31.07.07, 08:35
GreenPIS walczy z syfiLISem. Czy coś wyjdzie z tej "ekologicznej" akcji?
revelstein.blox.pl
Obserwuj wątek
    • man_sapiens Re: greenPIS 31.07.07, 10:58
      > GreenPIS walczy z syfiLISem. Czy coś wyjdzie z tej "ekologicznej" akcji?

      Wyjdzie. Shit.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka