Dodaj do ulubionych

Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających

06.06.07, 18:42
politycznych gwiazd,co jeszcze wymyślą zblazowane elity III RP?
Obserwuj wątek
    • mietowe_loczki Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 18:43
      Bzdura.
      • caria-caria Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 18:45
        wirtualna?!
        • mietowe_loczki Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 18:49
          Jeśli tak uważasz, co cię boli? Czego się boisz?

          Przy okazji, dzięki za założenie następnego wątku na temat Referendum :)
          • caria-caria Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 18:52
            ja? chyba zartujesz.
            • mietowe_loczki Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 18:54
              Tak cię ta sprawa nie interesuje, w ogóle, ale to w ogóle, że nawet nie
              założyłaś na jej temat osobnego wątku.
              • rewers10 Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 18:58
                nie ważne co mówią, byleby mówili :)
              • caria-caria Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 19:08
                tak założyłam bo nie lubię bzdetów i,.
                • off_nick Pozwolę sobie zacytować 06.06.07, 19:12
                  z innego wątku na ten sam temat,autor white_sheep:

                  Nie ma możliwości prawnych odwołania z urzędu czy rozwiązania(skrócenia
                  kadencji jest w konstytucji - to inna instytucja) Sejmu, czy szerzej
                  Parlamentu!!! Poza tym, nawet jeśli zebrałaby podpisy pod referendum -
                  jakiekolwiek, to przeprowadzenie takiego referendum nie ma charakteru
                  obligatoryjnego:]
                  Ergo mądrzy wybrali, głupi chcą plebiscytu.


                  na szczególną uwagę zasługuje ostatnie zdanie.

                  caria-caria napisała:

                  > tak założyłam bo nie lubię bzdetów i,.

                  • caria-caria Re: Pozwolę sobie zacytować...of...dzięki... 06.06.07, 19:18
                    potrzeba Polsce ludzi myślących!
                    • scoutek Re: Pozwolę sobie zacytować...of...dzięki... 06.06.07, 19:21
                      tak caria-caria, szczegolnie we wladzach
                    • alistair-p Re: Pozwolę sobie zacytować...of...dzięki... 06.06.07, 19:27
                      caria-caria napisała:

                      > potrzeba Polsce ludzi myślących!
                      ******************************
                      Stąd pomysł na referendum.
                      • caria-caria Re:Stąd pomysł na ten a nie inny wątek. 06.06.07, 20:17
                        n/t
                  • white_smoke Re: Pozwolę sobie powiedzieć...PObełtać 06.06.07, 20:41
                    PObełtać,....
                • mietowe_loczki Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 06.06.07, 19:13
                  caria-caria napisała:

                  > tak założyłam bo nie lubię bzdetów i,.

                  :D:D
                  • rooj_os [...] 06.06.07, 19:45
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • rooj_os ? 08.06.07, 21:28

    • rooj_os ! Referendum 2007 ! 06.06.07, 19:35
      referendum2007.org/
      - "Czas najwyższy wstać z kanapy"

      Może i bezdennie durnie caria.caria, niemniej fajnie, że ruszyłaś PiSowski tyłek
      nagłaśniając akcję usuwania durniapRezydenta
      • janczar18 Re: ! Referendum 2007 ! sen,marzenie,jawa..... 06.06.07, 20:22
        sam pomysł referendum już na początku jak powstał zapowiadał tylko forumowy
        sen o potędze!
        • caria-caria Re: ! Referendum 2007 ! sen,marzenie,jawa..... 07.06.07, 14:22
          o,o,o,o to,to,to!
          • rooj_os [...] 07.06.07, 17:29
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • rooj_os ? 08.06.07, 21:29
    • mroofka2 Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 21:27
      coś zrobić trzeba żeby
      ekipa rządząca kraju
      do upadłości nie
      doprowadziła..
      jeszcze jest szansa
      więc reakcja prawidłowa;)
      • caria-caria Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 21:39
        mówisz prawidłowa a myślisz?
        • mroofka2 Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 21:45
          myślenie to moje hobby;))
          • caria-caria Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 21:48
            z myśleniem jak z beretem...zależy jak kto rzuca,ale masz prawo mieć inne
            zdanie!Pozdr,
            • mroofka2 Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 21:50
              lubię dyskutować a nie
              obrzucać się inwektywami;)
              również ślę pozdrOOfka;)
              • caria-caria Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 22:03
                zob.Twoja ksiega gości.
                • pisubek Precz z PiS-komuna! 08.06.07, 22:04

                  • caria-caria Re: Nie drzyj sie już po 22-giej! 08.06.07, 22:08
                    n/t
    • apoplaws Re: Referendum 2007 ! wirtualny szum spadających 08.06.07, 22:11
      Jakież to spadające gwiazy masz na myśli?
      Poza moim głębokim poparciem dla tej inicjatywy, jest jeszcze jeden ciekawy dla
      mnie aspekt poznawczy. Widziałem od środka jak się tworzy ta inicjatywa i dzięki
      temu mam okazję, już nie na zasadzie domysłu ale w całej naoczności zobaczyć,
      jak prymitywnie w odruchu obronnym próbujecie to moi drodzy miłośnicy PiS
      zmanipulować. Jeżeli w każdym waszym stwierdzeniu jest podobna ilość prawdy - a
      tak właśnie sądzę - to potwierdza to tylko rację pani Justyny i tych, którzy
      projekt refererendum 2007 poparli i popierają.
      • caria-caria Re: Panie Arturze a kto Panu broni mieć inne zdani 08.06.07, 22:13
        zdanie na ten temat?
        Życzę spokojnego weekendu,i tyle!
        "Do ut des....."
        • rooj_os Re: Panie Arturze a kto Panu broni mieć inne zdan 08.06.07, 22:16
          caruś aleś się wyPiSzczała n/t..

          do budki pisseczku do budkii ;))
          • caria-caria Re: hieniu jesteś jak te stringi po.... 08.06.07, 22:19
            24 gadzinnej podróży.
            • rooj_os O, niezłe caruś, caruś, na smyczkę dla pisska jak 08.06.07, 22:23
              znalazł;))

              caria-caria napisała:

              > 24 gadzinnej podróży.
              • caria-caria Re: Nawet cie nie stać na dobrą ripostę... 08.06.07, 22:25
                słabiutko hendryczku słabiutko!
                • rooj_os a bajeczkę o józku chcesz caruś przed snem w budce 08.06.07, 22:33
                  ?;)
                  • caria-caria Re: ależ ty się powtarzasz...starość?samotność? 08.06.07, 22:36
                    potrafię naprawde to zrozumieć ale nie idiotyzmy.
                    • rooj_os no to może - na wojtusia z okieneczka iskiereczka. 08.06.07, 22:59
                      caruś.caruś?;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka