caria-caria 06.06.07, 18:42 politycznych gwiazd,co jeszcze wymyślą zblazowane elity III RP? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mietowe_loczki Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 18:43 Bzdura. Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 18:45 wirtualna?! Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 18:49 Jeśli tak uważasz, co cię boli? Czego się boisz? Przy okazji, dzięki za założenie następnego wątku na temat Referendum :) Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 18:52 ja? chyba zartujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 18:54 Tak cię ta sprawa nie interesuje, w ogóle, ale to w ogóle, że nawet nie założyłaś na jej temat osobnego wątku. Odpowiedz Link Zgłoś
rewers10 Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 18:58 nie ważne co mówią, byleby mówili :) Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 19:08 tak założyłam bo nie lubię bzdetów i,. Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Pozwolę sobie zacytować 06.06.07, 19:12 z innego wątku na ten sam temat,autor white_sheep: Nie ma możliwości prawnych odwołania z urzędu czy rozwiązania(skrócenia kadencji jest w konstytucji - to inna instytucja) Sejmu, czy szerzej Parlamentu!!! Poza tym, nawet jeśli zebrałaby podpisy pod referendum - jakiekolwiek, to przeprowadzenie takiego referendum nie ma charakteru obligatoryjnego:] Ergo mądrzy wybrali, głupi chcą plebiscytu. na szczególną uwagę zasługuje ostatnie zdanie. caria-caria napisała: > tak założyłam bo nie lubię bzdetów i,. Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Pozwolę sobie zacytować...of...dzięki... 06.06.07, 19:18 potrzeba Polsce ludzi myślących! Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Pozwolę sobie zacytować...of...dzięki... 06.06.07, 19:21 tak caria-caria, szczegolnie we wladzach Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Pozwolę sobie zacytować...of...dzięki... 06.06.07, 19:27 caria-caria napisała: > potrzeba Polsce ludzi myślących! ****************************** Stąd pomysł na referendum. Odpowiedz Link Zgłoś
white_smoke Re: Pozwolę sobie powiedzieć...PObełtać 06.06.07, 20:41 PObełtać,.... Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 19:13 caria-caria napisała: > tak założyłam bo nie lubię bzdetów i,. :D:D Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os [...] 06.06.07, 19:45 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os ! Referendum 2007 ! 06.06.07, 19:35 referendum2007.org/ - "Czas najwyższy wstać z kanapy" Może i bezdennie durnie caria.caria, niemniej fajnie, że ruszyłaś PiSowski tyłek nagłaśniając akcję usuwania durniapRezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
janczar18 Re: ! Referendum 2007 ! sen,marzenie,jawa..... 06.06.07, 20:22 sam pomysł referendum już na początku jak powstał zapowiadał tylko forumowy sen o potędze! Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: ! Referendum 2007 ! sen,marzenie,jawa..... 07.06.07, 14:22 o,o,o,o to,to,to! Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os [...] 07.06.07, 17:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mroofka2 Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 21:27 coś zrobić trzeba żeby ekipa rządząca kraju do upadłości nie doprowadziła.. jeszcze jest szansa więc reakcja prawidłowa;) Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 21:39 mówisz prawidłowa a myślisz? Odpowiedz Link Zgłoś
mroofka2 Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 21:45 myślenie to moje hobby;)) Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 21:48 z myśleniem jak z beretem...zależy jak kto rzuca,ale masz prawo mieć inne zdanie!Pozdr, Odpowiedz Link Zgłoś
mroofka2 Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 21:50 lubię dyskutować a nie obrzucać się inwektywami;) również ślę pozdrOOfka;) Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 22:03 zob.Twoja ksiega gości. Odpowiedz Link Zgłoś
apoplaws Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 22:11 Jakież to spadające gwiazy masz na myśli? Poza moim głębokim poparciem dla tej inicjatywy, jest jeszcze jeden ciekawy dla mnie aspekt poznawczy. Widziałem od środka jak się tworzy ta inicjatywa i dzięki temu mam okazję, już nie na zasadzie domysłu ale w całej naoczności zobaczyć, jak prymitywnie w odruchu obronnym próbujecie to moi drodzy miłośnicy PiS zmanipulować. Jeżeli w każdym waszym stwierdzeniu jest podobna ilość prawdy - a tak właśnie sądzę - to potwierdza to tylko rację pani Justyny i tych, którzy projekt refererendum 2007 poparli i popierają. Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Panie Arturze a kto Panu broni mieć inne zdani 08.06.07, 22:13 zdanie na ten temat? Życzę spokojnego weekendu,i tyle! "Do ut des....." Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os Re: Panie Arturze a kto Panu broni mieć inne zdan 08.06.07, 22:16 caruś aleś się wyPiSzczała n/t.. do budki pisseczku do budkii ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: hieniu jesteś jak te stringi po.... 08.06.07, 22:19 24 gadzinnej podróży. Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os O, niezłe caruś, caruś, na smyczkę dla pisska jak 08.06.07, 22:23 znalazł;)) caria-caria napisała: > 24 gadzinnej podróży. Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Nawet cie nie stać na dobrą ripostę... 08.06.07, 22:25 słabiutko hendryczku słabiutko! Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: ależ ty się powtarzasz...starość?samotność? 08.06.07, 22:36 potrafię naprawde to zrozumieć ale nie idiotyzmy. Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os no to może - na wojtusia z okieneczka iskiereczka. 08.06.07, 22:59 caruś.caruś?;) Odpowiedz Link Zgłoś