kowarski
01.12.01, 12:27
Glownym problemem polskiego rzadu jest oszukiwanie Polakow.
Oszukuje sie rolnikow, sprzedawcow, robotnikow udajac ze sie walczy o ich prawa.Dzis aby
wyprodukowac cokolwiek czy to zboze czy kapuste potrzeba o wiele mniej rak do pracy niz 50
lat temu. Za lat 5-10 bedzie potrzeba jeszcze mniej. Mechanizacja i roboty beda zastepowc
coraz wiecej ludzi.
Jaka przyszlosc ma handlujacy na skladanym lozku polowym na zabloconym targowisku
wymieszany z mafia rusko-wietnamska.
Lepper moze oszukiwac tych biednych ludzi razem z jego parta skladajaca sie z milonerow i
oszustow.
Taka jest niestety prawda. Dzisiaj w Niemczech, USA czy Kanadzie nie produkuje sie np.
butow. Duze firmy przenosza sie do biedniejszych krajow gdzie produkcja jest duzo tansza.
Bogate kraje beda szukaly miejsc gdzie beda mogly wykorzystac tych w gorszej sytuacji.
Polacy dzisiaj wykorzystuja Rosjan czy tez Ukraincow zatrudniajac ich na czarno placac im
duzo mniej niz musieliby zaplacic Polakowi. Wykorzystywane sa tez tansze rumunskie i
bulgarskie dziewczyny spiac z Polskimi klientami. Niemcy natomiast moga sobie pozwolic na
Czeszke czy Polke.
Niestety samobrona i inne ugrupowania klamia obiecujac niemozliwe.
Jedynym rozwiazaniem dla Polski jest jak najszybsze wstapienie do UE i przejecia tej nie
chcianej przez bogatych pracy. Zaczynala tak i Hiszpania czy Portugalia. Zrozumialy to Czechy i
Wegry przejmujac duzo zachodniej "niechcianej" pracy.
EDUKACJA to nastepna nieodzowna koniecznosc. Miec dobre wyksztalcenie to wiecej niz miec
10ha ziemi.
Co do ziemi wykupowanej przez Niemcow to duzo Polakow wykupuje ziemie w okolicach
Lwowa. Za psie pienadze.