade dam Odpowiedz Link Zgłoś
kikoo1 O środowisko???????????????? 18.04.07, 11:50 O środowisko już się nie martwicie, obłudnicy????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: O środowisko???????????????? 18.04.07, 11:56 kikoo1 napisała: > O środowisko już się nie martwicie, obłudnicy????????????? Przecież to będzie na terenie miast. Odpowiedz Link Zgłoś
lika78 Re: Brawo PiS! Brawo Lech Kaczyński! Brawo! :-))) 18.04.07, 11:52 To się nazywa fanatyzm. człowieku: to Polska jako państwo dostało Mistrzostwa, a nie Państwo Kaczyńscy;) Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n Re: Brawo PiS! Brawo Lech Kaczyński! Brawo! :-))) 18.04.07, 11:58 gdyby dziś Polską rządził Tusk Rokita czy Mazowiecki nie wspominając o Olejniczaku to wygraliby Włosi Odpowiedz Link Zgłoś
hopp Tak trzymać:( 18.04.07, 12:12 > gdyby dziś Polską rządził Tusk Rokita czy Mazowiecki nie wspominając o > Olejniczaku to wygraliby Włosi głupie żarcie się od samego początku na pewno przyczyni się do sukcesu Polski Odpowiedz Link Zgłoś
melanc.hoolik Re: Brawo PiS! Brawo Lech Kaczyński! Brawo! :-))) 18.04.07, 12:01 Brawo!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n wiwat Lepper wiwat Giertych wiwat Jurek !! 18.04.07, 12:05 a przede wszystkim wielkie dzięki dla ojca dyrektora który wymodlił nam te zwycięstwo Odpowiedz Link Zgłoś
indris Optymizm Europy 18.04.07, 11:53 To znaczy, że wierzą, że w roku 2012 Kaczory będą w Polsce już smutnym wspomnieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Optymizm Europy 18.04.07, 12:00 indris napisał: > To znaczy, że wierzą, że w roku 2012 Kaczory będą w Polsce już smutnym > wspomnieniem. Też tak to odbieram :) Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: EURO u nas!!!!!!! 18.04.07, 11:54 Mądrzy ludzie kierują UEFA. Zauważyli głupotę kryzysu politycznego i w Polsce i na Ukrainie. Pozytywny cel pozwoli ją przezwyciężyć. Znowu jesteśmy w Europie. Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n Polska nie zawiedzie za Ukrainę nie ręczę 18.04.07, 11:56 ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze... chyab przestanę dymic na stadionach... Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Nikt od ciebie nie oczekuje, 18.04.07, 11:58 abyś za cokolwiek ręczył. Odpowiedz Link Zgłoś
melanc.hoolik już widzę te komentarze gdybyśmy tych mistrzostw 18.04.07, 12:07 nie dostali. lewactwo razem z pseudo liberałami jechaliby po Kaczyńskich na całego. Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: już widzę te komentarze gdybyśmy tych mistrzo 18.04.07, 12:12 brawo ! podatnik zaplaci ,ale to i tak lepiej niz na swiatynie sutannikow ;) wybuduje,zmodernizuje sie stadiony ( dzis ,srednia frekfencja na meczu 5 000 kibicow ) ,jak za komuny ( Chorzow ,Dzesieciolecia ) dla Wietnamczykow aby mieli gdzie pozniej handlowac .... Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: już widzę te komentarze gdybyśmy tych mistrzo 18.04.07, 12:13 Wiesz ile zarobią na poświęcaniu obiektów? Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Wałęsa zneutralizował Kaczora !!!!!!!!!!! 18.04.07, 12:08 Dzięki temu Kaczor pierwszy raz nie spieprzył sprawy za granicą. Odpowiedz Link Zgłoś
plyn.ludwik Re: Wałęsa zneutralizował Kaczora !!!!!!!!!!! 18.04.07, 12:42 "Bolek" ? żebrze na wykładach dla 4 czy 5 "studentów" ( tylko tyle ich jest ) we Włoszech. żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Polityka jest prawie wszechmocna! 18.04.07, 12:39 Rządzi nawet sportem. Utworzenie Regionu Środkowoeuropejskiego (Polska Ukraina) okazało się zwyciestwem idei nad kapitałem. No i bardzo dobrze. Umocniło także pozycję polskiej prawicy w Kraju i w UE. Prawica stała się siłą ,która doskonale rozumie tendencje globa;lizacyjne i gotowa jest je wspierać zachowujac jednoczesnie szacunek do własnej tradycji i kultury. Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Co ma prawica do piłki nożnej? 18.04.07, 12:42 Czy to, że piłkę kopiemy zwykle prawą nogą? Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Re: Co ma prawica do piłki nożnej? 18.04.07, 12:46 W prawicowym światopogladzie piłka nożna jest nie tylko rozrywką. Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda No patrz pan 18.04.07, 12:47 A ludzie od starozytnosci wierzą w to, że sport to szlachetna rywalizacja :) Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Re: No patrz pan 18.04.07, 12:54 Prawica to nie wymysł oświeceniowy. Prawica to NATURALNY światopogląd Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Naturalny dla ciebie, 18.04.07, 12:56 zapomniałes dodać :) Jak to niektórzy ludzie myślą o sobie jak o pępku świata :) Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Naturalny dla myślacych głebiej ludzi. 18.04.07, 12:59 glebiej? znaczy do zoladka? Odpowiedz Link Zgłoś
homosovieticus Re: Na ile centymertów głęboko myślisz? :) 18.04.07, 13:12 Głębia myśli to pojęcie dotyczące problematyki egzystencjonalnej. Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Trzeba uważać, abyś się nie utopił 18.04.07, 13:16 na tych głębiach egzystencjalnych :) Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Polityka jest prawie wszechmocna! 18.04.07, 12:59 homosovieticus napisał: > Prawica stała się siłą ,która > doskonale rozumie tendencje globa;lizacyjne i gotowa jest je wspierać > zachowujac jednoczesnie szacunek do własnej tradycji i kultury. hahahahahaha homos jak zwykle plecie androny Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: EURO u nas!!!!!!! 18.04.07, 12:43 Cieszę się :-) Tym bardziej, że Polska zaczęła się już o to starać ... 4 lata temu. Widzę, że wiele osób piszących w tym wątku nie chce o tym pamiętać :-) Odpowiedz Link Zgłoś
cics Re: EURO u nas!!!!!!! 18.04.07, 13:02 Cieszę się. Cieszyłbym się również, gdyby zgodnie z tytułem wątku oznaczało to wprowadzenie waluty EURO Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: EURO u nas!!!!!!! 18.04.07, 13:04 cics napisał: > Cieszę się. Cieszyłbym się również, gdyby zgodnie z tytułem wątku oznaczało to > wprowadzenie waluty EURO takze bym sie cieszyla ale juz wyjasnilam, tytul byl wynikiem radosci Odpowiedz Link Zgłoś